Te lewe wahadło tylko kuje
Bardzo mocny sklad
Branka Handa(Radu) Bastoni(Kolarov) De Vrij(Smalling) Skriniar(DD) Emerson(Young) Barella(Radja) Vidal(Gagliardini) Sensi(Eriksen) Hakimi(Darmian) Luakaki(Pinamonti) Lautaro (Alexis)
Ja widze to tak odschodza mlodzi na wypo
Zeby za 10 mln odszedl to byloby sukces
czytanie
skonczylem na sprzedac Mario za 12 mln xD
Oby teraz przyszedl Smalling za Godina to Marotta majstersztyk
To bedzie nasz super star ataku
Ale sie jaram tym Pina
czy pluto11
i tak bardziej merytorycznie od tych rafałów róznych
pamietajcie ze to baba
no ta lista transferowo-zarobkowa
e ten komentarz ?
pokaz
fantazja ją mocno poniosła
jezu jaka beka
WIdzieliscie Claudie w komentarzu?
tak bedzie
Nie podniecaj sie claudio bo przylezie ktos kto znadzie luke w regulaminie i wyrucha nas wszystkich
chyba 2 miejsce pod podium bo ja mam lepszy team.
no trudno
zrobilem tak dobry sklad w Fantasy, iż możecie grać już tylko o 2 miejsce
Skończy się tak że Inter go wypożyczy i będzie płacił z 50%
Oni może i by chcieli ale ma za wysokie zarobki
mnie dziwi, że z rosji sie nikt nie zgłasza
a co sie z Hakimim stalo ?
Że jakiś średniak z bundes czy Francji go nie chce to jestem w szoku
To mimo wszytsko dziwne. Miał przecież niezły sezon w Anglii, niezły w Rosji
Ale ze Mario nikt nie pyta
zaraz ktos napisze, ze to dla tego bo Conte chce starych
Czekalem az jakis baran napisze o Hakimim
widze te jego wysrywy to mi sie odechciewa wszystkiego
pajac zwykły
skepta na paznokciach ja pewnie spotkał
Co prawda to prawda
broda nie bedziesz ogladal sparingow Interu jakis powtorek ochuyales sie lepiej żoną zajmij bo sie skarżyła
nie
Można gdzieś poogladac powtórkę całą z wczoraj?
Mmmmmm
pewnie musi pojąć tajemna wiedze calcio i zajmie mu to do grudnia
oceniam sparing z cremonese ze sie Hakimi juz nagral
Albo piszesz to co ktoś napisał wcześniej
Znów to piszesz
Hakimi sie juz nagral widze xD
Ułożona nogę to on miał 5 lat temu teraz to już tylko rzadkie przebłyski
do strzału ma dobrze ułożoną do wrzutek nie bardzo
na 20 wrzutek jedna mu wyjdzie
candreva dobrze ulozona noga hahhaha
w sumie to beda calkiem nowe wahadła bo bez Candrevy, Mosesa i Biraghiego
tak jakby jego duma nie pozwalała mu być rezerwowym "jakiegoś" Hakimiego
to wypadniecie candrevy z rotacji jest bardzo tajemnicze
Narzekacie ze staruchow sciagamy a tymczasem dwoch dziadków wlasnie mowi do widzenia
Szkoda to jest jak krowa nasra do studni. Bo ani wody ani gnoju 😎
Candreva 7 bramek i 9 asyst jako zmiennik Hakimiego byłby spoko, dla mnie szkoda bo ma dobrze ułożoną nogę i potrafi uderzyć z dystansu
darmian mlody
obym sie mylil
klinsi przyjdzie darmian niestety
Candreva i ten gol z Lecce na inauguracje sezonu
jedynie szkoda Godina jako zmiennik by sie przydal , Antkowi dzieki za piekne bramki i zegnamy
taki ładny był ten dom starców
no szkoda
Godin i Candreva out, troche szkoda
a snejk juz zlazl z drzewa i kusi adama, nakreca gownoburze w szklance wody
dokł
Jakby Inter wygrywał 7:0 też by wszedł Esposito
Wchodzi 17 letni Musiala na 15 min i laduje brame. Dostaje swoje minuty. A u nas taki esposito bedzie sie ogrywal do 23 roku zycia i popadnie w odmęt przecietnosci
Wala jak Savulikes do swoich ofiar
te schalke to by nawet od Stali Mielec dostało
No i 8
tryb Barcelona został włączony
Conte wiedział co robi przegrywając final le
Srednio gol co 10 minut. Ciekawe czy jeszcze co ukąszą
i pomysleć że w czwartek bysmy z tym bayernem sie musieli masowac
Sobolewski dokucza Wisle dotkliwie
Liroy
lopec znowu bedzie banował bez powodu
Lepiej nie sapać
Lopez będzie dziś wieczorem niebezpieczny
moze wisla krakow tez bedzie 04
płock 3
Wybitne mercato
to jest smieszne xdd
Kumbulla w Interze i Tonali
bayern sie zneca nadal
7 xD
byl ale obecnie to jest top3skrzydlowych swiata nitrohomo
No Lewy ladnie.
Coś pięknego
Ależ asysta Lewego
W derbach Wiseł
Wisła wyhrywa
W sensie w mlodziezowce grali jeszcze wtedy ta trojka
Szczesny udzielil oststnio wywiadu jakims jutuberom i mowil ze byl w szoku ze gnabrego tak puscili latwo z Araenalu. Mowil ze jak gral tam jeszcze to bylo 3 takich grajkow z mega potencjalem co wiedzial ze zrobia kariere i ze to byl gnabry, bellerin i jakis eisfeld. No tylko z tym isfeldem mu nie wyszlo
Już rok wcześniej był kozakiem
Gnabry w ostatnim roku zrobil jeden z najwiekszych progresow w europejskiej pilce
Lewandowski juz sie skończył
Bajern na piątkę