Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 20.09.2020 14:48

Sensi i Brozowik na ławce

Pader88 20.09.2020 14:48

Nie będzie miał czasu zgrać się z zespołem może wejdzie w końcówce

KibicInteru 20.09.2020 14:48

Valero musi grac i tak

ZnawcaCalcio 20.09.2020 14:48

masakra

ZnawcaCalcio 20.09.2020 14:48

Barelka-Vidal i Eriksen

Pader88 20.09.2020 14:48

Nie powiedziałbym Alfa

Alfa 20.09.2020 14:47

Vidal pewniak

ZnawcaCalcio 20.09.2020 14:47

jak obstawiacie wyjściowy skład Intera na pierwszy mecz w sezonie?

Alfa 20.09.2020 14:46

K*

Alfa 20.09.2020 14:46

No jakiś mudzin na ka

Vancore 20.09.2020 14:46

kundel jakis

Vancore 20.09.2020 14:46

chyba kounde

Alfa 20.09.2020 14:44

Kouame z Sevilli o

Alfa 20.09.2020 14:44

Czy Sevilli

Alfa 20.09.2020 14:44

City chce kogoś tam z bundes chyba

Vancore 20.09.2020 14:44

ta zaraz beda licytowac kto da wiecej

ZnawcaCalcio 20.09.2020 14:43

i co? Bednarek przechodzi po tym meczu do Liverpoolu albo MC?

Alfa 20.09.2020 14:42

I tak na niego grubo sapia wszyscy

Alfa 20.09.2020 14:42

Wilczka to tam zjedzą po tym golu

Vancore 20.09.2020 14:41

xD

Vancore 20.09.2020 14:41

4 asysty kane

Claudio 20.09.2020 14:41

ależ Jose ogarnął w przerwie

Vancore 20.09.2020 14:40

lepiej niech sobie szzybko zamowi helikopter bo inaczej bedzie mial ciezko opuscic stadion

Claudio 20.09.2020 14:36

Wilczek 2 mecz w lidze i 3 gol. No teraz strzelil Brondby w derbach

pablo77 20.09.2020 14:34

za tydzień wjeżdża Lombardzki walec :D

ZnawcaCalcio 20.09.2020 14:34

4 asysty Kane?

Claudio 20.09.2020 14:33

4 gole Sona

ZnawcaCalcio 20.09.2020 14:33

fajny mecz, Darmian zrobi u nas robotę

Kazam 20.09.2020 14:31

haha, jak patrze na sklad barki i widze pjanika to beka mnie ogarnia :D

CzarodziejCzasu 20.09.2020 14:29

Biraghi>Dalbert

Kazam 20.09.2020 14:29

dalberciak mial niezle liczby w zeszlym sezonie

Kazam 20.09.2020 14:29

wankor prosze cie ;D

Vancore 20.09.2020 14:28

a nie jednak mial 5 w fiorze

Claudio 20.09.2020 14:28

widze ze w podstawie primavery Atalanty w ataku gra polak Olaf Kobacki

Vancore 20.09.2020 14:28

to tyle co dalbert przez ostatnie tysiaclecie

Vancore 20.09.2020 14:27

kejn 3 asysty

Imrahil 20.09.2020 14:25

beka z junajtet

CzarodziejCzasu 20.09.2020 14:25

Mourinho jednak nie dziad

CzarodziejCzasu 20.09.2020 14:24

Son hattrick

Alfa 20.09.2020 14:24

Barka pewnie zbiera na depaya a na prawa będą mieli emersona albo roberto

Imrahil 20.09.2020 14:23

eh Napoli wygrywa

Alfa 20.09.2020 14:23

Trochę nie ta strona claudio

CzarodziejCzasu 20.09.2020 14:23

DiMarzio: Inter nie zaplaci za Vidala ani zlotowki. Za to pilkarz dostanie dodatkowy milion w premiach

Vancore 20.09.2020 14:21

jak dobrze ze on do nas nie trafil

Claudio 20.09.2020 14:20

no to Dalbert niech idzie do Barcelony

CzarodziejCzasu 20.09.2020 14:19

Semedo w wolves :lol:

Vancore 20.09.2020 14:18

karamoh xD

Vancore 20.09.2020 14:16

nie ma

Dzonyy 20.09.2020 14:14

Bo mam go w fantasy

Dzonyy 20.09.2020 14:14

Ma asysty czy nie?

CzarodziejCzasu 20.09.2020 14:13

El czuki kozacki wystep

Vancore 20.09.2020 14:12

czuki il migliore

CzarodziejCzasu 20.09.2020 14:12

Dziekuje dowidzenia

CzarodziejCzasu 20.09.2020 14:12

No i co, lozano tak jakby dwie asysty

Vancore 20.09.2020 14:12

politaniec

Alfa 20.09.2020 14:10

Obie drużyny miały z ponad miesiąc przygotowań?

Vancore 20.09.2020 14:07

pressing zerowy

Vancore 20.09.2020 14:07

takie kilometry wolnego miejsca ma napoli ze musieli ich zaczac punktowac

SETE 20.09.2020 14:06

Czyli Lozzano zrobił jednak robotę , to może być jego sezon

Vancore 20.09.2020 14:06

parma na oparach

Claudio 20.09.2020 14:05

no i Lorenzo

Vancore 20.09.2020 14:00

ja wiem ze on to robi dla jaj ale moglby juz przestac

Kredence 20.09.2020 13:59

to się dzieje

Kredence 20.09.2020 13:59

i holistyczny Osimhen

Alfa 20.09.2020 13:59

Co mecz musi

Vancore 20.09.2020 13:59

musial to powiedziec

Alfa 20.09.2020 13:59

Holistyczny komentator

Claudio 20.09.2020 13:58

jak Napoli chwyci swoj rytm to bedzie fajnie sie ich mecze ogladalo

Vancore 20.09.2020 13:57

w zasadzie to z zeszlym sezonei mial ja hernani wiec moze to i lepiej

Vancore 20.09.2020 13:57

karamoh dostal 10 xD

Claudio 20.09.2020 13:56

Karaluch wchodzi

Yascarr 20.09.2020 13:56

Ten Ozimen może se poradzić w Calcio

Vancore 20.09.2020 13:56

rozegrali sie

CzarodziejCzasu 20.09.2020 13:56

Loool

CzarodziejCzasu 20.09.2020 13:56

Ale szybki ten murzyn z napoli :O

Claudio 20.09.2020 13:55

Insigne mogl strzelic mam go w pomocy

Vancore 20.09.2020 13:54

masakra jak go przegonil

Vancore 20.09.2020 13:54

na tle obroncow parmy to nawet wyglada jak zawodowy sprinter

Claudio 20.09.2020 13:54

ale bedzie sie scigal z Hakimim

Claudio 20.09.2020 13:53

szybki ten murzyn

Vancore 20.09.2020 13:53

a kalczanoglu dalem na kapitana

Claudio 20.09.2020 13:53

Rebica mialem na poczatku, ale po meczu Milanu z Schamrock zmienilem

Vancore 20.09.2020 13:52

ja rebika

Claudio 20.09.2020 13:52

a ja zamiast Mertensa to dalem Ibre

Vancore 20.09.2020 13:52

kurde mialem go na poczatku w fantazy ale go wymienilem

Claudio 20.09.2020 13:51

no i gol Mertensa

Vancore 20.09.2020 13:50

ok

grandderby 20.09.2020 13:50

Moim zdaniem zjadłby serieA

Vancore 20.09.2020 13:50

wchodzi drogi pan o ciemnej karnacji

grandderby 20.09.2020 13:49

1:1 Tottki. Właśnie Ndombele rozpoczął akcje ruleta.

Vancore 20.09.2020 13:49

pawian i zielu tez sdlabizna

Vancore 20.09.2020 13:49

moze cos rozrusza bo insigne i lozano dramat

Vancore 20.09.2020 13:48

osimhen wchodzi

SETE 20.09.2020 13:48

👍

Vancore 20.09.2020 13:48

nie

SETE 20.09.2020 13:48

Grają co ?

SETE 20.09.2020 13:47

Jak tam Neapol ?

Vancore 20.09.2020 13:45

zielu jezu

Vancore 20.09.2020 13:43

to tak jakby u nas co mecz najlepszy byl valero

Vancore 20.09.2020 13:43

ostatnio tam jedynym gracze ktory cokolwiek gra jest hojbjerg a to nie swiadczy dobrze o druzynie

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się