Archiwum shoutboksa

Claudio 20.09.2020 21:22

Sampa to przecietny zespol. Pewnie znowu 5 kolejek przed koncem nie beda pewni utrzymania

zemaria 20.09.2020 21:21

to nawet nie włączam jak osrana

pluto11 20.09.2020 21:20

Jezeli Juve wygra scudetto to Cinte poleci to jest pewne

WTC 20.09.2020 21:20

szkoda czasu na tą kopaninę

WTC 20.09.2020 21:20

ja se idę Real obejrzeć

Claudio 20.09.2020 21:20

czemu niby Marotta mialby byc wyjasniony?

WTC 20.09.2020 21:19

zgodnie z oczekiwaniami wygląda jak gówno

pluto11 20.09.2020 21:19

Potrzebuja Candrevy na prawej stronie

Endru 20.09.2020 21:19

Osrana

Claudio 20.09.2020 21:19

ja jak wlaczylem to byla poprzeczka ronaldo a reszta meczu na polowie juve wiec ciezko mi sie do nich odniesc ;)

Endru 20.09.2020 21:19

Juve jak wygra w tym sezonie scudetto to zdecydowanie Marotta wjasniony przez Partacza

zemaria 20.09.2020 21:19

gra cos doria czy osrana

WTC 20.09.2020 21:18

norma na eleven

pluto11 20.09.2020 21:17

Juz chwala mlodego amerykanca

Rebelde 20.09.2020 21:16

na Eleven już po 4min meczu, stwierdzili jak świetnie Pirlo ich poustawiał, bo tak fajnie sie przesuwają ehhhh

Claudio 20.09.2020 21:14

o Vidal przyleciał. Czyli jednak bedzie

Skepta 20.09.2020 21:14

Pirlo zdemoluje lige

Claudio 20.09.2020 21:13

wlaczam juve atu pindolenie o "PIRLIZMO" odechcialo mi sie ogladac. Chyba sobie Realem zobacze

Michellaga 20.09.2020 21:13

bardzo solidnie graja

Nitrogen 20.09.2020 21:12

Ale Juve gra przyzwoicie póki co

Nitrogen 20.09.2020 21:12

Ronald poprzeczka

slawkomir11 20.09.2020 21:09

nc plus go nie działa :O

slawkomir11 20.09.2020 21:09

dajcie link do yuve

bitels10 20.09.2020 21:03

szczęście nowicjusza

CzarodziejCzasu 20.09.2020 21:02

Mowilem xD Kulusevski to kozak

Imrahil 20.09.2020 21:02

ladny strzal

bitels10 20.09.2020 21:02

ale to zmieścił masakra

Michellaga 20.09.2020 21:02

KULU

Nitrogen 20.09.2020 21:01

1

Nitrogen 20.09.2020 21:01

Kulusewski

Endru 20.09.2020 20:52

Za wysoko ta sampa ustawiona cos

Endru 20.09.2020 20:52

Tonelli juz zolta

Radostin91 20.09.2020 20:51

lekko zawiany chyba jest :P

Orzeu 20.09.2020 20:49

Orzeu 20.09.2020 20:49

nie ma jeszcze ale kibice juz czekają

Endru 20.09.2020 20:47

Jestem ciekaw tego amerykańca

Michellaga 20.09.2020 20:46

sa fotki?

pluto11 20.09.2020 20:45

Jeszcze koluje nad lotniskiem i sie zastanawia

Orzeu 20.09.2020 20:44

tak

Michellaga 20.09.2020 20:44

vidal doleciał?

pluto11 20.09.2020 20:42

Tacy to tylko u nas

Nitrogen 20.09.2020 20:41

Emeryt 35 lat niestety

pluto11 20.09.2020 20:41

Mlodzin jakis?

Nitrogen 20.09.2020 20:40

Zawodnik Juventusu

pluto11 20.09.2020 20:40

Co to za Frabotta

pluto11 20.09.2020 20:40

Bo z mocna lawka nie tyrasz zawodnokow az dostana kontuzji czy soe wykartkuja tylko mozesz rotowac bo Radja czy Vidal i Barella Brozo to jeden poziom wiec nie ma problemu co 2 mecze zmieniac skald no i Eriksen z Sesnim to samo

Endru 20.09.2020 20:39

Pirlo jak defensywnie

pluto11 20.09.2020 20:38

Ja rozumiem ze finanse ze drogo trzymac goscia typu Brozo czy Radja na lawce ale jezeli chcemy cos wygrac to powinnismy miec mocna lawke a nie Vacino i Gagliardini

Piter 20.09.2020 20:38

widzę że jakaś zemaria bardzo nie lubi skepty, ale też nie lubi mnie niestety, tylko ja kompletnie nie wiem kto to jest. mógłby mi ktoś tak na szybko przypomnieć co to za osoba? xd

Piter 20.09.2020 20:37

w końcu ktoś mający pojęcie o piłce na tym forum

Piter 20.09.2020 20:36

gadasz z sensem pluto szanuje

pluto11 20.09.2020 20:36

Tylko dobrze by bylo zeby w takiej sytuacji wchodzil Radja czy Brozo

pluto11 20.09.2020 20:35

Jakies inne kontuzje i kartki i zeby nie bylo ze gramy Gaglia i jak w poprzednim sezonie Valero

Endru 20.09.2020 20:35

Gagliardini ma tu jakiegos swojego fana?

Nitrogen 20.09.2020 20:35

A nawet meczów

pluto11 20.09.2020 20:35

Bo Sensiego trzeba liczyc na max 15 meczy

Piter 20.09.2020 20:35

dokł @pluto11

pluto11 20.09.2020 20:34

Przy tej intensywnosci jaka bedzie w tym sezonie i tylu meczach powinnismy miec szeroka i zrównoważona kadre a nie jakies Gaglie z ławki

Endru 20.09.2020 20:33

Niestety

Piter 20.09.2020 20:32

vidal welcome to galatasaray w takim razie

Piter 20.09.2020 20:32

aha

Endru 20.09.2020 20:32

Z lewej

Endru 20.09.2020 20:32

Tam jsst kibic galatasaray

Piter 20.09.2020 20:32

oceńcie gościa

pluto11 20.09.2020 20:31

Moze nie przerażajace ale lipa ze Radje wypchna na sile a zostanie Gaglia i Vecino

Nitrogen 20.09.2020 20:30

Faktycznie. Jest to przerażające

pluto11 20.09.2020 20:30

Ja soe baje tego ze w ostatni dzien okienka bedziemy oddawac Radje za groszs aby sie pozbyc a on potrzebny jest

Piter 20.09.2020 20:30

z gagsem to wygląda lepiej

Endru 20.09.2020 20:30

A moglo byc Tonali Sensi Barella :)

Endru 20.09.2020 20:29

Kazde zestawienie zajebiste bez gagsa lub Vecino

Woo-cash 20.09.2020 20:29

Sensi nie pije

Endru 20.09.2020 20:29

Sensi Nainggolan Vidal

pluto11 20.09.2020 20:28

Vidal Barella Eriksen

Endru 20.09.2020 20:28

Barolo nie pije

Piter 20.09.2020 20:28

coś pięknego

Piter 20.09.2020 20:28

vidal ninja i barolo

Woo-cash 20.09.2020 20:27

Wylądował

Endru 20.09.2020 20:27

Brozovic-Vidal-Nainggolan chce to zobaczyc

Piter 20.09.2020 20:26

jestem pod wrażeniem jak tutaj wielkie osobistości z SB byłby w stanie opchnąć gówniaka do dobrego klubu w zamian za ich podstawowego gracza xd

Endru 20.09.2020 20:25

Moga wypasc z gry na miesiac xd

Piter 20.09.2020 20:25

no właśnie xd

Endru 20.09.2020 20:25

Ja sie boje przywitania Nainggolana z Vidalem

pluto11 20.09.2020 20:24

Ja to bym chci zeby Radja zostal bo ktos taki z lawki jest potrzebny

Nitrogen 20.09.2020 20:24

No Atalanta marzy z pewnością o Gagliardnim czy połamanym Vecino

maniek-maniek 20.09.2020 20:24

wypożyczenie za 2 mln z obowiązkiem wykupu za 18 i gra gitara

Endru 20.09.2020 20:23

I marzyl sobie o Kante

pluto11 20.09.2020 20:23

Ale jak bysmy im Vecino albo Gaglie dali w rozliczeniu

Endru 20.09.2020 20:22

Conte dzis lezal na kanapie i ogladal mecz chelsea

Klinsi64 20.09.2020 20:21

no na bank wydamy 20 mln za gosensa teraz albo wiecej

pluto11 20.09.2020 20:19

Zaraz bedzie wysyp filmikow z lotniska

pluto11 20.09.2020 20:19

Gosensa bym przywital oddac im Gaglie albo Vecino

maniek-maniek 20.09.2020 20:18

Atalanta zaiteresowana Fripo czyżby Gosens komibinowany do nas?

Piter 20.09.2020 20:15

Conte to mu pewnie spamował codziennie messengera

Ojciec SB 20.09.2020 20:13

conte go nie przywital?

CzarodziejCzasu 20.09.2020 20:12

na impreze leci ewidentnie

KoBa 20.09.2020 20:12

Out*

KoBa 20.09.2020 20:12

Berni przyznał się ponoć, że w CV trochę nakłamał i z tym bramkarzem chodziło o dyskotekę dlatego pit

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się