Archiwum shoutboksa

Alfa 18.09.2020 10:23

orl :cenzor: uspokoj sie moze co

Vancore 18.09.2020 10:22

4 dni

Vancore 18.09.2020 10:22

juz napisalem

Orzeu 18.09.2020 10:22

o tam vancore napisz tak tylko bez spacji

Vancore 18.09.2020 10:22

s m i e c

Alfa 18.09.2020 10:22

:cenzor:

Orzeu 18.09.2020 10:21

:cenzor:

CzarodziejCzasu 18.09.2020 10:20

Dupa

Alfa 18.09.2020 10:20

cenzor

CzarodziejCzasu 18.09.2020 10:20

Czemu nie dziala ??

CzarodziejCzasu 18.09.2020 10:20

Ljarro

Piter 18.09.2020 10:19

skepta

Orzeu 18.09.2020 10:18

:cenzor: :cenzor: :cenzor:

Orzeu 18.09.2020 10:18

dodaję nowe słowa do cenzora, sezon się zbliża

Orzeu 18.09.2020 10:18

:cenzor:

Orzeu 18.09.2020 10:18

:cenzor:

Orzeu 18.09.2020 10:18

:cenzor:

KoBa 18.09.2020 10:17

Ja JM zapamietam z dwóch sytuacji 1. Spartolona 100% sytuacja w derbach w CI, gdzie pokonał go 3 bramkarz półamator oraz mecz z Chievo, gdzie 2 razy dostał piłkę do wyjścia sam na sam juz na 40 metrze i dwa razy nie udało mu się z nią zabrać

Orzeu 18.09.2020 10:15

BAN Skepta

miniu86 18.09.2020 10:10

Perisic to też taki pół napastnik, pół skrzydłowy, który w sumie nie błyszczy mocno w żadnym aspekcie gry

Skepta 18.09.2020 10:09

ce :cenzor: e go bycie mocno srednim w kazdym aspekcie

Skepta 18.09.2020 10:09

joao mario nie jest dobry w niczym

Lopez 18.09.2020 10:07

Mnie nie dziwi ze nie moze sprzedac joao mario, ale perisicia. I sie Miniu nie zgadzam z tym co piszesz

Nasir 18.09.2020 10:06

pewnie bedziemy sie z nim bujac do konca kontraktu

Nasir 18.09.2020 10:06

nie on dal takie pieniadze i taki pensje joao mario

Nasir 18.09.2020 10:05

witam akurat tutaj to musze bronic marotte

miniu86 18.09.2020 10:05

poza tym obecnie każdy zaczął oglądać każdego eurocenta z dwóch stron

miniu86 18.09.2020 10:04

O Żalu Mariu to już nawet nie warto wspominać bo to zawodnik do bólu nijaki, którego nie potrzebuje nikt na świecie bo aż tak bardzo jest nijaki

miniu86 18.09.2020 10:03

Perisic nie jest najłatwiejszym zawodnikiem do współpracy, jest humorzasty, nie zagra byle gdzie, no i drogi w utrzymaniu, nie ma też 26 lat - nie dziwi mnie, że ciężko się go pozbyć

Lopez 18.09.2020 09:57

marotta by 10 jajek na targu rolnym nie sprzedał

Lopez 18.09.2020 09:56

z obrzydzeniem czytam to co piszą ws vidala.

KoBa 18.09.2020 09:54

ogólnie wiadomo, ze najlepiej z obowiazkiem, a jeszcze lepiej sprzedać ale musimy coś ruszyć z tym szrotem bo jest 18.09 a my wciaz pozbyliśmy się jedynie Lazaro

Lopez 18.09.2020 09:54

daliśmy się już zrobić bayernowi. kolejny klub też go wypożyczy za pare baniek bo więcej się nie spodziewam, a później i tak nie skorzysta z opcji

KoBa 18.09.2020 09:53

Bayern zapłacił 20% tylko

Lopez 18.09.2020 09:52

no np taki bayern

KoBa 18.09.2020 09:52

Lopez, ale jak opłata za wypozyczenie bedzie wynosiłą 30-40% ceny to mało który klub nie skorzysta potem z opcji

Lopez 18.09.2020 09:51

jesli chcą wypożyczyć kogoś takiego jak perisicia, joao mario to tylko z obowiązkowym wykupieniem. swoją droga to ciekawe, że marotta jescze nie sprzedał zwycięsce ligi mistrzów, bundesligi i pn

Lopez 18.09.2020 09:50

jezu jaka opcja?

KoBa 18.09.2020 09:49

wypo za 5 mln i opcja za 10 byłoby ok

miniu86 18.09.2020 09:43

przyznam, że brzydzę się już okrutnie tą telenowelą Vidala, która przybiera coraz to straszniejsze i bardziej groteskowe formy im dłużej w to brniemy

Orzeu 18.09.2020 09:41

pewnie jeśli się nie da to się zgodzą na drogie wypożyczenie

miniu86 18.09.2020 09:41

Czyli czytaliśmy przez 2 tygodnie info że Vidal już za chwilę, za minutkę by po klepnięciu dealu dowiedzieć się że jeszcze musimyodczekać kolejne dwa tygodnie aż ktoś odejdzie

Luki165 18.09.2020 09:41

Albo sprzedaż albo wyp. Z przymusem

Luki165 18.09.2020 09:40

Znowu z opcją? No ludzie

Orzeu 18.09.2020 09:32

Schira

Orzeu 18.09.2020 09:32

#Leipzig have shown interest in Ivan #Perisic, who could leave #Inter in the next few days. Inter ask €15M to sell the croatian winger, but have opened for a loan with option to buy.

Alfa 18.09.2020 09:31

<3

Alfa 18.09.2020 09:31

a jeszcze wczoraj bylo info ze chcemy 15 mln

Alfa 18.09.2020 09:31

CdS – RB Lipsk coraz bardziej poważnie podchodzi do sprawy transferu Ivana Perisicia. Inter chciałby otrzymać za Chorwata 12 mln euro.

Odet 18.09.2020 09:09

a nie co zrobi Conte

Odet 18.09.2020 09:09

wiem, ale pisałem co bym zrobił ja

KoBa 18.09.2020 09:08

Dokl Slavo beka z nas, i tak mamy juz 32 piłkarzy w kadrze na kontrakcie to co tak za roznica 32 czy 37

KoBa 18.09.2020 09:07

z Lugano Dalberta zmienił Young, Kolarov grał jako boczny stoper

Slavoj80 18.09.2020 09:07

Tonali, Dzeko, Kumbulla, Palmieriego też pewnie nam gwizdną, a w cale się nie zdziwię jak Vidala też

KoBa 18.09.2020 09:07

Kolarov nie przyszedł na wahadło

Slavoj80 18.09.2020 09:05

Ale z Vidalem to śmiechu warte ja na jego miejscu bym zrezygnował, dziwimy się później że Conte nie dostał tych graczy których chciał

Odet 18.09.2020 09:03

a na lewe Kolarov

Odet 18.09.2020 09:03

wystarczy ze na prawe przyszedł Hakimi

Odet 18.09.2020 09:03

ja w obronie nic bym nie zmieniał

Odet 18.09.2020 09:01

Darmian od DIego

Odet 18.09.2020 09:01

bo podobno ma mocniejsze włosy

CzarodziejCzasu 18.09.2020 09:00

Conte Damiana woli

Odet 18.09.2020 09:00

mi tu brakuje Godina

CzarodziejCzasu 18.09.2020 08:59

Sama jakosc

CzarodziejCzasu 18.09.2020 08:59

A odet, ocen jeszcze Swfensywe skriniar de vrjj bastoni darmian kolarov ranocchia

Pader88 18.09.2020 08:58

Conte chyba by odleciał z wściekłości

Odet 18.09.2020 08:56

ja też, nawet tak chcę

CzarodziejCzasu 18.09.2020 08:56

Naprawde nie mam nic przeciwko

CzarodziejCzasu 18.09.2020 08:56

Powinno sie psg zlosic po vidala i zaorac Inter

Odet 18.09.2020 08:55

witam, Vidal juz trenuje z nami ??

Pader88 18.09.2020 08:55

No Vidal to nie pinamonti ze musi doczekać aż się miejsce zwolni Messi pewnie z niego beke Ciśnie na treningach gdzie on kurła idzie i ten Nabuzowany już sapie

CzarodziejCzasu 18.09.2020 08:54

Ale sprawa vidala i to jak probujemy wypchnąć godina to beka jest xd

CzarodziejCzasu 18.09.2020 08:53

Poza Perisiciem

CzarodziejCzasu 18.09.2020 08:53

No to akurat nie dziwi mnie wcale bon to ogorki zwykle

Pader88 18.09.2020 08:53

Bardziej żenujące jest to jak nie potrafimy sprzedać niechcianych graczy

CzarodziejCzasu 18.09.2020 08:53

Tymbardziej ze zrezygnowal z jakieksc czesci od barcy

CzarodziejCzasu 18.09.2020 08:53

To jest komedia ze ktos musi zwolnic miejsce na liscie plac zeby gosc doszedl

Pader88 18.09.2020 08:52

To prawda akurat

CzarodziejCzasu 18.09.2020 08:52

My jestesmy żenujący w sprawie vidala

Pader88 18.09.2020 08:52

xD

Pader88 18.09.2020 08:51

„Arturo Vidal traci cierpliwość w związku z przeciągającym się jego transferem”

CzarodziejCzasu 18.09.2020 08:49

O tak xd

Chuchu 18.09.2020 08:48

Zawsze jak idę do urzędu to mi się przypomina 12 prac Asterixa i część Dom który czyni szalonym

CzarodziejCzasu 18.09.2020 08:48

Typowa polska, ja sie staram o dofinansowanie i urzad chce dokument dostac do poniedziałku i nie obchodzi go tlumaczenie ze cos bedzie gotowe na wtorek najwczesniej xd blazenada zwykla, a za biurkiem jakies stare rury

Lopez 18.09.2020 08:48

chciałem go na poczcie, ale w kwitku mandatowym nie było ostatniej cyfry z numerem konta i nie mogłem jak zapłacić na poczcie musiałem iśc do urzędu. tam nic przy okienku nawet o tym nie powiedziała

Lopez 18.09.2020 08:46

Poszedłem kiedyś zapłacić mandat do urzędu, to mnie w recepcji wysłali do pokoju numer 104. Znalazłem pokoje 103 i 105 - nie ma 104. okazało się że pomiędzy nimi jest pomieszczenie... socjalne. pytam sprzątaczki gdzie jest pokój 104. Ona mówi, że tutaj. Mówię więc, gdzie mam iśc żeby ten mandat opłacić? ona mówi, że naprzeciwko recepcji znajduje się kasa, gdzie się opłaca mandaty :D

CzarodziejCzasu 18.09.2020 08:39

Skurhysyny

CzarodziejCzasu 18.09.2020 08:39

Gardze polska biurokracja. Zero elastycznosci. Dokument ten i ten do tego i do tego i ani dnja dłużej

Nasir 18.09.2020 08:32

to nie jest kombi prosze pana, to jest AVANT

Nasir 18.09.2020 08:30

198k przebiegu DOKUMENTOWANE, telewizor i multifunkcja, przychodzi ten dzien gdy trzeba zmienic rozrzad i zaczyna sie wycie

Nasir 18.09.2020 08:29

nie musi byc z bawarii no ale prosze wystarczy wyjechac z miasta w polske powiatowa i wszedzie widze audi 1.9 tdi oczywiscie S LINE

Pader88 18.09.2020 08:25

Audi to jednak auto dla ludu z innym znaczkiem takie są fakty

Pader88 18.09.2020 08:25

Nasir ma racje jak chcesz być prawdziwym Chadem to jednak musi to być bolid prosto z Bawarii

Nasir 18.09.2020 08:21

ostatnio tutaj opisywalem takiego

Nasir 18.09.2020 08:21

audi wsiory jezdza

Nasir 18.09.2020 08:21

najlepsze deale koniec marca/poczatek kwietnia

Dzonyy 18.09.2020 08:20

Czemu nie audi ? :D

Dzonyy 18.09.2020 08:20

Ale na pewno w nowym roku.

Dzonyy 18.09.2020 08:20

Nie pali mi się narazie

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się