Archiwum shoutboksa

Michellaga 19.09.2020 18:47

od maicona

Czarson 19.09.2020 18:46

hakimi to najlepszy transfer od czasow ronaldo

mateo-mazzini 19.09.2020 18:44

znowu zacytuje Il Cap, po prostu obłęd

mateo-mazzini 19.09.2020 18:44

Aszraf gra jakby rywala nie miał przeciwko sobie

Tifosinho 19.09.2020 18:44

Dzięki

mateo-mazzini 19.09.2020 18:44

Hakimi - Lautaro nowy duet

OstatniPrawdziwy 19.09.2020 18:44

w piśdzie

maverik 19.09.2020 18:44

2 asysty dzis chyba

mateo-mazzini 19.09.2020 18:44

serie B

Tifosinho 19.09.2020 18:43

Gdzie ta Pisa gra?

maverik 19.09.2020 18:43

masakra ten Hakimi

OstatniPrawdziwy 19.09.2020 18:43

ruszyła maszyna niestety

mateo-mazzini 19.09.2020 18:43

ALEŻ NISZCZĄ

maverik 19.09.2020 18:43

6-0

mateo-mazzini 19.09.2020 18:43

6:0

Silvio 19.09.2020 18:43

a w necie?

Silvio 19.09.2020 18:43

Haha dobre,

Nitrogen 19.09.2020 18:42

Dokł

maverik 19.09.2020 18:42

na San Siro

Silvio 19.09.2020 18:42

gdzie można obejrzeć mecz?

mateo-mazzini 19.09.2020 18:41

Karacziolo wyłapał od Martineca, widać ta różnica pokoleń

Alfa 19.09.2020 18:41

No i co wybitny ten Inter a wy tu ciągle sapiecie

mateo-mazzini 19.09.2020 18:41

ależ on drybluje

mateo-mazzini 19.09.2020 18:41

Martinec ancora

Silvio 19.09.2020 18:41

Można prosić o link do meczu

mateo-mazzini 19.09.2020 18:41

Mambo number 5 ragazzi

maverik 19.09.2020 18:41

mambo no 5

maverik 19.09.2020 18:41

5-0

Alfa 19.09.2020 18:41

5

mateo-mazzini 19.09.2020 18:41

5:0

Alfa 19.09.2020 18:41

Gool

Pazza12 19.09.2020 18:40

Kto tam te bramki z Pisa strzela Gagliardini ??

Nitrogen 19.09.2020 18:39

Niestety

Alfa 19.09.2020 18:38

Ligę grajo?

Nitrogen 19.09.2020 18:38

UTD już wyłapał

Claudio 19.09.2020 18:36

Viola troche lepiej gra, ale nic z tego nie wynika

Claudio 19.09.2020 18:35

jak narazie słaby start tej Serie A

Alfa 19.09.2020 18:35

A nie ma dupa

Vancore 19.09.2020 18:34

ja chyba wstawie wode na danie orientu

taboret 19.09.2020 18:34

wytyfy

taboret 19.09.2020 18:34

przegrywaja w posiadaniu z torino

Alfa 19.09.2020 18:34

Chyba jednak włączę Derby borusiow

taboret 19.09.2020 18:34

fiorentina cienko

Alfa 19.09.2020 18:33

Frą riberi I luka toni

Vancore 19.09.2020 18:32

znany model czapek z daszkiem dzjuze dzjuzeppe

Alfa 19.09.2020 18:32

Ta jego kaniolka masakra

Czarson 19.09.2020 18:31

eriksen sie przelamal

Nitrogen 19.09.2020 18:31

Dżjuzeppe z Jaskini

Nitrogen 19.09.2020 18:31

Za każdym razem spalony Gagliardniego

Vancore 19.09.2020 18:31

niech zbiera swoich staruchow i robi won

Alfa 19.09.2020 18:31

Viole trenuje iakini?

Nitrogen 19.09.2020 18:31

Jednak 0:0. Wszystykie 4 cofnął VAR

Vancore 19.09.2020 18:31

dobra conte out

Claudio 19.09.2020 18:31

no coz strzelali co 5 minut a tu 26 minuta i nadal nic. Do dupy z takim Interem

Alfa 19.09.2020 18:30

O jednak 2 0 tylko 2x var

Vancore 19.09.2020 18:30

wezcie go

Vancore 19.09.2020 18:30

jezu

Vancore 19.09.2020 18:30

mozecie go bronic ale on serio wszystko niszczy, kazdy dzis strzela co 5 minut tylko ten gagliardini sie znow musial spoznic o minute

Alfa 19.09.2020 18:30

Ja się uśmiałem akurat

taboret 19.09.2020 18:30

zart nie z tej ziemi

Claudio 19.09.2020 18:29

wkradl się błąd w nazwie naszych rywali. Między S oraz A zapomniano o D

Nitrogen 19.09.2020 18:29

Biega jak debil przez 30 minut już

Nitrogen 19.09.2020 18:29

Ten Mejte to jest zjawiskowy

pluto11 19.09.2020 18:28

Mecz, za 5h do obejrzenia

Claudio 19.09.2020 18:28

a lazio nadal 0-0 z benevento. No beniaminek nie taki zly

mateo-mazzini 19.09.2020 18:28

Il Cap powiedziałby że obłęd

taboret 19.09.2020 18:28

nie ma mecuz

mateo-mazzini 19.09.2020 18:28

Barella jakiż byk dzisiaj, rzuca się na tych PiSowców jak szalony

intermed1 19.09.2020 18:28

Oglądacie ten mecz czy audio tylko?

Vancore 19.09.2020 18:27

vidal i modric

Nitrogen 19.09.2020 18:27

To były piękne asysty

taboret 19.09.2020 18:27

na flashscore nie pokazuje asyst wie ktos moze kto asystowal

Alfa 19.09.2020 18:27

Var

Vancore 19.09.2020 18:27

dokl dlatego mecz bedzie po 5 godzinach zeby pirel zarwal nocke

maverik 19.09.2020 18:27

Barcelona, Atletico, Elche tez nie graja

Alfa 19.09.2020 18:27

Nie ma gola jednak

Alfa 19.09.2020 18:27

Tj pewne

Nitrogen 19.09.2020 18:27

Ale Conte pewnie boi się strasznie szpiegów od Pyrla

Vancore 19.09.2020 18:27

i benevento

Nitrogen 19.09.2020 18:26

Lazio też

Alfa 19.09.2020 18:26

Nie wszyscy atalanta nie gra np

mateo-mazzini 19.09.2020 18:26

Każda bramka prawie przez pana Aszrafa idzie

Claudio 19.09.2020 18:26

serio chyba ta powtorke bede ogladal...chociaz jak bedzie obszerny skrot to wystarczy

Nitrogen 19.09.2020 18:26

Bo wszyscy grają ligę

El_Imprezatore 19.09.2020 18:26

dajcie linka tylko nie z eleven

Alfa 19.09.2020 18:26

Po co to grać z jakimś pisem

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:26

uuuu

Claudio 19.09.2020 18:25

Kaczyński trenerem. Rozjuszony jak COnte powiedzial ze jak maja tak grac to odchodzi

mateo-mazzini 19.09.2020 18:25

ERYKCEN

taboret 19.09.2020 18:25

4-0

mateo-mazzini 19.09.2020 18:25

4:0

maverik 19.09.2020 18:25

4

taboret 19.09.2020 18:25

gol

Vancore 19.09.2020 18:25

przesladuje lukaka

Alfa 19.09.2020 18:25

Xdd

mateo-mazzini 19.09.2020 18:25

Karacziolo na obronie

Nitrogen 19.09.2020 18:25

Ziobro na obronie?

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:25

milenkovic straszny debil

Alfa 19.09.2020 18:25

Masakra

CzarodziejCzasu 19.09.2020 18:25

to samo chcialem napisac

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się