Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 15.09.2020 22:25

pewnie jakiś pudelek.pl

ZnawcaCalcio 15.09.2020 22:25

ale fantazja co

Claudio 15.09.2020 22:25

gosciowi sie wydaje

ZnawcaCalcio 15.09.2020 22:25

a jeśli chodzi o Hakimiego to bardzo wiele źródeł twierdzi że Królewscy zachowali możliwość odkupienia Achrafa

Kredence 15.09.2020 22:24

pyerdoli zwyczajnie

ZnawcaCalcio 15.09.2020 22:24

napisał odkupu

Michellaga 15.09.2020 22:24

za ile? 80?

Nitrogen 15.09.2020 22:24

Pewnie chodzi mu u jakiś %

ZnawcaCalcio 15.09.2020 22:23

pierwsze słyszę

ZnawcaCalcio 15.09.2020 22:23

jakiś RaulMadrid twierdzi, że Real ma prawo odkupu Hakimiego? xD

Michellaga 15.09.2020 22:23

bo fizycznie wygladał dobrze i coś tam umie

Michellaga 15.09.2020 22:22

Agume może sie pokazac

Kredence 15.09.2020 22:22

nie pamiętam takiej sytuacji

Kredence 15.09.2020 22:22

możemy mieć około 6-8 mlodych wypożyczonych lub z prawami do odkupu w serie a w przyszłym sezonie

ZnawcaCalcio 15.09.2020 22:22

Jurić zajęty

ZnawcaCalcio 15.09.2020 22:22

możliwe, że nie tak szybko

Nitrogen 15.09.2020 22:21

Ciekawe kiedy pierwszy raz wysapie do Marana

Nitrogen 15.09.2020 22:20

Zwłaszcza od trenerów

Kredence 15.09.2020 22:20

Preziosi oczekuje lojalności niestety

ZnawcaCalcio 15.09.2020 22:19

mamy Genoe do wałków, to teraz mamy się na nich wysrać?

CzarodziejCzasu 15.09.2020 22:19

Tutaj trzeba konkretnego grajka do ataku a nie jakis Pinamonti

CzarodziejCzasu 15.09.2020 22:18

czytam i oczom nie wierze.

Michellaga 15.09.2020 22:15

ano ma

Michellaga 15.09.2020 22:15

on by musiał sie grubo połamać żeby nie grał

Chuchu 15.09.2020 22:15

Pinamonti ma status wychowanka?

Michellaga 15.09.2020 22:15

Lukak i tak bedzie grał 90% meczó

Kredence 15.09.2020 22:14

Tottki chca Balea i Reguilona

Kredence 15.09.2020 22:13

ladnie będzie ławkę ogrzewal

Kredence 15.09.2020 22:13

Pinamonti na 4 napastnika niech wbija, gówno pogra i tak

Michellaga 15.09.2020 22:12

a w ksiegach jest plus

Michellaga 15.09.2020 22:12

tyle co zapłacili nam tyle my płacimy

Kredence 15.09.2020 22:11

to samo z Zinho, Standard nic nie zapłacił z tych 12 mln, ale w księgach się zgadza

Michellaga 15.09.2020 22:11

on nas nic nie kosztuje

Nitrogen 15.09.2020 22:11

No ogórek czy nie. Na wała ws FPP się nadaje

CzarodziejCzasu 15.09.2020 22:11

taki kuhwa destro

Michellaga 15.09.2020 22:11

ale co to ma do rzeczy

CzarodziejCzasu 15.09.2020 22:11

zero potencjalu

CzarodziejCzasu 15.09.2020 22:11

przeciez ten typ to ogorek

Michellaga 15.09.2020 22:11

niby 19,5

WTC 15.09.2020 22:11

no w teorii rzecz jasna

Michellaga 15.09.2020 22:11

ksiegowosc

WTC 15.09.2020 22:11

jak oni go za 18 baniek chyba od nas kupili, żeby ominąć jakoś FFP

Michellaga 15.09.2020 22:10

no to wiadomo

Kredence 15.09.2020 22:10

to tylko cyferki bo Genoa ani euro nam nie zapłaciła za niego

Michellaga 15.09.2020 22:10

do tego sie zobowiazaliśmy jak genoa go wykupila za 19,5 mln

Kredence 15.09.2020 22:10

tak było

Kredence 15.09.2020 22:10

a ja sobie właśnie słucham często Pana Janusza

Nitrogen 15.09.2020 22:09

No taka była umowa z tego co pamiętam

CzarodziejCzasu 15.09.2020 22:09

19 mln...

CzarodziejCzasu 15.09.2020 22:09

Pedullà – Pinamonti all’Inter per 19 mln, accordo sempre più vicino. Poi due strade

Kredence 15.09.2020 22:09

najsłabiej wypada boks u nich

Nitrogen 15.09.2020 22:09

Pewno będzie starcie Calcio Truck vs CN

CzarodziejCzasu 15.09.2020 22:09

aj nie to

Nitrogen 15.09.2020 22:08

Ale powinno byc ok. Na pewno lepsza niż te gówniane magazyny o F1

Kredence 15.09.2020 22:08

bo Dumanowski z Guziakiem raczej średnio wypadają

Nitrogen 15.09.2020 22:08

Na pewno gorsza niż La Liga Loca i Football Bloody Hell

Kredence 15.09.2020 22:07

ciekawe jaka będzie oglądalność

Kredence 15.09.2020 22:07

wybitny znawca włoskiej piłki

Kredence 15.09.2020 22:07

no szkoda, że Lipiński jest na oucie

Nitrogen 15.09.2020 22:06

Lipiński też powinien się często pojawiać i dobrze, bo gość jest wybitny

Nitrogen 15.09.2020 22:05

Bo na razie największym pasjonatem to jest Rokko, który twierdził, że Ranocchia jest ostanim w kadrze z czasów Trypletty

Nitrogen 15.09.2020 22:05

Ale dobrze, że powstanie program o Serie A prowadzony przez ludzi którzy ją oglądaja

Nitrogen 15.09.2020 22:04

No faktycznie. Wiec jednak Mucha bedzie IN

Kredence 15.09.2020 22:04

Dokl

Nitrogen 15.09.2020 22:04

Kolinki?

Kredence 15.09.2020 22:04

ten ziomek co opisuje angielska w KS chyba często siedzi w studiu przed meczami pucharu Anglii

WTC 15.09.2020 22:03

będą w programie podawać jedenastkę rundy, a potem aktualizację do jedenastki rundy, bo o kimś zapomnieli

jaszczomb 15.09.2020 22:03

kompedium wiedzy o seriea od calcio merito to tak jak kompedium wiedzy o seriea od randamy i skepty

Nitrogen 15.09.2020 22:03

Jako ekspert, chociaż może jest niezależny

Kredence 15.09.2020 22:02

trochę sepleni ale dobrze opisuje

Nitrogen 15.09.2020 22:02

No nie wiem. Mucha ma chyba podpisaną umowę z Eleven

Kredence 15.09.2020 22:02

i w sumie spoko

Kredence 15.09.2020 22:02

Mucha będzie często gościem z pewnością

Kredence 15.09.2020 22:02

Calcio Merito wypuszcza jakieś kompendium wiedzy o Calcio xD

Claudio 15.09.2020 22:01

Aouar bezposrednia czerwona za wejscie wyprostowana noga w piszczel goscia. Co tym ciapatym odwala

Nitrogen 15.09.2020 22:01

Nawet Święcicki pomagał i oferował prawników xD

Nitrogen 15.09.2020 22:00

Bo FB ACMilan.com.pl było promowane przez Merito jak usunęli FP

Kredence 15.09.2020 22:00

potem Olek jak zakupi pampersy

Claudio 15.09.2020 22:00

Paok wywalil Benfice, teraz patrze na Gent-Rapid i serio tak przecietne ekipy graja w tych eliminacjach

Kredence 15.09.2020 22:00

pewno Rusinek jako pierwszy

Kredence 15.09.2020 22:00

no xDD

Nitrogen 15.09.2020 21:59

I tyle znaczy Calcio Merito, ale na 100% od nich ktoś się w tym programie pojawi

Kredence 15.09.2020 21:59

no nic, zobaczymy za 30min jak wypadna chłopaki

Nitrogen 15.09.2020 21:59

Raczej Pol

Kredence 15.09.2020 21:59

Pol wybrał też Borkowskiego czy to pomysł Długosza?

Nitrogen 15.09.2020 21:58

Wcześniej na ten temat ponoć nie rozmawiali i inicjatywa wyszła od Pola, że wypada również coś o Serie A zrobić

WTC 15.09.2020 21:58

xDDDDDDDDD

Nitrogen 15.09.2020 21:58

No Pol rano do niego zadzwonił i zapytał się czy chce wziąć udział w HP? I jeśli tak to ma dla niego również nowy program o Serie A

Kredence 15.09.2020 21:57

piszą o gościu co ma w avatarze tabele z Milanem w strefie spadkowej xD

WTC 15.09.2020 21:57

ja tam nic o sobie nie widzę w tym bełkocie

Kredence 15.09.2020 21:57

weź no opisz jak do tego doszło

Kredence 15.09.2020 21:56

Nitrogen jakie szczegóły zdradził Ci Długosz

jaszczomb 15.09.2020 21:55

no nie wiem, taki skepciak z tymi wysrywami na powaznie chyba

Chuchu 15.09.2020 21:54

Tu od jakichś 8 lat nikt nie napisał niczego na 100% poważnie

Nitrogen 15.09.2020 21:54

*merytoryczna

Nitrogen 15.09.2020 21:54

I myśli, że tutaj wszystko jest grane na serio i możliwa jest marytoryczna dyskusja

Nitrogen 15.09.2020 21:53

W sumie to sporo osób na SB nie kuma klimatu SB

Nitrogen 15.09.2020 21:53

Masakra

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się