Archiwum shoutboksa

Claudio 17.09.2020 19:30

https://www.flashscore.pl/mecz/zHPdutPd/#szczegoly-meczu

OstatniPrawdziwy 17.09.2020 19:30

kiedy się zacznie wyprzedaż szrotu

Seba 17.09.2020 19:29

:D

Seba 17.09.2020 19:29

WTC 17.09.2020 19:22 jakby jaskierowi się w dachu zrobiła dziura, to on by drzwi kupował

Klinsi64 17.09.2020 19:29

typa

Klinsi64 17.09.2020 19:28

gadasz do tupa ktory jest ostatni w rankingu uzytkownikow :D

WTC 17.09.2020 19:28

jakbyś nie zauważył to jest kryzys na rynku i lepiej dmuchać na zimne, niż potem żałować wydanych pieniędzy bezmyślnie

WTC 17.09.2020 19:27

Inter uzupełnia braki kadrowe w bardzo mądry sposób, nie marnując przy tym wielkich nakładów finansowych

Wujo97 17.09.2020 19:27

Tottki w łeb w el.LE teraz

Klinsi64 17.09.2020 19:26

belkot

WTC 17.09.2020 19:26

Kumbulla grał na lewej stronie typie, a tam już mamy młodziutkiego Bastoniego

Yascarr 17.09.2020 19:24

idealnie obsadzona do gry na trzech frontach

Yascarr 17.09.2020 19:23

Godin na walizkach i babolarz Skriniar

WTC 17.09.2020 19:22

jakby jaskierowi się w dachu zrobiła dziura, to on by drzwi kupował

WTC 17.09.2020 19:21

no Inter powinien kupić młokosa za 25-30 baniek na pozycję, która i tak jest mocno obsadzona

Yascarr 17.09.2020 19:20

to jest po prostu klasyczny Inter

Kredence 17.09.2020 19:20

jaskier przede wszystkim to się ośmiesza

WTC 17.09.2020 19:19

jaskier jak się nie dowali do Interu przynajmniej raz dziennie to chory chodzi

Yascarr 17.09.2020 19:18

Dzeko w Interze XD to jest dopiero sajens fikszyn

Kredence 17.09.2020 19:17

ale to typowe

Kredence 17.09.2020 19:17

jaskier nacpany myśli, że Dzeko idzie do Interu xD

Yascarr 17.09.2020 19:15

Oddali dziadka Interowi, a sami wzięli Kumbulle :brawo:

maverik 17.09.2020 19:15

Dzeko 7.5 mln rocznie, 16 mln transfer

Kredence 17.09.2020 19:09

i spoko, pasuje tam

maverik 17.09.2020 19:09

Szymeon marzy o Suarezie

Claudio 17.09.2020 19:09

nie bylbym zaskoczony jakby przymykano oko na niektore sytuacje

Kredence 17.09.2020 19:09

może nie będzie tak źle

Kredence 17.09.2020 19:08

po wznowieniu sezonu też mogli wypaść ale jakoś się udawało

Nitrogen 17.09.2020 19:08

Jak od października będą mecze co 3 dni to piłkarz może wypaść nawet na 6-7 spotkań

Claudio 17.09.2020 19:08

ogólnie może być wypaczony sezon przez koroniaka i spore niespodzianki

Kredence 17.09.2020 19:08

teraz były wakacje więc więcej okazji do zlapania korony

Claudio 17.09.2020 19:07

to już nawet nie mówię

Nitrogen 17.09.2020 19:07

Do sporego chaosu to dopiero doproadzi jak oni będą to łapali w trakcie sezonu

Kredence 17.09.2020 19:06

Leao na kwarantannie

Claudio 17.09.2020 19:06

ogólnie ten koroniak doprowadzil do sporego chaosu w druzynach

Claudio 17.09.2020 19:05

Pirlo chce szybko Dzeko bo musi grac Kulusevskim i CR w ataku

Kredence 17.09.2020 19:05

Dybala chyba nie trenuje w ogóle

Kredence 17.09.2020 19:04

4 maja bo Kulusevski ma zacząć pierwszy mecz obok Ronaldo

Nitrogen 17.09.2020 19:03

I to do Intera

maverik 17.09.2020 19:03

bo przeciez Jegołajno odchodzi

Kredence 17.09.2020 19:03

dokładnie

maverik 17.09.2020 19:03

swoja droga racja, Dzeko nie moze byc 4, jak maja 3 napastnikow

Nitrogen 17.09.2020 19:03

Wypo z obowiązkiem

Nitrogen 17.09.2020 19:03

Mylyk za 3+15+7

maverik 17.09.2020 19:02

no i amen Nitrogen

Kredence 17.09.2020 19:02

352 zacznie Pirlo a potem się zobaczy

Nitrogen 17.09.2020 19:02

Dzeka i Mylyka

Nitrogen 17.09.2020 19:01

Masz swoje Hyr ły goł Maweryk

maverik 17.09.2020 19:01

to zalezy co Pyrla wymysli

Claudio 17.09.2020 19:01

Piast 2 przypadki koronawirusa i wysatwiony średni skład. Oj czuje dzis kalectwo z Hartbergiem

Kredence 17.09.2020 19:01

będzie grać w podstawie

Nitrogen 17.09.2020 19:00

Dzeko nie będzie 4

pluto11 17.09.2020 19:00

No to nie ma tragedii jak na 4

maverik 17.09.2020 19:00

Dzeko to mogl rok temu wbic to wolal wygrywac w Romie

Claudio 17.09.2020 19:00

16 goli 7 asyst

maverik 17.09.2020 18:59

16-11 w samej serie a chyba

Claudio 17.09.2020 18:59

16-7?

pluto11 17.09.2020 18:59

Ktos wie jakie liczby mial w poprzednim sezonie?

Kredence 17.09.2020 18:58

Dzeko jak Benjamin Button

Claudio 17.09.2020 18:57

Dzeko jak był łączony z Interem to stary dziad. Jak idzie do Juve to odmłodniał o 5 lat ;)

maverik 17.09.2020 18:57

Alexis

KibicInteru 17.09.2020 18:57

A kto byl 1 slotem?

Kredence 17.09.2020 18:57

Hakimi Kolarov Vidal Pynamonti Alonso oraz Darmian i scedutto nadchodzi

maverik 17.09.2020 18:56

dobra to bierzemy Vidala jako 2 slot spoza eu, Suarez jak bedzie Włochem to tez zapraszamy

Kredence 17.09.2020 18:55

więc jest szansa

Kredence 17.09.2020 18:55

no Suarez gryzie dobrze

CzarodziejCzasu 17.09.2020 18:55

Wiec nie przylezie

CzarodziejCzasu 17.09.2020 18:55

A suarez to Martineza lekko wygryzie

Kredence 17.09.2020 18:54

no i dobra

Kredence 17.09.2020 18:54

na twitterze juventini już opisują liczne zalety Dzeko, jak były plotki łączące go z nami to beka hehe stary Dzeko xd

CzarodziejCzasu 17.09.2020 18:54

Przypuszczam ze ten pina zostanie Bo conte lubi sancheza

maverik 17.09.2020 18:54

nie wiem

maverik 17.09.2020 18:53

z 10M?

CzarodziejCzasu 17.09.2020 18:53

A ile on chce zarabiac

CzarodziejCzasu 17.09.2020 18:53

No to jak Bog Stworca to chyba do Interu

Nitrogen 17.09.2020 18:52

Dzeko nadchodzi, a Suarec to już tylko Bóg Stwórca wie gdzie idzie

CzarodziejCzasu 17.09.2020 18:52

Ktory idzie do Juve, a ktory nie, a moze obaj

CzarodziejCzasu 17.09.2020 18:51

Czyli co z tym Suarezem in Dzeko niech ktoś podsumuje

Czarson 17.09.2020 18:49

zdał suarec

Kredence 17.09.2020 18:49

poprawię się na przyszłość

Nitrogen 17.09.2020 18:48

Ja bym miał dowody

Kredence 17.09.2020 18:48

no tak było ale wybaczamy Nitrogen

maverik 17.09.2020 18:47

ja pamietam cos bylo ze opisywal ze podpisal nowy kontrakt i nie odejdzie ale nie mam dowodow niestety

CzarodziejCzasu 17.09.2020 18:47

Niesłychane

CzarodziejCzasu 17.09.2020 18:47

Ale burdel w Interze

maverik 17.09.2020 18:47

jak Nadzyr

maverik 17.09.2020 18:47

i tam skriny zapisywac

maverik 17.09.2020 18:47

kredenc musisz zalozyc teczke TW Nitrogen

Nitrogen 17.09.2020 18:46

Ale mogło tak być jednakże nie pamiętam tego

Kredence 17.09.2020 18:46

maverik był przy dyskusji

maverik 17.09.2020 18:46

dokladnie

Nitrogen 17.09.2020 18:46

Musisz to zapisywać, ale wątpię, żebym tak wysapał

CzarodziejCzasu 17.09.2020 18:46

Czyli co, Suarez w Interze

Nitrogen 17.09.2020 18:46

Nie pamiętam tego

Kredence 17.09.2020 18:46

masakra ale tak było

Kredence 17.09.2020 18:46

opisywałes, że podpisał kontrakta rok temu i nie odejdzie

maverik 17.09.2020 18:46

Czarson musisz byc na biezaco

maverik 17.09.2020 18:45

Romano tez opisal

Nitrogen 17.09.2020 18:45

Wiemy

maverik 17.09.2020 18:45

Luis Suarez passed his Italian exam today, but Juventus are reportedly no longer interested in the Barcelona striker, preferring Edin Dzeko

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się