Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

JoaoMario 21.09.2020 11:06

Wogole czuje ze pomoc powinna wygladac tak Vidal Gagliardini Joao Mario

JoaoMario 21.09.2020 11:06

Mamy Dalberta a to top na lewym wahadle

pluto11 21.09.2020 10:53

Ciekawe czy Gosensa sprzedadzą

pluto11 21.09.2020 10:53

Firpo ponoc idzie do Atalanty

jaszczomb 21.09.2020 10:51

precz z komuna

Orzeu 21.09.2020 10:50

23.09

Nasir 21.09.2020 10:50

do kiedy ban

Nasir 21.09.2020 10:50

jezu kapytaniokowa opamietaj sie tam typie

Orzeu 21.09.2020 10:50

równo dobę i 1 minutę 30 sekund wytrzymał

Nasir 21.09.2020 10:49

znowu ban?

Orzeu 21.09.2020 10:49

capitano sie dlugo wolnością nie nacieszył :lol:

Nasir 21.09.2020 10:48

widze popierasz ruch BLM

Kredence 21.09.2020 10:47

nie ma łatwo

Kredence 21.09.2020 10:47

czarny chleb, czarna kawa a potem na noc do roboty

Kredence 21.09.2020 10:47

witam nasir

Nasir 21.09.2020 10:46

witam kredence jakie plany na dzisiaj jakie posilki

Kredence 21.09.2020 10:45

trener sprowadza zawodnikow do swojej taktyki, normalnie szok

jaszczomb 21.09.2020 10:44

on buduje kolektyw

Nasir 21.09.2020 10:43

savulikees nie wstydz sie, pisz cos

Pazza12 21.09.2020 10:42

A wokół kogo on buduję drużynę? Bo ja tam nie widzę nikogo. On sprowadza swoich zawodników do swojej taktyki

Orzeu 21.09.2020 10:37

no dobra można było się spotkać ale spójrzmy realnie: nic nie wskazuje na to że Conte próbuje budować drużynę wokół Eriksena

Pazza12 21.09.2020 10:33

Na pewno nie Bergomi bo on to od początku mówi że Eriksen to nie jest piłkarz Conte

jaszczomb 21.09.2020 10:33

kopiuj wklej z algorytmu cenzorka i git

Pazza12 21.09.2020 10:32

Orzeu z takim stwierdzeniem można było się spotkać na it. W wypowiedzi jakiegoś koło nie pamiętam jakiego już

Orzeu 21.09.2020 10:31

jaszczomb dużo by tu trzeba było wypisywać

maniekfci 21.09.2020 10:23

witam @Nasir, sprawa zdaje się być opanowana, przekonam sie po powrocie do doma

Endru 21.09.2020 10:23

Kortnej*

Endru 21.09.2020 10:22

Krotnej to byla dziewczyna bonusa?

Nasir 21.09.2020 10:20

czy kortnej nadal cie testuje czy jedna uznala twoja dominacje i juz wysyla nudeski w pelnym rozwarciu?

Nasir 21.09.2020 10:20

witam maniek

maniekfci 21.09.2020 10:19

xd typ zwyzywał skiepte od cfeli i się pytasz czego nie ożna pisać

jaszczomb 21.09.2020 10:16

moge dalej opisywqac joaomario per karaluch?

jaszczomb 21.09.2020 10:15

orl, opiusz czegio nie wolno juz pisac

Orzeu 21.09.2020 10:14

śmieszy mnie to, że niektórzy sugerują że Conte sprowadza żołnierzy żeby "miał kto za Eriksena biegać" :lol:

Dzonyy 21.09.2020 10:12

nie Ty go obudizles tylko nasir

maniekfci 21.09.2020 10:07

w zupełności

jaszczomb 21.09.2020 10:05

donosaiki musza wystarczyc co

maniekfci 21.09.2020 10:04

teraz mieć moda to coś pięknego, masakrowałbym

maniekfci 21.09.2020 10:04

niestety szerzy się tutaj mental polskiego husarza na wygnaniu, czyli prostactwo, chamstwo i po prostu polactwo

maniekfci 21.09.2020 10:04

coś pięknego

maniekfci 21.09.2020 10:03

buhahah kolejny odpalony

jaszczomb 21.09.2020 09:57

czego teraz nie mozna uzywac orł?

Endru 21.09.2020 09:55

Kiedy zdjecia Vidala w koszulce Interu?

Endru 21.09.2020 09:55

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Orzeu 21.09.2020 09:55

dlatego zaostrzyliśmy cenzora

Pjerun 21.09.2020 09:53

poziom tego sb to jest poziom benevento, a nie Interu

Nasir 21.09.2020 09:53

panowie musicie popracowac nad mentalem, bardzo szybko sie odpalacie

Nasir 21.09.2020 09:52

pdw

Orzeu 21.09.2020 09:52

żegnam Pader

Pader88 21.09.2020 09:51

Gowno o mnie wiesz cfelu wiec sklej pyzde

Skepta 21.09.2020 09:41

:lol:

Skepta 21.09.2020 09:40

soldi22 Posty: 2 Rejestracja: 27 sie 2010 18:11

Skepta 21.09.2020 09:40

a wiecie co mnie najbardziej rozbawilo? ze obudzxilem jakiegos incela po 10 latach

Skepta 21.09.2020 09:34

no uzytkownicy: interfann, woocash, ilcapitano, soldi 22 i pader88 to incele

Orzeu 21.09.2020 09:33

co

Skepta 21.09.2020 09:33

ale on sie nie sprul tylko odp normalnie

Skepta 21.09.2020 09:32

procz nasira

Skepta 21.09.2020 09:32

ci ktorzy sie tam spruli w tym temacie to incele jak nic

Skepta 21.09.2020 09:31

chyba kogos dupa zapiekla xd

Skepta 21.09.2020 09:31

chcailem poruszyc fajna dyskusje ale niestety

Skepta 21.09.2020 09:31

masakra

Nasir 21.09.2020 09:29

dlaczego administracja blokuje wszystkie tematy na forum nie zwiazane z pilka, przeciez od tego jest chyba hyde park

pluto11 21.09.2020 09:14

Raczej Gagliardiniemu

SETE 21.09.2020 09:12

albo Gagliardiniemu

CzarodziejCzasu 21.09.2020 09:11

Conte pewnie wyjątkowo dobrze zrobił żonie w nocy

SETE 21.09.2020 09:09

Skrzyzuja sie , chyba w jakims Barze na Ibizie podczas wakacji :)

CzarodziejCzasu 21.09.2020 09:09

Messi za rok w Interze

Claudio 21.09.2020 09:09

"Messi żegna Vidala: „Życzę ci wszystkiego najlepszego, jesteś fenomenem: nasze drogi znów się skrzyżują”"

SETE 21.09.2020 09:09

Czarodziej nie ma ku temu watpliwosci, ale widziec Pirlismo po pol h gry :)

CzarodziejCzasu 21.09.2020 09:07

Jest ogień z przodu

CzarodziejCzasu 21.09.2020 09:07

Kulusevski ronalda Dzeko dybal

KoBa 21.09.2020 09:07

TS: Conte chce postawić na Perisicza na LFB

CzarodziejCzasu 21.09.2020 09:06

Juve bedzie mocne pogodzmy sie

SETE 21.09.2020 09:05

nie wspomne ze Sampa wczoraj to byl w 1 polowie poziom extraklasy

SETE 21.09.2020 09:04

Luki XD , dokl. Z tego co kojarze to DUmanowski podczas meczu juz w 1 polowie ocenil ze widac Pirlismo XDXD skad Ci ludzie sie biora

jaszczomb 21.09.2020 09:03

niesamowite

CzarodziejCzasu 21.09.2020 08:58

Co za rzut

CzarodziejCzasu 21.09.2020 08:58

Anthony Davis Panowie

Luki165 21.09.2020 08:46

Czytając komentarze na Twitterze, fb czy tam na różnych portalach to już jest przesadzone kto zostanie mistrzem Włoch. Pirlizmo w natarciu :) dobrze ze ten Vidal już w Mediolanie. Zostały 2 tygodnie żeby pozbyć się szrotu i spróbować zaatakować ewentualnie jakiś większy cel.

Kredence 21.09.2020 08:34

Vidal już zaczął badania

chonciak 21.09.2020 08:01

Na chwilę obecną pierwszy wpierdul w roku się kasuje.

Dzonyy 21.09.2020 08:00

Nie no zartuje, ale mega mnei grzeje jak laski atakuja facetow

chonciak 21.09.2020 08:00

Komu i za co ? :D

Dzonyy 21.09.2020 07:59

Ja bym juz jej sierpa sprzedał :D

Dzonyy 21.09.2020 07:59

o ciul co za loser :D

Dzonyy 21.09.2020 07:59

xDDD

Chuchu 21.09.2020 07:53

Nasir to taki trochę testoviron shoutboxa

maniekfci 21.09.2020 07:49

mam nadzieję, że grzecznie przeprosił i pozwolił jej skończyć tę laskę w kiblu chadowi

maniekfci 21.09.2020 07:49

xddd

Nasir 21.09.2020 07:37

niestety nie zdazylem nagrac

Nasir 21.09.2020 07:36

bylem tam w sobote siedze sobie w aucie nagle widze wychodzi laska za nia leci koles, dogania ja lapie za reke ona cos krzyczy ona stoi i grzecznie slucha, nagle ona listwe jemu a ten ja probuje przytulac xddd

Nasir 21.09.2020 07:35

apropos modnych miejsc, pamietasz kiedys wyslalem ci wideo jak dwie laski robia sobie sesje na lokalizacji pomimo duzo wiatru i niskich temperatur?

maniekfci 21.09.2020 07:29

może się chwalić teraz przed koleżankami, że mieszka w stolicy i robić dużo zdjęć na insta w modnych miejscach

Nasir 21.09.2020 07:28

no ale juz nawet nie probuje zrozumiec

Nasir 21.09.2020 07:28

nie rozumiem jak mozna dobrowolnie obnizac sobie standard zycia o kilka poziomow

maniekfci 21.09.2020 07:27

Dawidek się dorzuci pewnie, najwyżej weźmie drugi etat

Nasir 21.09.2020 07:27

no ale chciala stolyce to ma

maniekfci 21.09.2020 07:27

no ale STOLYCA

Nasir 21.09.2020 07:27

xddd

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się