Archiwum shoutboksa

Skepta 16.09.2020 17:48

odkad poszedl do Interu to rowna pochyla, my zawsze technikow potrafimy zniszczyc

Skepta 16.09.2020 17:48

https://prnt.sc/uieand

Klinsi64 16.09.2020 17:47

podaj sobie reke z yascarrem psycholu

Skepta 16.09.2020 17:46

@WTC Keite Inter zniszczyl

Vancore 16.09.2020 17:44

pol roku ma tam daje i sie ktos lepszy po niego zglosi

WTC 16.09.2020 17:44

obaj jednak przepadli

WTC 16.09.2020 17:43

był hajp na niego i na Andersona wtedy

Czarson 16.09.2020 17:32

jest marny ale jak na sampe to dobry

Czarson 16.09.2020 17:32

4 gole 4 asysty w 850min w gownianym monaco

Klinsi64 16.09.2020 17:31

jeden sezom mu w lazio wyszedł

Czarson 16.09.2020 17:31

on ma brata w sampie pewnie dlatego tam poszedl

Klinsi64 16.09.2020 17:31

marny grajek

Czarson 16.09.2020 17:25

sampa duza okazje zlapala

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:24

Dziwne ze Stefano PIOLI go nie chcial

Nitrogen 16.09.2020 17:23

Keita Bolde piłkarzem Sampdorii @ Dy Marco

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:19

Bo co

Claudio 16.09.2020 17:17

e tam szkoda kasy na takie cos ja fifa

zemaria 16.09.2020 17:15

no ma to ma i tyle co to kogo obchodzi

Czarson 16.09.2020 17:13

nie ma zdjec

Czarson 16.09.2020 17:13

fejk z ta sandra

ZnawcaCalcio 16.09.2020 17:11

rasizm zły, homofobiczne teksty spoko

ZnawcaCalcio 16.09.2020 17:11

hehehe

Lopez 16.09.2020 17:10

Podobno to fake

Czarson 16.09.2020 17:10

no beka radja robi out do cagliari bo zona rodzina a okazuje sie, ze ma naowa dupe

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:09

Czyli wejdzie na boisko w trakcie meczu

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:09

Fajny tryb kariery, w koncu nawiazanie do fify05

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:09

Fife

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:09

Claudio kupujesz fifw

KibicInteru 16.09.2020 17:08

no to łącznie z Kumbullą bedą mieli już 1 dobrego obrońce

Kredence 16.09.2020 17:08

Roma idzie juz na maxa w trójke z tyłu

Claudio 16.09.2020 17:07

to Balmain przeciez jest podpisany

Kredence 16.09.2020 17:07

jest zalamany, ze idzie do Intera i zgolil irokeza

Kredence 16.09.2020 17:06

dokl

KibicInteru 16.09.2020 17:06

to Vidal?

Kondzik 16.09.2020 17:01

No spoko dlatego pisałem Jack Ma ze pewnie 1

Claudio 16.09.2020 16:58

Zhang zamierza robic jeszcze wieksza ekspansje na rynki zagraniczne. To niech mu ktoś powie ze inwestycja w Inter to doskonale okno wystawowe ;)

Claudio 16.09.2020 16:57

Kondzik wiem ze Jack jest wlascicielem Alibaby.

ragnar 16.09.2020 16:57

Był

Czarson 16.09.2020 16:57

chyba byl temat alibaby na koszulkach

ragnar 16.09.2020 16:56

Potencjalny nastepca pirelli

ragnar 16.09.2020 16:56

Tak sie zastanawiam czy moze jakas firma laczona z nami

Kondzik 16.09.2020 16:55

Szwagier Zhanga

Kondzik 16.09.2020 16:55

Czyli Jack Ma

Claudio 16.09.2020 16:55

pewnie Alibaba

Kondzik 16.09.2020 16:55

Jack ma a kto

Czarson 16.09.2020 16:54

PSG ma hajs?

ragnar 16.09.2020 16:54

Kto 1

Claudio 16.09.2020 16:54

a podobno kryzys tez ich dopadl

Claudio 16.09.2020 16:53

Suning staje się coraz większy: 97 mld obrotów, druga co do wielkości firma niepaństwowa w całych Chinach

CzarodziejCzasu 16.09.2020 16:43

Contego tylko gagliardini zadowala

Nasir 16.09.2020 16:36

Witam opiszcie czy po wczorajszym meczu Lautaro nadal myślami w Barcelonie?

JoaoMario 16.09.2020 16:33

KoBa ta akurat Gagliardini gral jak amator

JoaoMario 16.09.2020 16:33

Niech odejdzie po prostu Roberto Gagliardini

KoBa 16.09.2020 16:33

Ponoc Radja rozczarował Króla występem z Lugano

SETE 16.09.2020 16:33

wszyscy zostana i beda grac drugie skrzypce

jaszczomb 16.09.2020 16:32

:(

JoaoMario 16.09.2020 16:32

W sensie Radja niech zostanie to samo Dalbert

Lopez 16.09.2020 16:32

jaszczomb nie mam niestety za co

JoaoMario 16.09.2020 16:32

Sete to zobaczymy ile z tych pilkarzy zostanie

KoBa 16.09.2020 16:32

Inter zgwałci tę ligę

SETE 16.09.2020 16:32

JM przyszedl przeciez Perisic, Radja Naingiollan..okno 9/10 jak w Milanie

JoaoMario 16.09.2020 16:31

To emeryci

jaszczomb 16.09.2020 16:31

lopec jesli masz chociaz troche rigczu to zbanuj tego karalucha

Lopez 16.09.2020 16:31

Kolarov, Sanchez i Vidal za friko to co?!

JoaoMario 16.09.2020 16:31

Godin,Skriniar Brozovic Eriksen Lukaku ostatnio w plotach soe mowilo Lautaro czy De Vrij

Lopez 16.09.2020 16:31

następny ynteligent przyszedł....

JoaoMario 16.09.2020 16:31

I Hakimi tylko z ciekawszych

SETE 16.09.2020 16:31

Joao Mario przestan juz biadolic, nie odzszedl nikt istotny

JoaoMario 16.09.2020 16:30

Roma,Lazio,Milan,Napoli, Juventus, Atalanta wszyscy kupuja swoetnych graczy a my emeryturów

JoaoMario 16.09.2020 16:30

Bo zamiast się wzmacniac oslabiamy

JoaoMario 16.09.2020 16:30

Widac ,ze nastepny sezon o top 5 o

Lopez 16.09.2020 16:23

bo nie było czasu na transfer to kupili robiącego wtedy w newcastle furorę carolla

WTC 16.09.2020 16:22

po Torresie też xD

jaszczomb 16.09.2020 16:22

niech bayer daje te 15 za perysiaka i bedzie bajlando

KoBa 16.09.2020 16:22

albo Liverpool po Suarezie

WTC 16.09.2020 16:22

nakupili gówniaków z czego tylko Eriksen wypalił

WTC 16.09.2020 16:22

już kiedyś tak Tottenham szastał po wytransferowaniu Bale'a

SETE 16.09.2020 16:22

bo Bailey odszedl takze , z tego co kojarze

KoBa 16.09.2020 16:21

oby tak było WRC, bo ponoc o Perisica pytaja

SETE 16.09.2020 16:21

sam jestem w szoku ze Bayer tak poszedl w Schicka

WTC 16.09.2020 16:21

albo Bayer jest po prostu frajerem i postanowił roztrwonić pieniądze, które dostali za Havertza

jaszczomb 16.09.2020 16:20

no 27 za tego czeskiego kiepa to mistrzostwo

KoBa 16.09.2020 16:20

Za Dzeko mmaja nawet 15 wyrwać

KoBa 16.09.2020 16:20

ale to jak za Szika kase odzyskali to majstersztyk

SETE 16.09.2020 16:17

bo pilkarz mocno przecietny i w dodatku srednio sie prowadzi

SETE 16.09.2020 16:17

nawet niezle

jaszczomb 16.09.2020 16:17

niezle

KibicInteru 16.09.2020 16:16

25mln za wykup

Nitrogen 16.09.2020 16:16

Wypo z obowiązekiem za 25 mln

SETE 16.09.2020 16:15

cengiz burger za ile poszedl ?

KoBa 16.09.2020 16:15

dokl jaszczomb tez o tym dzisiaj myślalem

jaszczomb 16.09.2020 16:14

kobra bedzie sprowadzac a ten od niech bedzie sprzedawac

jaszczomb 16.09.2020 16:14

moze wezmiemy dyrka sportowego romy zamaist auzyla

SETE 16.09.2020 16:14

nie klape tylko fortune 1 ligę

Nitrogen 16.09.2020 16:13

Jak już wspomniałem

Nitrogen 16.09.2020 16:13

Nie. Ynder w Leicester

jaszczomb 16.09.2020 16:13

czy temat zszedl na polska ekstraklape?

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się