jak w meczu z sampą jak z Lukaku klepali , piękne to było
Bardzo bym chcial ogladac Eriksena czesto na boisku
pożyjemy zobaczymy, ostatnio grał, licze na to,że do Conte dotrze, że musi mieć grajka do rozdawania piłek
i tak nie ma co narzekać 3 lata temu, Lukaku Eriksen Hakimi, można było co najwyżej pomarzyć
eriksen to murawy nie powacha mordeczko
wystarczy, że bedzie grał Vidalem i Barellą, przed nimi Eriksen, to Eriksen będzie naszym najmocniejszym wzmocnieneim
Ah te stare betony wloskie
Ranieri obity przez pirlo xD
po 30 wszyscy
odchoodza godin, valero, candreva i pewnie asa
Wraca Ivan z Radja i to sa tez wzmocnienia
Gosciu nie ma hajsu czego ty nie rozumiesz
jeszcze rok
Do kiedy ma kontrakt Young
Kolarov po roku moze odejsc Vidal max 2
Sprowadza srarych pilkarzy na pozycje na krorych trzeba miec końskie zdrowie i mega kondycje
nie no lepiej samymi gnojami a nie darmowymi pilkarzami na juz
Conte robi balans
Vidal i kolarob
Przelicz srednia wieku prosze Cie
Którymi ? Hakimi Barella Sensi Bastoni ?
Umiesz liczyc Skepta?
Contw sprowadza staruchow i robi kadre na teraz a sie zesra na rzadko zostawi nas a my zostaniemy z tymi emerytami
ochyda
Ja jestem bardzo zadowolony z powrotu do Interu zdobywcy ligi mistrzow Ivana Perisica
Ewidentnie z rudym się nie chciał nikt kumplować to w książkach siedział
gra bardzo madrze
no specjalnie uzyteczna to nie jest ale nie twierdze ze klusek to glab
Pewnie wyczytana na wiedza bezuzyteczna co
Ale musi coś zrobić z plastyka twarzy koniecznie
taka ciekawostka
ludzie mniej inteligentni lepiej radza sobie z nauka jezykow
Juz w tym wieku, to beezie niezly kot na skrzydle
Kulusevski zna 8 jezykow to swiadczy o tym ze jest mega inteigentny oraz utalentowany
#czasHirvinga
Lozano kozacko dzis
Lozano niezle wszedł w sezon
Ty chciales Lozano najbardziej
to bedzie mega grajek probably
No z tej trojki to najbardzie chcialem kulusevvskiego
Minutach meczu
Minutach meczem
Na uj nam kuluszewski, tonali czy jakis inny podrzedny kumbula
Słyszałem ze komentatorzy już ogłosili Pirlismo po 30
Ale zarabia pewnie 3x mniej albo i wiecej
Zwłaszcza że kulusevski kosztował 25 baniek wiecej
Teraz nie wiadomo jak na tym wyjdziemy
Moglismy miec kulusevskiego wybraliśmy Eriksena
no fatalnie zagral w 1 polowie
Kuluszewski prze uj
oby tylko CR do konca sezonu miał taką skuteczność a bedzie dobrze
to jest pilka, to jest tylko 1-0, juve nie gra nic wielkiego, a sampa no faktem jest to niestety bardzo slaba ekipa
pozamiatane, mistrz pewny
PIRLO ogarnal niestety
Dumanowski "Widać że Sampdoria nie wywiezie z Turynu pkt" jaki dzban
Dobrze gra Juventus
3 na 3 a ten strzela bezsensownie. Troche lepsza ekipa i mogloby byc roznie
Tu sie na razie nie ma co podniecac to tylko Sampa
Ten mckenzie dobry koń w srodku, bdb uzytkowa technika
xDDDD
komentatorzy ćpają coś. Nie widziałem by juve siedziało cały czas na sampie...są lepsi, ale bez przesady
ale zaskoczony jestem, że Sampa dlugo siedzi na polowie juve
jak to mawiał Franc Smuda
z tym składem co oni mają to mogą powalczyć o spadek
z Sampa to stawialem 3-0 i pewnie tak się skonczy
do tego z przeciwnikiem pokroju sampy
wyciągać jakiekolwiek wnioski na podstawie kawałka pierwszego meczu
widać że zadowlony. Conte tak podjarany , że pewnie żonie robi helikopter
Juve na świeżej miotle to widac
no i będzie sobie żył łysa główka beztrosko jeszcze przez sezon
powiem ci na koniec sezonu
Spał winogrono zrywa i kaczki karmi z tego co widziałem na foto
Odpowiadaj
no tak ja ci odpowiem kto wygra scudetto i spadnie z ligi
Na to pytanie odpowiem ci na koncu sezonu
nadal nie uzykalem odp
Zobacz na takiego IlCapitano jak mu odwala z braku sukcesow
no ale pojawia się pytanie gdzie Paratici wyjasnia Marotte?
no a u nas Spaleciak w golfa gra
Kibice Interu sa głodni i zniecierpliwieni
ostatnio czytalem o tych 88mln cos takiego
bo kibice Intera to nie mają xD
Nie wiem skąd to 90 mln się wzięło
Dokładnie
Kibice juve zawsze maja jakies ale
na Higuainie maja 18 mln straty a nie 90
Kibice Juve chca go za jaja powiesic bo chce sie pozbyc lepszego Pellegriniego, a zostawic De Sciglio
pirlo jeszcze nie ma skazonego łba mentalnoscia wloska jak taki sarry, conte etc i na swiezosci beda jechac
No moze tak byc ze jeszcze bedzie doceniony ten sezon kluczowy jest dla niego
na samym Higuainie maja straty kapitalowe prawie 90mln xD co ty pieprzysz
narzekaja na niego jak cholera a ty mowisz ze sprzata
Szrot i dziadów w juve
Co paratici sprzata?
Juz spokojnie mógł mieć 3 gole
Ależ Ronald marnuje
No paraticzi jednak sprzata w juve