Archiwum shoutboksa

Nitrogen 17.09.2020 18:45

A ja mówiłem, że nie odejdzie?

Czarson 17.09.2020 18:45

no to czemu definitywnie nie juwe?

Nitrogen 17.09.2020 18:45

W Perugii niezwykłej

Kredence 17.09.2020 18:45

i co Nitrogen, Dzeko jednak odchodzi z Romy

Czarson 17.09.2020 18:45

jak wyniki?

maverik 17.09.2020 18:45

tak bylo

Nitrogen 17.09.2020 18:45

Dopiero dzisiaj miał egzamen

maverik 17.09.2020 18:44

to bedzie Suarez i tyle

Nitrogen 17.09.2020 18:44

Nie

maverik 17.09.2020 18:44

no a czarodziej opisal zeby sie modlic o zdrowie LuLa

Czarson 17.09.2020 18:44

mial miec egzamin na znajomosc jezyka b2 i chyba oblal

CzarodziejCzasu 17.09.2020 18:44

Tutaj trzeba edina dzeko

Czarson 17.09.2020 18:44

przeciez do juwe nie poszedl bo nie ma papieru

Kredence 17.09.2020 18:44

no ok ale ma kto strzelac przecież

CzarodziejCzasu 17.09.2020 18:44

Wez Maverik

maverik 17.09.2020 18:44

a Pynamonty out zrobi

maverik 17.09.2020 18:44

Lukaku Suarez Lautaro Alexis

Nitrogen 17.09.2020 18:44

Jeszcze nie jest Włochem, ale to się zaraz może wydarzyć

maverik 17.09.2020 18:44

no zeby strzelal bramki

Kredence 17.09.2020 18:43

ale na co on nam

maverik 17.09.2020 18:43

Suarez jest Włochem

Kredence 17.09.2020 18:43

ale po co maverik

Czarson 17.09.2020 18:43

a co mamy miejsce non- eu?

CzarodziejCzasu 17.09.2020 18:43

No nie bardzo wierze w sanczyza

maverik 17.09.2020 18:43

Suarez do Interu ocen kredenc

Kredence 17.09.2020 18:42

w Sanczeza nie wierzysz?

CzarodziejCzasu 17.09.2020 18:41

MÓDLMY sie za zdrowie lukaku i martineza jak słowo daje

Imrahil 17.09.2020 18:41

i co z tym widalem ?

Imrahil 17.09.2020 18:40

lepszy on niz jakis wypalony stary kloc

Kazam 17.09.2020 18:37

zdecydowanie lepszy grajek niz kiedy nas opuszcza

Kazam 17.09.2020 18:36

dokl

Klinsi64 17.09.2020 18:36

chlopak sie ograł i jest gotowy by strzelac

Klinsi64 17.09.2020 18:35

to juz nie ten pina co kiedys

Kazam 17.09.2020 18:33

rozwijanie rodzimych talentow

Kazam 17.09.2020 18:33

mowie tylko ze pina w Interze to mokry sen FMowcow

Kazam 17.09.2020 18:33

nie

maverik 17.09.2020 18:32

pinamonti do juve?

Kazam 17.09.2020 18:32

fani FM w ekstazie

Kazam 17.09.2020 18:32

pinamonti

maverik 17.09.2020 18:30

i co ten Suarez jednak nie do Juve?

SETE 17.09.2020 18:18

Czy kogoś przejmą

SETE 17.09.2020 18:18

Bardziej chodzi czy ktoś odchodzi

Claudio 17.09.2020 18:18

Pinamonti wraca niestety

Kredence 17.09.2020 18:18

Roma chyba Kolasinaca chce na wahadło

KibicInteru 17.09.2020 18:18

pinamonti wraca

SETE 17.09.2020 18:18

Ciekawe jak tam dzisiaj po rozmowach z Genoa , wyglada na to ze jak trwoga to do Genoi :)

SETE 17.09.2020 18:17

Heheh

Kredence 17.09.2020 18:16

MU podobno rozjuszony, że nie chcą płacić za Smallinga a biora Kumbulle

Czarson 17.09.2020 18:16

to pewne

Nitrogen 17.09.2020 18:16

Raczej pod koniec okienka będą po niego startować tak jak rok temu

Nitrogen 17.09.2020 18:16

Pewno czekają aż UTD zmięknie tak jak Milan na Bakayoko

SETE 17.09.2020 18:15

Smalling i Dzeko to byli najlepsi gracze Romy 19/20

KibicInteru 17.09.2020 18:15

nic sie nie zmieniło

Czarson 17.09.2020 18:15

a my pewnie bedziemy go chcieli wypozyczyc

Claudio 17.09.2020 18:15

Dzeko w ostatnim sezonie minuty 2884 gole 16 asysty 7 MILIK minuty 1751 gole 11

KibicInteru 17.09.2020 18:15

smalling dalej jest na celowniku

Czarson 17.09.2020 18:15

bedzie z nami laczony to pewne

SETE 17.09.2020 18:15

Aha

Czarson 17.09.2020 18:15

dokl

Czarson 17.09.2020 18:15

wzieli kumbule

Kredence 17.09.2020 18:15

skoro wzięli Kumbulle to chyba nic

SETE 17.09.2020 18:14

A co z Smaldinim ?

Kredence 17.09.2020 18:14

Mancini i Ibanez sory ale nie

SETE 17.09.2020 18:14

Tym bardziej ze Milik próbuje grać podobnie do Dzeko tylko ze na innym poziomie :)

Kredence 17.09.2020 18:14

obrone maja przeciętna jeśli spojrzeć na nazwiska

SETE 17.09.2020 18:13

Dokl

Nitrogen 17.09.2020 18:13

Będą grali 3-4-3 i to jest niemal pewne

Czarson 17.09.2020 18:13

on nie zagarnie polowy tych pilek

SETE 17.09.2020 18:13

Raczej nie zmieni

Czarson 17.09.2020 18:13

przeciez milik tak nie gra cialem

Czarson 17.09.2020 18:13

roma musi zmienic system gry

Nitrogen 17.09.2020 18:13

No to z tym zdrowiem, to też bez przesady, bo on się praktycznie nie łamie od drugiego więzadłą

SETE 17.09.2020 18:12

Mało jest graczy którzy na już mogliby w Romie zastąpić Edina . To jest klasa sama w sobie

Klinsi64 17.09.2020 18:12

Dzeko to top ligi milik nie

Claudio 17.09.2020 18:12

no druga sprawa to zdrowie Arka

SETE 17.09.2020 18:12

Claudio , nie ma ch .. Dzeko robił w Romie mega robotę

Claudio 17.09.2020 18:11

zamiana Dzeko na Milika to trochę strzał w stopę od strony sportowej, ale ekonomicznej już to trochę inaczej wygląda. Mimo wszystko wątpię by Milik dał radę zastąpić Dzeko

SETE 17.09.2020 18:11

Zwycięstwo LKSu zawsze na propsie

maverik 17.09.2020 18:11

o Widzew ostatnio pokonal ŁKS ponad 10 lat temu

SETE 17.09.2020 18:11

Pewnie tak

Czarson 17.09.2020 18:11

pewnie juz sie oswoil

Czarson 17.09.2020 18:10

MIlan derby przegrywa regularnie

Nitrogen 17.09.2020 18:10

Przegrać raz czy dwa na 15 lat to nie jest jakiś powód do płaczu

SETE 17.09.2020 18:10

Ciekawe czy coś jadł dzisiaj

SETE 17.09.2020 18:10

No ból musi być spory

Nitrogen 17.09.2020 18:10

To wtedy Kalinik RIP

maverik 17.09.2020 18:09

SETE, Nitrogen raczej woli zapomniec wczorajszy mecz

Nitrogen 17.09.2020 18:09

Chyba, że się połamie

Kredence 17.09.2020 18:09

bardzo na wyrost

Nitrogen 17.09.2020 18:09

Odczują stratę Dzeko, ale Mylyk też swoje strzeli

Kredence 17.09.2020 18:09

Nitrogen za mocno se wkreciles tego Fonsece niestety

SETE 17.09.2020 18:09

Hehhehe

Klinsi64 17.09.2020 18:09

super

maverik 17.09.2020 18:09

wyprzedzil Milan

SETE 17.09.2020 18:09

LE im ugrał

Nitrogen 17.09.2020 18:09

Bardzo dobrze ogarnął Romę

Klinsi64 17.09.2020 18:08

no i co ten faseka zrobil?

maverik 17.09.2020 18:08

no na spokojnie akurat

SETE 17.09.2020 18:08

Nitro nie odniosłeś się jescze do wczorajszych derbów

maverik 17.09.2020 18:08

no jak Romie nie szlo z poczatku

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się