odkad poszedl do Interu to rowna pochyla, my zawsze technikow potrafimy zniszczyc
podaj sobie reke z yascarrem psycholu
@WTC Keite Inter zniszczyl
pol roku ma tam daje i sie ktos lepszy po niego zglosi
obaj jednak przepadli
był hajp na niego i na Andersona wtedy
jest marny ale jak na sampe to dobry
4 gole 4 asysty w 850min w gownianym monaco
jeden sezom mu w lazio wyszedł
on ma brata w sampie pewnie dlatego tam poszedl
marny grajek
sampa duza okazje zlapala
Dziwne ze Stefano PIOLI go nie chcial
Keita Bolde piłkarzem Sampdorii @ Dy Marco
Bo co
e tam szkoda kasy na takie cos ja fifa
no ma to ma i tyle co to kogo obchodzi
nie ma zdjec
fejk z ta sandra
rasizm zły, homofobiczne teksty spoko
hehehe
https://www.sport.pl/pilka/7,65084,26305832,neymar-w-tarapatach-pojawilo-sie-nowe-nagranie-z-awantury-wideo.html#s=SSOC_Img_1
Podobno to fake
no beka radja robi out do cagliari bo zona rodzina a okazuje sie, ze ma naowa dupe
Czyli wejdzie na boisko w trakcie meczu
Fajny tryb kariery, w koncu nawiazanie do fify05
Fife
Claudio kupujesz fifw
no to łącznie z Kumbullą bedą mieli już 1 dobrego obrońce
Roma idzie juz na maxa w trójke z tyłu
to Balmain przeciez jest podpisany
jest zalamany, ze idzie do Intera i zgolil irokeza
dokl
to Vidal?
No spoko dlatego pisałem Jack Ma ze pewnie 1
Zhang zamierza robic jeszcze wieksza ekspansje na rynki zagraniczne. To niech mu ktoś powie ze inwestycja w Inter to doskonale okno wystawowe
Kondzik wiem ze Jack jest wlascicielem Alibaby.
Był
chyba byl temat alibaby na koszulkach
Potencjalny nastepca pirelli
Tak sie zastanawiam czy moze jakas firma laczona z nami
Szwagier Zhanga
Czyli Jack Ma
pewnie Alibaba
Jack ma a kto
PSG ma hajs?
Kto 1
a podobno kryzys tez ich dopadl
Suning staje się coraz większy: 97 mld obrotów, druga co do wielkości firma niepaństwowa w całych Chinach
Contego tylko gagliardini zadowala
Witam opiszcie czy po wczorajszym meczu Lautaro nadal myślami w Barcelonie?
KoBa ta akurat Gagliardini gral jak amator
Niech odejdzie po prostu Roberto Gagliardini
Ponoc Radja rozczarował Króla występem z Lugano
wszyscy zostana i beda grac drugie skrzypce
:(
W sensie Radja niech zostanie to samo Dalbert
jaszczomb nie mam niestety za co
Sete to zobaczymy ile z tych pilkarzy zostanie
Inter zgwałci tę ligę
JM przyszedl przeciez Perisic, Radja Naingiollan..okno 9/10 jak w Milanie
To emeryci
lopec jesli masz chociaz troche rigczu to zbanuj tego karalucha
Kolarov, Sanchez i Vidal za friko to co?!
Godin,Skriniar Brozovic Eriksen Lukaku ostatnio w plotach soe mowilo Lautaro czy De Vrij
następny ynteligent przyszedł....
I Hakimi tylko z ciekawszych
Joao Mario przestan juz biadolic, nie odzszedl nikt istotny
Roma,Lazio,Milan,Napoli, Juventus, Atalanta wszyscy kupuja swoetnych graczy a my emeryturów
Bo zamiast się wzmacniac oslabiamy
Widac ,ze nastepny sezon o top 5 o
bo nie było czasu na transfer to kupili robiącego wtedy w newcastle furorę carolla
po Torresie też xD
niech bayer daje te 15 za perysiaka i bedzie bajlando
albo Liverpool po Suarezie
nakupili gówniaków z czego tylko Eriksen wypalił
już kiedyś tak Tottenham szastał po wytransferowaniu Bale'a
bo Bailey odszedl takze , z tego co kojarze
oby tak było WRC, bo ponoc o Perisica pytaja
sam jestem w szoku ze Bayer tak poszedl w Schicka
albo Bayer jest po prostu frajerem i postanowił roztrwonić pieniądze, które dostali za Havertza
no 27 za tego czeskiego kiepa to mistrzostwo
Za Dzeko mmaja nawet 15 wyrwać
ale to jak za Szika kase odzyskali to majstersztyk
bo pilkarz mocno przecietny i w dodatku srednio sie prowadzi
nawet niezle
niezle
25mln za wykup
Wypo z obowiązekiem za 25 mln
cengiz burger za ile poszedl ?
dokl jaszczomb tez o tym dzisiaj myślalem
kobra bedzie sprowadzac a ten od niech bedzie sprzedawac
moze wezmiemy dyrka sportowego romy zamaist auzyla
nie klape tylko fortune 1 ligę
Jak już wspomniałem
Nie. Ynder w Leicester
czy temat zszedl na polska ekstraklape?