Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

ragnar 20.09.2020 21:52

jak w meczu z sampą jak z Lukaku klepali , piękne to było

Endru 20.09.2020 21:52

Bardzo bym chcial ogladac Eriksena czesto na boisku

ragnar 20.09.2020 21:52

pożyjemy zobaczymy, ostatnio grał, licze na to,że do Conte dotrze, że musi mieć grajka do rozdawania piłek

ragnar 20.09.2020 21:51

i tak nie ma co narzekać 3 lata temu, Lukaku Eriksen Hakimi, można było co najwyżej pomarzyć

Skepta 20.09.2020 21:51

eriksen to murawy nie powacha mordeczko

ragnar 20.09.2020 21:50

wystarczy, że bedzie grał Vidalem i Barellą, przed nimi Eriksen, to Eriksen będzie naszym najmocniejszym wzmocnieneim

Skepta 20.09.2020 21:50

Ah te stare betony wloskie

Skepta 20.09.2020 21:50

Ranieri obity przez pirlo xD

Vancore 20.09.2020 21:50

po 30 wszyscy

Vancore 20.09.2020 21:50

odchoodza godin, valero, candreva i pewnie asa

Endru 20.09.2020 21:50

Wraca Ivan z Radja i to sa tez wzmocnienia

Endru 20.09.2020 21:49

Gosciu nie ma hajsu czego ty nie rozumiesz

Vancore 20.09.2020 21:49

jeszcze rok

pluto11 20.09.2020 21:49

Do kiedy ma kontrakt Young

pluto11 20.09.2020 21:48

Kolarov po roku moze odejsc Vidal max 2

Skepta 20.09.2020 21:48

Sprowadza srarych pilkarzy na pozycje na krorych trzeba miec końskie zdrowie i mega kondycje

Vancore 20.09.2020 21:48

nie no lepiej samymi gnojami a nie darmowymi pilkarzami na juz

Endru 20.09.2020 21:48

Conte robi balans

Skepta 20.09.2020 21:48

Vidal i kolarob

Endru 20.09.2020 21:47

Przelicz srednia wieku prosze Cie

SETE 20.09.2020 21:47

Którymi ? Hakimi Barella Sensi Bastoni ?

Endru 20.09.2020 21:47

Umiesz liczyc Skepta?

Skepta 20.09.2020 21:47

Contw sprowadza staruchow i robi kadre na teraz a sie zesra na rzadko zostawi nas a my zostaniemy z tymi emerytami

Vancore 20.09.2020 21:46

ochyda

Endru 20.09.2020 21:46

Ja jestem bardzo zadowolony z powrotu do Interu zdobywcy ligi mistrzow Ivana Perisica

SETE 20.09.2020 21:46

Ewidentnie z rudym się nie chciał nikt kumplować to w książkach siedział

Vancore 20.09.2020 21:46

gra bardzo madrze

Vancore 20.09.2020 21:45

no specjalnie uzyteczna to nie jest ale nie twierdze ze klusek to glab

Skepta 20.09.2020 21:45

Pewnie wyczytana na wiedza bezuzyteczna co

SETE 20.09.2020 21:45

Ale musi coś zrobić z plastyka twarzy koniecznie

Endru 20.09.2020 21:45

:lol:

Vancore 20.09.2020 21:45

taka ciekawostka

Vancore 20.09.2020 21:44

ludzie mniej inteligentni lepiej radza sobie z nauka jezykow

Skepta 20.09.2020 21:44

Juz w tym wieku, to beezie niezly kot na skrzydle

Skepta 20.09.2020 21:44

Kulusevski zna 8 jezykow to swiadczy o tym ze jest mega inteigentny oraz utalentowany

SETE 20.09.2020 21:44

#czasHirvinga

CzarodziejCzasu 20.09.2020 21:44

Lozano kozacko dzis

SETE 20.09.2020 21:44

Lozano niezle wszedł w sezon

Endru 20.09.2020 21:43

Ty chciales Lozano najbardziej

CzarodziejCzasu 20.09.2020 21:43

to bedzie mega grajek probably

CzarodziejCzasu 20.09.2020 21:43

No z tej trojki to najbardzie chcialem kulusevvskiego

SETE 20.09.2020 21:43

Minutach meczu

SETE 20.09.2020 21:43

Minutach meczem

Skepta 20.09.2020 21:42

Na uj nam kuluszewski, tonali czy jakis inny podrzedny kumbula

SETE 20.09.2020 21:42

Słyszałem ze komentatorzy już ogłosili Pirlismo po 30

Endru 20.09.2020 21:40

Ale zarabia pewnie 3x mniej albo i wiecej

inter30 20.09.2020 21:39

Zwłaszcza że kulusevski kosztował 25 baniek wiecej

Endru 20.09.2020 21:38

Teraz nie wiadomo jak na tym wyjdziemy

Endru 20.09.2020 21:37

Moglismy miec kulusevskiego wybraliśmy Eriksena

Claudio 20.09.2020 21:36

no fatalnie zagral w 1 polowie

Skepta 20.09.2020 21:36

Kuluszewski prze uj

ragnar 20.09.2020 21:36

oby tylko CR do konca sezonu miał taką skuteczność a bedzie dobrze :P

Claudio 20.09.2020 21:35

to jest pilka, to jest tylko 1-0, juve nie gra nic wielkiego, a sampa no faktem jest to niestety bardzo slaba ekipa

ragnar 20.09.2020 21:35

pozamiatane, mistrz pewny :P

CzarodziejCzasu 20.09.2020 21:35

PIRLO ogarnal niestety

Claudio 20.09.2020 21:34

Dumanowski "Widać że Sampdoria nie wywiezie z Turynu pkt" jaki dzban

Endru 20.09.2020 21:34

Dobrze gra Juventus

Claudio 20.09.2020 21:34

3 na 3 a ten strzela bezsensownie. Troche lepsza ekipa i mogloby byc roznie

pluto11 20.09.2020 21:32

Tu sie na razie nie ma co podniecac to tylko Sampa

Skepta 20.09.2020 21:32

Ten mckenzie dobry koń w srodku, bdb uzytkowa technika

WTC 20.09.2020 21:31

xDDDD

Claudio 20.09.2020 21:31

komentatorzy ćpają coś. Nie widziałem by juve siedziało cały czas na sampie...są lepsi, ale bez przesady

Claudio 20.09.2020 21:29

ale zaskoczony jestem, że Sampa dlugo siedzi na polowie juve

WTC 20.09.2020 21:29

jak to mawiał Franc Smuda

WTC 20.09.2020 21:29

z tym składem co oni mają to mogą powalczyć o spadek

Claudio 20.09.2020 21:29

z Sampa to stawialem 3-0 i pewnie tak się skonczy

WTC 20.09.2020 21:28

do tego z przeciwnikiem pokroju sampy

WTC 20.09.2020 21:28

wyciągać jakiekolwiek wnioski na podstawie kawałka pierwszego meczu

Claudio 20.09.2020 21:28

widać że zadowlony. Conte tak podjarany , że pewnie żonie robi helikopter

Endru 20.09.2020 21:28

Juve na świeżej miotle to widac

WTC 20.09.2020 21:27

no i będzie sobie żył łysa główka beztrosko jeszcze przez sezon

Claudio 20.09.2020 21:27

powiem ci na koniec sezonu

Pazza12 20.09.2020 21:27

Spał winogrono zrywa i kaczki karmi z tego co widziałem na foto

Endru 20.09.2020 21:26

Odpowiadaj

Claudio 20.09.2020 21:26

no tak ja ci odpowiem kto wygra scudetto i spadnie z ligi

Endru 20.09.2020 21:26

Na to pytanie odpowiem ci na koncu sezonu

Claudio 20.09.2020 21:26

nadal nie uzykalem odp

Endru 20.09.2020 21:25

Zobacz na takiego IlCapitano jak mu odwala z braku sukcesow

Claudio 20.09.2020 21:25

no ale pojawia się pytanie gdzie Paratici wyjasnia Marotte?

Skepta 20.09.2020 21:25

no a u nas Spaleciak w golfa gra

Endru 20.09.2020 21:25

Kibice Interu sa głodni i zniecierpliwieni

Claudio 20.09.2020 21:25

ostatnio czytalem o tych 88mln cos takiego

WTC 20.09.2020 21:24

bo kibice Intera to nie mają xD

Nitrogen 20.09.2020 21:24

Nie wiem skąd to 90 mln się wzięło

Nitrogen 20.09.2020 21:24

Dokładnie

Endru 20.09.2020 21:24

Kibice juve zawsze maja jakies ale

maverik 20.09.2020 21:24

na Higuainie maja 18 mln straty a nie 90

Claudio 20.09.2020 21:24

Kibice Juve chca go za jaja powiesic bo chce sie pozbyc lepszego Pellegriniego, a zostawic De Sciglio

Skepta 20.09.2020 21:24

pirlo jeszcze nie ma skazonego łba mentalnoscia wloska jak taki sarry, conte etc i na swiezosci beda jechac

Endru 20.09.2020 21:23

No moze tak byc ze jeszcze bedzie doceniony ten sezon kluczowy jest dla niego

Claudio 20.09.2020 21:23

na samym Higuainie maja straty kapitalowe prawie 90mln xD co ty pieprzysz

Claudio 20.09.2020 21:23

narzekaja na niego jak cholera a ty mowisz ze sprzata

Endru 20.09.2020 21:23

Szrot i dziadów w juve

Claudio 20.09.2020 21:22

Co paratici sprzata?

Nitrogen 20.09.2020 21:22

Juz spokojnie mógł mieć 3 gole

Nitrogen 20.09.2020 21:22

Ależ Ronald marnuje

Endru 20.09.2020 21:22

No paraticzi jednak sprzata w juve

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się