Koniec 0-0
trollował
Zdjecie z Perisicem z podpisem good tactic i oznaczył Ivana
Widzieliscie co na instastory dodal Hakimi?
Jutro będzie w Mediolanie. 1 mln euro za transfer.
Widal w Interze. To się dzieje @Romano
Strzał dla beki niczym z Interem w Parmie
Ależ Dy Marco prawie
Karcdorp już się połamał
Roma gowniana jak zawzze ale hellas marnuje
Czyli Eriksen agresywny skoro glowa strzela
wrzuciłem link do newsa z meczu jakby co
Eriksen na 7-0 z główki nawet strzelił
DObra mam gole z dzisiejszego meczu Interu
Dobry ten faraoni
Pięknie Górnik!
link do romy ?4
Przestraszył się
czemu faraoni nie strzelal
Ellas zmarnował setkę
Wiemy
Bale i Regulion w Tottkach
lacazette 1-0
legia 1
Ale mogła przed chwilą wyłapać
Dużo lepsza
jak tam ROMA
gownik to zrobil
Jezu jak Górnik jedzie z legiunią
Jak spadnie to raczej bez niego, bo wcześniej go wyrzucą
Daj Panie Boże żeby zachodnia szynka w tym roku spadła razem z Davidem Moyesem
chociaz widze jest benassi jest barak
tyle zarobili nikogo nie poscuagali
prawdopodobnie do SPAL pójdzie bo oni mocno o niego zabiegają
Espo to raczej do serie b
nie wezmą
młodzi by ich pociagneli
niech biora od nas salcedo i espo
Hellasu musi ogarnac se grajków
Właśnie szkoda
dobrze ze nie kaplica
hellas pewny spadek, czym oni graja
uhuuu mati i czacha
Wielki i Holistyczny jak zawsze
No i jest Mati Święty
No on to jeden dobry mecz zagrał, a nawet nie cały. generalnie dupa nie piłkarz
Michellaga 19.09.2020 20:36 ja nie pamietam go z jakis dobrych meczów w wisle
no to zeby ci sie tak neurony z aksonami nie krecily do konca merkata tego calego
ależ słabiutki ten skłąd Hellasu
Kto na sucho dzisiaj na sb
?
mamy taktyke gdzie jedna z najwiekszych ról odgrywają wahadła. Więc logiczne, że tak klasowy zawodnik jak Hakimi pomoże nam wskoczyć level wyżej. ZObaczymy co będzie z lewym wahadłem bo Perisić po dzisiejszym meczu bardzo chwalony
Spoko spoko luz
Siema Kazam
?
aniol, witamy jak nerwy>
Nie chyba
Jedyna słuszna decyzja srantonio
ja nie pamietam go z jakis dobrych meczów w wisle
Hakimi to bedzie takie wzmocnienie ze ja pie pie pieprze
Nitro co on takiego zrobił że do Hellasu trafił
hakimi mowil ze konciak go zwerbowal
a widziałes ten rajdzik aszrafa?
Tak Miszel
Hakimi mega zagral
ten Tupta w ellasie to ten z wisły?
Nie no nitro typ odleciał a ja nie pamiętam kiedy tak pocisnąłem
Anty legła owszem
No, a nie bluźnisz co drugie słowo tak jak on?
Nitro wtf?
Junajtedzki ANIOL
xDDD
sk8bob: Siedział ch*j ! Dajcie bana ale to debil ... faul na Rashu ( łokieć ) nic... karny na Pogbie, nic... później karny dla crystal z du*y ( jak zawodnik biegnie to gdzie ma mieć ręce ? W kieszeni ?) a później powtórka karnego ! De Gea przecież miał jedna nogę na lini a sam z branki nie wyszedł na metr ani dwa ... sędzia zj*b i kut*s !
A ja fruwam
Ale obraził mnie twierdząc że jestem upadły
Lopetito jest cięty na mnie
Lopez może cię skończyć
Kto z was jest tutaj teraz na sucho?
uważaj z kim się kruszysz wafelku
Co robi?
Na szczycie co ty dupcysz
upadły anioł
Wtłaczam= wygrywM
anioł, zażywasz = przegrywasz
Dobry wieczór !
kazdy sie smieje jakby zioło było na SB
Hahahahahhha
Śmieszne takie smieszne to śmieszne jest hehe
Boże jakie to śmieszne xD
Nic tak nie sprawia mi satysfakcji kiedy legła przegrywa ha ha
Haha
Haha Jak ja tej legły nienawidze ha ha
jeszcze 1 gol i bedzie jak wczoraj w meczu Wisla WIsla
no ładnie gra Górnik
0-2 ksg tak na marginesie
Aouar MUSI przyjsc do INteru