Archiwum shoutboksa

Skepta 18.09.2020 17:40

ale chociaz Bastoni sie wybil

Michellaga 18.09.2020 17:40

grali sałbo to nie grali

Skepta 18.09.2020 17:40

bo jest słowakiem

Skepta 18.09.2020 17:40

bo sie uwzial na swojaków, Skriniara zniszczyl

Michellaga 18.09.2020 17:40

conte to nie umie na tych młodych stawiac

Michellaga 18.09.2020 17:40

tak jak nie postawił na bastoniego barelle czy lautaro

Skepta 18.09.2020 17:40

no jak on uwalyl na pyzde Eriksena najwiekszego technika w klubie, pilkarza ktory najwiecej weidzi na boisku

Michellaga 18.09.2020 17:39

tak napewno

Skepta 18.09.2020 17:39

michel radzilbym sie nie jarac hakimim zbyt szybko bo jeszcze d;amborsio bedzie latal na jego pozycji :D bo to Conte jego nie zrozumiesz

Michellaga 18.09.2020 17:38

nie zrobili ani jednego transferu na poziomie Hakimiego

Michellaga 18.09.2020 17:38

bo narazie tak średnio

Skepta 18.09.2020 17:38

nie zdziwie sie jak nas przegonia jak my takie transfery robimy

Michellaga 18.09.2020 17:38

albo niech wygraja derby pierwszy raz od 4 lat

Michellaga 18.09.2020 17:38

niech doskoczą chcociaz do 4 miesjca

Michellaga 18.09.2020 17:37

super

Skepta 18.09.2020 17:37

buduje Milan na nowo

Michellaga 18.09.2020 17:37

zbudował im rok temu zespoł na 6 miejsce

Michellaga 18.09.2020 17:37

co robi maldini?

Skepta 18.09.2020 17:37

przynajmniej mialbym pewnosc ze nie dziala na szkode klubu a taki Marotta to nie wiadomo co sie po nim spodziewac czy to kon trojanski czy uj wie kto

Skepta 18.09.2020 17:35

moglby poszerzyc kompetencje, cos zrobic ze swoim zyciekm Maldini jakos nie proznowal i poszedl i robi cos konkretnego dla swojego klubu

Skepta 18.09.2020 17:35

prosze mi powiedziec czym zajmuje sie wiceprezydent klubu procz pierdzeniem w stołek

Alfa 18.09.2020 17:32

xddd

Nitrogen 18.09.2020 17:31

Jakbym słyszał śpiew aniołów

Nitrogen 18.09.2020 17:31

Alfa 18.09.2020 17:24 no to wypier dalaj

Skepta 18.09.2020 17:30

no nie wiem moglby cos konkretnego robic dla Interu a nie tylko pensje pobierac za samo nazwisko w zarzadzie. Moze to troche cierpkie slowa ale takie sa fakty

zemaria 18.09.2020 17:29

tylko to co tu możesz przeczytać

zemaria 18.09.2020 17:29

co Ty wiesz co on umie XD

Skepta 18.09.2020 17:29

no imponuje mi maldini i jego praca w Milanie. Chcialbym zeby u nas dyrektorem byla jakas legenda tez jak np Zanetti ale on sie nie zna na tym szkoda on tylko sie usmiechac umie

Alfa 18.09.2020 17:29

zrozum, Inter is not for everyone

Alfa 18.09.2020 17:28

tak, zle, won

Skepta 18.09.2020 17:28

a tu lawina pomyj, a co źle mowie?

Skepta 18.09.2020 17:28

ależ o co te oburzenie, ja tylko wyrazilem dezaprobate na nasze poczynania transferowe i naszego trenera

zemaria 18.09.2020 17:26

on ma ich dość bo po prostu nie są czarni

Michellaga 18.09.2020 17:26

nikt cie tu nie trzyma

Michellaga 18.09.2020 17:26

ale do milanu i wielkiemu maldiniemu

Michellaga 18.09.2020 17:26

możesz isc kibicowac juve i paraticziemu

Alfa 18.09.2020 17:25

trolu i prowokatorze kurla jego mac

KoBa 18.09.2020 17:25

Alfa xD

zemaria 18.09.2020 17:25

dokł alfa

Alfa 18.09.2020 17:24

no to wypier dalaj

Skepta 18.09.2020 17:21

mam serdecznie dosc tego marotty i conte

KoBa 18.09.2020 17:14

chyba tylko Google Earth skoro graja za zamknietymi drzwiami

Mateusz 18.09.2020 17:13

A jakis link do streama macie może ?

KoBa 18.09.2020 17:12

pewnie Vidal juz gra ale nie chcemy zeby sie wydało

KoBa 18.09.2020 17:12

transmisja odwolana cos tam graja

Mateusz 18.09.2020 17:08

mecz odwołany ?

Alfa 18.09.2020 16:59

na flashscorze info ze anulowany mecz :D

Rebelde 18.09.2020 16:58

a mecze na początku cięzkie

Rebelde 18.09.2020 16:58

troche sie obawiam, początku sezzonu. Bo te przygotowania takie nietypowe

Kredence 18.09.2020 16:56

a ten niby mecz to bardziej wspolny trening

Kredence 18.09.2020 16:56

nie ma transmisji

Rebelde 18.09.2020 16:56

nie ma meczu?

Kredence 18.09.2020 16:56

no tak wlasnie jest

maverik 18.09.2020 16:55

a moze zagraja z tymi amatorami tylko przy zamknietych drzwiach tak jak to bywalo w srodku sezonu

LukeInter 18.09.2020 16:55

odowłany

maverik 18.09.2020 16:55

Giannis bedzie zwyciezal w Winsconsin

stomil 18.09.2020 16:55

odwołany jednak

Kredence 18.09.2020 16:55

Boston pieknie sie posral znowu

maverik 18.09.2020 16:54

tak

Kredence 18.09.2020 16:54

a ok xD

Kredence 18.09.2020 16:54

a Ty pytales o mvp? :D

maverik 18.09.2020 16:54

a mvp to lebron i harden jeszcze

Rebelde 18.09.2020 16:54

jest gdzieś transmisja meczu?

maverik 18.09.2020 16:54

ale to o DPOYu mowisz kredenc

Kredence 18.09.2020 16:54

no i Davis bardziej zasluzyl moim zdaniem

Kredence 18.09.2020 16:54

Antetokounmpo wygrał zdecydowanie. Zdeklasował konkurencję otrzymując aż 75 głosów na pierwsze miejsce. Drugi Anthony Davis miał ich 14, natomiast trzecią pozycję w głosowaniu zajął zdobywca tej nagrody w dwóch poprzednich latach, czyli Rudy Gobert.

maverik 18.09.2020 16:53

choc pewnie i tak nie obejrze za wiele, no ale zawsze to cos nowego

KibicInteru 18.09.2020 16:53

2 miejsce pewnie lbj a 3 ktoś z trych co byli all-nba

maverik 18.09.2020 16:53

Denver - Miami prosimy

maverik 18.09.2020 16:53

uj z tym :D

Kredence 18.09.2020 16:52

a nie pamietam nawet

maverik 18.09.2020 16:51

a kto tam byl w top3 do nagrody?

Kredence 18.09.2020 16:51

bardziej mniej zaskoczylo, ze dostal nagrode za najlepszego obronce

Kredence 18.09.2020 16:51

za sezon zasadniczy chyba jednak zasluzenie maverik

LukeInter 18.09.2020 16:51

chyba że mają jakieś nieaktualne informacje

LukeInter 18.09.2020 16:51

wg zielonej aplikacji mecz się odbędzie

LukeInter 18.09.2020 16:50

ja dostałem powiadomienie, że za 15 minut zaczyna się mecz

maverik 18.09.2020 16:50

Giannis MVP, ocen kredensiak

pablo77 18.09.2020 16:50

to gra Inter dzisiaj jednak czy odwolali ten sparing ?

Skepta 18.09.2020 16:50

@Kazam juve go nie odpuscilo tylko my wygrywamy reywalizacje

Skepta 18.09.2020 16:49

dawac suarez

LukeInter 18.09.2020 16:49

hej, hej, jest tu ktoś? czy wiecie czy można gdzieś obejrzeć mecz?

LukeInter 18.09.2020 16:47

hej, będzie jakaś transmisja?

Kazam 18.09.2020 16:40

Swoja droga ws. Gryzonia, to ciekawe. Dzuwe goodpuscilo a on bedzid bez klubu ale ze zdanym egzaminem :)

Kazam 18.09.2020 16:39

Xd

Kredence 18.09.2020 16:39

on tez ich lubi

Kazam 18.09.2020 16:39

Won z nimi

Kredence 18.09.2020 16:39

pogadaj o tym z SETE

Kazam 18.09.2020 16:39

Roma to klub podrzedny i prowincjonalny, dodstkowo dzialaia mi na nerwy.

Kredence 18.09.2020 16:39

nie wiem co to ta Scamacca i czemu przewija sie co jakis czas w kontekscie duzych klubow serie a

Nitrogen 18.09.2020 16:38

No chyba, że Roma ma zamiar szaleć teraz i za rok Caniolo won

Nitrogen 18.09.2020 16:38

Tzn Sassual

Nitrogen 18.09.2020 16:38

Ascoli za niego pragnęło około 20 mln

Kredence 18.09.2020 16:38

tzn o nim sie pisze ostatnio

Kredence 18.09.2020 16:38

Scamacca na drugiego ma przyjsc

Lopez 18.09.2020 16:37

no i ibanez, ale mają i tak trzech śo troche mało co mazak?

Nitrogen 18.09.2020 16:37

Dziwne, że Roma nie ma 2 napastnika

Kredence 18.09.2020 16:37

Kalgary czeka na Godina majac w odwodzie dogadanego Fazio

Lopez 18.09.2020 16:37

więc niepotrzebny im smallingXD

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się