Archiwum shoutboksa

Lopez 16.09.2020 16:10

raczej ich nie wpuścicie na sektor gości

Nitrogen 16.09.2020 16:10

Nie będzie bo nie mogło go być

SETE 16.09.2020 16:10

Klubem Lodzi jest ŁKS

Lopez 16.09.2020 16:10

kaesu nie będzie pewnie

Nitrogen 16.09.2020 16:10

Tak

Lopez 16.09.2020 16:10

Nitro idziesz na derby?

Nitrogen 16.09.2020 16:09

Roma elegancko czyści

Nitrogen 16.09.2020 16:09

Ynder w Leicester

Michellaga 16.09.2020 16:09

kupowalismy go za zanilol

Michellaga 16.09.2020 16:09

Tak Krede

Michellaga 16.09.2020 16:09

to jest fakt

Kredence 16.09.2020 16:09

Mulattieri to nasz zawodnik Miszel

Michellaga 16.09.2020 16:09

łatwiej młodego z pensja 0,3 mlnsprzedac niz perisicia z pensja 5 mln

jaszczomb 16.09.2020 16:08

no wystarczy, ze w tym sezonie sie zesra ostro i gunwo dostaniemy

KibicInteru 16.09.2020 16:08

takiego Colido dużo łatwiej jest ssprzedać niż perisica

KoBa 16.09.2020 16:08

przecież nie w te okno jaszczomb

Michellaga 16.09.2020 16:07

tez chybaa z 3 mln

jaszczomb 16.09.2020 16:07

nie jestesmy w stanie dostac 15 za peryszita a Ty chcesz za colidio 10 dostac?

Michellaga 16.09.2020 16:07

ten Mulatteri tez przychodzi

Kredence 16.09.2020 16:07

on taki cofniety napastnik bardziej

Michellaga 16.09.2020 16:07

Colido przychodził jako 9 ale chyba go cofneli w belgii

KoBa 16.09.2020 16:06

takze Colido za +10 spokojnie sprzedamy w najbliszym czasie

KoBa 16.09.2020 16:06

w nowym sezonie 5 meczów 1 gol 1 asysta

Michellaga 16.09.2020 16:06

ten urus ze stycznia

Michellaga 16.09.2020 16:06

satriano kosztował chyba z 3 mln

jaszczomb 16.09.2020 16:05

no ale hajs utopiony

KoBa 16.09.2020 16:05

Akurat Colido nie miał złęgo sezonu w Belgi- w wieku 19 lat 3 gole i 7 asyst w 16 meczach

ZnawcaCalcio 16.09.2020 16:05

brawo

Michellaga 16.09.2020 16:05

co że robiliśmy w ksiegach zabawy?

ZnawcaCalcio 16.09.2020 16:05

xddd

jaszczomb 16.09.2020 16:04

no 6 baniek

Kredence 16.09.2020 16:04

sprawdź sobie historie jego transferów jaszczomb

Michellaga 16.09.2020 16:04

6 mln nas kosztował

jaszczomb 16.09.2020 16:04

no przyszedl za hajsy

Kredence 16.09.2020 16:03

co Gravillon

Michellaga 16.09.2020 16:03

gravillion

ZnawcaCalcio 16.09.2020 16:03

miał 16 lat jak go kupilismy

jaszczomb 16.09.2020 16:03

gravilon

jaszczomb 16.09.2020 16:03

salcedo

Kredence 16.09.2020 16:03

Agoume 4,5 mln ale to chyba dobra inwestycja

ZnawcaCalcio 16.09.2020 16:03

coutinho

Kredence 16.09.2020 16:03

kogo oprócz Colidio jeszcze niby kupiliśmy za duży hajs

Michellaga 16.09.2020 16:03

magiczny colido kosztował 9 mln

Michellaga 16.09.2020 16:02

Inter uwielbia takich gówno młodych za hajs sprowadzac

Michellaga 16.09.2020 16:02

oj nie szedł bym w takie wnioski

Michellaga 16.09.2020 16:02

Lopez 16.09.2020 16:01 jakby był kiepski to nasi nie mając pieniędzy w kasie i ciułając euro na kante nie wydaliby 4 mln na byle jakiego napastnika

Yascarr 16.09.2020 16:01

Ponoć większy talent niż Tonali

Lopez 16.09.2020 16:01

jakby był kiepski to nasi nie mając pieniędzy w kasie i ciułając euro na kante nie wydaliby 4 mln na byle jakiego napastnika

Kredence 16.09.2020 16:01

styl gry niby ala Ilicic

jaszczomb 16.09.2020 16:00

males to prawie jak mertens

Kredence 16.09.2020 16:00

Atalanta chciała Malesa, więc pewnie jest dobry

KoBa 16.09.2020 16:00

no ale Males ma 18 lat a nie 28

Kredence 16.09.2020 16:00

5 goli to chyba najlepszy jego sezon w karierze xD

Michellaga 16.09.2020 16:00

:D

Michellaga 16.09.2020 16:00

2 bramki w 25 meczach

Michellaga 16.09.2020 16:00

my tego Malesa kupilismy wielki talent

KoBa 16.09.2020 15:59

nieźle, jak na środkowego napastnika

jaszczomb 16.09.2020 15:59

szkoda, ze nie ma kapitaniaka

KoBa 16.09.2020 15:59

W minionym sezonie Longo strzelił 5 golów w 32 meczach Serie B

Kredence 16.09.2020 15:58

jaskier jak się rzuca

Michellaga 16.09.2020 15:58

28 lat i co roku dostaje przedłużenie

Yascarr 16.09.2020 15:58

Wiadomo, wszystko co źle Ausilio robi a za dobre ruchy pochwałę zbiera zezowaty

Lopez 16.09.2020 15:57

przed marottą

Lopez 16.09.2020 15:57

pewnie asuilio

KoBa 16.09.2020 15:57

ciekaw jestem kto z nim przedłużył i co miał na myśli

jaszczomb 16.09.2020 15:57

jakim cudem ten kiep jest jeszcze naszym pilkarzem

KoBa 16.09.2020 15:57

jeszcze rok kontraktu ma

KoBa 16.09.2020 15:57

Longo xD

Michellaga 16.09.2020 15:55

ogrom roboty przed klubem

Michellaga 16.09.2020 15:55

36 piłkarzy w pierwszym składzie

Michellaga 16.09.2020 15:55

a primka jest do 19 lat

Michellaga 16.09.2020 15:55

nie mamy rezerw

Lopez 16.09.2020 15:54

oszaląłeś Michell z zawodnikami z rezerwy

Michellaga 16.09.2020 15:53

nawet i kociarz i co żem poradzi

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:53

Xd

Kredence 16.09.2020 15:53

lepiej być kotem niż baranem

Yascarr 16.09.2020 15:52

Kociuch ojej

Michellaga 16.09.2020 15:51

nie wiem w życiu w niczym mi to nie przeszkadza

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:50

ale nie jestem yehowa

Michellaga 16.09.2020 15:50

jakość twojego wysrywu mocno spada

Michellaga 16.09.2020 15:49

niestety ale mocno podupadłes

jaszczomb 16.09.2020 15:49

longo ni9e odszedl definitywnie za jakies 1,5 mln?

Michellaga 16.09.2020 15:49

ja Czarodzieju myślę że tobie też brakuje jakości

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:49

Brakuje jakości

Michellaga 16.09.2020 15:48

prawie 40 grajków w pierwszym zepole

KibicInteru 16.09.2020 15:48

Alex Sandro pewnie kolejny świetny sezon zagra, CHiellini wróci do swojego poziomu, McKennie będzie najlepszym pomocnikiem ligi

Kredence 16.09.2020 15:48

czyli jednak

jaszczomb 16.09.2020 15:48

ja mysle, ze jednak milan po skeduto

KibicInteru 16.09.2020 15:47

no tam same pewniaki

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:47

Juventus ma autostrade do tytulu jednak

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:47

No

Kredence 16.09.2020 15:47

ta, a Vidal pójdzie w tango a Brozovic znów się uchleje

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:47

Wogole mnie lawka nie przekonuje

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:46

Kolarovowi niezbyt ufam

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:46

Z eriksena nic nie bedzie pewnie, sensi sie polamie, nainggolan gruby, sanchez zagadka

Kredence 16.09.2020 15:46

to pewniak i ma 30 lat, więc 2 dobre sezony powinien dać lekko

Kredence 16.09.2020 15:45

Alonso bardzo chętnie

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:45

Tak na 1 rzut oka

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się