Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Kredence 16.09.2020 15:41

no Lebron lepszej okazji mieć już nie będzie na mistrzostwo

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:40

W tym roku lebron

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:40

Jakis final z dallasami

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:40

Miami niech sobie za rok wygra

Lopez 16.09.2020 15:40

Jajami hit

Kredence 16.09.2020 15:39

no ja to trzymam za Miami, potem niech obija Lebrona w finale

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:39

To oewnie lepiej by wypadli

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:39

Jakby takie clippers mialo dragicia zamiast georgea

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:38

Mozliwe ze po bostonach

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:38

No niestety takie rzexzy wpływają na psyche

Kredence 16.09.2020 15:37

ależ go zabił

Kredence 16.09.2020 15:37

leciutko

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:37

Blok sezona

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:37

Rozgrywajacego zabraklo

Kredence 16.09.2020 15:37

opisz Czarodziej blok Adebayo

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:36

Juz nie wspominając ze ekipa bardziej ograna

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:36

Leonard jakby zostal w toronto to pewnie gralby w finale

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:35

Szczegolnie w 4

KibicInteru 16.09.2020 15:35

po lewej*

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:35

Masakra jakie cegly leciały xdddd

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:35

Wstslem na 3 kwarte

KibicInteru 16.09.2020 15:35

zapomnieli Leonarda wpisać po prawej stronie

Kredence 16.09.2020 15:34

taki w stylu Westbrooka

jaszczomb 16.09.2020 15:34

nie wiem o co chodzi wiec "xDDDDDDDDDDD"?

Kredence 16.09.2020 15:34

no świetny rzut xd

CzarodziejCzasu 16.09.2020 15:33

Ocen krydenc

WTC 16.09.2020 15:33

30 mln za jajko niespodziankę w tak trudnym okresie to jednak sporo

Kredence 16.09.2020 15:32

nikt normalny za nim płakać nie powinien

Kredence 16.09.2020 15:32

nasi zdecydowanie chcieli Kumbulle ale nie był żadnym priorytetem, nie udało się, trudno

Alfa 16.09.2020 15:32

co nie zmienia faktu ze zaraz moze wplynac 50-60 za skryniara i wtedy elo i bedzie szukanie obroncy na gwalt

Seba 16.09.2020 15:32

Ciekaw jestem jak wypadną te wszystkie młode talenty. Mancini też zaliczył mega sezon w Atalancie, a w Romie niczym Ranokja. Żeby nie była czasem tak samo z Kumbullą i resztą młodych. Skriniar po jednym świetnym sezonie też obniżył loty, nie wspominając już o Bernardeschim swego czasu i innych. Obecnie jeden dobry sezon, to zbyt mało, aby robić kozaka z zawodnika

Alfa 16.09.2020 15:31

na ten moment moze i tak

WTC 16.09.2020 15:31

no to jeśli Skriniar miałby odejść to może by chcieli kupić Kumbullę? Skoro olali Albańczyka to chyba jasny sygnał że Szkryniar zostaje

jaszczomb 16.09.2020 15:30

pozniej byl przecietniakiem

KibicInteru 16.09.2020 15:30

a przez reszte był najgorszy?

jaszczomb 16.09.2020 15:30

przez 4 misiace moze trak

KibicInteru 16.09.2020 15:29

był jednym z lepszych obrońców w lidze tak czy siak

Nitrogen 16.09.2020 15:29

Jezu amen Rajin

jaszczomb 16.09.2020 15:29

gral 4 dobre miesiace a robia z niego boga

jaszczomb 16.09.2020 15:29

smalling zdecydowanie przeceniany w tyym sezonie w romie

SETE 16.09.2020 15:28

Wystarczy tego sanatorium :)

SETE 16.09.2020 15:28

to bylaby porazka

KibicInteru 16.09.2020 15:28

Smalling to lepszy obrońca niż Kumbulla

jaszczomb 16.09.2020 15:27

tylko za tydzien moze nie byc skriniara a my zamiast kum,bulli wezmiemy jakiegosa smallinga czy innego placka typu izzo

SETE 16.09.2020 15:26

tez prawda WTC

WTC 16.09.2020 15:26

Inter jest na tyle silny w obronie, że nie musi wrzucać hajsu w zakład pt. Kumbulla odpali lub nie

Endru 16.09.2020 15:26

Roma robi blad kupujac Milika

SETE 16.09.2020 15:25

ale tak jak wspomnialem , 30 mln , sporo

Alfa 16.09.2020 15:25

jak sprawdzi sie w romie to dopiero wtedy czolowka sie zainteresuje

SETE 16.09.2020 15:25

Moim zdaniem, Kumbulla nie gorszy niz Skrinar z okresu Sampdorii

SETE 16.09.2020 15:24

Nie ma co generalizowac

SETE 16.09.2020 15:23

Barelle, Tonalego, sensiego takze

WTC 16.09.2020 15:23

ale jakoś europejska czołówka go olała i trafi do podrzędnej Romy

SETE 16.09.2020 15:22

Nie opowiadajcie, Kumbulla wygladal b dobrze w tym sezonie.

Endru 16.09.2020 15:20

Nie mowie, ze u nas koncertowo wszedłby do druzyny pierwszego skladu ale w Romie ma duze szanse na rozwoj

Klinsi64 16.09.2020 15:20

bo ja go nie kojarze z niczego

Klinsi64 16.09.2020 15:20

no i tak cie zachwycil? :D

Endru 16.09.2020 15:19

Ogladalem kilka meczow hellasu

Klinsi64 16.09.2020 15:17

ile razy widziales kumbulle?

Klinsi64 16.09.2020 15:17

no super

Endru 16.09.2020 15:12

Kumbulla spoko transfer Romy az do nich nie pasuje

KibicInteru 16.09.2020 15:10

no i tracą Kolarova, Smalinga i Dzeko

jaszczomb 16.09.2020 15:10

miliki zamiast dzeko to niezly downgrade ale ten kumbulla ;/

Endru 16.09.2020 15:09

U Romy sie nawet wiecej dzieje niz u nas Milik i Kumbulla chyba tam trafia

Endru 16.09.2020 15:06

Chcialbym sie jakos emocjonować tym mercato ale niestety tak sie nie dzieje

KoBa 16.09.2020 14:48

no klikbajty dobre

Klinsi64 16.09.2020 14:06

ale irytujecie w tym mercatolive

Endru 16.09.2020 13:56

Za 70 baniek moglismy miec boki na wiele lat ehhh

Endru 16.09.2020 13:56

Szkoda ze nasi nie ruszyli dupe po niego

CzarodziejCzasu 16.09.2020 13:56

Murinho szczesliwy

CzarodziejCzasu 16.09.2020 13:56

No

CzarodziejCzasu 16.09.2020 13:56

Regulion tez

Endru 16.09.2020 13:56

Tottenham bierze tez reguliona za 30 mln

Nitrogen 16.09.2020 13:53

Bale coraz bliżej Tottenhamu @Romano

Endru 16.09.2020 13:48

Yascar jak oceniasz mercato milanu

Yascarr 16.09.2020 13:32

Normalny fryz. Lepsze to niż robienie z siebie Griezmana

Skepta 16.09.2020 13:09

krotkie boki dluga grzywa, qrwa same Callejony na tym rynku w krakowie masakra jakas

SETE 16.09.2020 12:57

Czarodziej to nie popisywanie wiedza, ale chlodna kalkulacja, bardzo realna

CzarodziejCzasu 16.09.2020 12:56

To troche malo

CzarodziejCzasu 16.09.2020 12:56

Na razie doczekalem sie jednego powaznego wzmocniebia

SETE 16.09.2020 12:56

Widocznie przez to nie przychodzi Vidal , gdyz Zarzad nie ma pewnosci , ze uda sie opchnac z klubu wlasnie tych niepotrzebnych zawodnikow, zainteresowanie jest znikome i mercato sie posypalo :)

CzarodziejCzasu 16.09.2020 12:56

Sete nie popisuj nie, na razie dajemy dupe i tyle, a nazwiska z ktorymi nas lacza mnie zenuja

SETE 16.09.2020 12:53

Ktos musi odejsc , zwolnic liste płac , stad Godina wypychaja

SETE 16.09.2020 12:52

to dlaczego go jeszcze nie ma ?

Endru 16.09.2020 12:52

Vidal musi byc bo bedziemy skazani na Gagliardiniego

SETE 16.09.2020 12:52

i wtedy Vidal zostanie w Barcy

Endru 16.09.2020 12:51

Oby bo wciaz jest wartością dodana dla naszej druzyny

SETE 16.09.2020 12:50

Zobaczycie ze Godin zostanie

Endru 16.09.2020 12:47

Bez niego mialbym depresje na mysl o Interze

Endru 16.09.2020 12:47

Hakimi ratuje sprawe

CzarodziejCzasu 16.09.2020 12:45

Zenujace mercato poki co

Guarin 16.09.2020 12:44

Na pewno Marotta prosi codziennie Joao zostań z nami

Endru 16.09.2020 12:41

Szkoda ze pozbywamy sie Godina a taki asamoah Joao Mario ranokkia czy candreva wciaz sa w tym klubie

Endru 16.09.2020 12:35

A Godin wczoraj nie gral bo wyjazd juz oficjalnie?

Pazza12 16.09.2020 12:13

To ze on wczesniej dymal inne to jest pewne a ze ona sie na to godzila to inna sprawa. Mogl sobie teraz darowac...

Woo-cash 16.09.2020 12:01

Swoj swojego zawsze pozna 😉

Nasir 16.09.2020 11:52

bo przeciez widac ze lambadziara dobra

Nasir 16.09.2020 11:52

1000 cock stare

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się