Archiwum shoutboksa

SETE 19.09.2020 23:26

Chyba tak. Niech przechodzi testy medyczne i wbija do składu bo zdecydowanie się przyda

Rebelde 19.09.2020 23:11

No i chyba kończy się wieczna saga z Vidalem

Nitrogen 19.09.2020 22:41

Koniec 0-0

Claudio 19.09.2020 22:38

trollował

Endru 19.09.2020 22:35

Zdjecie z Perisicem z podpisem good tactic i oznaczył Ivana :D

Endru 19.09.2020 22:34

Widzieliscie co na instastory dodal Hakimi? :D

Nitrogen 19.09.2020 22:33

Jutro będzie w Mediolanie. 1 mln euro za transfer.

Nitrogen 19.09.2020 22:33

Widal w Interze. To się dzieje @Romano

Nitrogen 19.09.2020 22:29

Strzał dla beki niczym z Interem w Parmie

Nitrogen 19.09.2020 22:29

Ależ Dy Marco prawie

Nitrogen 19.09.2020 22:20

Karcdorp już się połamał

Endru 19.09.2020 22:14

Roma gowniana jak zawzze ale hellas marnuje

Endru 19.09.2020 22:13

Czyli Eriksen agresywny skoro glowa strzela

Claudio 19.09.2020 22:13

wrzuciłem link do newsa z meczu jakby co

Claudio 19.09.2020 22:10

Eriksen na 7-0 z główki nawet strzelił

Claudio 19.09.2020 22:10

DObra mam gole z dzisiejszego meczu Interu

Endru 19.09.2020 22:03

Dobry ten faraoni

Claudio 19.09.2020 21:53

Pięknie Górnik!

kulfon32 19.09.2020 21:36

link do romy ?4

Nitrogen 19.09.2020 21:34

Przestraszył się

CzarodziejCzasu 19.09.2020 21:33

czemu faraoni nie strzelal :lol:

Nitrogen 19.09.2020 21:32

Ellas zmarnował setkę

Nitrogen 19.09.2020 21:27

Wiemy

pluto11 19.09.2020 21:26

Bale i Regulion w Tottkach

WTC 19.09.2020 21:25

lacazette 1-0

Alfa 19.09.2020 21:18

legia 1

Nitrogen 19.09.2020 21:16

Ale mogła przed chwilą wyłapać

Nitrogen 19.09.2020 21:15

Dużo lepsza

CzarodziejCzasu 19.09.2020 21:15

jak tam ROMA

Czarson 19.09.2020 21:09

gownik to zrobil

Nitrogen 19.09.2020 21:06

Jezu jak Górnik jedzie z legiunią

Nitrogen 19.09.2020 21:05

Jak spadnie to raczej bez niego, bo wcześniej go wyrzucą

WTC 19.09.2020 21:04

Daj Panie Boże żeby zachodnia szynka w tym roku spadła razem z Davidem Moyesem

Michellaga 19.09.2020 20:47

chociaz widze jest benassi jest barak

Michellaga 19.09.2020 20:45

tyle zarobili nikogo nie poscuagali

Lopez 19.09.2020 20:43

prawdopodobnie do SPAL pójdzie bo oni mocno o niego zabiegają

Lopez 19.09.2020 20:43

Espo to raczej do serie b

Lopez 19.09.2020 20:43

nie wezmą

Michellaga 19.09.2020 20:43

młodzi by ich pociagneli

Michellaga 19.09.2020 20:42

niech biora od nas salcedo i espo

Michellaga 19.09.2020 20:42

Hellasu musi ogarnac se grajków

Nitrogen 19.09.2020 20:41

Właśnie szkoda

Michellaga 19.09.2020 20:41

dobrze ze nie kaplica

Czarson 19.09.2020 20:41

hellas pewny spadek, czym oni graja

Michellaga 19.09.2020 20:41

uhuuu mati i czacha

Nitrogen 19.09.2020 20:40

Wielki i Holistyczny jak zawsze

Nitrogen 19.09.2020 20:40

No i jest Mati Święty

Lopez 19.09.2020 20:38

No on to jeden dobry mecz zagrał, a nawet nie cały. generalnie dupa nie piłkarz

Lopez 19.09.2020 20:38

Michellaga 19.09.2020 20:36 ja nie pamietam go z jakis dobrych meczów w wisle

Kazam 19.09.2020 20:37

no to zeby ci sie tak neurony z aksonami nie krecily do konca merkata tego calego

Michellaga 19.09.2020 20:37

ależ słabiutki ten skłąd Hellasu

Kazam 19.09.2020 20:37

:D

ANIOL 19.09.2020 20:37

Kto na sucho dzisiaj na sb ?? ?

Claudio 19.09.2020 20:37

mamy taktyke gdzie jedna z najwiekszych ról odgrywają wahadła. Więc logiczne, że tak klasowy zawodnik jak Hakimi pomoże nam wskoczyć level wyżej. ZObaczymy co będzie z lewym wahadłem bo Perisić po dzisiejszym meczu bardzo chwalony

ANIOL 19.09.2020 20:36

Spoko spoko luz

ANIOL 19.09.2020 20:36

Siema Kazam

Kazam 19.09.2020 20:36

?

Kazam 19.09.2020 20:36

aniol, witamy jak nerwy>

timon 19.09.2020 20:36

Nie chyba

ANIOL 19.09.2020 20:36

Jedyna słuszna decyzja srantonio

Michellaga 19.09.2020 20:36

ja nie pamietam go z jakis dobrych meczów w wisle

Michellaga 19.09.2020 20:35

??

ANIOL 19.09.2020 20:35

Hakimi to bedzie takie wzmocnienie ze ja pie pie pieprze

Michellaga 19.09.2020 20:35

Nitro co on takiego zrobił że do Hellasu trafił

Kazam 19.09.2020 20:35

hakimi mowil ze konciak go zwerbowal

Michellaga 19.09.2020 20:35

a widziałes ten rajdzik aszrafa?

Nitrogen 19.09.2020 20:35

Tak Miszel

timon 19.09.2020 20:35

Hakimi mega zagral

Michellaga 19.09.2020 20:35

ten Tupta w ellasie to ten z wisły?

ANIOL 19.09.2020 20:34

Nie no nitro typ odleciał a ja nie pamiętam kiedy tak pocisnąłem

ANIOL 19.09.2020 20:33

Anty legła owszem

Nitrogen 19.09.2020 20:33

No, a nie bluźnisz co drugie słowo tak jak on?

ANIOL 19.09.2020 20:33

Nitro wtf?

Nitrogen 19.09.2020 20:33

Junajtedzki ANIOL

WTC 19.09.2020 20:32

xDDD

WTC 19.09.2020 20:32

sk8bob: Siedział ch*j ! Dajcie bana ale to debil ... faul na Rashu ( łokieć ) nic... karny na Pogbie, nic... później karny dla crystal z du*y ( jak zawodnik biegnie to gdzie ma mieć ręce ? W kieszeni ?) a później powtórka karnego ! De Gea przecież miał jedna nogę na lini a sam z branki nie wyszedł na metr ani dwa ... sędzia zj*b i kut*s !

ANIOL 19.09.2020 20:31

A ja fruwam

ANIOL 19.09.2020 20:31

Ale obraził mnie twierdząc że jestem upadły

ANIOL 19.09.2020 20:30

Lopetito jest cięty na mnie

WTC 19.09.2020 20:30

Lopez może cię skończyć

ANIOL 19.09.2020 20:30

Kto z was jest tutaj teraz na sucho?

WTC 19.09.2020 20:30

uważaj z kim się kruszysz wafelku

Nitrogen 19.09.2020 20:30

Co robi?

ANIOL 19.09.2020 20:29

Na szczycie co ty dupcysz

Lopez 19.09.2020 20:29

upadły anioł

ANIOL 19.09.2020 20:29

Wtłaczam= wygrywM

WTC 19.09.2020 20:29

anioł, zażywasz = przegrywasz

ANIOL 19.09.2020 20:29

Dobry wieczór !

Claudio 19.09.2020 20:29

kazdy sie smieje jakby zioło było na SB

ANIOL 19.09.2020 20:28

Hahahahahhha

Lopez 19.09.2020 20:28

:lol:

ANIOL 19.09.2020 20:28

Śmieszne takie smieszne to śmieszne jest hehe

CzarodziejCzasu 19.09.2020 20:28

:lol:

Nitrogen 19.09.2020 20:28

Boże jakie to śmieszne xD

ANIOL 19.09.2020 20:28

Nic tak nie sprawia mi satysfakcji kiedy legła przegrywa ha ha

Czarson 19.09.2020 20:27

Haha

ANIOL 19.09.2020 20:27

Haha Jak ja tej legły nienawidze ha ha

Czarson 19.09.2020 20:27

jeszcze 1 gol i bedzie jak wczoraj w meczu Wisla WIsla

Claudio 19.09.2020 20:27

no ładnie gra Górnik

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się