Archiwum shoutboksa

Nitrogen 18.09.2020 19:36

Kredenc wyjaśniał, ale jak widać nie zrozumiałeś

KibicInteru 18.09.2020 19:36

co wyjaśnił?

Nitrogen 18.09.2020 19:36

No już ci maverik wyjasnił

maniekfci 18.09.2020 19:36

te xd na twój wpis to tylko i aż xd

KibicInteru 18.09.2020 19:36

po tobie to raczej niczego

maniekfci 18.09.2020 19:36

a co mam odpisać ci na twoje bzdury?

Nitrogen 18.09.2020 19:35

No jak ty sapiesz, że Skriniar dawał więcej Interowi to czego oczekujesz?

taboret 18.09.2020 19:35

dobra maniek pal gume, ty tylko siedzisz i xd potrafisz pisac, tyle sie zmiescilo w szarych komorkach napinacza internetowego

KibicInteru 18.09.2020 19:35

klasyka

KibicInteru 18.09.2020 19:35

nitro jak zwykle sie mądrzy a gówno wie

maniekfci 18.09.2020 19:35

przemówił

maniekfci 18.09.2020 19:35

xdddd

maniekfci 18.09.2020 19:34

taboret 18.09.2020 19:34 stabilnosc po czesci?

taboret 18.09.2020 19:34

ma doswiadczenie bla bla

Nitrogen 18.09.2020 19:34

No nie wbijesz do łba najwidoczniej mav

taboret 18.09.2020 19:34

stabilnosc po czesci?

KibicInteru 18.09.2020 19:34

wiecej na pewno niż godin

maverik 18.09.2020 19:34

xD a co Skriniar oferuje?

taboret 18.09.2020 19:34

moze wreszcie uda mi sie objerzec pelne 38 kolejek w sezonie..

KibicInteru 18.09.2020 19:33

kiedyś może tak, teraz godin nie oferował nic wiecej niż taki DD

maverik 18.09.2020 19:33

no dokladnie

maverik 18.09.2020 19:33

teraz tak, ale nie pod koniec sezonu

Nitrogen 18.09.2020 19:33

Ale dużo słabszy piłkarz od Godina

KibicInteru 18.09.2020 19:32

skriniar jest podstawą na prawą

maverik 18.09.2020 19:32

no wzmocnilismy rezerwowego na lewa i oslabilismy podstawe na prawa

KibicInteru 18.09.2020 19:31

mamy po dwóch na lewą i dwóch na prawą

KibicInteru 18.09.2020 19:31

nie będzie trzeba kombinować ze skriniarem na lewej jakby bastoniemu cos sie stało

maverik 18.09.2020 19:31

no a na prawej Skriniar i DD

KibicInteru 18.09.2020 19:31

ale będzie grał na lewej

maverik 18.09.2020 19:30

kolarov nie bedzie gral na prawej

KibicInteru 18.09.2020 19:29

no kolarov lepiej pasuje chyba

taboret 18.09.2020 19:26

godin jednak niezbyt odnajdywal sie w bloku 3 obroncow

KibicInteru 18.09.2020 19:23

odejście godina whatever, transfer Vidala super

taboret 18.09.2020 19:22

jak oceniacie odejscie godina i transfer vidala?

Nitrogen 18.09.2020 19:21

Wiemy

taboret 18.09.2020 19:20

romano

taboret 18.09.2020 19:20

Diego Godin to Cagliari, here we go! Agreement almost reached, he’s going to leave Inter as a free agent and will sign until June 2023 as new Cagliari player. Last details to be completed soon. Then Arturo Vidal will join to Inter [done deal]. ⚫️🔵 @DiMarzio @SkySport #transfers

taboret 18.09.2020 19:19

ok

Pazza12 18.09.2020 19:19

Nie Di Mario podał jutro mają dopiero dokumenty podpisać

taboret 18.09.2020 19:18

juz oficjalka?

taboret 18.09.2020 19:18

godin w cagliari?

Nitrogen 18.09.2020 19:15

Nic nie musi

Pazza12 18.09.2020 19:13

Teraz musi dogadać się z Cagliari

maverik 18.09.2020 19:01

Godin w Calgary Flames

jaszczomb 18.09.2020 19:01

jest to gdzies czy jak to sledzicie

maverik 18.09.2020 19:00

7-0 ico

Lopez 18.09.2020 18:59

nikogo, ostatnim był savu

zemaria 18.09.2020 18:58

kogo dzisiaj zbanowales lopez

Lopez 18.09.2020 18:57

żegnam

Klinsi64 18.09.2020 18:36

kredence siostrzeniec przyszedł

taboret 18.09.2020 18:17

witam

Pazza12 18.09.2020 18:15

Primo tempo 2xLukaku, Young i Samchez

Pazza12 18.09.2020 18:15

Inter -Cararrese 4-0

maniekfci 18.09.2020 18:05

beka z na ligę to sił nie było co nie

maniekfci 18.09.2020 18:04

a z pisem grają

Nitrogen 18.09.2020 18:04

Taki z niego kibic

maverik 18.09.2020 18:03

jak to nie ma maniek

Skepta 18.09.2020 18:01

no wiem ale chodzi mi o debiut calcio

maniekfci 18.09.2020 18:01

jutro emczu Interu nie ma oceń

Skepta 18.09.2020 18:01

bedzie gral jutro

Michellaga 18.09.2020 18:01

It's #InterCarrarese - at the end of the opening period ⚽️⚽️ @RomeluLukaku9 ⚽️ @youngy18 ⚽️ @Alexis_Sanchez

maniekfci 18.09.2020 18:01

skjepta

Skepta 18.09.2020 18:01

ciekawe czy Dzeko

maverik 18.09.2020 18:01

no i 4-0 wygrana

zemaria 18.09.2020 18:00

fascynujące

Skepta 18.09.2020 17:56

ale ide na grilla do starych dziewczyny wiec mnie ominie debiut kurfa

Skepta 18.09.2020 17:56

jutro calcio >3

KibicInteru 18.09.2020 17:56

eleven1

keats 18.09.2020 17:55

wiecie moze na jakim kanale jest dzisiaj bayern. ?

KibicInteru 18.09.2020 17:55

no aale wtedy brozo out

mroowa111 18.09.2020 17:54

coś tak czuję tego kante

mroowa111 18.09.2020 17:54

ale może ktoś przyjdzie z topu jeszcze

KibicInteru 18.09.2020 17:54

ona niestety będzie spadać wraz z odejściami

mroowa111 18.09.2020 17:54

wiem że póki co mamy 12 więcej

mroowa111 18.09.2020 17:54

tak ale chodzi o wrtość całego zespołu

KibicInteru 18.09.2020 17:53

no liczbą zawodników miażdżymy juve

mroowa111 18.09.2020 17:51

piękny widok oby tak samo było w tabeli na koniec sezonu

mroowa111 18.09.2020 17:50

możebyć ciężko w turcji a decyduje 1 mecz

mroowa111 18.09.2020 17:49

besiktas lub rioa ve na wyjeżdzie xd

Skepta 18.09.2020 17:49

kogo wylosowl

mroowa111 18.09.2020 17:49

siema to fajnie milan wylosował w el.le , co Panowie?

Michellaga 18.09.2020 17:46

nap goundziego można by pojsc na wymiene

Skepta 18.09.2020 17:46

po tym sezonie to go tylko Inter Majami bedzie chcial juz chyba :D

Skepta 18.09.2020 17:46

niech daja jakiegos kota wzamian

Michellaga 18.09.2020 17:46

może po tym sezonie sie uda bo to okienko martwe

Skepta 18.09.2020 17:46

to won z nim do Arsenalu jakiegos

Michellaga 18.09.2020 17:45

w angli ma dobra renome

Michellaga 18.09.2020 17:45

tez mysle że najbardziej racjonale bedzie oddanie go gdzies

Skepta 18.09.2020 17:44

kasa + eriksen za kogos

Skepta 18.09.2020 17:43

powinnismy go dac do wymiany w jakims grubszym dealu

Michellaga 18.09.2020 17:43

dla mnie wtopa troche przeszacowaliśmy jego przydatoność

Skepta 18.09.2020 17:43

no i co mg teraz z nim zrobimy?

Michellaga 18.09.2020 17:42

a Conte specjanie pod niego próbował zespoł dopasowac

Michellaga 18.09.2020 17:42

grał w 3412 na 10 i tez nic nie dawał

Skepta 18.09.2020 17:42

bo to nie gracz pod 3-5-2

Michellaga 18.09.2020 17:41

a on dramtycznie gra

Michellaga 18.09.2020 17:41

jakby chociaz jeden dobry mecz u nas ten eriksen zagrał

Skepta 18.09.2020 17:40

ale chociaz Bastoni sie wybil

Michellaga 18.09.2020 17:40

grali sałbo to nie grali

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się