Archiwum shoutboksa

maniekfci 17.09.2020 08:08

upadło komuś ze stołu a ten się chwali jakimi to pysznościami się nie objada

maniekfci 17.09.2020 08:08

dokładnie to samo pisałem

maniekfci 17.09.2020 08:08

xddddd

InteristaNagato 17.09.2020 07:42

https://prnt.sc/ug5cwf nie jaki użytkownik Savulikees wysłał mi zdjęcie z jego pracy gdy pewien klient nie dojadł zamówienia i oddał to naszemu koledze na zmywaku, a ten był tak radosny, że postanowił się ze mną podzielić tym wydarzeniem. Smacznego Savulikees

maniekfci 17.09.2020 07:35

Under blisko Leicester, to się dzieje @wp

maniekfci 17.09.2020 07:11

obłęd kosmos i masakra

Nitrogen 16.09.2020 23:29

Bale nadchodzi do Tottenhamu. To się zaraz wydarzy @Romano

Czarson 16.09.2020 23:26

Ogólnie o piłce można to napisać

Yascarr 16.09.2020 23:24

sie

Yascarr 16.09.2020 23:24

oglądanie tych polskich klubików to jak ekscytowanie nie filmami Vegi

Yascarr 16.09.2020 23:21

derby Łodzi czyt. jakieś przepłacone patałachy vs inne przepłacone patałachy

SETE 16.09.2020 23:18

Genoa to wszystkich chce , wszystkimi się interesuje ale jest jedno ale .. nie chcą placic

SETE 16.09.2020 23:16

Nitro co tam na Widzewie , kryzys w pełni

Nitrogen 16.09.2020 23:14

Candreva nadchodzi do Genoi @Sky

SETE 16.09.2020 22:51

Wyobraźcie sobie Agrykola Warszawa w 1 lidze , no nie , nie

SETE 16.09.2020 22:50

Gdzie kluby dzielnicowe na takim szczeblu

Piter 16.09.2020 22:48

no to wszystko panowie wskazuje na to, że jeszcze jedne derby łodzi i znów kilkuletnia przerwa nas czeka

Woo-cash 16.09.2020 22:41

Tylko masz budżet i musisz się w nim zmieścić

Woo-cash 16.09.2020 22:41

3 z jednej druzyny mozna w tej fantasy

Czarson 16.09.2020 22:40

a tu cyk Monachium opcja lowcost

Czarson 16.09.2020 22:40

zeby tylko sie nie okazalo, ze widal czeka na cos innego niz Inter

Endru 16.09.2020 22:37

Na Vidala czekam 2 lata spokojnie poczekam jeszcze 2 tyg

Rebelde 16.09.2020 22:31

w poniedziałek ponoć ma Testy :P

Chuchu 16.09.2020 22:25

To ile razy jeszcze Vidal wyląduje w Mediolanie zanim oficjalnie go og£iszą?

Czarson 16.09.2020 21:24

Żeby nie spadli

SETE 16.09.2020 21:19

LKs

SETE 16.09.2020 21:19

Klubem Łodzi jest

Endru 16.09.2020 21:16

VVujek by pozamiatal w fantasy szkoda ze go nie ma

Kondzik 16.09.2020 21:16

Xd rób rób

CzarodziejCzasu 16.09.2020 21:14

ide robic

CzarodziejCzasu 16.09.2020 21:14

nie podniecaj sie

Kondzik 16.09.2020 21:12

Łyska zrob swoj znow zamkniesz 4 dziesiątkę.

Endru 16.09.2020 21:11

Jak Orzeu ogłosi jakie nagrody

CzarodziejCzasu 16.09.2020 21:07

ukladacie juz

CzarodziejCzasu 16.09.2020 21:07

Panowie kiedy sklady z Fantasy wrzucacie

jaszczomb 16.09.2020 21:06

swoja droga bardzo intensywny vidal dej

WTC 16.09.2020 21:06

mam na myśli Hamesa

CzarodziejCzasu 16.09.2020 21:06

ilu tam z jednego teamu mozna wziac

WTC 16.09.2020 21:06

inny czarodziejski ulubieniec ostatnio zagrał świetny mecz

jaszczomb 16.09.2020 21:06

randama od dawna tasuje karty pod lozano

CzarodziejCzasu 16.09.2020 21:06

bo jego trzeba bedzie kupic chyba

CzarodziejCzasu 16.09.2020 21:05

No ale poczekalbym moze na tego Vidala

Kondzik 16.09.2020 21:05

To żadna opcja

Endru 16.09.2020 21:05

Jakis czas temu pisali ze Karsdrop do Gasperiniego

CzarodziejCzasu 16.09.2020 21:05

Lozano jako opcja low cost mega

Endru 16.09.2020 21:04

Jak wasze stosunki

Endru 16.09.2020 21:04

Co tam u Oli?

Kondzik 16.09.2020 21:04

I Lozano na szpicy xd

Kredence 16.09.2020 21:03

jakiś holenderski portal opisuje, że Kardsdorp nie idzie jednak do Genoi i De Sciglio zostaje w juve xd

CzarodziejCzasu 16.09.2020 21:00

nazwalem jednak OPISZ CO CZUJESZ TERAZ

WTC 16.09.2020 21:00

Luton FC

Kredence 16.09.2020 21:00

też spoko

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:59

moze George&Kahwi

Kredence 16.09.2020 20:59

team Jose

WTC 16.09.2020 20:59

takie samo gówniane jak rok temu?

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:59

jakby nazwac moj zespol

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:59

Ja to zakladam FANTASY i wam radze to samo

Kredence 16.09.2020 20:59

on by leciutko ogarnął

Kredence 16.09.2020 20:59

z tych wszystkich kiepskich kandydatur co się przewijają to chyba Alonso najlepszy

WTC 16.09.2020 20:57

sprawdzony na pozycji podobnie do Hakimiego

jaszczomb 16.09.2020 20:57

opisz borowika jako wahadlowego/bocznego obronce fast

WTC 16.09.2020 20:57

na lewe wahadło to bardzo bym chciał Guerreiro z Borussii

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:57

FANTASY SERIE A

Kredence 16.09.2020 20:57

liczę na sporo goli i jeszcze więcej asyst

Kredence 16.09.2020 20:57

taki Theo w Milanie świetnie gra bazując głównie na szybkości a Hakimi jest jeszcze szybszy i zwyczajnie lepszy

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:56

mamy tez Skriniara i Brozovicia

WTC 16.09.2020 20:55

i bądź co bądź solidnego Younga

Kredence 16.09.2020 20:55

gość zaora lige

Kredence 16.09.2020 20:55

Hakima mamy

WTC 16.09.2020 20:55

chociaż nadal tam jest Sandro więc może być trudno

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:55

co my mamy

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:55

No a my co mamy?

WTC 16.09.2020 20:55

szansa dla tego Pellegriniego

Kredence 16.09.2020 20:54

wahadla/boki obrony maja kiepskie

Pader88 16.09.2020 20:54

Co tam pomoc atak Dybala Ronaldo Dzeko = sceduto w Kieszeni Pyrlo może skupić się na dopracowywaniu 352 do warunków Europejskich

Kredence 16.09.2020 20:54

pirlo jak zacznie dobrze a mają dobry terminarz to może im to zaskoczyc

WTC 16.09.2020 20:54

i dupczasa koszty

WTC 16.09.2020 20:53

ciekawe jakie plany ma odnośnie Bernardeskiego

Kredence 16.09.2020 20:53

ronald dybala kulusevski i dzeko to kozacki atak jednak

Endru 16.09.2020 20:52

Locatellim sie interesowali cos

WTC 16.09.2020 20:52

chyba obecnie ich najsłabsza formacja

Kredence 16.09.2020 20:52

szału nie ma

WTC 16.09.2020 20:52

w pomocy mają straszny tartak imo

Kredence 16.09.2020 20:52

mcdonald arthur benta rabiot ramsey i kto 6

jaszczomb 16.09.2020 20:51

piekny vidal dej

Kredence 16.09.2020 20:51

Ramsey ma 7 mln więc życzę powodzenia

WTC 16.09.2020 20:50

coś czytałem, że chcą wypchnąć Ramzeja do Newcastle

Kredence 16.09.2020 20:50

Juve dalej ma mocna kadrę jak na ta śmieszna lige

Pader88 16.09.2020 20:50

Wiec LM to priorytet

Pader88 16.09.2020 20:50

Bo przecież 10 scudetto z rzędu wygra Samograj

Endru 16.09.2020 20:49

Kombinuja rozwiązanie kontrwktu s Khedira tez

WTC 16.09.2020 20:49

co robi Pirlo to się dopiero okaże xD

Pader88 16.09.2020 20:49

Jak on chce ta LM zdobyć?!

Kredence 16.09.2020 20:49

dobry w obronie ale słaby do przodu

Pader88 16.09.2020 20:49

Przeciez to „352 Przestarzałe nie ma szans w Europie” co on robi ten Pyrlo

Kredence 16.09.2020 20:49

on taki DD

WTC 16.09.2020 20:49

co oni wszyscy w nim widzą to ja nie wiem

WTC 16.09.2020 20:49

niesamowite że taki ogór odbija się od jednego klubu z czołówki do kolejnego

Kredence 16.09.2020 20:48

ta xD

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:48

czytaliscie ze De Sciglio do Romy

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się