sam bylem zaskoczony
Rebelde ja wzialem bete w zeszlym roku i miesiac przed zupelnie spoko chodzilo
nie szukaj, oszczedz sobie czasu i tyle
dobra kajtek teraz mnie przeczytaj uwaznie, nie ma linku do meczu interu, transmisja bedzie dopiero za 4h na YT
FM2021 pewnie będzie grywalny za 2 miesiące. Oni zawsze długo łatają dziury
o widze ze mam United na kuponie.
xD
macie link>
a zmiany pewnie kosmetyczne, jak to w każdym FM
nowy kupisz za 5 zl
po co nowy, jak ten jest za darmo
to nowy fm lepiej
kiedys z zespolami z serie b sie potrafilismy meczyc a teraz wchodzimy w nich jak noz w maslo
ja czekam na koniec okienka, na Update składu
szkoda ze nie ma żadnego sparingu, z kimś poważnym. Bo obijanie tych amatorów, to nie mówi nam dużo
junajted w cymbal od palace narazie
no musi przylezc smoluch
ausilio just do it
na ten moment to ta Viola nie zachwyca, więc nie podniecajcie sie tak
kris smoluch i acderbi pod koniec okna
to tylko pisa wiec nie ma co sie jarac
tak przewiduje
no ale bedzie chyab cos tam z niego dal do eriksena ok
beda nas ruchac wrzutkami jak nie sciagniemy porzadnego obroncy
przykre :/
ta
a stalo?
bo sie tam nim zachwycano a jak zobaczyłem skrót to mi opadło
assysta to assysta
no ta pila do eriksena dobra
hakimi to te asysty jakies fajne miał czy takie gówno jak z lugano?
a tego nie wiem
zagra za tydzień ?
on i pulgar jakies tam kontuzejszyn
amrabat dzis na trybunach
WON
no papa
Za słaby
kartki
spjerdalaj
w Violi dlaczego nie gra Amrabat?
Idę, bo nawet się tu normalnie odezwać nie można dom wariatów. Elo dla normalnych Tifosi
Nie piszcie tak bo Skepta płacze potem
ban
skacze tam jak malpa po galeziach
to samo chcialem pisac
jak nie bedzie De Vrija
Troche sie boje wrzutek na tego Kouame z Interem
No właśnie tak. Ja tu byłem jak jeszcze była stara gwardia z założycielem na czele.
ale te jego "yyyyyy" zajmuje wiekszosc studia
już widzę jak hakimi w derbach , kręci tym amatorem Theo
mucha chyba spedzil pandemie u logopedy
Jak zawsze
Jest dobrze
pazza
no czyli jak jest
Hakimi to będzie bomba na tej prawej stronie
a mam dzis ochote isc pod remize
ok bo juz wyjmowalem rekawice z szafki
Heheheh ogólnie rzecz biorąc to odkąd pamiętam a to już X lat jest to tutaj zawsze tak było
no my tam sobie sluchamy, jak nie wiesz co to jest link to sobie wygoogluj moze
Vencore
Ale ja nie pisałem do Cb
co mialem jeszcze przeprosic ze nie sekunde po pytaniu
no napisalem
Zapytałem grzecznie to sobie jaja robicie, zamiast napisać że nie ma.
Tam akurat jest
Wszędzie nie ma poza YT
no i hakimowy
ladnie eryksen
Pruje to się przescieradlo
Na YouTube też nie ma?
opisz
napisalem ze nie ma to sie sprules ze czemu nei piszemy ze nie ma
xD
Brak kultury to u was dzieciaki
brak kultury calkiem
Typowy robak
wstawiamy linki a ten jeszcze sapie
savulikes cie dojedzie
6-0 do przerwy....zaczynam się bać tego Interu
zaraz cie namierzymy i spuscimy wpjerdol
w tym czasie co czekasz na odpowiedz bys to mogl kilkadziesiat razy sprawdzic samemu
odwoluje co mowilem o mikenkovicu, walic go
Jak wysapał xD
To ciężko napisać że nie ma transmisji
rafael021 19.09.2020 18:53 Bydło zamiast pomoc jaja sobie robią, i co się dziwić jak inni kibice na was mówią bydło.
inni kibice?
zrozum ze nie ma transmisji
ależ gwałcimy
Bydło zamiast pomoc jaja sobie robią, i co się dziwić jak inni kibice na was mówią bydło.
tylko ich 0-0 obchodzi
katenaczczjo
powiem wam ze ta serie a typowa jak zawsze
jprdl
Chiesa 70 mln