Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:45

ale gowniana ta 11 united

Vancore 19.09.2020 17:45

bellingam i reina w pierwszym

Vancore 19.09.2020 17:44

can w obronie, hazard na skrzydle

Woo-cash 19.09.2020 17:44

Ale co dziki? Same murzyny czy jak. Opisz

Czarson 19.09.2020 17:42

dortmund jaki sklad dziki

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:39

typowa broda wyszla z brody

Vancore 19.09.2020 17:38

zagramy dopiero jak przyjdzie vidal

Vancore 19.09.2020 17:38

conte stwierdzil ze nie ma jak z tej 40 osobowej kadry jak zlozyc jakiegokolwiek zespolu i odwolal

Woo-cash 19.09.2020 17:38

Nie ma mecza. Odwołany.

Nitrogen 19.09.2020 17:36

On jeszcze nie wie. To smutne

intermed1 19.09.2020 17:35

mecz będzie na oficjlanym kanale Interu na YT

Woo-cash 19.09.2020 17:34

Miałem odbić pileczke ale jeszcze bym gonga wylapal od Lopeza 😂

WTC 19.09.2020 17:32

co za burak

WTC 19.09.2020 17:31

odpowiedz brodzie na jego pytanie, to ten cię potraktuje chamstwem i prostactwem

Woo-cash 19.09.2020 17:30

Za 6h na yt

broda4991 19.09.2020 17:30

Japa

Woo-cash 19.09.2020 17:29

Nie ma

broda4991 19.09.2020 17:29

Gdzie transmisja meczu.

Dzonyy 19.09.2020 17:29

Łamaczek

Woo-cash 19.09.2020 17:29

Tam jakis gnojek stoi w bramce leeds

Nitrogen 19.09.2020 17:28

Masakra. Bielsa jest angielskim Cemanem

Vancore 19.09.2020 17:28

leeds nogi rozlozylo

Vancore 19.09.2020 17:28

jeszcze slupek xD

Czarson 19.09.2020 17:27

fulham wraca uwaga\

Woo-cash 19.09.2020 17:27

Leeds z fulham 4.3 juz a bylo 4.1

Vancore 19.09.2020 17:27

dziki ten mecz

maverik 19.09.2020 17:27

Leeds to chyba nie umie zagrac meczu na mniej niz 7 bramek

Woo-cash 19.09.2020 17:27

Ale mecz

maverik 19.09.2020 17:27

alez Fulham nadrabia

maverik 19.09.2020 17:26

no to nie wyjdzie

Nitrogen 19.09.2020 17:26

Jak De Vrij wyjdzie, to walkower dla Fiorentiny

Vancore 19.09.2020 17:26

de vrij zawieszony

maverik 19.09.2020 17:26

reszta sie zgodze

maverik 19.09.2020 17:26

zamiast Kolarova

maverik 19.09.2020 17:25

De Vrij wyjdzie

maverik 19.09.2020 17:25

Gaglia pewniaczek

Seba 19.09.2020 17:25

Wiem Nitro, tylko jakie to na żywo o 23:30?

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:25

zgadzasz sie maverik

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:25

Na viole wydziemy Handa Skriniar Bastoni KOlarov Hakimi Barella Gagliia/Brozo Sensi Young LULA

Nitrogen 19.09.2020 17:24

Seba. Nitrogen 19.09.2020 17:23 Nitrogen 19.09.2020 17:14 Na YT do obejrzenia o 23:30

maverik 19.09.2020 17:24

juz mniej wiecej wiadomo jak wyjdziemy na Viole

Seba 19.09.2020 17:24

Co oni z tym na "żywo za 6 godzin?"

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:24

calkiem dobry rywal

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:24

Panowie, to moze byc ciekawy mecz

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:24

I VARNIER z Atalanty

Nitrogen 19.09.2020 17:24

Wtedy nie wiedzieliście

Nitrogen 19.09.2020 17:23

Wiecie bo wam powiedziałem

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:23

Loria z Juve

maverik 19.09.2020 17:23

wiemy

Nitrogen 19.09.2020 17:23

Nitrogen 19.09.2020 17:14 Na YT do obejrzenia o 23:30

maverik 19.09.2020 17:23

to pewne

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:23

Marco Pompetti gra w Pisie

Seba 19.09.2020 17:23

Gaglia to chyba jednak na pierwszy skład szykowany w lidze :D

Lopez 19.09.2020 17:23

PDW KLINSI

Lopez 19.09.2020 17:22

Klinsi64 19.09.2020 17:22 w pisdzie

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:22

Serie B chyba

maverik 19.09.2020 17:22

w pisowskiej

Klinsi64 19.09.2020 17:22

c pewnie

Klinsi64 19.09.2020 17:22

w pisdzie

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:22

ta Pisa to w jakiej lidze gra

Klinsi64 19.09.2020 17:22

no i co te gole klicha znacza?

Vancore 19.09.2020 17:21

co pokazal mecz z bosnia

Vancore 19.09.2020 17:21

na poziomie bosni

Vancore 19.09.2020 17:20

no 2 mecz w PL i juz 7 goli

Czarson 19.09.2020 17:20

a ta kadra bez lewego bylaby na poziomie macedoni

Czarson 19.09.2020 17:20

klich forma, kazdy w klubie sobie radzi

Czarson 19.09.2020 17:20

beka z brzeczka

Lopez 19.09.2020 17:20

a nie on o 16

Lopez 19.09.2020 17:19

Vancore chce mecz Luton Town obejrzeć

Czarson 19.09.2020 17:19

a yt?

Vancore 19.09.2020 17:19

czekam do 18 moze na fb bedzie

Vancore 19.09.2020 17:19

na strims.world niby jest

Czarson 19.09.2020 17:18

link do meczu gdzie znajde?

Vancore 19.09.2020 17:17

nawet na benevento bym wolal dajcie dajcie

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:17

tutaj trzeba porzadnego wzmocnienia taka prawda

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:17

A teraz Panowie Wyobrazcie sobie ze wychodzimy Dambrosio Bastoni Kolarov na jakis mecz ligowy. Serio zero strachu o defensywe ? xD

Vancore 19.09.2020 17:16

bamford tez

Vancore 19.09.2020 17:16

costa co gra

Chuchu 19.09.2020 17:16

Spokojnie, w poniedziałek Vidal w Mediolanie ląduje, możemy na niego liczyć

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:16

No dokladnie, 100 pilkarzow a kadra i tak niekompletna

Vancore 19.09.2020 17:15

juz sie shaqiri z tego nasmiewal

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:15

burdel, burdel

Vancore 19.09.2020 17:15

znow 40 pilkarzy w kadrze a ta niekompletna

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:15

To jest typowe w Interze, 1 mecz za tydzien a tutaj nie wiadomo na kogo liczyc mozna a na kogo nie xD

Nitrogen 19.09.2020 17:14

Albo 22:30 nie pamiętam już

Nitrogen 19.09.2020 17:14

Na YT do obejrzenia o 23:30

Vancore 19.09.2020 17:14

pewnie w 2 polowie wejdzie tam skrzyniarz

Claudio 19.09.2020 17:14

Conte sprawdza Ivana na wahadełku jak nie zagra dobrego meczu to pewnie go skreśli

Kredence 19.09.2020 17:14

Bastoni na środku bo De Vrij zawieszony na Fiore

Vancore 19.09.2020 17:14

na fb chyba tez bedzie

Claudio 19.09.2020 17:13

na YT bedzie

Claudio 19.09.2020 17:13

Perisic tez

WTC 19.09.2020 17:13

jest gdzieś do obejrzenia ten sparing?

Claudio 19.09.2020 17:13

no widze jak Eriksen na wylocie

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:13

ale bastoni na SO to nowosc

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:13

11 ktorej sie mozna bylo spodziewac

Vancore 19.09.2020 17:13

perisrak znow na wahadle

CzarodziejCzasu 19.09.2020 17:12

gdzies czytalem ze dzisiaj moze byc 1000 kibicow na GM

Shoutbox

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się