Archiwum shoutboksa

Nasir 21.09.2020 14:07

smacznego

Endru 21.09.2020 14:07

Klopsiki zjem z ziemniakami i burakami zwale konia i ide spac

Nasir 21.09.2020 14:07

witam endru jakie posilki dzisiaj ile krokow jakie plany na wieczor

Endru 21.09.2020 14:06

Perisic i nainggolan przyszli

jaszczomb 21.09.2020 13:56

sms mbappe i messi

Imrahil 21.09.2020 13:45

ktos jeszcze przyjdzie?

Imrahil 21.09.2020 13:39

wymieniam te nowe ryje

KoBa 21.09.2020 13:37

jeszcze Sanchez za free

Imrahil 21.09.2020 13:23

kolarov

Imrahil 21.09.2020 13:23

vidal, hakimi, pinamonti

Imrahil 21.09.2020 13:23

czylico

Kredence 21.09.2020 13:19

Arek rozdaje karty, taka prawda

Nitrogen 21.09.2020 13:17

*przez

Nitrogen 21.09.2020 13:17

I pomyśleć, że to się może wysypać tylko przed Milika xD

Nitrogen 21.09.2020 13:15

Też wiedziałem, ale za nic nie zdradziłem

Kredence 21.09.2020 13:15

a teraz juz wiemy z konkretnymi liczbami

Kredence 21.09.2020 13:15

owszem, wiemy ale bez kwot

Nitrogen 21.09.2020 13:13

Nitrogen 21.09.2020 13:04 Wiemy

Imrahil 21.09.2020 13:13

i dobrze, niech wydaja siano na kmiotow

Kredence 21.09.2020 13:13

blagam niech to sie wydarzy

Kredence 21.09.2020 13:13

Juventus are now in talks with Atlético Madrid to sign Álvaro Morata! €10m loan + €45m buy option offered to Atlético.

CzarodziejCzasu 21.09.2020 13:05

A na srodek kogos zainwestujemy

CzarodziejCzasu 21.09.2020 13:05

Po prostu licze ze candreva odchodzi bo na prawe mamy hakimiego i Danilo

CzarodziejCzasu 21.09.2020 13:04

To jest nielogiczne

CzarodziejCzasu 21.09.2020 13:04

Darmian straszny ogor, potwierdzam

mORGAN 21.09.2020 13:01

Darmian to w tym meczu wyglądał jakby mógł o skład w primaverze ewentualnie powalczyć

Lopez 21.09.2020 12:59

U mnie Lesny ma szacunek za to, ze pomogl ratowac Wisle.

Nitrogen 21.09.2020 12:59

Juventusiak po Morate, Roma rozjuszona i zaczyna gardzić Milikiem. Rozglądają się za alternatywami

KoBa 21.09.2020 12:44

W sumie wychodzi na to, że go nie potrzebujemy na ten moment, skoro Young śmigał na prawej stronie

KoBa 21.09.2020 12:43

Ciekawe co z tym Darmianem, skoro grał wczoraj

ZnawcaCalcio 21.09.2020 12:28

Mati Bór

ZnawcaCalcio 21.09.2020 12:28

Borek: Moder musi pracować nad odbiorami Marciniak słusznie wyjaśnia: Ma najwięcej odbiorów w ekstraklasie Borek: Nieważne.

ZnawcaCalcio 21.09.2020 12:18

a Sassuolo nie wiem jak tego nie wygrali

ZnawcaCalcio 21.09.2020 12:18

Nandez fajnie wczoraj wyglądał w Cagliari

ZnawcaCalcio 21.09.2020 12:18

i potrafi dogadać transfer

ZnawcaCalcio 21.09.2020 12:18

ogarnia temat

Nitrogen 21.09.2020 12:18

Leśniadorski to buc i cham, ale na piłce się zna

ZnawcaCalcio 21.09.2020 12:17

obijali Celtic i w ogóle

ZnawcaCalcio 21.09.2020 12:17

no ale dawali radę

Nitrogen 21.09.2020 12:16

Z Lazio chyba też druga

Nitrogen 21.09.2020 12:16

I była druga

Nitrogen 21.09.2020 12:16

Z Napoli

ZnawcaCalcio 21.09.2020 12:16

przecież pamiętam jak Legia jeszcze wygrywała grupę w LE z Lazio chyba :D

jaszczomb 21.09.2020 12:16

spoko, za rok to znowu bedzie ten rok kiedy awansuja do lm a potem przzyjdzie omoinia czy inna steuta i bedzie koniec marzen

Dzonyy 21.09.2020 12:16

Pamietacie jak Legia odjezdzala reszcie ligi za hajs z ligi mistrzow

Nitrogen 21.09.2020 12:16

To pewne

ZnawcaCalcio 21.09.2020 12:16

Leśniodorski robiłby regularnie przynajmniej LE

Nitrogen 21.09.2020 12:15

Bo tamten jednak bardzo ogarniał

Nitrogen 21.09.2020 12:15

Dziękuję Bogu, że Leśniadorski sprzedał mu tą ległe

Nitrogen 21.09.2020 12:14

Mioduski jak zwykle opisał

Dzonyy 21.09.2020 12:14

a co juz polecial ?

maniekfci 21.09.2020 12:14

oceń

Kredence 21.09.2020 12:14

VUKOVIC TRENER NA LATA

jaszczomb 21.09.2020 12:14

xddddd

jaszczomb 21.09.2020 12:14

maniekfci 21.09.2020 12:12 michniewicz i michniewicz, ja do tej pory myślałem, że to jakiś działacz pzpn a to trener

ZnawcaCalcio 21.09.2020 12:13

Czesław Michniewicz i 711 połączeń do fryzjera

maniekfci 21.09.2020 12:12

nie hejtujcie

maniekfci 21.09.2020 12:12

obłęd

maniekfci 21.09.2020 12:12

michniewicz i michniewicz, ja do tej pory myślałem, że to jakiś działacz pzpn a to trener

ZnawcaCalcio 21.09.2020 12:11

Michniewicz idzie do Legii?

maniekfci 21.09.2020 12:06

xdddd

Nitrogen 21.09.2020 12:05

Dokł

maniekfci 21.09.2020 12:05

ale to co, Vuko zwolniony?

jaszczomb 21.09.2020 12:05

naturalnym nastepca wujaszka w repce bylby kazdy janusz po 40 ktory oglada mecze repki z piwkiem w dloni

Nitrogen 21.09.2020 12:05

Z przyjemnością, ale niestety cenzura

maniekfci 21.09.2020 12:05

witam @Nitrogen, czy umieściłbyś mnie w swojej liście pogardy?

Nitrogen 21.09.2020 12:05

Wydawało się, że był naturalnym następcą Wuja w pierwszej reprezentacji

jaszczomb 21.09.2020 12:04

beka

Nitrogen 21.09.2020 12:04

Niestety

jaszczomb 21.09.2020 12:04

lel, chce sobie sam w cv napluc?

maniekfci 21.09.2020 12:04

kto to Czesław

Nitrogen 21.09.2020 12:04

Z reprezentacji

Nitrogen 21.09.2020 12:04

No do ległej

jaszczomb 21.09.2020 12:04

a jak rep to opisz, michniewicz gdzies idzie?

Nitrogen 21.09.2020 12:03

Reprezentacyjne jak wolisz

jaszczomb 21.09.2020 12:03

to jakies kolejne ekstraklasowe pierdy?

Nitrogen 21.09.2020 12:02

A ja rozjuszony Czesławem w ległej

ZnawcaCalcio 21.09.2020 12:02

Jestem podjarany Vidalem

maniekfci 21.09.2020 12:01

chłop ciągle w treningu był

KoBa 21.09.2020 11:59

Vidal ma zagrać z Violą, podobno jest w bardzo dobrej kondycji

Kredence 21.09.2020 11:56

chyba nie moze sie doczekac

Dzonyy 21.09.2020 11:53

to elegancko

Dzonyy 21.09.2020 11:53

uuu

CzarodziejCzasu 21.09.2020 11:52

Wymiana wszystkich

Dzonyy 21.09.2020 11:52

a co daje wild card ?

CzarodziejCzasu 21.09.2020 11:52

Czy na caly sezon

Orzeu 21.09.2020 11:52

tak

CzarodziejCzasu 21.09.2020 11:52

Orzeubwild card jest raz na runde?

Orzeu 21.09.2020 11:52

u mnie Theo Czalhanoglu Ibra Rebik

Dzonyy 21.09.2020 11:52

bo on pewnie cos ukluje

Dzonyy 21.09.2020 11:52

Chociaz zaluje, ze nie wzialem czalhanoglu

Dzonyy 21.09.2020 11:52

U mnie Ibra jako vc i bennacer

Orzeu 21.09.2020 11:51

dokl Ninja wygra nam tą ligę

CzarodziejCzasu 21.09.2020 11:51

Ibra, hakam i theo

Dzonyy 21.09.2020 11:51

a dzisiaj ktos od Ciebie jeszcze gra ?

CzarodziejCzasu 21.09.2020 11:51

Nonja wygram ta ligeb

CzarodziejCzasu 21.09.2020 11:51

Darmian za candreve, hakimi za mosesa, kolarov za godina. Czyli jeszcze brozovic za mikenkovicia

Dzonyy 21.09.2020 11:51

Randama jak tam fantasy ? Ostro zapunktowaliśmy wczoraj.

Dzonyy 21.09.2020 11:50

Ja myslę, ze merkato zamkniete.

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się