Archiwum shoutboksa

Seba 20.09.2020 18:45

to chyba ktoś sobie nim wyprał pieniądze

Vancore 20.09.2020 18:45

skepta arizabalaga

Seba 20.09.2020 18:45

o matko...

WTC 20.09.2020 18:45

kepa babajaga

WTC 20.09.2020 18:45

80 baniek chyba

Vancore 20.09.2020 18:45

miliony monet

Seba 20.09.2020 18:44

ile ten Kepa kosztowal?

Klinsi64 20.09.2020 18:44

nie to co ten radek najgo spaslak

jaszczomb 20.09.2020 18:44

kepa xDDDDDDDDDDDDD

Klinsi64 20.09.2020 18:44

vidal to wzór profesjonalisty

Vancore 20.09.2020 18:43

arizabalaga xDDDD

Vancore 20.09.2020 18:43

xDDDDDD

jaszczomb 20.09.2020 18:43

zachaczy o kasyna monaco i potem juz mediolan

Vancore 20.09.2020 18:42

moze leci z przesiadka xD

jaszczomb 20.09.2020 18:41

i ten samolot cos szybko sie zniza jak na destynacje mediolan

jaszczomb 20.09.2020 18:40

lpool gol

jaszczomb 20.09.2020 18:38

rip minuty erykcona raczej

jaszczomb 20.09.2020 18:38

barolo zagra, borka w violi a veczyn polamany

Rebelde 20.09.2020 18:37

gagliardini- vidal... czujecie tą moc? Barella ława, niestety

jaszczomb 20.09.2020 18:36

xd

Vancore 20.09.2020 18:35

a gagliardini?

Rebelde 20.09.2020 18:35

nikt na świecie, nie pojmuje lepiej taktyki pana Conte niż Vidal

Vancore 20.09.2020 18:35

po co wdrazac kogos kto dopiero co zdobyl LM

jaszczomb 20.09.2020 18:34

jak to, tak bez miesiaca wdrazania xd?

Vancore 20.09.2020 18:33

alcantara wchodzi

Rebelde 20.09.2020 18:33

pewnie już ma koszulke z nazwiskiem Vidala, na dzisiejsza noc

Rebelde 20.09.2020 18:32

jego żona na długo zapamięta ten transfer

Vancore 20.09.2020 18:32

radosc naszego allenatore doprowadzi jego nadgarstek do ruiny

jaszczomb 20.09.2020 18:32

moze ktos sie skusi na naszego chorwackiego maestro drugiej lini

Vancore 20.09.2020 18:32

nie tylko lzy ale rowniez inne soki splywaja po conte

Rebelde 20.09.2020 18:31

ale nie ma Kante, więc Foch na zarząd

Rebelde 20.09.2020 18:31

łzy szczęścia już spływają po policzkach pana Conte

Vancore 20.09.2020 18:30

w lombardii euforia

Vancore 20.09.2020 18:30

miediolanscy fryzjerzy i tatuazysci oraz wlasciciele bergamskich klubow nocnych i sklepow tytoniowych oraz monopoli juz konik

jaszczomb 20.09.2020 18:29

messi wilkomen xDD

Vancore 20.09.2020 18:29

TAK

Rebelde 20.09.2020 18:29

czy ON już leci?

jaszczomb 20.09.2020 18:29

mysle, ze jakbyu sie postarac to wyjdzie podstawowa 11 i lawka rezerowwych

Vancore 20.09.2020 18:28

najblizszych sa ustalone

Vancore 20.09.2020 18:28

kurde juz nei moge edytowac

Siwanasaki87 20.09.2020 18:28

Tak zapytam a godziny meczów to już są ustalone czy na oko?

jaszczomb 20.09.2020 18:27

latwizna

jaszczomb 20.09.2020 18:27

savulniksy jaskary rafaly anioly

jaszczomb 20.09.2020 18:27

dodac do tej listy jeszcze 6 to latwizna

zemaria 20.09.2020 18:27

leci

Vancore 20.09.2020 18:26

no jest to wykonalne

Woo-cash 20.09.2020 18:26

Spokojnie mozna by wskazać wyjściową 11

Vancore 20.09.2020 18:25

tez sie zastanawiam czy nie uzupelnic

Vancore 20.09.2020 18:25

nie musi byc top 5 dajcie wiecej

WTC 20.09.2020 18:25

no ja to wracam dodać jeszcze z 2-3 miejsca

Woo-cash 20.09.2020 18:25

Ciężki wybór. Tak wiele chętnych tak mało miejsc do obsadzenia

WTC 20.09.2020 18:25

w sumie 5 typów to jednak mało co

jaszczomb 20.09.2020 18:24

pewne jednostki wysuwaja sie na prowadzenie

WTC 20.09.2020 18:19

dokonałem typów

Vancore 20.09.2020 18:18

oczywiscie

jaszczomb 20.09.2020 18:17

masz na mysli te bekowe top5 pogardy?

Vancore 20.09.2020 18:17

bierzcie udzial w zabawie forumowej

Vancore 20.09.2020 18:16

no i tak powinno byc

jaszczomb 20.09.2020 18:16

to bylo oczywiste

jaszczomb 20.09.2020 18:16

czerwona

Yascarr 20.09.2020 18:15

Ja to bym tego całego Ilcapitano zaraze, grzyba usunął, ale wiem że to niemożliwe, bo on i tak wróci. 3 miesiące w sanatorium spędziłem lecząc nerwy po tym jak wstawiał ten post o mercato Milanu

jaszczomb 20.09.2020 18:15

wyleci

Vancore 20.09.2020 18:15

powinien wyleciec christensen

jaszczomb 20.09.2020 18:08

werner xDDDDDD

Vancore 20.09.2020 18:06

i beda sie powtarzac w rankingu

Vancore 20.09.2020 18:05

moze administracji otworzy oczy na pewne sprawy jak kilka osob wypelni swoj ranking pogardy bo sa osoby ktorych nie toleruje doslownie nikt

Yascarr 20.09.2020 17:56

to prowokacja

Yascarr 20.09.2020 17:56

wiem że jestem szósty

Yascarr 20.09.2020 17:55

niemożliwe stary oliwiarzu że nie załapałem się na pudło nawet

Klinsi64 20.09.2020 17:55

dziadka masz w rodzinie

jaszczomb 20.09.2020 17:53

duzo negatywnych emocji dziadku, treoche luzu bo zawalu dostaniesz

Klinsi64 20.09.2020 17:52

Moje top 5 pogardy 1.jaszczomb 2 Orzeu 3 .czarodziej 4.skepta 5.joao mario.

zemaria 20.09.2020 17:51

szkoda bo juz 5 punktow bylo o Skepcie

Klinsi64 20.09.2020 17:51

zniknal temat na forum

Endru 20.09.2020 17:51

Mysle ze czeka nas jakis hit pod koniec mercato

Yascarr 20.09.2020 17:49

ale ta angielska liga to kupa

Nasir 20.09.2020 17:48

Dwa ptaki i książę pióra XD

Nasir 20.09.2020 17:48

Dwa ptaki i książę pióra XD

Klinsi64 20.09.2020 17:48

no obijany za prawde

Nasir 20.09.2020 17:47

Co ten klinsi ma dotkliwie obijany?

Nasir 20.09.2020 17:47

XD

jaszczomb 20.09.2020 17:47

klinczi, czy ta frustracja jest spowodowana faktem, ze nie jestes juz w stanie zadowalac kobiet?

Klinsi64 20.09.2020 17:46

pocalujcie mnie woecie gdzie

jaszczomb 20.09.2020 17:46

:lol:

Orzeu 20.09.2020 17:46

kompro

Orzeu 20.09.2020 17:46

:lol:

CzarodziejCzasu 20.09.2020 17:45

O typowe

Klinsi64 20.09.2020 17:45

poczekam az ktos normalny tu wpadnie a nie dwa ptaki i ksiaze piora

CzarodziejCzasu 20.09.2020 17:44

To ci głupie mysli ze lba wywietrzeja

CzarodziejCzasu 20.09.2020 17:44

Idz pobiegać klinsi

Klinsi64 20.09.2020 17:44

glownie mowilo sie o lukaku i barelli

Klinsi64 20.09.2020 17:43

no wyrobil sobie nazwisko fajne mecze w LE i reprze

jaszczomb 20.09.2020 17:43

klincziemu ewidentnie dokucza juz demencja starcza

CzarodziejCzasu 20.09.2020 17:43

Klinsi nie kompromisuj się

Orzeu 20.09.2020 17:43

:lol:

CzarodziejCzasu 20.09.2020 17:43

Na kogo? Xddd

Klinsi64 20.09.2020 17:42

Barella w ostatnich miechach na gwiazde wyrosl

Klinsi64 20.09.2020 17:42

no i juz wiemy z jakiego pulapu startujemy

jaszczomb 20.09.2020 17:41

ale na ta pozycje jest jeszcze niemal pewny kovacic

Shoutbox

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

AveCaesar 28.06.2026 10:51

Dwóch centralnych, jeszcze jeden na ławkę.

AveCaesar 28.06.2026 10:47

A Bisseck to już w ogóle. Niemiec to wygląda pewniej na LŚO niż PŚO XD

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Zarówno Ndicka jak Mancini są CŚO.

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Nawet jeśli nie jest lepszy wciąż potrzebujemy centralnego obrońcy. Solet nim nie jest, Akanji wali tam byki.

Piotrek85 28.06.2026 10:45

Ogólnie chciałem Ndickę ,ale on na mś przegrywa rywalizację z Agbadou z Besiktasu i z Kossounou z Atalanty. Zaczynam wątpić ,czy warty takich pieniędzy

AveCaesar 28.06.2026 10:44

Na ławkę, pod warunkiem, że przyjdzie ktoś do pierwszego składu. Jeśli do pierwszego zawsze Solet może zagrać na PŚO, a Akancji na CŚO.*

Piotrek85 28.06.2026 10:42

piłkarzem nie jest.

Piotrek85 28.06.2026 10:42

Ndicka i Solet to jest optymalne zestawienie ,ale nie wydarzy się że względów finansowych. Mancini lepszym

AveCaesar 28.06.2026 10:39

Zwlekamy z Soletm czyli może być opcją rezerwową lub coś z nim nie tak. Obaj z Romy są dużo lepszym wyborem niż Fracuz. Norweg może zagrać centralnie więc w naszej wystuacji również byłby rozsądniejszym wyjściem.

Claudio 28.06.2026 10:37

Repubblica (Rzym) – Inter zainteresowany Ndicką: Gasperini nie chce go oddać, ale klub potrzebuje pieniędzy. Inter nie rezygnuje z Ndicki. Środkowy obrońca nadal figuruje w planach „nerazzurri”, którzy zdają sobie sprawę z zobowiązań finansowych ciążących na Romie do 30 czerwca. Gasperini zgłosił sprzeciw, ale transakcja może dojść do skutku za kwotę poniżej 35 milionów, łącznie z premiami.

Piotrek85 28.06.2026 10:36

Myślałem,że jest lepszy. Na mś nawet minuty nie zagral

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625720

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się