Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Pjerun 17.09.2020 12:46

Czyli wolicie Llorente?

Endru 17.09.2020 12:45

Pinamonti jak ranocchia bedzie siedzial tu do konca na kontrakcie

CzarodziejCzasu 17.09.2020 12:43

te 3 banki dla Pinamontiego to jaja sa :D

Endru 17.09.2020 12:43

Pinamonti ma top3 najlepszego agenta w europie :)

Endru 17.09.2020 12:42

Jak Vidal ma miec przygotowanie motoryczne z Barcelony to obawiam sie o jego gotowość na poczatek sezonu

Skepta 17.09.2020 12:42

ten gowniak pinamonti co powinien po serie B latac ma dostac 3 mln za sezon, ja yebie. To ja sie nie dziwie ze Lautaro sapie o podwyzke

Endru 17.09.2020 12:40

Suarez i Vidal trenuja z Barcelona dzisiaj

Skepta 17.09.2020 12:40

wszystkie wygladaja bardzo podobnie, zadna nie ma jakiejs szczegolnej urody, typowe pociągłe ryje jak typowe modelki i tyle

Endru 17.09.2020 12:35

Ktory pilkarz Interu ma najładniejsza kobiete waszym zdaniem

Orzeu 17.09.2020 12:34

sztuczne cycki sztuczny tyłek

Welys 17.09.2020 12:34

Wygląda jak opalony Michael Jackson

Klinsi64 17.09.2020 12:33

racja gardze w uj

CzarodziejCzasu 17.09.2020 12:31

Masakra

CzarodziejCzasu 17.09.2020 12:31

Ale obrzydliwe jest tk Mercato

Orzeu 17.09.2020 12:30

oceńcie Vidala kobitę

Endru 17.09.2020 12:18

Mocno przehajpowany jest Dele Alli

miniu86 17.09.2020 11:51

generalnie ta cała saga z Vidalem jest obrzydliwa do krajności

miniu86 17.09.2020 11:50

pewnie jeszcze z tydzień czasu minie zanim ktoś łaskawie weźmie od nas Candreve/Godina/Perisicia i zrobi miejsce dla Vidala, który w tym czasie się rozmyśli/tudzież złapie kontuzję na pierwszym treningu

Orzeu 17.09.2020 11:44

Bale deal done

CzarodziejCzasu 17.09.2020 11:43

a my to jeszcze ze 2 tyg na vidala poczekamyu

CzarodziejCzasu 17.09.2020 11:42

tak sie robi transfery :lol:

Pazza12 17.09.2020 11:41

Dzeko w Juventusie, Milik w Romie informuje Schira

Nitrogen 17.09.2020 11:41

Thiago w Liverpoolu. To się dzieje @Romano

CzarodziejCzasu 17.09.2020 11:40

nom

Orzeu 17.09.2020 11:39

Zlatan :o?

CzarodziejCzasu 17.09.2020 11:33

a mnie tak wyszlo poki co

JoaoMario 17.09.2020 09:51

A Włosi obok Francji maja najwięcej talentów

JoaoMario 17.09.2020 09:51

W dodatku Włoch

JoaoMario 17.09.2020 09:51

W swojej grze taka klasa

JoaoMario 17.09.2020 09:51

Najlepszy nastepca Godina mozliwy

JoaoMario 17.09.2020 09:50

Darmian to TOP

CzarodziejCzasu 17.09.2020 09:49

Czekamy na typy Kolezanki i Koledzy

Orzeu 17.09.2020 09:47

chyba przepadają bo jest ikonka przekreślona na zawodnikach

Dzonyy 17.09.2020 09:45

Benvento bedzie tracic mase bramek

Karpik 17.09.2020 09:45

doczytal ktos czy jest tak jak w FPL ze Ci co nie graja w pierwszej kolejce to punkty przepadaja?

Nasir 17.09.2020 09:42

no i nie ma zadnych kretow turynskich

Nasir 17.09.2020 09:42

ma sa kra

Nasir 17.09.2020 09:42

lula plus alberto i zielu

Orzeu 17.09.2020 09:41

tez glika biorę

Nasir 17.09.2020 09:39

http://prntscr.com/uiqyqd

Nasir 17.09.2020 09:39

zrobilem kilka zmian ocencie

CzarodziejCzasu 17.09.2020 09:37

nie zdarzylem sie nasycic

CzarodziejCzasu 17.09.2020 09:37

za krotka ta przerwa

CzarodziejCzasu 17.09.2020 09:37

nie wiem czy zdajecie se sprawe ale liga rusza w weekend

Dzonyy 17.09.2020 09:36

xDDD

Orzeu 17.09.2020 09:36

zaniolo sobie kup

CzarodziejCzasu 17.09.2020 09:33

Eriksena lepiej co

inter30 17.09.2020 09:32

nie wiem czy barella to dobry wybor, nie robi wielkich liczb i ciagle kartki dostaje

Nasir 17.09.2020 09:32

to sie zmieni formacja

Nasir 17.09.2020 09:32

musisz dac np napastnika za pomocnika

CzarodziejCzasu 17.09.2020 09:31

DRODZY PILKARZE

CzarodziejCzasu 17.09.2020 09:31

TRUDNE TO FANTASY

Orzeu 17.09.2020 09:31

jak sie zmienia formacje

Orzeu 17.09.2020 09:31

zrobiłem jeden na szybko teraz go aktualizuje

Alfa 17.09.2020 09:30

nielot uspokoj sie tam moze co

CzarodziejCzasu 17.09.2020 09:29

Orzeu pokaz swoj team

Orzeu 17.09.2020 09:27

alfa :lol:

CzarodziejCzasu 17.09.2020 09:25

Fantasy to powazna firma

CzarodziejCzasu 17.09.2020 09:25

Nie kompromituj sie alfa

Alfa 17.09.2020 09:10

no ciekawe czy to FF bedzie na tyle madre ze to ogarnie

Dzonyy 17.09.2020 09:09

xDDDD

Nasir 17.09.2020 09:08

chyba czas na samozbanowanie alfa

Nasir 17.09.2020 09:08

facepalm

Nasir 17.09.2020 09:08

XD

Dzonyy 17.09.2020 09:08

ale beda nadrabiac ta kolejke przeciez

Alfa 17.09.2020 09:05

atalanta i lacyjo chyba tez z tego co widze

Alfa 17.09.2020 09:05

fajnie nadzyr ze Inter nie gra w 1 kolejce wiec juz 3 grajkow zdobedzie rowne 0 pkt

Dzonyy 17.09.2020 09:01

a dobra juz widze.

Dzonyy 17.09.2020 09:01

pomocnik dostaje punkty za gole i asysty ?

Nasir 17.09.2020 08:57

tylko ten veloso mi sie nie widzi

Nasir 17.09.2020 08:57

http://prntscr.com/uiq7dp o teraz zmienilem formacje na jedyna sluszna

CzarodziejCzasu 17.09.2020 08:56

Dlatego musze poprawic swoj sklad

CzarodziejCzasu 17.09.2020 08:56

Ciezko cos fajnego sklecić

CzarodziejCzasu 17.09.2020 08:56

To fantasy to wyzwanie

Nasir 17.09.2020 08:50

http://prntscr.com/uiq283

Nasir 17.09.2020 08:50

ja wlasnie stworzylem sobie druzyne w tej calej fantasy league prosze ocencie moja wizje oraz nazwe druzyny oraz nazwe uzytkownika

Nasir 17.09.2020 08:49

witam

Odet 17.09.2020 08:48

mógłby byc juz tym 4 napastnikiem, lepszy on niż Giroud czy Llorente

Dzonyy 17.09.2020 08:39

@manie xDDD

Alfa 17.09.2020 08:35

poza tym skoro on za rok koniec kontraktu to te 20 mln taka wartosc troche z dupy wysoka

maniekfci 17.09.2020 08:35

witam @Nasir u mnie wszystko to samo, rano kawusia z trzech łyżek, odrobina mleka, następnie jajecznica 5 jaj, 5 g oleju kokoswego, trochę przypraw, potem suple i generalnie dzień staje się idealny jak mokry niespełniony sen pewnego użytkownika którego imię zaczyna się na K, kończy na L a pomiędzy tymi literami jest AMI

KoBa 17.09.2020 08:34

To ma sens tylko w przypadku, gdy Conte widzi w nim napastnika nr 4

Kredence 17.09.2020 08:32

chcesz teraz za niego zaplacic 20 mln a za rok odejdzie za darmo?

Kredence 17.09.2020 08:32

Dzonyy 17.09.2020 08:30 ale gdzie tu przewaga ?

Alfa 17.09.2020 08:32

dziwne to

Alfa 17.09.2020 08:32

chyba jest skoro my go odkupujemy, ale i tak dziwne ze 3mln by dostal i jakas akcja ze ma rok kontraktu czy cos

KoBa 17.09.2020 08:32

Tymczasem Do Marzo wysapał, że Milenkovic podoba się nam bardziej niż Kumbulla i to on byłby ew. Następcą Skriniar gdyby Słowak poszedł do PSG

Alfa 17.09.2020 08:31

no ale on czasem nie jest wykupiony przez genoe?

Odet 17.09.2020 08:31

przewaga, bo za rok może odejśc za darmo

Dzonyy 17.09.2020 08:30

ale gdzie tu przewaga ?

Kredence 17.09.2020 08:28

Raiola wie , ze ma przewage wiec nas dyma

Kredence 17.09.2020 08:28

Pinamonti ma roczny kontrakt, jak mu nie przedluza to odejdzie za rok za free

Dzonyy 17.09.2020 08:22

Może to jakas wiazana transakcja ?

Dzonyy 17.09.2020 08:22

Tez mnie wlasnie zastanawia to wszystko.

KoBa 17.09.2020 08:17

Może ktoś wyjaśnić o co chodzi z Pinamintim? Kwota odkupu - ok, to było ustalane na długo przed pandemią, ale pensja 3 mln o.O ja wiem, że Raiola agentem, ale mimo wszystko

Nasir 17.09.2020 08:14

witam ja wlasnie koncze poranne espresso, zosia jeszcze spi, bardziej niz resztki pokarmowe uzytkownika savulikees to intererusja mnie posilki, dawka kofeiny oraz plany na wieczor uzytkownikow maniekfci oraz Piter wiec nie wstydzcie sie i opiszcie

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się