i 2 w CI
w sensie pare lat temu nie dalo sie normalnie odowlac subskrypcji
5
tak kredence
Pinamonti to bodaj 4 gole mial
w nba nadal gownianie sie rezygnuje?
dzeko mial tyle pluto
podajesz nr karty itd nie?
No takie info ktos dal ze mial 16/7
jakie 16 bramek?>
bo nie moge znalezc tej oferty
tylko że potem musicie zrezygnować bo bedzie zżerało co miesiac
klinsi dja liinka do tego
Jezeli Pinamonto mial 16 vramek i 7 asyst w poprzednim sezonie i to w Genoi to pwinien dac rade tym bardziej ze przy Lukaku i Sanchezie moze, sie duzo nauczyc, a jak mamy placic 15 za Dzeko na 1 sezon to podziękujmy
za taką kasę warto wykupić na końcówkę playoffow
na tel nie ogladam
śmiga bez problemu na telefonie?
smiga?
oo to spoko
za 25 zł 10 meczów
nba league pass
a juz mnie mecza streamy
bo mowiles ze cos wykupowales
klinsi gdzie ty ogladasz mecze nba
ma ktoś tutaj kindle'a?
ZLATAN CYK
Ibra gol
razem z pensja robi sie 30
15 mln to za dużo za Dzeko
bez przesady
W sumie wole pinamontiego niz tego Milika calego
Dwoch bezmózgow nie ma co oceniac
Candreva - Keita w Sampdorii ocencie
Higuain rozwiązał kontrwkt dzeko w juve za 15 mln i 7.5 pensja
pewnie Irole sie wyszaleja w 25 minut, ale ogolnie maja okazje
tak patrze na ten milan z tak slabym rywalem i spodziewalem sie jakiegos 0-4 a tu srednio cos
za taki hajs w sumie nołnejma z l1 brac, duze ryzyko
ja nie rozumiem tego transferu naples, duzo ryzykuja
Dzieki
tu leci
Nie ogladam milana nigdzie nie leci
no chyba, ze ozimeh sie okaze nowym ronaldem i messim w jednym
zobaczymy kto lepiej ulepi z nowych zakupow
masakra ten Wydzef
Widzew już ostatni w tabeli. Kibice dumni po przegranych derbach
na papierze wyglada ze konkurencja sie wzmacnia, poza neapolem
ogolnie duzo kandydatow do miejsc 3-4
no i wystarczy, ze atalancie gomez wypadnie na kilka msc z kontuzja i baj baj atalanta
zalezy czy lacyjo zagra jak sezon temu
4 miejsce poza zasięgiem milanu moim zdanjen
ogladasz ender?
Sorry ale mnie ten sklad po prostu nke przekonuje xd
shamrock milan sie zaczelo
odkad wysiwial gorzej mu idzie
Zdziadzial strasznie
Muringo nie ma już tego entuzjazmu
n jest na chwile obecna wypalonmym trenerem ze sredniej polki
to tak jakby mourinho we wloszech trenowal rome ...
żoze wiele zrobil dla Interu al;e nie ma co zyc przeszloscia i zaklamywac rzewczywistosc
to jest po prostu gowniany klub , Jose nie powinen tam isc ale co poradzic skoro Levy mial marzenie
Waldka Fornalika nie ma na meczu. Czyli chyba juz wiadomo kto mial pozytywny wynik
Niewiarygodne jaka kupę oni graja
Bale ostatnią deska ratunku dla tego Spurs
nie rozumiem jak mozna hejtowac mourinho bedac kibicem Interu
Klinsi jestes?
tylko e suarezowi sie udalo
suarec
gosc obronił ręką na linii strzal gracza Spurs...co za typ xD
I Ndombele gol
Beka jak wuj xd
karny 2 czerwone
co ci bulgarzy sprzedali to?
Przepraszamy jose
2
Mou przeszczep portugalski
Jacy frajerzy bulgarscy xdddd
I gok
Lokomotiw dwa czerwca
Sampdoria też chce Candreve
Jegołajno wycenzorzyl oficjalnie
no to ma fuksa
na 101% będzie się liczył z twoją opinią, rozważając ewentualne oferty transferowe
ma robić won natychmiast
czy nie
czy on chce
mnie to nie interesuje
Mario zastapi alcantare w bayernie
abstra
ąc już od chęci samych Chińczyków do wywalenia hajsu na tego ogóra
siłą go tam nie zaprowadzą
skąd pewność, że Maryjan będzie chciał odejść do Chin? On coś bajdurzy o La Lidze
dali się naciągnąć to niech teraz się z nim bujają
mariana niech se biorą chińczycy do dziangsu
potężny Muryń chyba niedługo się nacieszy wakatem w Tottenhamie xD
jak znajdzie się chętny na zakup szrotu
fajny ten Tottenham. Taki nie za mocny
coś im to opornie idzie