Archiwum shoutboksa

Klinsi64 17.09.2020 20:31

i 2 w CI

maverik 17.09.2020 20:31

w sensie pare lat temu nie dalo sie normalnie odowlac subskrypcji

Klinsi64 17.09.2020 20:30

5

Klinsi64 17.09.2020 20:30

tak kredence

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:30

Pinamonti to bodaj 4 gole mial

maverik 17.09.2020 20:30

w nba nadal gownianie sie rezygnuje?

maverik 17.09.2020 20:30

dzeko mial tyle pluto

Kredence 17.09.2020 20:29

podajesz nr karty itd nie?

pluto11 17.09.2020 20:29

No takie info ktos dal ze mial 16/7

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:29

jakie 16 bramek?>

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:29

bo nie moge znalezc tej oferty

Klinsi64 17.09.2020 20:28

tylko że potem musicie zrezygnować bo bedzie zżerało co miesiac

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:28

klinsi dja liinka do tego

pluto11 17.09.2020 20:28

Jezeli Pinamonto mial 16 vramek i 7 asyst w poprzednim sezonie i to w Genoi to pwinien dac rade tym bardziej ze przy Lukaku i Sanchezie moze, sie duzo nauczyc, a jak mamy placic 15 za Dzeko na 1 sezon to podziękujmy

Kredence 17.09.2020 20:28

za taką kasę warto wykupić na końcówkę playoffow

Klinsi64 17.09.2020 20:27

na tel nie ogladam

Kredence 17.09.2020 20:27

śmiga bez problemu na telefonie?

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:27

smiga?

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:27

oo to spoko

Klinsi64 17.09.2020 20:26

za 25 zł 10 meczów

Klinsi64 17.09.2020 20:26

nba league pass

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:25

a juz mnie mecza streamy

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:25

bo mowiles ze cos wykupowales

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:25

klinsi gdzie ty ogladasz mecze nba

Klinsi64 17.09.2020 20:24

ma ktoś tutaj kindle'a?

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:24

ZLATAN CYK

Endru 17.09.2020 20:24

Ibra gol

Klinsi64 17.09.2020 20:23

razem z pensja robi sie 30

Klinsi64 17.09.2020 20:23

15 mln to za dużo za Dzeko

Claudio 17.09.2020 20:23

bez przesady ;)

Endru 17.09.2020 20:21

W sumie wole pinamontiego niz tego Milika calego

Endru 17.09.2020 20:19

Dwoch bezmózgow nie ma co oceniac

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:19

Candreva - Keita w Sampdorii ocencie

Endru 17.09.2020 20:17

Higuain rozwiązał kontrwkt dzeko w juve za 15 mln i 7.5 pensja

Claudio 17.09.2020 20:17

pewnie Irole sie wyszaleja w 25 minut, ale ogolnie maja okazje

Claudio 17.09.2020 20:16

tak patrze na ten milan z tak slabym rywalem i spodziewalem sie jakiegos 0-4 a tu srednio cos

Kazam 17.09.2020 20:11

za taki hajs w sumie nołnejma z l1 brac, duze ryzyko

Kazam 17.09.2020 20:11

ja nie rozumiem tego transferu naples, duzo ryzykuja

Endru 17.09.2020 20:10

Dzieki

jaszczomb 17.09.2020 20:10

tu leci

Endru 17.09.2020 20:10

Nie ogladam milana nigdzie nie leci

jaszczomb 17.09.2020 20:10

no chyba, ze ozimeh sie okaze nowym ronaldem i messim w jednym

Kazam 17.09.2020 20:08

zobaczymy kto lepiej ulepi z nowych zakupow

maverik 17.09.2020 20:08

masakra ten Wydzef

maverik 17.09.2020 20:08

Widzew już ostatni w tabeli. Kibice dumni po przegranych derbach

Kazam 17.09.2020 20:08

na papierze wyglada ze konkurencja sie wzmacnia, poza neapolem

jaszczomb 17.09.2020 20:06

ogolnie duzo kandydatow do miejsc 3-4

jaszczomb 17.09.2020 20:05

no i wystarczy, ze atalancie gomez wypadnie na kilka msc z kontuzja i baj baj atalanta

jaszczomb 17.09.2020 20:04

zalezy czy lacyjo zagra jak sezon temu

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:03

4 miejsce poza zasięgiem milanu moim zdanjen

jaszczomb 17.09.2020 20:03

ogladasz ender?

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:03

Sorry ale mnie ten sklad po prostu nke przekonuje xd

Endru 17.09.2020 20:02

shamrock milan sie zaczelo

Endru 17.09.2020 20:01

odkad wysiwial gorzej mu idzie

CzarodziejCzasu 17.09.2020 19:57

Zdziadzial strasznie

CzarodziejCzasu 17.09.2020 19:57

Muringo nie ma już tego entuzjazmu

jaszczomb 17.09.2020 19:56

n jest na chwile obecna wypalonmym trenerem ze sredniej polki

Endru 17.09.2020 19:56

to tak jakby mourinho we wloszech trenowal rome ...

jaszczomb 17.09.2020 19:56

żoze wiele zrobil dla Interu al;e nie ma co zyc przeszloscia i zaklamywac rzewczywistosc

Endru 17.09.2020 19:55

to jest po prostu gowniany klub , Jose nie powinen tam isc ale co poradzic skoro Levy mial marzenie

Claudio 17.09.2020 19:55

Waldka Fornalika nie ma na meczu. Czyli chyba juz wiadomo kto mial pozytywny wynik

CzarodziejCzasu 17.09.2020 19:54

Niewiarygodne jaka kupę oni graja

CzarodziejCzasu 17.09.2020 19:54

Bale ostatnią deska ratunku dla tego Spurs

Endru 17.09.2020 19:50

nie rozumiem jak mozna hejtowac mourinho bedac kibicem Interu

CzarodziejCzasu 17.09.2020 19:45

Klinsi jestes?

Claudio 17.09.2020 19:44

tylko e suarezowi sie udalo :D

Czarson 17.09.2020 19:44

suarec

Claudio 17.09.2020 19:43

gosc obronił ręką na linii strzal gracza Spurs...co za typ xD

CzarodziejCzasu 17.09.2020 19:40

I Ndombele gol

CzarodziejCzasu 17.09.2020 19:40

Beka jak wuj xd

Czarson 17.09.2020 19:40

karny 2 czerwone

Czarson 17.09.2020 19:40

co ci bulgarzy sprzedali to?

Klinsi64 17.09.2020 19:40

Przepraszamy jose

Klinsi64 17.09.2020 19:39

:D

Klinsi64 17.09.2020 19:39

2

Klinsi64 17.09.2020 19:39

Mou przeszczep portugalski

CzarodziejCzasu 17.09.2020 19:35

Jacy frajerzy bulgarscy xdddd

CzarodziejCzasu 17.09.2020 19:35

I gok

CzarodziejCzasu 17.09.2020 19:35

Lokomotiw dwa czerwca

Kredence 17.09.2020 19:35

Sampdoria też chce Candreve

maverik 17.09.2020 19:35

Jegołajno wycenzorzyl oficjalnie

OstatniPrawdziwy 17.09.2020 19:34

no to ma fuksa

WTC 17.09.2020 19:34

na 101% będzie się liczył z twoją opinią, rozważając ewentualne oferty transferowe

OstatniPrawdziwy 17.09.2020 19:33

ma robić won natychmiast

OstatniPrawdziwy 17.09.2020 19:33

czy nie

OstatniPrawdziwy 17.09.2020 19:33

czy on chce

OstatniPrawdziwy 17.09.2020 19:33

mnie to nie interesuje

Klinsi64 17.09.2020 19:33

Mario zastapi alcantare w bayernie

WTC 17.09.2020 19:33

abstra :cenzor: ąc już od chęci samych Chińczyków do wywalenia hajsu na tego ogóra

WTC 17.09.2020 19:33

siłą go tam nie zaprowadzą

WTC 17.09.2020 19:32

skąd pewność, że Maryjan będzie chciał odejść do Chin? On coś bajdurzy o La Lidze

OstatniPrawdziwy 17.09.2020 19:32

dali się naciągnąć to niech teraz się z nim bujają

OstatniPrawdziwy 17.09.2020 19:31

mariana niech se biorą chińczycy do dziangsu

WTC 17.09.2020 19:31

potężny Muryń chyba niedługo się nacieszy wakatem w Tottenhamie xD

WTC 17.09.2020 19:30

jak znajdzie się chętny na zakup szrotu

Claudio 17.09.2020 19:30

fajny ten Tottenham. Taki nie za mocny

OstatniPrawdziwy 17.09.2020 19:30

coś im to opornie idzie

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się