Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Claudio 18.09.2020 21:02

a okazje ma

Claudio 18.09.2020 21:02

kurde moglby cos nastrzelac z akcji tych goli

Claudio 18.09.2020 21:02

jak zwykle z karnego

Nitrogen 18.09.2020 21:02

Masakra jakaś ten Bayern

Nitrogen 18.09.2020 21:02

No i Lewy gol

Skepta 18.09.2020 21:00

No to lewy po zlotej pilce jak bedzie mial slaba jesien

Claudio 18.09.2020 20:59

ale Lewy gówno gra dzis

Czarson 18.09.2020 20:56

i wyczuli, ze moga zaoszczedzic

Czarson 18.09.2020 20:55

on mial rok kontraktu

Kazam 18.09.2020 20:50

beka xD a nie chcieli placic 30 mln za tjago

Nitrogen 18.09.2020 20:50

Jota zaraz może nadejść do Lywerpula. 43 mln euro @Romano

Kazam 18.09.2020 20:48

haha, boatenk jaki fryx xD

Nitrogen 18.09.2020 20:40

4-letni kontrakt i 2 mln plus bonusy za sezon

Nitrogen 18.09.2020 20:39

Pinamonti piłkarzem Interu

Nitrogen 18.09.2020 20:35

Szalke już liczone

Claudio 18.09.2020 20:30

w Lidlu dzis promocja na 8 piw 50% ;)

slawkomir11 18.09.2020 20:24

jutro bedzie jakiś stream na yt? bo na 17 mam Bklase zasraną i musze pograć

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:20

Na jutro zostaw

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:20

Ciekawe czy pinamonti jutro po gra

slawkomir11 18.09.2020 20:20

to na uj ja czteropaka kupiłem...

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:19

Mecz nie byl transmitowany

slawkomir11 18.09.2020 20:18

nie mogłem obejrzeć sparingu ma ktoś link do całego meczu?

Lopez 18.09.2020 20:18

gejowo

slawkomir11 18.09.2020 20:18

kochani

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:17

A ja licze ze jednak nie

Lopez 18.09.2020 20:17

przyjdzie darmian xd

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:16

Bo sobie nie wyobraxam ze puscimy godina i nikogo nie ściągnięmy

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:16

Mnie to walic befzie gdzie bedzie gral jak dojdzie ktos do obrony

Michellaga 18.09.2020 20:16

umie zgubic krycie jak nikt

Michellaga 18.09.2020 20:16

ale to po stałych fragmentach

Michellaga 18.09.2020 20:15

strzelał sporo bramek

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:15

A i w polu karnym sie umie znalezc

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:15

Dambrosio ladnie gral na wahadle koncowke

timon 18.09.2020 20:15

Izzo to bylaby najlepsza opcja

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:14

Zartujwsz chyba xd

Michellaga 18.09.2020 20:14

wolę DD jako środkowego niż jako wahadło

Michellaga 18.09.2020 20:13

chybaże ktoś odejdzie

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:13

Dambrosio zostanie na wahadle

Michellaga 18.09.2020 20:13

nikt wiecej nie dojdzie

Michellaga 18.09.2020 20:13

bedzie 6

Michellaga 18.09.2020 20:13

Bastoni/Kolarov - de Vrij/Ranocchia - Skriniar/DD

timon 18.09.2020 20:13

tylko nam potrzeba kogos na prawa do trojki

Michellaga 18.09.2020 20:12

i może w ostatnich dniach okienka walniemy po alaonso

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:12

Nawet ten smalling

Michellaga 18.09.2020 20:12

to 100 %

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:12

Nie no musi dojsc ktos na srodek obrony

timon 18.09.2020 20:12

Pinamonti jak czwarty napastnik

Michellaga 18.09.2020 20:12

Pina przychodzi

Michellaga 18.09.2020 20:12

predzej on niz eriksen

timon 18.09.2020 20:12

Vidal i ktos na lewa strone i dla mnie mozna zamykac okienko

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:11

Minuty

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:11

Stawiam siano ze wyjdzie z fiora od 1 minity

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:10

Sensi nie zapomnial jak sie gra

Klinsi64 18.09.2020 20:10

trzeba wietzyc w cuda ze sensi zagra wreszcie wiecej niz 20 meczow

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:09

Wedlug twitterow a mecz byl niedostępny dla kamer xd

Michellaga 18.09.2020 20:08

to na pewno byłby spory plus

Michellaga 18.09.2020 20:08

Sensi według twitterów w niezłej formie

Klinsi64 18.09.2020 20:08

Salceson young i alexis

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:08

Z takimi ogorami to nie da sie nic wywnioskowac

Klinsi64 18.09.2020 20:08

Lula ×4

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:08

Jest skrot ale gowno z tego wynika

Michellaga 18.09.2020 20:08

@RomeluLukaku9 @youngy18 @Alexis_Sanchez #Lautaro #Salcedo

Michellaga 18.09.2020 20:07

7:0 sie skończyło

timon 18.09.2020 20:06

Na inter.com informuja, ze 4-0 bylo

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:04

Ale jutro pewnie wyjdziemy eriksen barolo gaglia

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:03

Nie wiem

timon 18.09.2020 20:03

jak Ninja dzisiaj?

timon 18.09.2020 20:03

ale mi ten wysoki konteakt i poziom jego gry sprawial, ze nie jest mi go szkoda

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:02

Takze vidal zamyka pomoc

CzarodziejCzasu 18.09.2020 20:02

Graliśmy dzisiaj pomoca ninja brozo sensi. Conte by ich nie ogrywal dzis dluzej niz 45 minut gdyby na nich nie liczyl

timon 18.09.2020 20:01

Wiem

Lopez 18.09.2020 20:01

do dużego klubu

Lopez 18.09.2020 20:01

zawodnik jak przechodzi z wolnego transferu to zawsze dostaje duży kontrakt

timon 18.09.2020 20:01

dalej za duzo

Lopez 18.09.2020 20:00

podobno 5.5

timon 18.09.2020 20:00

Godin alurat mnie w ogole nie przekonal. Zagral solidny sezon, ale nie na 7mln

Lopez 18.09.2020 19:59

Klinsi PDW

Klinsi64 18.09.2020 19:53

Lopek jak kusy placze na filmikach z 2010

Dzonyy 18.09.2020 19:51

prawidzwy mezczyzna pierdzi podczas sikania

Lopez 18.09.2020 19:49

taak tak i jeszcze prawdziwy mezczyzna nie wstydzi sie swoich łez

Czarson 18.09.2020 19:47

lopec prawdziwi mezczyzni nie placza

Lopez 18.09.2020 19:47

żebysmy za nim jescze nie zatęsknili

Czarson 18.09.2020 19:46

kto bedzie pamietal o godinie za rok nie oszukujmy sue

KibicInteru 18.09.2020 19:46

i mówić że to był nasz podstawowy zawodnik bo nim nie był

KibicInteru 18.09.2020 19:46

no dlatego nie ma co płakać że wymieniamy go na Kolarova

Klinsi64 18.09.2020 19:45

fajnie elegancko sie poruszał,jakas swietna interwencja po czym blad jak junior i wszystko psu w dupe

Czarson 18.09.2020 19:45

1do1

Klinsi64 18.09.2020 19:44

Godin to taki Miranda

Klinsi64 18.09.2020 19:44

jeden i drugi nie byl pewnym punktem obrony

maniekfci 18.09.2020 19:44

poza tym Romano dał here we go Godinowi do Cagliari także temat sam się rozwiązuje powoli

maniekfci 18.09.2020 19:43

ta

Klinsi64 18.09.2020 19:42

no bo 2 mecze ogarnal w LE

Klinsi64 18.09.2020 19:42

a takie same bledy godinowi sie zapomina

Klinsi64 18.09.2020 19:42

jak to kilka błedow wplywa na ocene calego sezonu pilkarza

KibicInteru 18.09.2020 19:37

Skriniar rok temu dalej bykl uważany za topowego obrońce w serie a

Nitrogen 18.09.2020 19:37

Od dwóch sezonów nie daje nic Interowi

Nitrogen 18.09.2020 19:36

Że Skriniar to miał póki co tylko jeden świetny sezon, jeden przeciętny i jeden bardzo słaby

KibicInteru 18.09.2020 19:36

ej niż skriniar który rozegrał od niego dużo wiecej minut?

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się