to chyba ktoś sobie nim wyprał pieniądze
skepta arizabalaga
o matko...
kepa babajaga
80 baniek chyba
miliony monet
ile ten Kepa kosztowal?
nie to co ten radek najgo spaslak
kepa xDDDDDDDDDDDDD
vidal to wzór profesjonalisty
arizabalaga xDDDD
xDDDDDD
zachaczy o kasyna monaco i potem juz mediolan
moze leci z przesiadka xD
i ten samolot cos szybko sie zniza jak na destynacje mediolan
lpool gol
rip minuty erykcona raczej
barolo zagra, borka w violi a veczyn polamany
gagliardini- vidal... czujecie tą moc? Barella ława, niestety
xd
a gagliardini?
nikt na świecie, nie pojmuje lepiej taktyki pana Conte niż Vidal
po co wdrazac kogos kto dopiero co zdobyl LM
jak to, tak bez miesiaca wdrazania xd?
alcantara wchodzi
pewnie już ma koszulke z nazwiskiem Vidala, na dzisiejsza noc
jego żona na długo zapamięta ten transfer
radosc naszego allenatore doprowadzi jego nadgarstek do ruiny
moze ktos sie skusi na naszego chorwackiego maestro drugiej lini
nie tylko lzy ale rowniez inne soki splywaja po conte
ale nie ma Kante, więc Foch na zarząd
łzy szczęścia już spływają po policzkach pana Conte
w lombardii euforia
miediolanscy fryzjerzy i tatuazysci oraz wlasciciele bergamskich klubow nocnych i sklepow tytoniowych oraz monopoli juz konik
messi wilkomen xDD
TAK
czy ON już leci?
mysle, ze jakbyu sie postarac to wyjdzie podstawowa 11 i lawka rezerowwych
najblizszych sa ustalone
kurde juz nei moge edytowac
Tak zapytam a godziny meczów to już są ustalone czy na oko?
latwizna
savulniksy jaskary rafaly anioly
dodac do tej listy jeszcze 6 to latwizna
leci
no jest to wykonalne
Spokojnie mozna by wskazać wyjściową 11
tez sie zastanawiam czy nie uzupelnic
nie musi byc top 5 dajcie wiecej
no ja to wracam dodać jeszcze z 2-3 miejsca
Ciężki wybór. Tak wiele chętnych tak mało miejsc do obsadzenia
w sumie 5 typów to jednak mało co
pewne jednostki wysuwaja sie na prowadzenie
dokonałem typów
oczywiscie
masz na mysli te bekowe top5 pogardy?
bierzcie udzial w zabawie forumowej
no i tak powinno byc
to bylo oczywiste
czerwona
Ja to bym tego całego Ilcapitano zaraze, grzyba usunął, ale wiem że to niemożliwe, bo on i tak wróci. 3 miesiące w sanatorium spędziłem lecząc nerwy po tym jak wstawiał ten post o mercato Milanu
wyleci
powinien wyleciec christensen
werner xDDDDDD
i beda sie powtarzac w rankingu
moze administracji otworzy oczy na pewne sprawy jak kilka osob wypelni swoj ranking pogardy bo sa osoby ktorych nie toleruje doslownie nikt
to prowokacja
wiem że jestem szósty
niemożliwe stary oliwiarzu że nie załapałem się na pudło nawet
dziadka masz w rodzinie
duzo negatywnych emocji dziadku, treoche luzu bo zawalu dostaniesz
Moje top 5 pogardy 1.jaszczomb 2 Orzeu 3 .czarodziej 4.skepta 5.joao mario.
szkoda bo juz 5 punktow bylo o Skepcie
zniknal temat na forum
Mysle ze czeka nas jakis hit pod koniec mercato
ale ta angielska liga to kupa
Dwa ptaki i książę pióra XD
Dwa ptaki i książę pióra XD
no obijany za prawde
Co ten klinsi ma dotkliwie obijany?
XD
klinczi, czy ta frustracja jest spowodowana faktem, ze nie jestes juz w stanie zadowalac kobiet?
pocalujcie mnie woecie gdzie
kompro
O typowe
poczekam az ktos normalny tu wpadnie a nie dwa ptaki i ksiaze piora
To ci głupie mysli ze lba wywietrzeja
Idz pobiegać klinsi
glownie mowilo sie o lukaku i barelli
no wyrobil sobie nazwisko fajne mecze w LE i reprze
klincziemu ewidentnie dokucza juz demencja starcza
Klinsi nie kompromisuj się
Na kogo? Xddd
Barella w ostatnich miechach na gwiazde wyrosl
no i juz wiemy z jakiego pulapu startujemy
ale na ta pozycje jest jeszcze niemal pewny kovacic