Archiwum shoutboksa

Kredence 18.09.2020 16:36

Skriniar za niego Kazam

Lopez 18.09.2020 16:36

Jesus odszedł już do Cagliari?

Kazam 18.09.2020 16:36

Jak odejdzie godyn to nie wiem. Kto za niego? Kolarov do rotacji jest

Nitrogen 18.09.2020 16:35

Roma niekoniecznie

Nitrogen 18.09.2020 16:35

Bo Inter przeżyje bez niego w obronie

Nitrogen 18.09.2020 16:35

No Romie jednak bardziej

Kazam 18.09.2020 16:35

Tak gadam bo nam bardziej :)

Nitrogen 18.09.2020 16:35

Roma nie ma obrony to na pewno nie potrzebny xD

Lopez 18.09.2020 16:35

przyjmie go z otwartymi ramionami

Lopez 18.09.2020 16:35

no na pewno mu niepotrzebny ;)

Kredence 18.09.2020 16:35

wlasnie bardzo mu potrzebny

Kazam 18.09.2020 16:34

Fonseka zapragnal kumbulle i ma. Spalding mu niepotrzebny

Nitrogen 18.09.2020 16:34

I pewnie się doczeka

Nitrogen 18.09.2020 16:34

Fonseca go pragnie

Kazam 18.09.2020 16:34

Jak sie da

Kazam 18.09.2020 16:34

Brac biggiego smallsa

Lopez 18.09.2020 16:34

prawie

Kredence 18.09.2020 16:34

Inter tez kupuje na ile mu pozwala budzet

Nitrogen 18.09.2020 16:33

No nie do końca

Lopez 18.09.2020 16:33

to każdy wie

Kredence 18.09.2020 16:33

no ale my to wiemy xd

Nitrogen 18.09.2020 16:33

Transfery zostaną ocenione w marcu

Nitrogen 18.09.2020 16:33

Milan kupuje na tyle na ile pozwala mu budżet i warunki

Lopez 18.09.2020 16:32

Nitro gdybyśmy Cie uważali za jednego z tamtych typoów, to byśmy nie pisali tu z Toba tylko dawno pogonili

Kredence 18.09.2020 16:32

my mamy Hakimiego i Kolarovia a oni Tonalego i Diaza i uwazaja swoje mercato za kapitalne a nasze za slabe

Kredence 18.09.2020 16:32

ale to nie o to chodzi Lopec

Nitrogen 18.09.2020 16:32

Możliwe

Lopez 18.09.2020 16:31

a Inter ze słabym mercato na kilka ładnych kolejek przed kocem sezonu będzie miec LM

Lopez 18.09.2020 16:31

i tak się skończy na podrzucaniu trenera po awansie do Champions Europa League

Czarson 18.09.2020 16:30

zgadzam sie

Nitrogen 18.09.2020 16:29

To jest łagodna wymówka coś palnąć i jak się nie sprawdzi to potem, że się kręciło bekę

Czarson 18.09.2020 16:29

tutaj 80%

Czarson 18.09.2020 16:29

tam pewnie max 5% kreci beke

Kredence 18.09.2020 16:29

wiec mnie rozbawil ten komentarz

Kredence 18.09.2020 16:29

tam ludzie pisza na powaznie w 99 %

Nitrogen 18.09.2020 16:28

Nie wiem. Nie wchodzę tam bo tam dowodzi niejaki Pilarczyk

Czarson 18.09.2020 16:28

to wystarczy wejsc i przeczytac

Czarson 18.09.2020 16:28

tam pod kazdym newsem masz kilku rafalow

Nitrogen 18.09.2020 16:28

No to mówię, że to nie jest prawda

Czarson 18.09.2020 16:28

tutaj jest jeden

Czarson 18.09.2020 16:28

na acmilan25 jest wiecej rafalow

Lopez 18.09.2020 16:28

ale taka prawda nitro, nie prowo

Nitrogen 18.09.2020 16:28

Ale szacun za próbę

Czarson 18.09.2020 16:27

no ale jak ktos pieprzy to mozna sie posmiac

Nitrogen 18.09.2020 16:27

Lopez nie dasz rady

Czarson 18.09.2020 16:27

nitro no ty patrzysz trzezwo zazwyczaj

Lopez 18.09.2020 16:27

no milaniście w 80% są odrealnieni

Kredence 18.09.2020 16:27

i dlatego wlasnie wrzucilem ten komentarz

Czarson 18.09.2020 16:27

przypomne, ze tam na kopie komentarza z fcinter opisalo z 15 osob w temacie o mercato

Nitrogen 18.09.2020 16:27

Dobrze, że tutaj wszyscy na ziemi

Kredence 18.09.2020 16:27

dokl

Czarson 18.09.2020 16:27

sporo ludzie od was odplywa to wasza cecha wspolna no i wrodzony optymizm

Lopez 18.09.2020 16:27

A Inter i tak gorsze, zawsze znajdą jakies ALE

Nitrogen 18.09.2020 16:26

Dobrze, że tutaj czy na jakiejkolwiek innej stronie nie są bronione ruchy klubu xD

Nitrogen 18.09.2020 16:26

Piękne uogólnianie :D

Nitrogen 18.09.2020 16:26

xDDD

Lopez 18.09.2020 16:26

zawsze tak piszą milaniści, ze odwalili najlepsze mercato we włsozech kogo by nie sprowadzili

Nitrogen 18.09.2020 16:25

A kiedy zrobił poprzednie?

Nitrogen 18.09.2020 16:25

Zawsze?

Lopez 18.09.2020 16:25

:lol: milan zawsze robi najlepsze mercato we włoszech a póxniej miejsce w środku tabeli i podrzucanie trenera po awansie do LE

Kredence 18.09.2020 16:25

dlatego cie lubie :P

Kredence 18.09.2020 16:24

to pewne Nitrogen

jaszczomb 18.09.2020 16:24

no skudeto anno domini 20/21 juz wedruje do milana i bedzie na zaszczytnym miejscu obok skudeta post covid

Nitrogen 18.09.2020 16:24

Bo wiem do czego dążysz i ty też wiesz :P

Kredence 18.09.2020 16:24

oj oj spokojnie

Nitrogen 18.09.2020 16:24

No i co w związku z tym komentarzem?

Kredence 18.09.2020 16:23

acmilan.com.pl

Kredence 18.09.2020 16:23

Tonali + Diaz najlepsze mercato we Włoszech

Nitrogen 18.09.2020 16:23

Skąd to?

Kredence 18.09.2020 16:22

to jest ten optymizm

Kredence 18.09.2020 16:22

Mnie osobiście bawi jakie wielkie plany mieli kibice Interu i Juventusu. Tymczasem w Interze miał być Messi, a jest Kolarov, doczekali się co najwyżej Vidala z ogromną pensją i Conte planuje ściągać kolejnych dziadków. W Juve trener bez kompletnie żadnego doświadczenia i Suareza jakoś nie widać. Przyjdzie Dzeko, który jest dobrym zawodnikiem, ale umówmy się do Suareza mu daleko. Żeby była jasność, te zespoły mają na tyle silne kadry, że prawdopodobnie i tak będą przed nami, ale ich mercato, póki co szału nie robi. Milan obecnie ma najlepsze mercato we Włoszech

jaszczomb 18.09.2020 16:22

bys chcial wszystko wiedziec

jaszczomb 18.09.2020 16:21

nie interesuj sie moze co

Lopez 18.09.2020 16:21

co się bocian cieszysz?

Lopez 18.09.2020 16:21

nie ide

Czarson 18.09.2020 16:21

lopec idziesz na mecz wisły ze soba grajo

jaszczomb 18.09.2020 16:20

:lol:

Czarson 18.09.2020 16:20

transmisji brak

Lopez 18.09.2020 16:20

to i to

Czarson 18.09.2020 16:20

czyli to mecz bedzie czy trening

Lopez 18.09.2020 16:18

miał być sparing. wczoraj go odwołali, a dziś piszą że obie druzyny razem potrenują w appiano

jaszczomb 18.09.2020 16:18

nie o takie strimy nic nie robilem ;l/

Kredence 18.09.2020 16:18

ale bylo info wczoraj, ze odwoluja ale jednak nie

Kondzik 18.09.2020 16:18

Dokl kredenc

Kondzik 18.09.2020 16:18

Mecz jest ale transmisji chyba nie bd

Kredence 18.09.2020 16:18

to bardziej wspolny trening Czarson

Czarson 18.09.2020 16:17

mieli odwolac ten mecz czyli co znow zmienili zdanie?

KibicInteru 18.09.2020 16:17

nie ma strima na yt

Lopez 18.09.2020 16:17

nie ma się co dziwić, że jego klientem był tylko bielik

jaszczomb 18.09.2020 16:17

to moze znowu na yutubie i fejsie wrzuca strimka

Kondzik 18.09.2020 16:17

Gra

jaszczomb 18.09.2020 16:16

zdania ekspertow sa podzielone

Kredence 18.09.2020 16:16

w Appiano

Kondzik 18.09.2020 16:16

Gra

Kredence 18.09.2020 16:16

o 17 mecz

Czarson 18.09.2020 16:16

nie

jaszczomb 18.09.2020 16:15

gra dzisiaj nasz Inter wspanialy czy nie?

Czarson 18.09.2020 16:15

menda chyba z niego zwykla

Czarson 18.09.2020 16:15

jakos kucharski mi sie wydaje wyjatkowo nieprzyjemny, jakies bzdury na tweeterze

jaszczomb 18.09.2020 16:15

jak ma tak w kontrakcie to niech sie domaga a jak nie to elo

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się