ale gowniana ta 11 united
bellingam i reina w pierwszym
can w obronie, hazard na skrzydle
Ale co dziki? Same murzyny czy jak. Opisz
dortmund jaki sklad dziki
typowa broda wyszla z brody
zagramy dopiero jak przyjdzie vidal
conte stwierdzil ze nie ma jak z tej 40 osobowej kadry jak zlozyc jakiegokolwiek zespolu i odwolal
Nie ma mecza. Odwołany.
On jeszcze nie wie. To smutne
mecz będzie na oficjlanym kanale Interu na YT
Miałem odbić pileczke ale jeszcze bym gonga wylapal od Lopeza 😂
co za burak
odpowiedz brodzie na jego pytanie, to ten cię potraktuje chamstwem i prostactwem
Za 6h na yt
Japa
Nie ma
Gdzie transmisja meczu.
Łamaczek
Tam jakis gnojek stoi w bramce leeds
Masakra. Bielsa jest angielskim Cemanem
leeds nogi rozlozylo
jeszcze slupek xD
fulham wraca uwaga\
Leeds z fulham 4.3 juz a bylo 4.1
dziki ten mecz
Leeds to chyba nie umie zagrac meczu na mniej niz 7 bramek
Ale mecz
alez Fulham nadrabia
no to nie wyjdzie
Jak De Vrij wyjdzie, to walkower dla Fiorentiny
de vrij zawieszony
reszta sie zgodze
zamiast Kolarova
De Vrij wyjdzie
Gaglia pewniaczek
Wiem Nitro, tylko jakie to na żywo o 23:30?
zgadzasz sie maverik
Na viole wydziemy Handa Skriniar Bastoni KOlarov Hakimi Barella Gagliia/Brozo Sensi Young LULA
Seba. Nitrogen 19.09.2020 17:23 Nitrogen 19.09.2020 17:14 Na YT do obejrzenia o 23:30
juz mniej wiecej wiadomo jak wyjdziemy na Viole
Co oni z tym na "żywo za 6 godzin?"
calkiem dobry rywal
Panowie, to moze byc ciekawy mecz
I VARNIER z Atalanty
Wtedy nie wiedzieliście
Wiecie bo wam powiedziałem
Loria z Juve
wiemy
Nitrogen 19.09.2020 17:14 Na YT do obejrzenia o 23:30
to pewne
Marco Pompetti gra w Pisie
Gaglia to chyba jednak na pierwszy skład szykowany w lidze
https://www.youtube.com/watch?v=D4kTK93SNGU&feature=emb_title - tutaj meczyk będzie
KLINSI
Klinsi64 19.09.2020 17:22 w pisdzie
Serie B chyba
w pisowskiej
c pewnie
w pisdzie
ta Pisa to w jakiej lidze gra
no i co te gole klicha znacza?
co pokazal mecz z bosnia
na poziomie bosni
no 2 mecz w PL i juz 7 goli
a ta kadra bez lewego bylaby na poziomie macedoni
klich forma, kazdy w klubie sobie radzi
beka z brzeczka
a nie on o 16
Vancore chce mecz Luton Town obejrzeć
a yt?
czekam do 18 moze na fb bedzie
na strims.world niby jest
link do meczu gdzie znajde?
nawet na benevento bym wolal dajcie dajcie
tutaj trzeba porzadnego wzmocnienia taka prawda
A teraz Panowie Wyobrazcie sobie ze wychodzimy Dambrosio Bastoni Kolarov na jakis mecz ligowy. Serio zero strachu o defensywe ? xD
bamford tez
costa co gra
Spokojnie, w poniedziałek Vidal w Mediolanie ląduje, możemy na niego liczyć
No dokladnie, 100 pilkarzow a kadra i tak niekompletna
juz sie shaqiri z tego nasmiewal
burdel, burdel
znow 40 pilkarzy w kadrze a ta niekompletna
To jest typowe w Interze, 1 mecz za tydzien a tutaj nie wiadomo na kogo liczyc mozna a na kogo nie xD
Albo 22:30 nie pamiętam już
Na YT do obejrzenia o 23:30
pewnie w 2 polowie wejdzie tam skrzyniarz
Conte sprawdza Ivana na wahadełku jak nie zagra dobrego meczu to pewnie go skreśli
Bastoni na środku bo De Vrij zawieszony na Fiore
na fb chyba tez bedzie
na YT bedzie
Perisic tez
jest gdzieś do obejrzenia ten sparing?
no widze jak Eriksen na wylocie
ale bastoni na SO to nowosc
11 ktorej sie mozna bylo spodziewac
perisrak znow na wahadle
gdzies czytalem ze dzisiaj moze byc 1000 kibicow na GM