Archiwum shoutboksa

jaszczomb 18.09.2020 11:57

kusego nie ma

AlwaysRemember 18.09.2020 11:57

nie byłem w stanie utrzymać poziomu dyskusji i wolałem usunąć się w cień

jaszczomb 18.09.2020 11:57

;/

jaszczomb 18.09.2020 11:56

poyebalem, troche nie po polskiemu ale coz

AlwaysRemember 18.09.2020 11:56

niestety słaby mental sprawił, że nie wytrzymałem presji sb

jaszczomb 18.09.2020 11:56

i takie trywialne rzeczy nie pozwalaly CI wchodzic z tego cudu socjotechniki jakim jest sb?

AlwaysRemember 18.09.2020 11:56

sporo miałem na głowie, nie było czasu

AlwaysRemember 18.09.2020 11:55

praca, studia, druga praca, podyplomowe

AlwaysRemember 18.09.2020 11:55

prawda

jaszczomb 18.09.2020 11:55

na sb to z pare lat chyba co

AlwaysRemember 18.09.2020 11:55

kiedy mnie nie było Jaszczembiu?

jaszczomb 18.09.2020 11:55

gdzie byles jak Cie nie bylo

jaszczomb 18.09.2020 11:55

co tam olłejs

AlwaysRemember 18.09.2020 11:53

Vidal kolego nadal w Barcelonie

jaszczomb 18.09.2020 11:52

vidal juz w mediolanie czy dalej na treningach barcy

jaszczomb 18.09.2020 11:52

witam

Luki165 18.09.2020 11:47

Niech ta saga w końcu się skończy. Bo człowiek się pożyga niedlugo od tego ciągłego powtarzania że wszystko jest o krok

KoBa 18.09.2020 11:44

W ciągu tygodnia won maja zrobić Godin, Candreva i Perisic

Nitrogen 18.09.2020 11:40

Godin do Cagliari. To się dzisiaj powinno wydarzyć. Vidal o krok Intera @Dy Marco

Vancore 18.09.2020 10:37

pasozytem wpjerdalajacym to sb od srodka

Nasir 18.09.2020 10:37

witam odet jakie plany na weekend

Vancore 18.09.2020 10:37

on sam jest grzybem

Odet 18.09.2020 10:37

hehe to pewne

Skepta 18.09.2020 10:37

np jakby taki joao mario poszedl na grzyby to bym sie nie zdziwil jakby pomylil

Odet 18.09.2020 10:37

selekcja naturalna

Skepta 18.09.2020 10:37

no nie wiem pewnie sie jacys amatorzy znajda

Odet 18.09.2020 10:36

chyba tylko ktoś szalony pomyli ją ze sromotnikiem

Skepta 18.09.2020 10:36

Kania

Odet 18.09.2020 10:36

jakiego?

Vancore 18.09.2020 10:36

ale moze za rok, moze za 2

Odet 18.09.2020 10:36

Skepta 18.09.2020 10:34 polecam tylko sie nie yebnijcie bo to podobne do muchomora

Vancore 18.09.2020 10:36

szkoda ze nadal nigkogo do ich wywalczania

Vancore 18.09.2020 10:36

teraz mamy 2 pilkarzy do wolnych wiec sie nie smiej

Nasir 18.09.2020 10:35

lopem z masakruje typow niczym Inter bramki z bezposrednich rzutow wolnych

Vancore 18.09.2020 10:35

dokl

AlwaysRemember 18.09.2020 10:35

#kapitanbomba

AlwaysRemember 18.09.2020 10:34

a ja hołduje zasadzie zarób na życie

Vancore 18.09.2020 10:34

ja bylem ale holduje zasadzie znajdz i wypusc, nie chodze na grzyby po gryzyby tylko dla sportu, no i zeby sie naebac

Skepta 18.09.2020 10:34

polecam tylko sie nie yebnijcie bo to podobne do muchomora

AlwaysRemember 18.09.2020 10:33

też lubię :D

Skepta 18.09.2020 10:33

panierowana kania to jest najlepsze co moze byc, to jest lepsze niz kawior\

Orzeu 18.09.2020 10:33

ja się przejdę w niedzielę

AlwaysRemember 18.09.2020 10:33

ja w niedzielę może się wybiorę

Orzeu 18.09.2020 10:33

Lopez co nokautuje typów xD

Odet 18.09.2020 10:33

ja się wybieram jutro

Skepta 18.09.2020 10:32

byl ktos z was na grzybach juz w tym roku?

Odet 18.09.2020 10:32

ja tam widzę samyych trenerów i managerów i Nasira

Vancore 18.09.2020 10:31

czytaj i sam oceniaj

Odet 18.09.2020 10:31

ale kto dokładnie?

Orzeu 18.09.2020 10:31

:lol:

Vancore 18.09.2020 10:31

nawet teraz

Vancore 18.09.2020 10:31

widze codziennie

Odet 18.09.2020 10:31

gdzie na SB sa idioci? ja nie widziałem, widział ktoś?

Skepta 18.09.2020 10:31

capitano garuje po walce z savulikasem

Vancore 18.09.2020 10:30

moze jeszcze cos glupszego wymysliliscie a wiem ze weas na to stac

Nasir 18.09.2020 10:30

kiedy wraca capitano? bo nie ma z kim pisac

Alfa 18.09.2020 10:30

cenzor jest, ale listy cenzuralnej w regulaminie nie ma

Vancore 18.09.2020 10:30

bo jak bede chcial dokonac aktu recyklingu to juz mozna isc siedziec

Vancore 18.09.2020 10:30

dajcie mnie wykaz slow ktore podpadaja pod cenzora

Lopez 18.09.2020 10:30

O to za kazdego bedzie w sumie ban na rok

Alfa 18.09.2020 10:29

99% sb wiec tez ban

Lopez 18.09.2020 10:29

A jak napisze idiota to o ktorym uzytkowniku nasir?

Alfa 18.09.2020 10:29

no

Nasir 18.09.2020 10:28

pdw alfa

Alfa 18.09.2020 10:28

ale ten krakowiak hiszpanski to bezmozg

Nasir 18.09.2020 10:28

xd

Lopez 18.09.2020 10:28

Jego? Gdzie?

Nasir 18.09.2020 10:28

nazwales go kretynem posrednio wiec dla mnie ban

Nasir 18.09.2020 10:27

i kazdy o tym wie

Nasir 18.09.2020 10:27

mhm moze dlatego ze tylko on sam sie zbanowal

Alfa 18.09.2020 10:27

o widzisz

Lopez 18.09.2020 10:27

Nasir dlaczego myslisz ze o nim pisalem?

Alfa 18.09.2020 10:27

wiec oczywiscie teraz tez powie ze przeciez nie mial nikogo na mysli

Alfa 18.09.2020 10:27

nasir przeciez on i tak bana nie dostanie chocby wyzwal normalnie bez domyslow

Skepta 18.09.2020 10:26

no i co taki ten perisic wartosciowy dla Bayernu ze az go maja gleboko w dupie

Nasir 18.09.2020 10:26

czyzby obraza uzytkownika z nickiem na A

Nasir 18.09.2020 10:26

Lopez 18.09.2020 10:25 Nie bede sie sam banowal jak jakis kretyn

Nasir 18.09.2020 10:25

w najblizszym czasie spodziewajcie sie wiecej szczegolow

Skepta 18.09.2020 10:25

vidal nie jest ocenzurowany?

Lopez 18.09.2020 10:25

Nie bede sie sam banowal jak jakis kretyn

Nasir 18.09.2020 10:25

sprawe lopeza bada zespol moich prawnikow

Skepta 18.09.2020 10:25

vidal

Alfa 18.09.2020 10:25

texas ranger

Vancore 18.09.2020 10:25

jak bedziecie tak dodawac slowa do cenzora to wam sie slownik skonczy

Alfa 18.09.2020 10:25

nie bo lopec jest ponad prawem nasir zrozum

Vancore 18.09.2020 10:25

no i co to zmieni, bede se i tak obrazal darmianow i emersonow tylko inaczej

Nasir 18.09.2020 10:24

podazaj sciezka alfy

Lopez 18.09.2020 10:24

Xd

Orzeu 18.09.2020 10:24

Lopez mnie poprosił to zaostrzamy

Nasir 18.09.2020 10:24

lopez moze autoban co

Alfa 18.09.2020 10:24

amen

Vancore 18.09.2020 10:24

za "s m i e c i a" jest ban a joaomario nadal na sb

Orzeu 18.09.2020 10:24

trzeba porządek zrobić

Orzeu 18.09.2020 10:24

nie jest to debilizm

Lopez 18.09.2020 10:24

Trzeba bez cenzora zareagowac Orzeu na te brzydkie slowa. Zarazrecznie ich pobanuje

Alfa 18.09.2020 10:23

<img alt=" :cenzor: " src="/rails/active_storage/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBbndlIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--4866a932e65ce31aa6e3de06c838500c4eed69ba/cenzor.png">

Alfa 18.09.2020 10:23

biednego wankora chce wyslac do choroszczy

Vancore 18.09.2020 10:23

i jest to debilizm co robisz

Alfa 18.09.2020 10:23

prowokator :/

CzarodziejCzasu 18.09.2020 10:23

Ch@@@@@@uj

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się