Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Kazam 17.09.2020 23:38

z lukakiem do dietetyka i na silke

Kazam 17.09.2020 23:38

z borowikiem to na pizze bankowo

Kamiliusz1908 17.09.2020 23:33

A ja ze Sneijderem na wódkę iść

Piter 17.09.2020 23:03

chciałbym z brozoviciem gibona zjarać

Xucatlan 17.09.2020 22:56

Z drugiej strony pitca z Brozowikiem, to na pewno nie na sucho.

ZnawcaCalcio 17.09.2020 22:55

u*

ZnawcaCalcio 17.09.2020 22:55

Lepiej zjeść do DD niż dostać mrożoną pitce od Brozowika

Czarson 17.09.2020 22:54

pewnie za darmo zjadl to poszedl

Xucatlan 17.09.2020 22:53

Perisic na bank się wprosił na chama.

Claudio 17.09.2020 22:49

otwarcie nowej restauracji D'ambrosio

Claudio 17.09.2020 22:44

Juve na odejsciu Higuaina zalicza stratę w bilansie na 19/20 w wysokości 18.3mln Euro

ZnawcaCalcio 17.09.2020 22:37

już raz mocno się przejechałem :D

ZnawcaCalcio 17.09.2020 22:37

dlatego nigdy nie obstawiam meczów Intera

Woo-cash 17.09.2020 22:34

Myszy harcują a administracja śpi 😂

Cienty 17.09.2020 22:22

I to jeszcze finał LE

Cienty 17.09.2020 22:21

coś koło 10k było za drobniaki

Cienty 17.09.2020 22:20

szkoda że mi kiedyś Inter nie dociągnął do końca...

Claudio 17.09.2020 22:19

milan handi i wolfsburg byli ostatni. Często na LE się przejechałem, a tu akurat się udało

Czarson 17.09.2020 21:57

czy miales 13na kuponie? :D

Czarson 17.09.2020 21:57

ile do przodu?

Claudio 17.09.2020 21:51

uff milan dociągnął tego Handicapa. No to 12 spotkan LE/LM trafione

Czarson 17.09.2020 21:49

żyro xdddddddd

Claudio 17.09.2020 21:49

Żyro o matko! :D

Klinsi64 17.09.2020 21:43

znowu macie atak psychopaty

Czarson 17.09.2020 21:30

colombo talenciak?

Czarson 17.09.2020 21:29

hakan w formie nadal post covidowej

Czarson 17.09.2020 21:29

ej milan gra

maverik 17.09.2020 21:15

powinni wykorzystac 94 i 95 jak MJ nie bylo, ale ich Houston obijalo

Klinsi64 17.09.2020 21:12

lubił sie niestety zesrać w kluczowych momentach

maverik 17.09.2020 21:11

nie no listonosza lubilem szkoda ze im nie pyklo ze Stocktonem

maverik 17.09.2020 21:11

:D

maverik 17.09.2020 21:11

szanuje Georga Karla mimo iz nic nie wygral

Lopez 17.09.2020 21:10

Ban

Klinsi64 17.09.2020 21:09

Karla to ty szanuj bo w łeb dostaniesz

maverik 17.09.2020 21:07

bedzie mogl z Malonem przybic piatke, 30 tys punktow i zero mistrzostw

maverik 17.09.2020 21:05

jak bedzie gral jeszcze 3 sezony

maverik 17.09.2020 21:05

30 tys pktow w zasiegu

maverik 17.09.2020 21:04

no za gre w USA to mysle ze tak

Kredence 17.09.2020 21:03

no dokl

Klinsi64 17.09.2020 21:03

3 złota na IO trafi na bank :D

maverik 17.09.2020 21:03

a ma teraz 26-27 tys

maverik 17.09.2020 21:02

jak zrobi 30 tysiecy pktow to na pewno

Kredence 17.09.2020 21:02

to wystarczy

Kredence 17.09.2020 21:02

IO + wiele razy allstar

maverik 17.09.2020 21:02

jakby mial ring to na pewno

Kredence 17.09.2020 21:02

chyba trafi

Kredence 17.09.2020 21:01

było zaczekać i go wziąć z wolnej agentury bo on chciał tylko do NY

Klinsi64 17.09.2020 21:01

ale chyba do galerii melo trafi co?

maverik 17.09.2020 21:01

w 2013 robil prawie 29 pkt na mecz

Kredence 17.09.2020 21:01

NYK popełnili błąd bo oddali pół składu jak za pół roku Carmelo kończył się kontrakt xD

maverik 17.09.2020 21:00

ale po transferze byl nadal swietny

maverik 17.09.2020 21:00

ostatni sezon moze dwa tak

Kredence 17.09.2020 21:00

stosunkowo szybko się skończył

maverik 17.09.2020 21:00

wtedy z Rosem

maverik 17.09.2020 20:59

on powinien do Bulls pojsc

Kredence 17.09.2020 20:59

dobry ale z roku na rok słabszy niestety

maverik 17.09.2020 20:59

Knicksy playoffy widzialy dzieki niemu

Kredence 17.09.2020 20:59

Mozgov chyba zdobył mistrzostwo z Lebronem

maverik 17.09.2020 20:59

w Knicksach byl nadal dobry, ale tam mial team dla siebie

maverik 17.09.2020 20:58

zaden z nich potem juz nie zrobil kariery

maverik 17.09.2020 20:58

chandlera wzieli feltona i mozgova jeszcze

Kredence 17.09.2020 20:58

duecik z Amare średnio wyszedł

Kredence 17.09.2020 20:58

ale Carmelo potem był już tylko słabszy

maverik 17.09.2020 20:58

oddali gwiazde za solidnych graczy, czyli w sumie poszerzyli sklad, ale brakowalo kogos kto laduje punkty po 25 na mecz

maverik 17.09.2020 20:57

tylko ze to nie ten poziom

maverik 17.09.2020 20:57

tak gallinari byl

Kredence 17.09.2020 20:57

pół składu wyjeli im wtedy za Melo

maverik 17.09.2020 20:57

Gortat mogl zatrzymac Lakers w 2009 ale niestety, nie dali mu za duzo minut

Kredence 17.09.2020 20:57

Gallinari chyba wbił

Kredence 17.09.2020 20:56

trade był świetny przecież z tego co pamiętam

maverik 17.09.2020 20:56

potem Masai zrobil won do Toronto i sie dobili

maverik 17.09.2020 20:56

ale brakowalo lidera

maverik 17.09.2020 20:55

jak Carmelo odszedl do Knicksow w 2011 to sie posypalo i Denver i Carmelo mimo iz trade nie byl zly

maverik 17.09.2020 20:54

dokl

Kredence 17.09.2020 20:54

no i Bynum grubasek

maverik 17.09.2020 20:54

fisher kobe odom gasol byli za mocni

Klinsi64 17.09.2020 20:54

a oni chyba 2009

maverik 17.09.2020 20:53

tak, wtedy z lakers przegrali

Kredence 17.09.2020 20:53

Iverson odszedł jakoś 2008 chyba

Klinsi64 17.09.2020 20:53

w finale konfy chyba byli

maverik 17.09.2020 20:53

iverson to wczesniej byl przed billupsem

Klinsi64 17.09.2020 20:53

niezłe impry tam musiały byc

maverik 17.09.2020 20:53

billups jeszcze, nene pod koszem, afflalo, niby bez szalu ale fajnie grali w ataku, no i Melo w prime

Klinsi64 17.09.2020 20:53

jeszcze iversona tam chyba wzieli

maverik 17.09.2020 20:52

dokladnie

Klinsi64 17.09.2020 20:52

jr smith,kenyon,carmelo?

Kredence 17.09.2020 20:52

ja sobie sympatyzuje zawsze z jakimś zespołem w danym sezonie, a tak generalnie lubię Boston i Spurs

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:52

Ja ten sezon team lebron ale prszyszly team KD prawdopodbnie

maverik 17.09.2020 20:51

George Karl dowodzil

maverik 17.09.2020 20:51

ja kiedys kibicowalem Nuggets ale to bylo z 10 lat temu

Klinsi64 17.09.2020 20:51

ja nie mam klubowych sympatii wiec lebron

Endru 17.09.2020 20:50

Juve zaliczyło stratę kapitałowa 18.3 mln euro przy rozwiązaniu kontraktu z Gonzalo Higuainem

Kredence 17.09.2020 20:50

ja jednak team Miami

Klinsi64 17.09.2020 20:50

clippersi nie

maverik 17.09.2020 20:50

i to jeszcze przy celnosci ponad 50%

Klinsi64 17.09.2020 20:50

oni potrafia wnioski wyciagac

Klinsi64 17.09.2020 20:50

lebrony za mocne

maverik 17.09.2020 20:49

Murray w sezonie 18.5 ppg 4.8 apg, w playoffach 27.1 ppg 6.4 apg

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się