Archiwum shoutboksa

Endru 16.09.2020 20:48

Pirlo cos kombinuje z Danilo w srodku z prawej strony

Kredence 16.09.2020 20:48

oglądałem chwilę nawet

Kredence 16.09.2020 20:48

teraz grał 352 w sparingu

Kredence 16.09.2020 20:47

zacznie trójka z tyłu

WTC 16.09.2020 20:47

w ogóle nie wiadomo jakim ustawieniem ten Pirlo będzie chciał grać

WTC 16.09.2020 20:47

boki obrony mają słabe

WTC 16.09.2020 20:47

pomoc mają niesamowicie kruchą na ten moment

Kredence 16.09.2020 20:47

Dzeko pasuje idealnie do nich ale my będziemy duzo mocniejsi niż rok temu

WTC 16.09.2020 20:46

dobry piłkarz, ale bez przesady jednak

Pader88 16.09.2020 20:46

Jak on pewnie zesrany będzie w tym sezonie w każdym meczu

Kredence 16.09.2020 20:46

a czemu by się miał martwić

WTC 16.09.2020 20:46

ale drużyna składa się z 22-23 piłkarzy i jeden 34 letni Dżeko nie jest żadną gwarancją

Endru 16.09.2020 20:46

Ja tylko napisalem ze jak Pirlo beddie mial Dzeko to martwic sie nie musi

Pader88 16.09.2020 20:45

No Samograj Interowy to by może zdobył 6 miejsce

Kredence 16.09.2020 20:45

bladzisz strasznie Endru

Kredence 16.09.2020 20:45

argument, że Barca była słaba popiera tezę o samograju?

Lopez 16.09.2020 20:45

ten dalbert nie taki zły, wole jego od palmieriego

Endru 16.09.2020 20:44

Szkoda ze my nie wykorzystaliśmy slabosci juve

WTC 16.09.2020 20:44

niewątpliwie słaba Barcelona pomogła w wygraniu Ligi, ale to zawsze tak jest, że trzeba jeszcze cudzą słabość wykorzystać

Kamiliusz1908 16.09.2020 20:44

Bo widac ile zmieniła zmiana trenera, i inne pomysły na grę.

Kamiliusz1908 16.09.2020 20:44

Patrząc na Bayern po odejściu Kovaca można by go nazwac samograjem a przecież wszyscy wiemy że tak nie jest

Endru 16.09.2020 20:43

Szanuje Zidane ale Bartomeu i Abidal wybitnie mu pomogli wygrac mistrzostwo

Kamiliusz1908 16.09.2020 20:43

Przeciwko tezie Samograja stoi jak byk City, które z takim składem powinno dominować w europie i w Anglii co sezon, a tak nie jest.

Pader88 16.09.2020 20:43

Mam nadzieje ze odejdzie bo menela nie znoszę

WTC 16.09.2020 20:42

wrócił Zidane i wróciła La Liga do Madrytu

WTC 16.09.2020 20:42

odszedł Zidane i stało się niesamowite zesranie

Kamiliusz1908 16.09.2020 20:42

Taki miał wpływ że Inter zremisowal z milion meczów z ogórkami

KoBa 16.09.2020 20:42

PSG wydaje się realna opcją dla Radji jedynie

WTC 16.09.2020 20:42

już Real udowodnił jakim był samograjem za pierwszej kadencji Zidane'a

Lopez 16.09.2020 20:41

tak

WTC 16.09.2020 20:41

on chyba 4.5 zarabia co?

Endru 16.09.2020 20:41

No to wytlumaczcie jaki wplyw mial Sarri na scudetto dla juve

WTC 16.09.2020 20:41

Nainggolana pewnie będą chcieli wypchać ze względu na wysoką pensję

Lopez 16.09.2020 20:41

vidal, dalbert, pinamonti i radja

Pader88 16.09.2020 20:41

Samograj to możesz mieć w FMie :lol:

KoBa 16.09.2020 20:41

No Barca to taki samograj był w tym sezonie

Lopez 16.09.2020 20:41

Koba mnie by to bardzo nie martwiło

SETE 16.09.2020 20:40

Pytanie czemu nie może Vidal przyjść już teraz , mamy 2 tyg na zjechanie z lista plac

WTC 16.09.2020 20:40

myślałem że ludzie przestali wierzyć w coś takiego jak ''samograje''

Endru 16.09.2020 20:40

Martwi mnie to ze to moze byc samograj i kunszt Pirlo nie bedzie mial znaczenia w kontekscie scudetto

KoBa 16.09.2020 20:40

Nie zdziwię się jak wbije tylko Vidal, a dziury załatany Dalbertem, Nainggolanem i Pinamintim

SETE 16.09.2020 20:40

Dokl

Endru 16.09.2020 20:40

Dzeko moze fajnie pracowac dla Ronaldo i Dybali

WTC 16.09.2020 20:39

no ale realia są jakie są

SETE 16.09.2020 20:39

Czarodziej dzisiaj napisał ze CR7 z Dzeko sami wygrają te ligę i podpisałbym się pod tym

WTC 16.09.2020 20:39

gdyby nie kowidwa kurva to pewnie takich wynalazków jak Kolarov byśmy nie uświadczyli

Pader88 16.09.2020 20:39

Pewnie gdyby nie COVID to u nas by wylądował

SETE 16.09.2020 20:38

Raczej Dzeko

KoBa 16.09.2020 20:38

Coraz bardziej wydaje mi się, że kadra w przyszłym sezonie będzie podobna do tej z minionego bardziej, niż się spodziewaliśmy

Klinsi64 16.09.2020 20:38

pozyska

Endru 16.09.2020 20:38

Mam tylko nadzieje ze juve nie pozyska dzeko ani suareza

WTC 16.09.2020 20:38

albo 5+ bonusy

WTC 16.09.2020 20:38

skończy się pewnie na jakichś 7 bańkach

WTC 16.09.2020 20:38

negocjacje zawsze zaczyna się od wysokiej kwoty

Klinsi64 16.09.2020 20:37

da

Klinsi64 16.09.2020 20:37

nikt mu tyle nie ma

Klinsi64 16.09.2020 20:37

to bedzie gnił

WTC 16.09.2020 20:37

są to żądania mocno odrealnione, no ale w sumie ostatni poważny kontrakt, to chce pewnie wycisnąć ile tylko się da

Lopez 16.09.2020 20:36

im wiecej masz, tym wiecej chcesz

inter30 16.09.2020 20:36

Ponoć im człowiek bogatszy tym bardziej zachlanny

WTC 16.09.2020 20:36

nic w tym dziwnego

WTC 16.09.2020 20:36

każdy chce zarobić jak najwięcej

inter30 16.09.2020 20:35

Im się w dupach poprzewracalo

Klinsi64 16.09.2020 20:35

godnosci za grosz

Klinsi64 16.09.2020 20:35

kasy jak lodu mają i dalej żebrzą

Lopez 16.09.2020 20:34

plus ogromna premia dla agenta dlatego dalej wolny

Pader88 16.09.2020 20:34

Cavani 12 xD

Lopez 16.09.2020 20:34

cavani 12

Lopez 16.09.2020 20:34

gotze 5 mln

WTC 16.09.2020 20:34

za duże wymagania finansowe pewnie

WTC 16.09.2020 20:33

Goetze i Cavani też nie mogą znaleźć żadnego klubu

WTC 16.09.2020 20:33

ta

Kazam 16.09.2020 20:33

ezekiel?

WTC 16.09.2020 20:32

nadal wartościowy obrońca i bez kontraktu

WTC 16.09.2020 20:32

dziwię się że Garay jeszcze nie zagościł w którymś z domów starców w Serie A

Kazam 16.09.2020 20:31

i zmora skrinaira, niejaki wlahowik

WTC 16.09.2020 20:31

gra głową, dośrodkowanie, stałe fragmenty gry, szybkość, uderzenie z daleka

WTC 16.09.2020 20:30

no materiałem na niesamowitego grajka był

Endru 16.09.2020 20:30

Dragowski bedzie mial w ekipie dwoch najlepszych zawodnikow z ktorymi gral Borja Valero i Chiesa

SETE 16.09.2020 20:30

Przy takim kontrakcie napewno

Kredence 16.09.2020 20:30

a mógł zrobić większą

WTC 16.09.2020 20:30

teraz mu pewnie już to zwisa

WTC 16.09.2020 20:30

Bale w Realu zrobił karierę o jakiej większość zawodników może pomarzyć

Klinsi64 16.09.2020 20:29

endru skoncz pieprzyc

Klinsi64 16.09.2020 20:29

no i pojeść

Kazam 16.09.2020 20:29

ender, zmieniasz klub do kibicowania?

Endru 16.09.2020 20:29

Fiorentina moze powalczyc z Milanem i Roma

Klinsi64 16.09.2020 20:29

jeden lubi golfa a taki radja popić i podupczyc

Kazam 16.09.2020 20:29

lepsze to niz alkoholizm radoslawa i brozowika\

Endru 16.09.2020 20:29

Podoba mi sie kadra Fiorentiny

Kazam 16.09.2020 20:29

dokl ;D

WTC 16.09.2020 20:28

trochę beka z tego przywalania się do piłkarza o posiadanie jakiegoś hobby

Klinsi64 16.09.2020 20:28

tam sie dogada

Kazam 16.09.2020 20:28

ciekawe ile bedzie gral w golfa bejl

WTC 16.09.2020 20:27

skoro Bejl im odpada to może się skuszą na Iwanka

Endru 16.09.2020 20:27

Amrabat z Borja Valero zmasakrują serie a

WTC 16.09.2020 20:27

United ponoć rozpatrywał Bejla i Perisicia w kontekście wzmocnień

Kazam 16.09.2020 20:27

junajted rozwaza iwana znowu

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:27

Bale Lamela Bergwijn Son

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się