to tylko sparing, ale widzę tu potencjał
na Juve najlepszy środek to raja vidal i brozo
macyek masz rację
z kim chadzasz osobiscie na obiady, ze wiesz co bedzie
Radek widać się stara
Bo
opisz
w sumie przyznam rację Timon, trochę niepokoi mnie jednak szatnia z Kolarovem, Radją i Vidalem w tym samym momencie
I tego nam zabrakło w poprzednim sezonie
Macyek ligę wygrywa się lawka
ericksen był dwa razy dopiero przy piłce
spokojnie, poczekaj na te nadchodzące transfery, messi, kante, de brujne i kun
Jak Eriksen?
ivan biega
zamiast jednego top1
brozo raja i eriksen
mamy 2 zespoły top4 serieA
taki powinien wychodzić na tych co grają mocno technicznie
kurde też dobry środek
Accordo tra Diego #Godin e il #Cagliari: contratto biennale da €3M netti a stagione con opzione per il terzo anno. Il centrale in questi giorni si è allenato con i fuori rosa dell'#Inter che coprirà prime 3 mensilità di quest'anno più incentivo all'esodo
so close for ashley young
hihi
i do tego nie trafił
a nie dorwał się od razu
dałby kolraovovi
rigore
KARN
!
penelty
chyba tak
Radu; DD, De Vrij, Kolarov; Young, Brozo, Ninja, Perisic, Eriksen, Lukak, Salcedo
kukuku też jest
Brozo podrapał sie po jajach (na szczęscie_
Welcome Back Ivan
Włączyłem kilka min temu
Perisic wahadlo
jest na boisku
Ooo
gra
Ciekawe czy Radja pogra
kolarov
A ty mebel ktore miejsce w rankingu ee?
Ja Brozo ,i Eriksena
Dyl +21 juz ta sprawa nabiera rozpędu
Perisicia
widze Nainggolana z daleka
dajcie linkkk
współczuję zawodnikowi, który grał w strefie w której zesrał się Lineker
Kąsliwy Klinsi
To lubimy
Ahhh kąśliwy Klinsi
xDD
drugi raz sie zesral jak chwalil kapustke
biedy Lineker
dokł
Wszystko jest możliwe w futbolu
Uu lipa
No Lineker się zesrał na mundialu na środku boiska
dokl
Kontuzyja
Kehl chyba
Barella kontuzja czy zwykła zmiana?
mebel od niechcenia wyprowadza gonga enderowi
kiedys chyba ktos z bvb z kuśka latał
Gatudz świętował MŚ w majtkach
Dokł
Cassano rowniez
Więc wszystko jest możliwe
Wukinik kiedyś biegał bez spodenek
ej nadejdzie taki dzień w którym Sanchez to oleje i po prostu wybiegnie na mecz w majtkach
?
ciekawe czy tez proponuje ludziom 500+
O to to
taki odpowiednik Endru
No tak mnij wiecej coś na tym poziomie
czyli mniej wiercewj nikim
Nitrogen 15.09.2020 17:49 No jest wice Brajtłajtem
a Igli Tare nawet nie wygląda jak Albańczyk
ponoć prosił o 10 po Messim
No jest wice Brajtłajtem
on teraz w Barcelonie jest chyba
I właśnie o manaja mi chodziło a nie alibeca eh
kiedyś był Lorik Cana
nic więcej
Hysaj, Strakosha, ale to solidni zawodnicy
to sa ciagle gowniaki
do tego rudy
Rey Manaj
ale nie byl wybitny
Igli Tare
Berisha
tare np
klepią sobie 5 ekipe 1 ligi szwajcarskiej juz po przygotowaniach do sezonu 4-0 do przerwy. Niezle
byl jakis albanski napastnik w serie a ale juz nie oamietam nazwiska
To nie jest dzień Alfy zdecydowanie
No i dobra
masakra Alfa
xD
Rumun
mautaro lartinez
do 2029 r.