napisałem coś a wy wskoczyliscie na mnie jak na kobyłe
xDDDD
juz nie ten wiek co
teraz sprzedaze
po co mam zwalać
dobra wypuscili Vidala
teraz mozesz sobie konia zwalic
no i potwierdzil niestety
no i ok
nie wiem moze Barella, bo Lukaku czy De Vrij to juz od dawna byli dobrzy, a tu napisales wybil sie
za długo myslisz do uja sie nadajesz
balo zrobil kariere
Lukaka to pewne
z piłkarzy
szukam potwierdzenia u istoty rozumnej
typowy atencjusz\
ale co masz na mysli z naszych? wychowankow?
jak szuka poklasku
podpowiem ze to nie godin
i pokazał sie w Europie
beka z klinsiego
kto z naszych wybił się w LE
opisz
xD
oby nie skończyło się jak z Ninją
o mawerik jesteś
masakra ten Orzeu
żołnierz nadchodzi
Czarodziej widzę że ten Vidal to grzeje cie na maxa od rana
Typowe
Tez mam nitro
no i conte stawia
vidal podobno przed startem samolotu dzwonil do ninji ze dzisiaj balet ostry
Wczoraj wszystko ok było
vidal do you speak polish?
Bo Genoa Crotone też miałem opóźnienie
vidal welcome/witamy
Ale to tylko dzisiaj ogólnie
coś pięknego
No dokł co
z glosem
ja ogladam na wppilot i tez mam opoznienie
to ten tak czue
Jeśli chodzi o głos
toten
Też macie lekkie opóźnienie w TV jeśli chodzi o Eleven?
ale mniej
prawie jak Mazzarri
Cnte to wirtuoz 352
xD pienkne
i tam ich pokanamy
ale to nie ten samolot urzeu
sprawdzamy rywali na swój poziom gry
xdddd
żołnierza swego
cos wspanialego 2 imprezowiczow i jeden wirtoz
krul wyczekuje
juve 352 xd
Gaglia Vidal Ninja taki srodek pola bedzie
nie mogl sie mylic, obstawil wszystkie opcje
czyli Inter30 mial racje
Vidal skrecil na TUryn
xDD
locatelli jakiego liscia mu zajechal
cyniczny Ranieri dziś wyjaśni
BURABIA ŁAŁ
nawet nie rozwazalem endera do tego rankinga
1-1
Burabia ŁOŁ
bedzie tam natomiast jeden wybitnie obrzydliwy osobnik
ja w sumie tez nie wpisze endera
Candreva to tam gwiazda bedzie
BONA
ender pojawia sie jedynie raz
jezu jaka obrzydliwa 11 xD
wrecz przeciwnie, konstruktywnie ci odpowiedzialem
jakie emocje sie pojawiaja w tobie
Endru co czujesz widzac jaka sympatia darzą się inni uzytkownicy
a nie o vidalu pieprzycie co jest pewne i wiadome
lepiej wypelnijcie swoje rankingi na forumie
powiedzialem ze albo nas dyma albo wszystko dogadane i trenuje zeby miec rytm, jak juz cos belkoczesz to przytaczaj wszystkie fakty
Co tam slychac
akurat jakbys czytal moje nowsze wpisy to bys wiedzial ze bylem praktycznie pewnym ze przejdzie np jak byl wzmianka ze tranuje z barca nadal
To jest typowe SB
ale opisz mimo wszystko
no typowe
dokladnie
teraz bedziesz standardowo zgrywal szpeca
typowe sb
Opisz inter30
trzeba mu polać więcej wódy
sam syfiles w tym temacie
kreci pilot tym sterem i kreci
tak jakby chlop sie zastanawial i zmienial zdanie