Sensi i Brozowik na ławce
Nie będzie miał czasu zgrać się z zespołem może wejdzie w końcówce
Valero musi grac i tak
masakra
Barelka-Vidal i Eriksen
Nie powiedziałbym Alfa
Vidal pewniak
jak obstawiacie wyjściowy skład Intera na pierwszy mecz w sezonie?
K*
No jakiś mudzin na ka
kundel jakis
chyba kounde
Kouame z Sevilli o
Czy Sevilli
City chce kogoś tam z bundes chyba
ta zaraz beda licytowac kto da wiecej
i co? Bednarek przechodzi po tym meczu do Liverpoolu albo MC?
I tak na niego grubo sapia wszyscy
Wilczka to tam zjedzą po tym golu
xD
4 asysty kane
ależ Jose ogarnął w przerwie
lepiej niech sobie szzybko zamowi helikopter bo inaczej bedzie mial ciezko opuscic stadion
Wilczek 2 mecz w lidze i 3 gol. No teraz strzelil Brondby w derbach
za tydzień wjeżdża Lombardzki walec
4 asysty Kane?
4 gole Sona
fajny mecz, Darmian zrobi u nas robotę
haha, jak patrze na sklad barki i widze pjanika to beka mnie ogarnia
Biraghi>Dalbert
dalberciak mial niezle liczby w zeszlym sezonie
wankor prosze cie ;D
a nie jednak mial 5 w fiorze
widze ze w podstawie primavery Atalanty w ataku gra polak Olaf Kobacki
to tyle co dalbert przez ostatnie tysiaclecie
kejn 3 asysty
beka z junajtet
Mourinho jednak nie dziad
Son hattrick
Barka pewnie zbiera na depaya a na prawa będą mieli emersona albo roberto
eh Napoli wygrywa
Trochę nie ta strona claudio
DiMarzio: Inter nie zaplaci za Vidala ani zlotowki. Za to pilkarz dostanie dodatkowy milion w premiach
jak dobrze ze on do nas nie trafil
no to Dalbert niech idzie do Barcelony
Semedo w wolves
karamoh xD
nie ma
Bo mam go w fantasy
Ma asysty czy nie?
El czuki kozacki wystep
czuki il migliore
Dziekuje dowidzenia
No i co, lozano tak jakby dwie asysty
politaniec
Obie drużyny miały z ponad miesiąc przygotowań?
pressing zerowy
takie kilometry wolnego miejsca ma napoli ze musieli ich zaczac punktowac
Czyli Lozzano zrobił jednak robotę , to może być jego sezon
parma na oparach
no i Lorenzo
ja wiem ze on to robi dla jaj ale moglby juz przestac
to się dzieje
i holistyczny Osimhen
Co mecz musi
musial to powiedziec
Holistyczny komentator
jak Napoli chwyci swoj rytm to bedzie fajnie sie ich mecze ogladalo
w zasadzie to z zeszlym sezonei mial ja hernani wiec moze to i lepiej
karamoh dostal 10 xD
Karaluch wchodzi
Ten Ozimen może se poradzić w Calcio
rozegrali sie
Loool
Ale szybki ten murzyn z napoli :O
Insigne mogl strzelic mam go w pomocy
masakra jak go przegonil
na tle obroncow parmy to nawet wyglada jak zawodowy sprinter
ale bedzie sie scigal z Hakimim
szybki ten murzyn
a kalczanoglu dalem na kapitana
Rebica mialem na poczatku, ale po meczu Milanu z Schamrock zmienilem
ja rebika
a ja zamiast Mertensa to dalem Ibre
kurde mialem go na poczatku w fantazy ale go wymienilem
no i gol Mertensa
ok
Moim zdaniem zjadłby serieA
wchodzi drogi pan o ciemnej karnacji
1:1 Tottki. Właśnie Ndombele rozpoczął akcje ruleta.
pawian i zielu tez sdlabizna
moze cos rozrusza bo insigne i lozano dramat
osimhen wchodzi
👍
nie
Grają co ?
Jak tam Neapol ?
zielu jezu
to tak jakby u nas co mecz najlepszy byl valero
ostatnio tam jedynym gracze ktory cokolwiek gra jest hojbjerg a to nie swiadczy dobrze o druzynie