no nie, zaraz będzie chciał Mane żeby mu kupić
i mysli, hmm ten kepa to brakujacy element do skeduta
https://www.instagram.com/p/CFXYUV4KyfC/?utm_source=ig_embed Conte to wlasnie sobie oglada Kante
Kante to wymysł pismaków i tego się trzymamjmy
brakuje darmiana xd
dziubek to chyba Marek Kondrat robił temu Vidalowi
Pan COnte by ci powiedział że do scudetto, brakuje jeszcze kante
Ja odpalam sassuoli
4 tys euro
no to mozna sie rozejsc i czekamy, az go taksa zabierze do jakiegos motelu pod mediolanem gdzie ebdzie oczekiwal testow
Podoba mi sie bluza vidala
no dobra ide po szampna 19 scudetto staje się faktem
wszystko pasuje
xd
dokladnie
Leci ekonomiczna klasa ekonomiczny transfer ekonomiczny samolot
a no to chyba ze
Co tam sapiesz
przeciez on tam jest na lotnisku w Barcelonie
To w Barcelonie
bedzie dopeiro jutro i z marszu na badania
nie przyleciał jeszcze
jedzie autokarem z orbisu
ale on już przyleciał XD
Vidal w drodze https://www.facebook.com/iloveim1908/videos/1277338749279149
zeby teraz to wydac na jakis prywatny samolot
nie po to tyle negocjowalismy o ten milion
on juz czeka
chyba sobie zobacze jakieś kompilacje Vidala na YT, tak do podniesienia morałów
my nie mamy kasy zeby jakiemus Vidalowi prywatny samolot podstawiac
obronil xD
vidal już wylądował przecież xd
no leci klasa eko0nomiczna xd
No i takim leci
to jest lot komercyjny randama xd
i do baru
z lotniska ma go odebrac Radja
Na 99 procent to
ta w ostatnim przedziale zeby se mogl zajarac i piwerko zasunac w gardziel
To?
karniaczek dla chelsea
tak, klasa ekonomiczna
trzeba ucinac koszty
pandemia jest
no to moze tam leci
toz to jakis pasazerski jest xd
a może jedzie pociągiem?
tutaj niby jakis jest
Zostawcie Vidala, bo go Koroną zarazicie przebrzydli kibice barcy
Nie ma go jeszcze
czarodziej namierzyles juz Vidala na flighttracker?
Witamy arturo. Fajna fryzura
Michniewicz blisko dowodzenia Legiunia
opisz czuczu
Coraz głupsze te tematy na forum
paris platynov bedzie w hejt parku xD
to im się szczeniaka z Hiszpanii zachciało
a mogli sobie jakiegoś Fabiańskiego kupić za 10-15 baniek i mieć 2-3 lata z głowy
co drugi strzał gol
I on jest najdrozszym bramkarzem swiata
no Kępa ma 50% skuteczności obronionych strzałow
Ale ci bramkarze nigdy nie wskoczyli na poziom światowy
kepa na 16 ostatnich strzalow celnych wpuscil 11 goli
pelka dobra statystyke powiedzial wlasnie
ale to raczej taki mocny średniak
Ale jakos murzyn i bramkarz to sie nie klei
był jeszcze ten Kameni z Espanyolu
onana
Onana
No Mandanda i ten z Ajaxu
Chyba Mandanda prezentował się jako tako
Albo Kiep
Niech zmieni imię na "Kępa"
Jakos chyba za bardzo nie ma dobrych bramkarzy murzynów
jak na bramkarza
ten kepa to nawet posturę ma taką jakąś nijaką
czylie jednak ejszcze nie vidal wilkomen xd
dlatego nigdy nie puścił bramki
bo Berni to Charles Xavier z X-men
chociaz pamietam jedfen sparing 4 lata temu jak zagral to odwalil to samo ale jakis pastuch z trentino nie trafil na pusta
nie pasuje mi niczym ananas na pizzy
bramkarz murzyn to jakoś mi się gryzie z moim poczuciem smaku
wiem Vancor
mlody 28 letni talent
no nie robil bo nigdy nei zagral xD
Same mendy ostatnio
niejaki Edouard Mendy
Nawet Berni takich farfocli nie robił
senegalczyka
Chelsea jakiegos bambo bierze z rennes
później latem Real uderzył po kurtua, a Chelsea w desperacji kupiła babajage
yo chyba jednak klauzula oblaka bedzie aktywowana xd
to było tak, że Real narobił na niego hajpu, ale Zidane się zorientował, że to ogór zwykły i zablokował transfer
xDD
8/19 8 sie 2018 Athletic Bilbao Hiszpania Athletic Chelsea FC Anglia Chelsea FC 20,00 mln € 80,00 mln €