Archiwum shoutboksa

JoaoMario 19.09.2020 10:54

Te lewe wahadło tylko kuje

JoaoMario 19.09.2020 10:54

Bardzo mocny sklad

JoaoMario 19.09.2020 10:53

Branka Handa(Radu) Bastoni(Kolarov) De Vrij(Smalling) Skriniar(DD) Emerson(Young) Barella(Radja) Vidal(Gagliardini) Sensi(Eriksen) Hakimi(Darmian) Luakaki(Pinamonti) Lautaro (Alexis)

JoaoMario 19.09.2020 10:51

Ja widze to tak odschodza mlodzi na wypo

JoaoMario 19.09.2020 10:51

Zeby za 10 mln odszedl to byloby sukces

CzarodziejCzasu 19.09.2020 10:51

czytanie

CzarodziejCzasu 19.09.2020 10:51

skonczylem na sprzedac Mario za 12 mln xD

JoaoMario 19.09.2020 10:51

Oby teraz przyszedl Smalling za Godina to Marotta majstersztyk

JoaoMario 19.09.2020 10:50

To bedzie nasz super star ataku

JoaoMario 19.09.2020 10:50

Ale sie jaram tym Pina

Klinsi64 19.09.2020 10:49

czy pluto11

Klinsi64 19.09.2020 10:49

i tak bardziej merytorycznie od tych rafałów róznych

Klinsi64 19.09.2020 10:49

pamietajcie ze to baba

WTC 19.09.2020 10:47

no ta lista transferowo-zarobkowa

Dzonyy 19.09.2020 10:47

e ten komentarz ?

Dzonyy 19.09.2020 10:47

pokaz :D

WTC 19.09.2020 10:47

fantazja ją mocno poniosła

CzarodziejCzasu 19.09.2020 10:46

jezu jaka beka

CzarodziejCzasu 19.09.2020 10:46

WIdzieliscie Claudie w komentarzu?

CzarodziejCzasu 19.09.2020 10:39

tak bedzie

CzarodziejCzasu 19.09.2020 10:39

Nie podniecaj sie claudio bo przylezie ktos kto znadzie luke w regulaminie i wyrucha nas wszystkich

nutcracker 19.09.2020 10:37

chyba 2 miejsce pod podium bo ja mam lepszy team.

Vancore 19.09.2020 10:37

no trudno

Claudio 19.09.2020 10:30

zrobilem tak dobry sklad w Fantasy, iż możecie grać już tylko o 2 miejsce

Pazza12 19.09.2020 10:28

Skończy się tak że Inter go wypożyczy i będzie płacił z 50%

Pazza12 19.09.2020 10:27

Oni może i by chcieli ale ma za wysokie zarobki

Lopez 19.09.2020 10:08

mnie dziwi, że z rosji sie nikt nie zgłasza

Dzonyy 19.09.2020 10:06

a co sie z Hakimim stalo ?

Luki165 19.09.2020 09:51

Że jakiś średniak z bundes czy Francji go nie chce to jestem w szoku

Luki165 19.09.2020 09:51

To mimo wszytsko dziwne. Miał przecież niezły sezon w Anglii, niezły w Rosji

Luki165 19.09.2020 09:50

Ale ze Mario nikt nie pyta

timon 19.09.2020 09:47

zaraz ktos napisze, ze to dla tego bo Conte chce starych

timon 19.09.2020 09:46

Czekalem az jakis baran napisze o Hakimim

Klinsi64 19.09.2020 09:40

widze te jego wysrywy to mi sie odechciewa wszystkiego

Klinsi64 19.09.2020 09:40

pajac zwykły

Dzonyy 19.09.2020 09:33

skepta na paznokciach ja pewnie spotkał

CzarodziejCzasu 19.09.2020 09:29

Co prawda to prawda

Skepta 19.09.2020 09:26

broda nie bedziesz ogladal sparingow Interu jakis powtorek ochuyales sie lepiej żoną zajmij bo sie skarżyła

Klinsi64 19.09.2020 09:24

nie

broda4991 19.09.2020 09:16

Można gdzieś poogladac powtórkę całą z wczoraj?

CzarodziejCzasu 19.09.2020 09:11

Mmmmmm

Skepta 19.09.2020 09:01

pewnie musi pojąć tajemna wiedze calcio i zajmie mu to do grudnia :D

Skepta 19.09.2020 09:01

oceniam sparing z cremonese ze sie Hakimi juz nagral

Czarson 19.09.2020 00:30

Albo piszesz to co ktoś napisał wcześniej

Czarson 19.09.2020 00:30

Znów to piszesz

Skepta 19.09.2020 00:29

Hakimi sie juz nagral widze xD

Alfa 18.09.2020 23:36

Ułożona nogę to on miał 5 lat temu teraz to już tylko rzadkie przebłyski

pablo77 18.09.2020 22:51

do strzału ma dobrze ułożoną do wrzutek nie bardzo

Ojciec SB 18.09.2020 22:45

na 20 wrzutek jedna mu wyjdzie

Ojciec SB 18.09.2020 22:44

candreva dobrze ulozona noga hahhaha

pablo77 18.09.2020 22:34

w sumie to beda calkiem nowe wahadła bo bez Candrevy, Mosesa i Biraghiego

pablo77 18.09.2020 22:33

tak jakby jego duma nie pozwalała mu być rezerwowym "jakiegoś" Hakimiego :)

Klinsi64 18.09.2020 22:32

to wypadniecie candrevy z rotacji jest bardzo tajemnicze

Woo-cash 18.09.2020 22:31

Narzekacie ze staruchow sciagamy a tymczasem dwoch dziadków wlasnie mowi do widzenia

Woo-cash 18.09.2020 22:30

Szkoda to jest jak krowa nasra do studni. Bo ani wody ani gnoju 😎

pablo77 18.09.2020 22:30

Candreva 7 bramek i 9 asyst jako zmiennik Hakimiego byłby spoko, dla mnie szkoda bo ma dobrze ułożoną nogę i potrafi uderzyć z dystansu :)

Czarson 18.09.2020 22:29

darmian mlody

Nerazzurri83 18.09.2020 22:29

obym sie mylil

Nerazzurri83 18.09.2020 22:28

klinsi przyjdzie darmian niestety

pablo77 18.09.2020 22:28

Candreva i ten gol z Lecce na inauguracje sezonu :)

Nerazzurri83 18.09.2020 22:28

jedynie szkoda Godina jako zmiennik by sie przydal , Antkowi dzieki za piekne bramki i zegnamy

Klinsi64 18.09.2020 22:28

taki ładny był ten dom starców

Klinsi64 18.09.2020 22:27

no szkoda

pablo77 18.09.2020 22:25

Godin i Candreva out, troche szkoda

Czarson 18.09.2020 22:24

a snejk juz zlazl z drzewa i kusi adama, nakreca gownoburze w szklance wody

Czarson 18.09.2020 22:24

dokł

pablo77 18.09.2020 22:22

Jakby Inter wygrywał 7:0 też by wszedł Esposito :D

Woo-cash 18.09.2020 22:14

Wchodzi 17 letni Musiala na 15 min i laduje brame. Dostaje swoje minuty. A u nas taki esposito bedzie sie ogrywal do 23 roku zycia i popadnie w odmęt przecietnosci

Dzonyy 18.09.2020 22:13

Wala jak Savulikes do swoich ofiar

Claudio 18.09.2020 22:13

te schalke to by nawet od Stali Mielec dostało

Nitrogen 18.09.2020 22:11

No i 8

pablo77 18.09.2020 22:06

tryb Barcelona został włączony :D

Woo-cash 18.09.2020 22:05

Conte wiedział co robi przegrywając final le

Woo-cash 18.09.2020 22:05

Srednio gol co 10 minut. Ciekawe czy jeszcze co ukąszą

Klinsi64 18.09.2020 22:04

i pomysleć że w czwartek bysmy z tym bayernem sie musieli masowac

Czarson 18.09.2020 22:02

Sobolewski dokucza Wisle dotkliwie

Woo-cash 18.09.2020 22:02

Liroy

Klinsi64 18.09.2020 22:02

lopec znowu bedzie banował bez powodu

Nitrogen 18.09.2020 22:02

Lepiej nie sapać

Nitrogen 18.09.2020 22:02

Lopez będzie dziś wieczorem niebezpieczny

Czarson 18.09.2020 22:01

moze wisla krakow tez bedzie 04

Czarson 18.09.2020 22:01

płock 3

FReeFonix 18.09.2020 22:01

Wybitne mercato

Czarson 18.09.2020 22:01

to jest smieszne xdd

FReeFonix 18.09.2020 22:01

Kumbulla w Interze i Tonali

Czarson 18.09.2020 22:01

bayern sie zneca nadal

Nitrogen 18.09.2020 22:01

7 xD

Czarson 18.09.2020 22:01

byl ale obecnie to jest top3skrzydlowych swiata nitrohomo

Woo-cash 18.09.2020 22:00

No Lewy ladnie.

Nitrogen 18.09.2020 21:59

Coś pięknego

Nitrogen 18.09.2020 21:59

Ależ asysta Lewego

Nitrogen 18.09.2020 21:58

W derbach Wiseł

Woo-cash 18.09.2020 21:57

Wisła wyhrywa

Skepta 18.09.2020 21:54

W sensie w mlodziezowce grali jeszcze wtedy ta trojka

Skepta 18.09.2020 21:54

Szczesny udzielil oststnio wywiadu jakims jutuberom i mowil ze byl w szoku ze gnabrego tak puscili latwo z Araenalu. Mowil ze jak gral tam jeszcze to bylo 3 takich grajkow z mega potencjalem co wiedzial ze zrobia kariere i ze to byl gnabry, bellerin i jakis eisfeld. No tylko z tym isfeldem mu nie wyszlo

Nitrogen 18.09.2020 21:52

Już rok wcześniej był kozakiem

Czarson 18.09.2020 21:51

Gnabry w ostatnim roku zrobil jeden z najwiekszych progresow w europejskiej pilce

Woo-cash 18.09.2020 21:51

Lewandowski juz sie skończył

Woo-cash 18.09.2020 21:50

Bajern na piątkę

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się