Archiwum shoutboksa

Alfa 19.09.2020 18:25

Inter ogrywa 3-0 reprezentację pisu

Claudio 19.09.2020 18:25

ale by byla asysta Linettego. Kapitalnie Drągowski

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:25

no xd

Nitrogen 19.09.2020 18:25

Toryno prawie rete

Vancore 19.09.2020 18:24

jak debil gra milenkovic

Bloom99 19.09.2020 18:24

macie link do interu?

Nitrogen 19.09.2020 18:24

Zaraz może wyłapać

Nitrogen 19.09.2020 18:24

Milenkowik ostro rozjuszony

Claudio 19.09.2020 18:23

a się chłopaki bawią w kwadrans 3-0...myslalem ze ta Pisa sie bardziej postawi

El_Imprezatore 19.09.2020 18:23

bo anglii jestem i eleven jest zablokowane

mateo-mazzini 19.09.2020 18:23

lancio di 50 metri

mateo-mazzini 19.09.2020 18:22

Doskonale dograł

Nitrogen 19.09.2020 18:22

Znakomita piłka od Eriksena

El_Imprezatore 19.09.2020 18:22

jest stream na youtube?

Wojasekkk 19.09.2020 18:22

mozna link?

taboret 19.09.2020 18:22

dobrze dogral?

mateo-mazzini 19.09.2020 18:22

Erykcen się popisał wreszcie

taboret 19.09.2020 18:21

gol co 5 minut aktualnie

Alfa 19.09.2020 18:21

Che un gol

maverik 19.09.2020 18:21

Lautaro

Alfa 19.09.2020 18:21

Toro!

maverik 19.09.2020 18:21

3-0

taboret 19.09.2020 18:21

gol

Nitrogen 19.09.2020 18:20

Piłka wpadła do siatki i gol

Nitrogen 19.09.2020 18:20

Oddał piękny strzał

taboret 19.09.2020 18:19

jak strzelil gaglia

maverik 19.09.2020 18:19

ajj

Czarson 19.09.2020 18:18

na tej fortunie jest audio czy wizual?

Czarson 19.09.2020 18:17

gdzie link jest

Alfa 19.09.2020 18:17

gol sezonu

inter30 19.09.2020 18:17

to teraz 1 sklad caly sezon

Nitrogen 19.09.2020 18:17

Co za gol Gagliardiniego

maverik 19.09.2020 18:16

2-0

maverik 19.09.2020 18:16

Gagliardini :o

Piter 19.09.2020 18:15

<3

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:14

5' GOOOLL INTER !! Bella azione di Barella che apre a sinistra per Perisic che va sul fondo, palla dentro per Lukaku che appostato sul secondo palo tutto solo deve solo mettere dentro.

taboret 19.09.2020 18:13

ja majac konto na stsie tez czasem ogladalem

taboret 19.09.2020 18:13

na fs jest napisane ze jest tam mecz

intermed1 19.09.2020 18:12

od kiedy na fortunie można mecze oglądać?

doman 19.09.2020 18:12

niezle Lukaku przelobował bramkarza

taboret 19.09.2020 18:12

podobno tam jest mecz

Nitrogen 19.09.2020 18:11

Ale akcja

taboret 19.09.2020 18:11

ma ktos konto na fortunie?

taboret 19.09.2020 18:11

lukaku

Claudio 19.09.2020 18:11

1-0 lukku

maverik 19.09.2020 18:11

Lukaku

maverik 19.09.2020 18:11

gool

Vancore 19.09.2020 18:10

nigdzie, sluchaja scarpiniego w radio

inter30 19.09.2020 18:10

gdzie ogladaci?

taboret 19.09.2020 18:10

gdzie ogladacie? :lol:

Vancore 19.09.2020 18:09

jakie darcie pyskow

Nitrogen 19.09.2020 18:09

ajajajajajaajja

taboret 19.09.2020 18:08

:tf:

maverik 19.09.2020 18:08

rozny

maverik 19.09.2020 18:08

ajj Perisic

Vancore 19.09.2020 18:08

no bo graja

taboret 19.09.2020 18:08

i mozna na zywo sledzic chyba

taboret 19.09.2020 18:08

na google jest pokazany mecz jako rozpoczety

Vancore 19.09.2020 18:08

ja se wole ogladac serie a do 23 a potem w nocy wlaczyc intera

Nitrogen 19.09.2020 18:07

O 23:30 Pyrlo już śpi więc można wypuścić

Nitrogen 19.09.2020 18:07

Conte się boi, że Pyrlo będzie szpiegował

Vancore 19.09.2020 18:07

no nie ma

maverik 19.09.2020 18:07

jakby to byl poczatek XXI wieku

Alfa 19.09.2020 18:07

jak na winampie w 2003

pluto11 19.09.2020 18:07

Naprawde nigdzie sie nie da zobaxzyc

Alfa 19.09.2020 18:07

xddd

maverik 19.09.2020 18:07

masakra tylko audio

Vancore 19.09.2020 18:07

mam milenkovika i kuame, belo tezx

intermed1 19.09.2020 18:06

No i wkurzyli mnie. Chciałem się odstresować i dupa

taboret 19.09.2020 18:06

ktos stawial w fantasy na kogos z fiolkow lub bykow? ja postawilem na chiese i milenkovicia

pluto11 19.09.2020 18:06

I tak bym go nie oglądał

Vancore 19.09.2020 18:06

wszyscy zadowoleni conte sobie gaglie wystawil a ty nie musisz ogladac XD

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:05

widzisz pluto nie musisz ogladac Gagli

taboret 19.09.2020 18:05

nie wierze jakis chlop puszcza stary mecz interu i w tytule inter - pisa i cyk 1k ludzi na zywo

pluto11 19.09.2020 18:05

Czyli co ze sobie nie obejrzę

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:04

FIORA!

Rebelde 19.09.2020 18:04

rasisci

Rebelde 19.09.2020 18:03

to niech sie walą

Vancore 19.09.2020 18:03

na YT tylko dla wlochow albo VPN

Rebelde 19.09.2020 18:03

za 5h , chyba wsadzą mecz na YT. Ale wtedy to moga mnie pocałować w D

broda4991 19.09.2020 18:03

trzeba odpalić fiorentine w rozpęczeciu sezonu

Rebelde 19.09.2020 18:03

nie ma transmisji

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:03

to wlaczam Fiorentine z Tro

broda4991 19.09.2020 18:03

na Facebooku Interu pisze "oglądaj mecz na naszym YT o godz. 23.30 :D także dziękuje dobranoc :D

Vancore 19.09.2020 18:03

mecz juz graja na tweeterze bedzie live sprawozdanie ale transmisja dopiero wieczorem na YT FB i SKY

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:02

No i co, nie bedzie teog meczu?

Vancore 19.09.2020 18:02

wkoncu conte znalazl kogos na lewa strone

taboret 19.09.2020 18:02

a mecz 23:30, dziwne

pluto11 19.09.2020 18:02

Macie link

taboret 19.09.2020 18:02

na twitterze podobno relacja ma byc

Nitrogen 19.09.2020 18:02

Liczyłem, że zrezygnują z tego gówna, ale niestety

Vancore 19.09.2020 18:01

oczeneroza wchodzi

Tifosinho 19.09.2020 18:01

https://zapodaj.net/1556bf01b55ff.png.html Conte sabotażysta :D

Nitrogen 19.09.2020 18:01

No normalnie

broda4991 19.09.2020 18:01

23;30 :D

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się