Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

CzarodziejCzasu 19.09.2020 19:09

sam bylem zaskoczony

CzarodziejCzasu 19.09.2020 19:09

Rebelde ja wzialem bete w zeszlym roku i miesiac przed zupelnie spoko chodzilo

Vancore 19.09.2020 19:09

nie szukaj, oszczedz sobie czasu i tyle

Vancore 19.09.2020 19:09

dobra kajtek teraz mnie przeczytaj uwaznie, nie ma linku do meczu interu, transmisja bedzie dopiero za 4h na YT

Rebelde 19.09.2020 19:09

FM2021 pewnie będzie grywalny za 2 miesiące. Oni zawsze długo łatają dziury

Claudio 19.09.2020 19:09

o widze ze mam United na kuponie.

CzarodziejCzasu 19.09.2020 19:08

xD

kajtek213 19.09.2020 19:08

??

kajtek213 19.09.2020 19:08

macie link>

Rebelde 19.09.2020 19:08

a zmiany pewnie kosmetyczne, jak to w każdym FM

CzarodziejCzasu 19.09.2020 19:08

nowy kupisz za 5 zl

Rebelde 19.09.2020 19:08

po co nowy, jak ten jest za darmo

CzarodziejCzasu 19.09.2020 19:07

to nowy fm lepiej

Vancore 19.09.2020 19:07

kiedys z zespolami z serie b sie potrafilismy meczyc a teraz wchodzimy w nich jak noz w maslo

Rebelde 19.09.2020 19:07

ja czekam na koniec okienka, na Update składu

Rebelde 19.09.2020 19:06

szkoda ze nie ma żadnego sparingu, z kimś poważnym. Bo obijanie tych amatorów, to nie mówi nam dużo

Vancore 19.09.2020 19:06

junajted w cymbal od palace narazie

CzarodziejCzasu 19.09.2020 19:04

no musi przylezc smoluch

Vancore 19.09.2020 19:04

ausilio just do it

Rebelde 19.09.2020 19:04

na ten moment to ta Viola nie zachwyca, więc nie podniecajcie sie tak

Vancore 19.09.2020 19:04

kris smoluch i acderbi pod koniec okna

Vancore 19.09.2020 19:03

to tylko pisa wiec nie ma co sie jarac

CzarodziejCzasu 19.09.2020 19:03

tak przewiduje

Vancore 19.09.2020 19:03

no ale bedzie chyab cos tam z niego dal do eriksena ok

CzarodziejCzasu 19.09.2020 19:03

beda nas ruchac wrzutkami jak nie sciagniemy porzadnego obroncy

Vancore 19.09.2020 19:03

przykre :/

Klinsi64 19.09.2020 19:02

ta

Vancore 19.09.2020 19:02

a stalo?

Klinsi64 19.09.2020 19:02

bo sie tam nim zachwycano a jak zobaczyłem skrót to mi opadło

Rebelde 19.09.2020 19:02

assysta to assysta

CzarodziejCzasu 19.09.2020 19:02

no ta pila do eriksena dobra

Klinsi64 19.09.2020 19:02

hakimi to te asysty jakies fajne miał czy takie gówno jak z lugano?

Vancore 19.09.2020 19:02

a tego nie wiem

Rebelde 19.09.2020 19:02

zagra za tydzień ?

Vancore 19.09.2020 19:01

on i pulgar jakies tam kontuzejszyn

Vancore 19.09.2020 19:01

amrabat dzis na trybunach

Nitrogen 19.09.2020 19:01

WON

Vancore 19.09.2020 19:01

no papa

Nitrogen 19.09.2020 19:01

Za słaby

CzarodziejCzasu 19.09.2020 19:01

kartki

Klinsi64 19.09.2020 19:01

spjerdalaj

Rebelde 19.09.2020 19:01

w Violi dlaczego nie gra Amrabat?

rafael021 19.09.2020 19:01

Idę, bo nawet się tu normalnie odezwać nie można dom wariatów. Elo dla normalnych Tifosi

Nitrogen 19.09.2020 19:01

Nie piszcie tak bo Skepta płacze potem

Klinsi64 19.09.2020 19:01

ban

Vancore 19.09.2020 19:00

skacze tam jak malpa po galeziach

Vancore 19.09.2020 19:00

to samo chcialem pisac

CzarodziejCzasu 19.09.2020 19:00

jak nie bedzie De Vrija

CzarodziejCzasu 19.09.2020 19:00

Troche sie boje wrzutek na tego Kouame z Interem

Pazza12 19.09.2020 19:00

No właśnie tak. Ja tu byłem jak jeszcze była stara gwardia z założycielem na czele.

Vancore 19.09.2020 18:59

ale te jego "yyyyyy" zajmuje wiekszosc studia

Rebelde 19.09.2020 18:59

już widzę jak hakimi w derbach , kręci tym amatorem Theo :P

Vancore 19.09.2020 18:59

mucha chyba spedzil pandemie u logopedy

Nitrogen 19.09.2020 18:59

Jak zawsze

Nitrogen 19.09.2020 18:59

Jest dobrze

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:59

pazza

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:59

no czyli jak jest

Rebelde 19.09.2020 18:59

Hakimi to będzie bomba na tej prawej stronie

Vancore 19.09.2020 18:58

a mam dzis ochote isc pod remize

Vancore 19.09.2020 18:58

ok bo juz wyjmowalem rekawice z szafki

Pazza12 19.09.2020 18:58

Heheheh ogólnie rzecz biorąc to odkąd pamiętam a to już X lat jest to tutaj zawsze tak było

maverik 19.09.2020 18:58

no my tam sobie sluchamy, jak nie wiesz co to jest link to sobie wygoogluj moze

rafael021 19.09.2020 18:58

Vencore

rafael021 19.09.2020 18:58

Ale ja nie pisałem do Cb

Vancore 19.09.2020 18:57

co mialem jeszcze przeprosic ze nie sekunde po pytaniu

Vancore 19.09.2020 18:57

no napisalem

rafael021 19.09.2020 18:57

Zapytałem grzecznie to sobie jaja robicie, zamiast napisać że nie ma.

Nitrogen 19.09.2020 18:57

Tam akurat jest

Nitrogen 19.09.2020 18:57

Wszędzie nie ma poza YT

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:57

no i hakimowy

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:57

ladnie eryksen

rafael021 19.09.2020 18:56

Pruje to się przescieradlo

Pazza12 19.09.2020 18:56

Na YouTube też nie ma?

Vancore 19.09.2020 18:56

opisz

Vancore 19.09.2020 18:56

napisalem ze nie ma to sie sprules ze czemu nei piszemy ze nie ma

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:56

xD

rafael021 19.09.2020 18:56

Brak kultury to u was dzieciaki

maverik 19.09.2020 18:55

brak kultury calkiem

Nitrogen 19.09.2020 18:55

Typowy robak

maverik 19.09.2020 18:55

wstawiamy linki a ten jeszcze sapie

Klinsi64 19.09.2020 18:55

savulikes cie dojedzie

Claudio 19.09.2020 18:55

6-0 do przerwy....zaczynam się bać tego Interu

Klinsi64 19.09.2020 18:55

zaraz cie namierzymy i spuscimy wpjerdol

Vancore 19.09.2020 18:55

w tym czasie co czekasz na odpowiedz bys to mogl kilkadziesiat razy sprawdzic samemu

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:54

odwoluje co mowilem o mikenkovicu, walic go

Nitrogen 19.09.2020 18:54

Jak wysapał xD

rafael021 19.09.2020 18:54

To ciężko napisać że nie ma transmisji

Nitrogen 19.09.2020 18:54

rafael021 19.09.2020 18:53 Bydło zamiast pomoc jaja sobie robią, i co się dziwić jak inni kibice na was mówią bydło.

Klinsi64 19.09.2020 18:54

inni kibice?

Vancore 19.09.2020 18:54

zrozum ze nie ma transmisji

Klinsi64 19.09.2020 18:53

ależ gwałcimy

rafael021 19.09.2020 18:53

Bydło zamiast pomoc jaja sobie robią, i co się dziwić jak inni kibice na was mówią bydło.

Vancore 19.09.2020 18:53

tylko ich 0-0 obchodzi

Vancore 19.09.2020 18:53

katenaczczjo

Vancore 19.09.2020 18:53

powiem wam ze ta serie a typowa jak zawsze

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:53

jprdl

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:53

Chiesa 70 mln :lol:

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się