Archiwum shoutboksa

Orzeu 20.09.2020 17:46

kompro

Orzeu 20.09.2020 17:46

:lol:

CzarodziejCzasu 20.09.2020 17:45

O typowe

Klinsi64 20.09.2020 17:45

poczekam az ktos normalny tu wpadnie a nie dwa ptaki i ksiaze piora

CzarodziejCzasu 20.09.2020 17:44

To ci głupie mysli ze lba wywietrzeja

CzarodziejCzasu 20.09.2020 17:44

Idz pobiegać klinsi

Klinsi64 20.09.2020 17:44

glownie mowilo sie o lukaku i barelli

Klinsi64 20.09.2020 17:43

no wyrobil sobie nazwisko fajne mecze w LE i reprze

jaszczomb 20.09.2020 17:43

klincziemu ewidentnie dokucza juz demencja starcza

CzarodziejCzasu 20.09.2020 17:43

Klinsi nie kompromisuj się

Orzeu 20.09.2020 17:43

:lol:

CzarodziejCzasu 20.09.2020 17:43

Na kogo? Xddd

Klinsi64 20.09.2020 17:42

Barella w ostatnich miechach na gwiazde wyrosl

Klinsi64 20.09.2020 17:42

no i juz wiemy z jakiego pulapu startujemy

jaszczomb 20.09.2020 17:41

ale na ta pozycje jest jeszcze niemal pewny kovacic

Klinsi64 20.09.2020 17:41

nie bede dyskutowal z drobiem

Rebelde 20.09.2020 17:40

Vidal będzie grał zamiast Gagliardiniego, więc to będzie wzmocnienie

jaszczomb 20.09.2020 17:40

no vidal poki co jest takim samym wzmocnieniem jak messi i modryk

Orzeu 20.09.2020 17:40

:lol:

Klinsi64 20.09.2020 17:40

Hakimi i vidal to wielkie wzmocnienia

Rebelde 20.09.2020 17:39

jak sie nie połamie , to też wzmocnienie

Rebelde 20.09.2020 17:39

no i Sensi wraca

Klinsi64 20.09.2020 17:39

mamy younga i eriksena od poczatku sezonu ich tez nalezy doliczyc do wzmocnien

Rebelde 20.09.2020 17:38

jednak pandemia mocno zmieniła działania klubów, nie tylko Interu. Bo raczej mało kto szeleje obecnie

Klinsi64 20.09.2020 17:38

zalezy jeszcze kto odejdzie

Klinsi64 20.09.2020 17:38

tak podsumowujac mercato to chyba kazdy spodziewal sie wiecej ale tragedii nie ma

Rebelde 20.09.2020 17:37

jest jeden samolot z Barcelony do Mediolanu . Ale piszą godziny 17:30 - 19 :10

Orzeu 20.09.2020 17:35

sky tez pisze

Klinsi64 20.09.2020 17:35

Jak juz pisza konkretnie to bedzie

Pazza12 20.09.2020 17:32

Okaże się za 2.5h

Siwanasaki87 20.09.2020 17:31

Corsport to wiarygodne źródło?

Pazza12 20.09.2020 17:28

Vidal dzisiaj o 20 w Mediolanie

Pazza12 20.09.2020 17:27

Skepta masz nr. 2 heheheh

Pazza12 20.09.2020 17:03

Co tu się wyprawia o f

Pazza12 20.09.2020 17:03

Ranking pogardy hahah

Imrahil 20.09.2020 16:48

tam u angoli tez sie zapowiada ciekawy sezon

Vancore 20.09.2020 16:46

ok

Vancore 20.09.2020 16:46

yhym

CzarodziejCzasu 20.09.2020 16:45

Ja zaczynam wierzyc w murinio

Vancore 20.09.2020 16:45

tyle samo punktow w zeszlym sezonie

CzarodziejCzasu 20.09.2020 16:45

Nie

Vancore 20.09.2020 16:44

takie samo jak tottenham

CzarodziejCzasu 20.09.2020 16:44

Wilki to gowno zwykle

CzarodziejCzasu 20.09.2020 16:44

Czemu wilki wymieniasz

Vancore 20.09.2020 16:44

no spoko, tylko w lidze nadal sa wilki, everton, city, chelsea, l'pool, arsenal, united i lester

CzarodziejCzasu 20.09.2020 16:43

Typowa obrzydliwa muriniowska taktyka

CzarodziejCzasu 20.09.2020 16:42

Nie no mourinho dostal kadre pod swoja gre czyli betonujemy srodek pola i kontrujemy trojka w ataku i regulionem

CzarodziejCzasu 20.09.2020 16:41

Tottenham>United

Vancore 20.09.2020 16:40

no magiczny tercet w sam raz na 7 miejsce

CzarodziejCzasu 20.09.2020 16:39

MASAKRA

CzarodziejCzasu 20.09.2020 16:39

Bale Kane Son

Skepta 20.09.2020 16:39

jakby obiecal ze bedzie gral jak w 2012, to wilkomen

CzarodziejCzasu 20.09.2020 16:38

Zaluje ze Inter nie zglosil sie lo bale

Kredence 20.09.2020 16:37

Bale bedzie miec 9 na plecach, opisz Czarodziej

CzarodziejCzasu 20.09.2020 16:37

Alonso znowu w wyjsciowym chelsea

Vancore 20.09.2020 16:37

destro pjaca capakoszta

Vancore 20.09.2020 16:36

wygrzebuja tych pilkarzy ze smietnika

Vancore 20.09.2020 16:36

same trupy tam strzelaja

Skepta 20.09.2020 16:36

o pjaca tam gra wielki talent chorwacki, cos mu nie pyklo ;ddd

Skepta 20.09.2020 16:36

genua idzie po LM w tym sezonie

CzarodziejCzasu 20.09.2020 16:36

Crotone zgwałcone

CzarodziejCzasu 20.09.2020 16:35

Ban

Orzeu 20.09.2020 16:34

jajco

CzarodziejCzasu 20.09.2020 16:33

Co

Kredence 20.09.2020 15:43

palo

ZnawcaCalcio 20.09.2020 15:41

i zwolnienie Sempliciego

ZnawcaCalcio 20.09.2020 15:41

ta głupia Petania udupiła SPAL

KibicInteru 20.09.2020 15:35

kozak ta obrona crotone

Kredence 20.09.2020 15:35

rete

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:34

Ale na razie nic sie w oczy nie rzuca hm

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:34

A ja Przeglądam co jakis czas flight radar

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:34

Wiemy

Vancore 20.09.2020 15:32

wilki durnie mogliby uwalic finanswowo barke na dobre to kupuja tego kapcia

Kredence 20.09.2020 15:31

Nelson #Semedo to Wolves is ‘here we go’ and confirmed

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:30

I kazdy mega gowniany

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:30

Do tej pory

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:30

A ja ogladalem 3 mecze

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:30

W tamtym roku start byl duzo lepszy

KibicInteru 20.09.2020 15:29

mecz kolejki

Kredence 20.09.2020 15:29

rete

Kredence 20.09.2020 15:26

Destro xdd

Imrahil 20.09.2020 15:25

gorzej jak odejdzie Milik, ich ciężkie działo

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:25

Jak osimhen sie zgra z lozano i ekipa to moze byc powazny zespol

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:23

A osimhen loooool jaki to kocurek moze byc

Imrahil 20.09.2020 15:23

napoli atak w mistrza?

Kredence 20.09.2020 15:23

gdybym nie ogladal to bym w to uwierzył

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:23

Swietny mecz lozano dzisiaj

Kredence 20.09.2020 15:22

ale kabaret

Kredence 20.09.2020 15:22

haha

Kredence 20.09.2020 15:21

za mocna kadre maja

Nitrogen 20.09.2020 15:21

Nie spadnie

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:20

Niech torino spadnie

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:20

No spezia wyjatkowe gówno

KibicInteru 20.09.2020 15:20

tak piszą

Kredence 20.09.2020 15:20

Sandro polamany to co, De Sciglio na wahadełku?

Kredence 20.09.2020 15:19

no tak

KibicInteru 20.09.2020 15:19

no wahadła zappacosta i pelle wyglądają porządnie

Nitrogen 20.09.2020 15:19

Ponoc akurat dzis go niebywale boli noga

Kredence 20.09.2020 15:19

a podawali wczoraj, ze nie ma szans na to

Shoutbox

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625735

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się