Sampdoria też
Dokł
Hellas moze spasc
Bo jednak w zeszłym to była mega anomalia
Ellas może w tym sezonie wyłapać
endru obstawia 13
sa tacy co widza ich wyzej
no tak obstawialem wczesniej
Moze bedzie 15 miejsce w lidze
Swietnie wyglada Torino
no Ormianin w składzie więc może coś postrzela
typowa sroma
no i ten Mirante w bramce xD
chyba ze fonseka cos tam kminil wczesniej w sparingach, niew ogladalem romy to nie wiem
pewnie pedro jednak bedzie napastnikiem
Mchitarian na srodku ataku ? xD
Szkoda ze Joao Mario nie chce grac we Wloszech bo do Torino by pasowal
nic mi do tego ale to glomb
no ok jak w niego wierzy to spoko
I prezentował się ponoć pięknie na treningach
Fonseca wczoraj sapał na konferencji, że Karcdorop jest dla niego kluczowy w tym sezonie
co oni tam uskuteczniaja
miki w ataku xD
okurde ricky gra
Ciekawe
Formazione ufficiale AS ROMA (3-4-2-1): Mirante; Mancini, Cristante, Ibanez; Karsdorp, Diawara, Veretout, Spinazzola; Pedro, Pellegrini; Mkhitaryan
Chiese ma w fantasy,a pisał ,że to placek
i klamczucha
ja mam milenkovika
BORJA
prawidłowo
no i BORHA
DOBRZE, bo mam Chiese w Fantasy
wchodzi Borja by uspokoic grę
kastratwili znow ma jaja
Rocco podniecony
Ale Chiesa poszedl
W tym sezonie Viola może być groźna dla Milanu w walce o LE
GOOOOOOOOOOL
A jak Perisic?
GOOOOOOOOOOOOOL
1-0 viola
Eriksen 2 gole. Ciekawe czy przekona Conte by go nie sprzedał i był pierwszym rezerwowym
jak kogos Interesuje to zaraz wchodzi BORJA
zara real go bedzie chcial kupic
tak latwo mu przychodzi to granie
czemu on jest taki dobry\
szkoda chlopa
ten hakimi to jakis mutant
niech ten Belotti spyerdala z tego torino
Jak Eriksen gra?
Candreva pociągnąłby do lini koncowe, przełożył na lewa nogę i wrzucił w trybuny
szybko przebira tymi nogami
ależ on ma to turbo
alez on ma depniecie
Achraf asysta za asystą i przede wszystkim patrzy gdzie podaje
zdeklasowal gagliardiniego
eriksen
PAN ACHRAF
7:0 tymczasem
ke dzjokatore straordinario
mmmm
Wypieścił co
ten tajming
alez czucie
BEKA
xdddddddddddddd
CACA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
i po co mu to
nawet o tym nie sluszalem
chodzilo mi o pornografie ale czajnik sie zagotowal
pleonazm
a jest inna?
tifo a pozniej sie dziwic, ze metzelder jakies zarzuty o pedofilie dziecieca
za co ja place
lenie
cos goli nie strzelaja
bedzie na yt po 23
narazie nie
Dla BvB strzelił 17latek po asyście 17latka
mozna gdzies sparing interku obejrzec. ?
Toryno ma już serdecznie dość tego meczu
xd
Kłame xD
Nie ma gola. Dobra decyzja
jednak spalony
wczesniej mogl byc kontakt z castrovillim
pilke stracil chyba obronca Toro, a murzyn wbil za linia
sulla trequarti Eriksen è poesia
Nasz czlowiek
wg mnie bylo ok
ej ma ktoś linka chłopaki?
spalony?
dobranoc
Biraghi gol
Biraghi
dzieki pozdrawiam
oglądamy Viole