Archiwum shoutboksa

Rebelde 20.09.2020 19:11

no nie, zaraz będzie chciał Mane żeby mu kupić

jaszczomb 20.09.2020 19:11

i mysli, hmm ten kepa to brakujacy element do skeduta

maverik 20.09.2020 19:10

https://www.instagram.com/p/CFXYUV4KyfC/?utm_source=ig_embed Conte to wlasnie sobie oglada Kante

Guarin 20.09.2020 19:09

Kante to wymysł pismaków i tego się trzymamjmy

jaszczomb 20.09.2020 19:09

brakuje darmiana xd

bitels10 20.09.2020 19:09

dziubek to chyba Marek Kondrat robił temu Vidalowi

Rebelde 20.09.2020 19:09

Pan COnte by ci powiedział że do scudetto, brakuje jeszcze kante

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:09

Ja odpalam sassuoli

Guarin 20.09.2020 19:09

4 tys euro

jaszczomb 20.09.2020 19:09

no to mozna sie rozejsc i czekamy, az go taksa zabierze do jakiegos motelu pod mediolanem gdzie ebdzie oczekiwal testow

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:09

Podoba mi sie bluza vidala

Guarin 20.09.2020 19:08

no dobra ide po szampna 19 scudetto staje się faktem

Rebelde 20.09.2020 19:08

wszystko pasuje

Guarin 20.09.2020 19:08

xd

maverik 20.09.2020 19:08

dokladnie

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:08

Leci ekonomiczna klasa ekonomiczny transfer ekonomiczny samolot

zemaria 20.09.2020 19:08

a no to chyba ze

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:07

Co tam sapiesz

maverik 20.09.2020 19:07

przeciez on tam jest na lotnisku w Barcelonie

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:07

To w Barcelonie

jaszczomb 20.09.2020 19:07

bedzie dopeiro jutro i z marszu na badania

Guarin 20.09.2020 19:07

nie przyleciał jeszcze

jaszczomb 20.09.2020 19:07

jedzie autokarem z orbisu

zemaria 20.09.2020 19:06

ale on już przyleciał XD

maverik 20.09.2020 19:06

zeby teraz to wydac na jakis prywatny samolot

maverik 20.09.2020 19:06

nie po to tyle negocjowalismy o ten milion

Kredence 20.09.2020 19:06

on juz czeka

Rebelde 20.09.2020 19:06

chyba sobie zobacze jakieś kompilacje Vidala na YT, tak do podniesienia morałów

maverik 20.09.2020 19:06

my nie mamy kasy zeby jakiemus Vidalowi prywatny samolot podstawiac

jaszczomb 20.09.2020 19:06

obronil xD

zemaria 20.09.2020 19:05

vidal już wylądował przecież xd

jaszczomb 20.09.2020 19:05

no leci klasa eko0nomiczna xd

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:05

No i takim leci

zemaria 20.09.2020 19:04

to jest lot komercyjny randama xd

Rebelde 20.09.2020 19:04

i do baru

Kredence 20.09.2020 19:04

z lotniska ma go odebrac Radja

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:04

Na 99 procent to

Vancore 20.09.2020 19:03

ta w ostatnim przedziale zeby se mogl zajarac i piwerko zasunac w gardziel

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:03

To?

WTC 20.09.2020 19:03

karniaczek dla chelsea

jaszczomb 20.09.2020 19:03

tak, klasa ekonomiczna

maverik 20.09.2020 19:03

trzeba ucinac koszty

maverik 20.09.2020 19:03

pandemia jest

maverik 20.09.2020 19:03

no to moze tam leci

jaszczomb 20.09.2020 19:02

toz to jakis pasazerski jest xd

Rebelde 20.09.2020 19:02

a może jedzie pociągiem? :P

maverik 20.09.2020 19:02

tutaj niby jakis jest

Rebelde 20.09.2020 19:00

Zostawcie Vidala, bo go Koroną zarazicie przebrzydli kibice barcy

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:00

Nie ma go jeszcze

maverik 20.09.2020 18:59

czarodziej namierzyles juz Vidala na flighttracker?

CzarodziejCzasu 20.09.2020 18:58

Witamy arturo. Fajna fryzura

maverik 20.09.2020 18:58

Michniewicz blisko dowodzenia Legiunia

jaszczomb 20.09.2020 18:58

opisz czuczu

Chuchu 20.09.2020 18:58

Coraz głupsze te tematy na forum

Dzonyy 20.09.2020 18:57

paris platynov bedzie w hejt parku xD

WTC 20.09.2020 18:57

to im się szczeniaka z Hiszpanii zachciało

WTC 20.09.2020 18:56

a mogli sobie jakiegoś Fabiańskiego kupić za 10-15 baniek i mieć 2-3 lata z głowy

Seba 20.09.2020 18:55

co drugi strzał gol :D

pluto11 20.09.2020 18:55

I on jest najdrozszym bramkarzem swiata

Seba 20.09.2020 18:55

no Kępa ma 50% skuteczności obronionych strzałow

pluto11 20.09.2020 18:54

Ale ci bramkarze nigdy nie wskoczyli na poziom światowy

Vancore 20.09.2020 18:54

kepa na 16 ostatnich strzalow celnych wpuscil 11 goli

Vancore 20.09.2020 18:54

pelka dobra statystyke powiedzial wlasnie

WTC 20.09.2020 18:54

ale to raczej taki mocny średniak

pluto11 20.09.2020 18:54

Ale jakos murzyn i bramkarz to sie nie klei

WTC 20.09.2020 18:54

był jeszcze ten Kameni z Espanyolu

KibicInteru 20.09.2020 18:53

onana

WTC 20.09.2020 18:53

Onana

pluto11 20.09.2020 18:53

No Mandanda i ten z Ajaxu

Seba 20.09.2020 18:53

Chyba Mandanda prezentował się jako tako

pluto11 20.09.2020 18:53

Albo Kiep

Seba 20.09.2020 18:52

Niech zmieni imię na "Kępa"

pluto11 20.09.2020 18:52

Jakos chyba za bardzo nie ma dobrych bramkarzy murzynów

WTC 20.09.2020 18:52

jak na bramkarza

WTC 20.09.2020 18:52

ten kepa to nawet posturę ma taką jakąś nijaką

jaszczomb 20.09.2020 18:51

czylie jednak ejszcze nie vidal wilkomen xd

Seba 20.09.2020 18:51

dlatego nigdy nie puścił bramki

Seba 20.09.2020 18:50

bo Berni to Charles Xavier z X-men :D

Vancore 20.09.2020 18:48

chociaz pamietam jedfen sparing 4 lata temu jak zagral to odwalil to samo ale jakis pastuch z trentino nie trafil na pusta

WTC 20.09.2020 18:48

nie pasuje mi niczym ananas na pizzy

WTC 20.09.2020 18:48

bramkarz murzyn to jakoś mi się gryzie z moim poczuciem smaku

Seba 20.09.2020 18:48

wiem Vancor :D

Klinsi64 20.09.2020 18:48

mlody 28 letni talent

Vancore 20.09.2020 18:48

no nie robil bo nigdy nei zagral xD

Seba 20.09.2020 18:48

Same mendy ostatnio

WTC 20.09.2020 18:47

niejaki Edouard Mendy

Seba 20.09.2020 18:47

Nawet Berni takich farfocli nie robił

Klinsi64 20.09.2020 18:47

senegalczyka

Klinsi64 20.09.2020 18:47

Chelsea jakiegos bambo bierze z rennes

WTC 20.09.2020 18:46

później latem Real uderzył po kurtua, a Chelsea w desperacji kupiła babajage

jaszczomb 20.09.2020 18:46

yo chyba jednak klauzula oblaka bedzie aktywowana xd

WTC 20.09.2020 18:46

to było tak, że Real narobił na niego hajpu, ale Zidane się zorientował, że to ogór zwykły i zablokował transfer

WTC 20.09.2020 18:45

xDD

WTC 20.09.2020 18:45

8/19 8 sie 2018 Athletic Bilbao Hiszpania Athletic Chelsea FC Anglia Chelsea FC 20,00 mln € 80,00 mln €

Shoutbox

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

AveCaesar 28.06.2026 10:51

Dwóch centralnych, jeszcze jeden na ławkę.

AveCaesar 28.06.2026 10:47

A Bisseck to już w ogóle. Niemiec to wygląda pewniej na LŚO niż PŚO XD

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Zarówno Ndicka jak Mancini są CŚO.

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Nawet jeśli nie jest lepszy wciąż potrzebujemy centralnego obrońcy. Solet nim nie jest, Akanji wali tam byki.

Piotrek85 28.06.2026 10:45

Ogólnie chciałem Ndickę ,ale on na mś przegrywa rywalizację z Agbadou z Besiktasu i z Kossounou z Atalanty. Zaczynam wątpić ,czy warty takich pieniędzy

AveCaesar 28.06.2026 10:44

Na ławkę, pod warunkiem, że przyjdzie ktoś do pierwszego składu. Jeśli do pierwszego zawsze Solet może zagrać na PŚO, a Akancji na CŚO.*

Piotrek85 28.06.2026 10:42

piłkarzem nie jest.

Piotrek85 28.06.2026 10:42

Ndicka i Solet to jest optymalne zestawienie ,ale nie wydarzy się że względów finansowych. Mancini lepszym

AveCaesar 28.06.2026 10:39

Zwlekamy z Soletm czyli może być opcją rezerwową lub coś z nim nie tak. Obaj z Romy są dużo lepszym wyborem niż Fracuz. Norweg może zagrać centralnie więc w naszej wystuacji również byłby rozsądniejszym wyjściem.

Claudio 28.06.2026 10:37

Repubblica (Rzym) – Inter zainteresowany Ndicką: Gasperini nie chce go oddać, ale klub potrzebuje pieniędzy. Inter nie rezygnuje z Ndicki. Środkowy obrońca nadal figuruje w planach „nerazzurri”, którzy zdają sobie sprawę z zobowiązań finansowych ciążących na Romie do 30 czerwca. Gasperini zgłosił sprzeciw, ale transakcja może dojść do skutku za kwotę poniżej 35 milionów, łącznie z premiami.

Piotrek85 28.06.2026 10:36

Myślałem,że jest lepszy. Na mś nawet minuty nie zagral

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625720

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się