Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 17.09.2020 17:17

Beka co maverik

Nitrogen 17.09.2020 17:16

Capakosta nadchodzi do Genoi

maverik 17.09.2020 17:15

Juve ogarnia Suareza i Dzeko, a my Pinamontiego

maverik 17.09.2020 17:15

zenuje mnie to mercato

pluto11 17.09.2020 17:12

Jak wygladaly liczby Pinamontiego w tamtym sezonie?

Czarson 17.09.2020 17:10

kto to cetin

Claudio 17.09.2020 17:03

5 październik

Karpik 17.09.2020 17:00

jakos pierwszy tydizen pazdziernika

zemaria 17.09.2020 16:58

kiedy

zemaria 17.09.2020 16:58

do kiego w ogole trwa

jaszczomb 17.09.2020 16:53

dobra, moze konczmy te okno bo mnie zaczyna irytowac

jaszczomb 17.09.2020 16:52

:lol:

Claudio 17.09.2020 16:48

No jak Roma serio ugrała takie warunki to szacun

Claudio 17.09.2020 16:47

"2 letnie wypożyczenie za 2 mln, 13.5 wykup, a w druga stronę cetin i dwóch młodzików. "

Nitrogen 17.09.2020 16:42

Milik nadchodzi do Romy. To się dzieje @Dy Marco

SETE 17.09.2020 16:41

Oddało Kumbulle

SETE 17.09.2020 16:40

Hellas przy pierwszej poważnej ofercie

SETE 17.09.2020 16:39

*Cetina

CzarodziejCzasu 17.09.2020 16:39

nie zesraj sie tam maria

SETE 17.09.2020 16:39

Roma ponoć w rozliczeniu za Kumbulle jeszcze wypchała Celina za 7 mln

Claudio 17.09.2020 16:37

Labojko chyba przyszedl do Bresci w miejsce Tonaliego. Kolejny mlody srodkowy do "rzeźbienia"

zemaria 17.09.2020 16:37

no dokładnie tylko nie przypominam sobie kogo za 45 mln kupilismy za thohira z mianem jednego z najlepszych na swojej pozycji na swiecie

CzarodziejCzasu 17.09.2020 16:30

mnostwo informacji, pieprzenia i gowno z tego

CzarodziejCzasu 17.09.2020 16:29

Nie wiem jak Wam ale mi to okienko przypomimna pierwszy sezon z Thohirem

WTC 17.09.2020 16:29

:hahaha:

jaszczomb 17.09.2020 16:19

:lol:

Orzeu 17.09.2020 16:09

:lol:

ZnawcaCalcio 17.09.2020 16:04

Godin tak naprawdę już nic nie musi

ZnawcaCalcio 17.09.2020 16:04

a Mario pewnie sam sobie zdaje sprawę z tego, że to ostatni dzwonek żeby zrobić coś sensownego ze swoją karierą

ZnawcaCalcio 17.09.2020 16:04

Godin to Godin, zawodnik klasa

Lopez 17.09.2020 16:04

Z czego sie cieszysz Orzeu

ZnawcaCalcio 17.09.2020 16:03

nie porównuj Godina do Mario

ZnawcaCalcio 17.09.2020 16:03

xdd

Lopez 17.09.2020 16:03

Tak zejdzie jak godin

ZnawcaCalcio 17.09.2020 16:02

pewnie sam Mario w przypadku transferu definitywnego zszedłby trochę ze swojej pensji

ZnawcaCalcio 17.09.2020 16:02

ale nie oznacza, że zostanie

Orzeu 17.09.2020 16:02

:lol:

ZnawcaCalcio 17.09.2020 16:02

no i to nie jest dziwne

Lopez 17.09.2020 16:02

W przypadku wypozyczenia

Lopez 17.09.2020 16:01

Inter chce 100% pokrycia pensji

Lopez 17.09.2020 16:00

Bo malo kogo na niego stac chodzi mi o pensje

Alfa 17.09.2020 16:00

i tak mu wyszlo

Alfa 17.09.2020 16:00

bo wrozy z fusow

ZnawcaCalcio 17.09.2020 15:59

skąd wiesz Lopez, że nie odejdzie?

Alfa 17.09.2020 15:59

jeden i drugi maryju powinien zrobic won

Orzeu 17.09.2020 15:58

Joao powinien zostać

Lopez 17.09.2020 15:58

Joao nie odejdzie

KoBa 17.09.2020 15:57

dobry pomysł jaszczomb, osobiscie proponuej Joao Mario

jaszczomb 17.09.2020 15:53

to moze sprzedajmy tylko 1 osobe aby przyszedl vidal co zablokuje darmiana do samego konca juz na zawsze

Lopez 17.09.2020 15:53

To blokuje takze darmiana

Lopez 17.09.2020 15:51

Ale my mamy 32 na liscie plac

WTC 17.09.2020 15:36

trochę tego nie rozumiem, że Rakitić mógł zrobić wypad z Barcelony i dołączyć do Sevilli w przeciągu kilku dni

jaszczomb 17.09.2020 15:28

jak tam vidal? juz na linate?

CzarodziejCzasu 17.09.2020 14:39

Odet opisz co czujesz teraz w tej chwili

Odet 17.09.2020 14:23

szkoda że nie zrozumiałeś

Odet 17.09.2020 14:22

dziwisz się że tamta ma 30k followersów, to ja się dziwię tej z googlebox

AlwaysRemember 17.09.2020 14:20

już grubo po 14 to można

maniekfci 17.09.2020 14:18

jednak na mefedronie a nie tylko pijany

maniekfci 17.09.2020 14:18

Odet zmieniam zdanie

maniekfci 17.09.2020 14:18

wtf

Nasir 17.09.2020 14:17

nie wiem co ty piszesz xd

Odet 17.09.2020 14:17

no koniec świata

Odet 17.09.2020 14:17

tylko dlatego że występuje w jakimś googlebox

Odet 17.09.2020 14:16

a to jakaś sztuczna picz co ma 680tys fallowersów na instagramie

Odet 17.09.2020 14:16

no to sprawdzam co to googlebox i co to za gwiazda, tzn z czego znana, co napisała, gdzie zagrała, itp

Odet 17.09.2020 14:16

gwiazda googlebox zmieniła fryzurę

Odet 17.09.2020 14:15

co za świat: na kom mi się pokazało takie info

Nasir 17.09.2020 14:15

ale w co nie wierzysz

Odet 17.09.2020 14:14

wiesz przecież, że Ci nie wierzę, ale lubię czytać co piszesz

Nasir 17.09.2020 14:14

jezu co za swiat

Odet 17.09.2020 14:14

żartowałem

Nasir 17.09.2020 14:14

30k followersow xddd

Nasir 17.09.2020 14:14

czy jakos tak

Nasir 17.09.2020 14:14

na insta szukaj whenyoufallasleep12

Nasir 17.09.2020 14:14

fb

Nasir 17.09.2020 14:14

nie ma chyba gb

maniekfci 17.09.2020 14:14

jak żona nie wie, a potem ukryta prawda ma kolejny materiał do inspiracji obłęd

maniekfci 17.09.2020 14:13

Odet w pracy pewnie różne rzeczy robi

Nasir 17.09.2020 14:13

no i git

Odet 17.09.2020 14:13

xd

maniekfci 17.09.2020 14:13

xdd

maniekfci 17.09.2020 14:13

xd

Odet 17.09.2020 14:13

to się nie dowie

Nasir 17.09.2020 14:13

xd

Odet 17.09.2020 14:13

nie, ale w pracy jestem

Nasir 17.09.2020 14:12

zona ci pozwala dupeczki w necie ogladac?

Odet 17.09.2020 14:12

na fejsie

Odet 17.09.2020 14:12

masz jakąś jej fotę?

Nasir 17.09.2020 14:12

xd

Nasir 17.09.2020 14:12

na nia trzeba zasluzyc

maniekfci 17.09.2020 14:11

obłęd jakiś, trzeba się o nią postarać

maniekfci 17.09.2020 14:11

praca też nieprzypadkowa

maniekfci 17.09.2020 14:11

xddd

Nasir 17.09.2020 14:10

nie wiem co ona robi niby pracuje dorywczo jako hostessa na targi kielce

Nasir 17.09.2020 14:09

no ona ze starymi w bloku mieszka

maniekfci 17.09.2020 14:09

pewnie żyje na koszt tatusia, wstawia zdjęcia na isnta, patrzy w okna i daje na lewo i prawo

maniekfci 17.09.2020 14:09

co ona dzisiaj robi

Nasir 17.09.2020 14:08

no taki typowy spermochłon

maniekfci 17.09.2020 14:07

puste jak ona

maniekfci 17.09.2020 14:07

popuszczanie szpary i branie w usta to jej życie

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się