upadło komuś ze stołu a ten się chwali jakimi to pysznościami się nie objada
dokładnie to samo pisałem
xddddd
https://prnt.sc/ug5cwf nie jaki użytkownik Savulikees wysłał mi zdjęcie z jego pracy gdy pewien klient nie dojadł zamówienia i oddał to naszemu koledze na zmywaku, a ten był tak radosny, że postanowił się ze mną podzielić tym wydarzeniem. Smacznego Savulikees
Under blisko Leicester, to się dzieje @wp
obłęd kosmos i masakra
Bale nadchodzi do Tottenhamu. To się zaraz wydarzy @Romano
Ogólnie o piłce można to napisać
sie
oglądanie tych polskich klubików to jak ekscytowanie nie filmami Vegi
derby Łodzi czyt. jakieś przepłacone patałachy vs inne przepłacone patałachy
Genoa to wszystkich chce , wszystkimi się interesuje ale jest jedno ale .. nie chcą placic
Nitro co tam na Widzewie , kryzys w pełni
Candreva nadchodzi do Genoi @Sky
Wyobraźcie sobie Agrykola Warszawa w 1 lidze , no nie , nie
Gdzie kluby dzielnicowe na takim szczeblu
no to wszystko panowie wskazuje na to, że jeszcze jedne derby łodzi i znów kilkuletnia przerwa nas czeka
Tylko masz budżet i musisz się w nim zmieścić
3 z jednej druzyny mozna w tej fantasy
a tu cyk Monachium opcja lowcost
zeby tylko sie nie okazalo, ze widal czeka na cos innego niz Inter
Na Vidala czekam 2 lata spokojnie poczekam jeszcze 2 tyg
w poniedziałek ponoć ma Testy
To ile razy jeszcze Vidal wyląduje w Mediolanie zanim oficjalnie go og£iszą?
Żeby nie spadli
LKs
Klubem Łodzi jest
VVujek by pozamiatal w fantasy szkoda ze go nie ma
Xd rób rób
ide robic
nie podniecaj sie
Łyska zrob swoj znow zamkniesz 4 dziesiątkę.
Jak Orzeu ogłosi jakie nagrody
ukladacie juz
Panowie kiedy sklady z Fantasy wrzucacie
swoja droga bardzo intensywny vidal dej
mam na myśli Hamesa
ilu tam z jednego teamu mozna wziac
inny czarodziejski ulubieniec ostatnio zagrał świetny mecz
randama od dawna tasuje karty pod lozano
bo jego trzeba bedzie kupic chyba
No ale poczekalbym moze na tego Vidala
To żadna opcja
Jakis czas temu pisali ze Karsdrop do Gasperiniego
Lozano jako opcja low cost mega
Jak wasze stosunki
Co tam u Oli?
I Lozano na szpicy xd
jakiś holenderski portal opisuje, że Kardsdorp nie idzie jednak do Genoi i De Sciglio zostaje w juve xd
nazwalem jednak OPISZ CO CZUJESZ TERAZ
Luton FC
też spoko
moze George&Kahwi
team Jose
takie samo gówniane jak rok temu?
jakby nazwac moj zespol
Ja to zakladam FANTASY i wam radze to samo
on by leciutko ogarnął
z tych wszystkich kiepskich kandydatur co się przewijają to chyba Alonso najlepszy
sprawdzony na pozycji podobnie do Hakimiego
opisz borowika jako wahadlowego/bocznego obronce fast
na lewe wahadło to bardzo bym chciał Guerreiro z Borussii
FANTASY SERIE A
liczę na sporo goli i jeszcze więcej asyst
taki Theo w Milanie świetnie gra bazując głównie na szybkości a Hakimi jest jeszcze szybszy i zwyczajnie lepszy
mamy tez Skriniara i Brozovicia
i bądź co bądź solidnego Younga
gość zaora lige
Hakima mamy
chociaż nadal tam jest Sandro więc może być trudno
co my mamy
No a my co mamy?
szansa dla tego Pellegriniego
wahadla/boki obrony maja kiepskie
Co tam pomoc atak Dybala Ronaldo Dzeko = sceduto w Kieszeni Pyrlo może skupić się na dopracowywaniu 352 do warunków Europejskich
pirlo jak zacznie dobrze a mają dobry terminarz to może im to zaskoczyc
i dupczasa koszty
ciekawe jakie plany ma odnośnie Bernardeskiego
ronald dybala kulusevski i dzeko to kozacki atak jednak
Locatellim sie interesowali cos
chyba obecnie ich najsłabsza formacja
szału nie ma
w pomocy mają straszny tartak imo
mcdonald arthur benta rabiot ramsey i kto 6
piekny vidal dej
Ramsey ma 7 mln więc życzę powodzenia
coś czytałem, że chcą wypchnąć Ramzeja do Newcastle
Juve dalej ma mocna kadrę jak na ta śmieszna lige
Wiec LM to priorytet
Bo przecież 10 scudetto z rzędu wygra Samograj
Kombinuja rozwiązanie kontrwktu s Khedira tez
co robi Pirlo to się dopiero okaże xD
Jak on chce ta LM zdobyć?!
dobry w obronie ale słaby do przodu
Przeciez to „352 Przestarzałe nie ma szans w Europie” co on robi ten Pyrlo
on taki DD
co oni wszyscy w nim widzą to ja nie wiem
niesamowite że taki ogór odbija się od jednego klubu z czołówki do kolejnego
ta xD
czytaliscie ze De Sciglio do Romy