Archiwum shoutboksa

Dzonyy 21.09.2020 08:00

Nie no zartuje, ale mega mnei grzeje jak laski atakuja facetow

chonciak 21.09.2020 08:00

Komu i za co ? :D

Dzonyy 21.09.2020 07:59

Ja bym juz jej sierpa sprzedał :D

Dzonyy 21.09.2020 07:59

o ciul co za loser :D

Dzonyy 21.09.2020 07:59

xDDD

Chuchu 21.09.2020 07:53

Nasir to taki trochę testoviron shoutboxa

maniekfci 21.09.2020 07:49

mam nadzieję, że grzecznie przeprosił i pozwolił jej skończyć tę laskę w kiblu chadowi

maniekfci 21.09.2020 07:49

xddd

Nasir 21.09.2020 07:37

niestety nie zdazylem nagrac

Nasir 21.09.2020 07:36

bylem tam w sobote siedze sobie w aucie nagle widze wychodzi laska za nia leci koles, dogania ja lapie za reke ona cos krzyczy ona stoi i grzecznie slucha, nagle ona listwe jemu a ten ja probuje przytulac xddd

Nasir 21.09.2020 07:35

apropos modnych miejsc, pamietasz kiedys wyslalem ci wideo jak dwie laski robia sobie sesje na lokalizacji pomimo duzo wiatru i niskich temperatur?

maniekfci 21.09.2020 07:29

może się chwalić teraz przed koleżankami, że mieszka w stolicy i robić dużo zdjęć na insta w modnych miejscach

Nasir 21.09.2020 07:28

no ale juz nawet nie probuje zrozumiec

Nasir 21.09.2020 07:28

nie rozumiem jak mozna dobrowolnie obnizac sobie standard zycia o kilka poziomow

maniekfci 21.09.2020 07:27

Dawidek się dorzuci pewnie, najwyżej weźmie drugi etat

Nasir 21.09.2020 07:27

no ale chciala stolyce to ma

maniekfci 21.09.2020 07:27

no ale STOLYCA

Nasir 21.09.2020 07:27

xddd

Nasir 21.09.2020 07:27

gdzie 90% tej kwoty to czynsz

Nasir 21.09.2020 07:27

i bedzie zarabiac 2,5k

Nasir 21.09.2020 07:27

najlepsza beka ze agatka znalazla prace

maniekfci 21.09.2020 07:26

grzeczny dawidek

maniekfci 21.09.2020 07:26

XD

maniekfci 21.09.2020 07:26

xd dokładnie

Nasir 21.09.2020 07:26

a w niedziele dawido ja wiezie prosto do wwa

Nasir 21.09.2020 07:26

troche uryna tam zalatuje

Nasir 21.09.2020 07:25

ja nie mam w zwyczaju jezdzic na dworzec

Nasir 21.09.2020 07:25

nie, ona przyjezdza pociagiem a potem boltem

maniekfci 21.09.2020 07:25

czy dawidek od razu grzecznie przywozi ją do Ciebie?

Nasir 21.09.2020 07:24

ja tymczasem koncze poranne espresso, agatka wczoraj odebrana o 18 przez dawidka, ona mu mowi ze przyjezdza do dagmary na weekend jak przyjezdza do kielc, o 19 wpadla zosia, dzisiaj mam zaplanowane 2 sprzedzaze na ok 8k a moze cos jeszcze wpadnie

maniekfci 21.09.2020 07:23

xddd amen

maniekfci 21.09.2020 07:22

opisz co u CIebie nasir, ile sprzedaży dzisiaj, z kim wczorajsza noc, godzina odbioru Agatki z dworca i czy przed czy po espresso

Nasir 21.09.2020 07:22

ona po prostu musi zrozumiec ze o ciebie trzeba sie postarac, ta knaga nie jest za darmo, a pod reka masz 3 opcje na szybkim wybieraniu

maniekfci 21.09.2020 07:21

można tak powiedzieć, ale ja jako początkujący chad znałem, tę technikę już wcześniej

Nasir 21.09.2020 07:21

czyli moje wpisy opisujace taktuke push and pull nie poszly na marne, jestem z was dumny

maniekfci 21.09.2020 07:20

małymi krokami do celu

maniekfci 21.09.2020 07:20

nie, próbuje wziąć pod pantofelek, po czym zastosowałem wycofanie i ochłodzenie i następuje taki szok, że masakra

Nasir 21.09.2020 07:20

pewnie Kortney ci mowi ze potrzebuje przestrzeni i czasu na zastanowienie

maniekfci 21.09.2020 07:18

witam, to od początku, aktualnie wjeżdża jajecznica, 5 jaj, 5 g oleju kokosowego, pomidor i papryka, potem indyk 150 g, makaron 50 g, migdały 30 g, baterii na godzinę 07:17 100%, wieczór to pewnie leżenie jak na polaczka na etacie przystało, z Kortnej ciche dni

Nasir 21.09.2020 07:16

witam maniekfci jakie posilki dzisiaj ile procent baterii w ajfonie jakie plany na wieczor jakie stopien zdemolowania Kortnej zeszlej nocy?

maniekfci 21.09.2020 07:14

VIDAL

ragnar 21.09.2020 06:11

znowu barca w grupie LM :)

maverik 21.09.2020 00:45

Vidal wraca do Barcelony

Endru 21.09.2020 00:02

Messi napisal do Vidala ze na pewno znow sie spotkają wiec wiecie co sie dzieje za rok

CzarodziejCzasu 20.09.2020 23:13

I srodek bedzie mial mniej roboty

CzarodziejCzasu 20.09.2020 23:13

Na nieszczęść ie dostana dzeko

CzarodziejCzasu 20.09.2020 23:11

Dobry mecz juve ale ja nie wierze w ich pomoc

Alfa 20.09.2020 23:11

dokl

Claudio 20.09.2020 23:09

pierwszy*

Claudio 20.09.2020 23:09

Przeciwko Juve nie daje się karnego. To pierszy punkt regulaminu SerieA

Claudio 20.09.2020 23:09

pytasz się serio czy trollujesz?

Alfa 20.09.2020 23:08

dali karnego za to?

Claudio 20.09.2020 23:07

Bonucci solidny nastepca De Ligta w grę w siatkówkę :D

Michellaga 20.09.2020 22:57

ale to trzeba sie interesowac terminarzem

Michellaga 20.09.2020 22:57

no panie pango nie bardzo

Skepta 20.09.2020 22:51

Spokojnie jutro Inter iz beck

CzarodziejCzasu 20.09.2020 22:50

kto jest za to odpowiedzialny?

CzarodziejCzasu 20.09.2020 22:50

i cyk, -3 do Juve juz

Ojciec SB 20.09.2020 22:43

ale upodobania trenera do gagli ambrozego itd nie napawaja optymizmem

Ojciec SB 20.09.2020 22:42

na papierze jestesmy najlepsza druzyna ligi taka prawda

Klinsi64 20.09.2020 22:41

roma i napoli ich zweryfikuje

Klinsi64 20.09.2020 22:41

sampa to zaden rywal

Ojciec SB 20.09.2020 22:41

tez uwazam ze mamy dobra druzyne, tylko trener z pupy

Klinsi64 20.09.2020 22:41

oni sa cali gowniani

CzarodziejCzasu 20.09.2020 22:41

no i nie wierze ze McKennie ma ogarnac srodek pola xD

CzarodziejCzasu 20.09.2020 22:40

Juventus ma gowniane wahadla mimo wszystko

Klinsi64 20.09.2020 22:40

mamy dobra druzyne

Klinsi64 20.09.2020 22:40

nikigo takiego nie potrzebujemy

Ojciec SB 20.09.2020 22:39

myslicie ze vidal to bedzie nasz wybawiciel zbawca?

Klinsi64 20.09.2020 22:39

znowu to portugalskie scierwo

Imrahil 20.09.2020 22:38

dokl

CzarodziejCzasu 20.09.2020 22:38

I po scudetto

Skepta 20.09.2020 22:37

Masakra jakas nic nie graja w sumie ledwo ich nayebali tylko 3;0

Czarson 20.09.2020 22:34

Pirlo aż się woda oblał

Czarson 20.09.2020 22:33

Ronald gol

Krisu 20.09.2020 22:30

Antonio jak nie teraz to kiedy?

Claudio 20.09.2020 22:28

ale Szczesny im dupsko uratowal

Krisu 20.09.2020 22:27

Ja też nie widzę. Nic nie grają z przodu ani z tyłu. Weryfikacja przyjdzie w kolejnych meczach

Claudio 20.09.2020 22:25

szczerze mowiac gra juve szalu nie robi. Są dobrym zespolem, ale nie widze tu takiej druzyny ktora mozna sie bać

Luki165 20.09.2020 22:25

Dobrze ze ta saga z tym Vidalem się kończy.

Klinsi64 20.09.2020 22:25

CIAO MILANO,CIAO INTER SONO QUI ❤

Endru 20.09.2020 22:24

Dzieki bereszynski za zabicie meczu

Luki165 20.09.2020 22:24

I cyk gówno gol

Endru 20.09.2020 22:23

Bereszynski kmiot

Luki165 20.09.2020 22:23

Typowo haha

pluto11 20.09.2020 22:23

I wykrakałem

pluto11 20.09.2020 22:23

Niby takie dobre a 1-0 ze slaba Sampa prowadzą

Luki165 20.09.2020 22:23

Czym oni sie tam podniecali?

Luki165 20.09.2020 22:22

Włączyłem te Juve i nic nie grają.

Endru 20.09.2020 22:19

Na humoru poprawe

Endru 20.09.2020 22:18

Dawaj sampa jakiegos farfocla

Endru 20.09.2020 22:06

Liczylem ze powie Forza Inter

Endru 20.09.2020 22:04

Ale pewnie strzeli z karnego

Endru 20.09.2020 22:04

Ronaldo nie idzie

JoaoMario 20.09.2020 22:02

Tez swietnie ulozona noga,dobre podania ,szybkosc drybling

JoaoMario 20.09.2020 22:01

A Kulusevski troche mi Joao Mario przypomina

Vancore 20.09.2020 22:01

nachwalili sie tego juve a oni tak naprawde nic ciekawego nie graja

Shoutbox

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625747

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się