raczej ich nie wpuścicie na sektor gości
Nie będzie bo nie mogło go być
Klubem Lodzi jest ŁKS
kaesu nie będzie pewnie
Tak
Nitro idziesz na derby?
Roma elegancko czyści
Ynder w Leicester
kupowalismy go za zanilol
Tak Krede
to jest fakt
Mulattieri to nasz zawodnik Miszel
łatwiej młodego z pensja 0,3 mlnsprzedac niz perisicia z pensja 5 mln
no wystarczy, ze w tym sezonie sie zesra ostro i
dostaniemy
takiego Colido dużo łatwiej jest ssprzedać niż perisica
przecież nie w te okno jaszczomb
tez chybaa z 3 mln
nie jestesmy w stanie dostac 15 za peryszita a Ty chcesz za colidio 10 dostac?
ten Mulatteri tez przychodzi
on taki cofniety napastnik bardziej
Colido przychodził jako 9 ale chyba go cofneli w belgii
takze Colido za +10 spokojnie sprzedamy w najbliszym czasie
w nowym sezonie 5 meczów 1 gol 1 asysta
ten urus ze stycznia
satriano kosztował chyba z 3 mln
no ale hajs utopiony
Akurat Colido nie miał złęgo sezonu w Belgi- w wieku 19 lat 3 gole i 7 asyst w 16 meczach
brawo
co że robiliśmy w ksiegach zabawy?
xddd
no 6 baniek
sprawdź sobie historie jego transferów jaszczomb
6 mln nas kosztował
no przyszedl za hajsy
co Gravillon
gravillion
miał 16 lat jak go kupilismy
gravilon
salcedo
Agoume 4,5 mln ale to chyba dobra inwestycja
coutinho
kogo oprócz Colidio jeszcze niby kupiliśmy za duży hajs
magiczny colido kosztował 9 mln
Inter uwielbia takich gówno młodych za hajs sprowadzac
oj nie szedł bym w takie wnioski
Lopez 16.09.2020 16:01 jakby był kiepski to nasi nie mając pieniędzy w kasie i ciułając euro na kante nie wydaliby 4 mln na byle jakiego napastnika
Ponoć większy talent niż Tonali
jakby był kiepski to nasi nie mając pieniędzy w kasie i ciułając euro na kante nie wydaliby 4 mln na byle jakiego napastnika
styl gry niby ala Ilicic
males to prawie jak mertens
Atalanta chciała Malesa, więc pewnie jest dobry
no ale Males ma 18 lat a nie 28
5 goli to chyba najlepszy jego sezon w karierze xD
2 bramki w 25 meczach
my tego Malesa kupilismy wielki talent
nieźle, jak na środkowego napastnika
szkoda, ze nie ma kapitaniaka
W minionym sezonie Longo strzelił 5 golów w 32 meczach Serie B
jaskier jak się rzuca
28 lat i co roku dostaje przedłużenie
Wiadomo, wszystko co źle Ausilio robi a za dobre ruchy pochwałę zbiera zezowaty
przed marottą
pewnie asuilio
ciekaw jestem kto z nim przedłużył i co miał na myśli
jakim cudem ten kiep jest jeszcze naszym pilkarzem
jeszcze rok kontraktu ma
Longo xD
ogrom roboty przed klubem
36 piłkarzy w pierwszym składzie
a primka jest do 19 lat
nie mamy rezerw
oszaląłeś Michell z zawodnikami z rezerwy
nawet i kociarz i co żem poradzi
Xd
lepiej być kotem niż baranem
Kociuch ojej
nie wiem w życiu w niczym mi to nie przeszkadza
ale nie jestem yehowa
jakość twojego wysrywu mocno spada
niestety ale mocno podupadłes
longo ni9e odszedl definitywnie za jakies 1,5 mln?
ja Czarodzieju myślę że tobie też brakuje jakości
Brakuje jakości
prawie 40 grajków w pierwszym zepole
Alex Sandro pewnie kolejny świetny sezon zagra, CHiellini wróci do swojego poziomu, McKennie będzie najlepszym pomocnikiem ligi
czyli jednak
ja mysle, ze jednak milan po skeduto
no tam same pewniaki
Juventus ma autostrade do tytulu jednak
No
ta, a Vidal pójdzie w tango a Brozovic znów się uchleje
Wogole mnie lawka nie przekonuje
Kolarovowi niezbyt ufam
Z eriksena nic nie bedzie pewnie, sensi sie polamie, nainggolan gruby, sanchez zagadka
to pewniak i ma 30 lat, więc 2 dobre sezony powinien dać lekko
Alonso bardzo chętnie
Tak na 1 rzut oka