więc pewnie inaczej sie zapatruje na pozostanie
Inter*
no teraz inter jest dużo lepszy niż jak odchodził do tego wygrał sobie triplete
Pandev miał skończyć kariere :O
jak zostanie to czuję, że może w trakcie sezonu wywalczyć 1 skład
moze zostanie z nami
i chyba nawet mu sie chce wiec kto wie
Perisic cos tak szarpal wczoraj na tej lewej stronie
wyczuwam piękny sezon
trzymam kciuki za Stefano
wiadomo, że seniorzy to zupełnie inny poziom
Sensi za to w dwoch pierwszych sparingach bardzo dobrze
w młodzieżówkach był kotem
brozo radja i sensi nie grali wcale
ma dopiero 21 lat
także dobry ruch
liczę, że zagra z 25 spotkań w lidze
Pinamonti na samym obcowaniu z naszymi napastnikami moze sie wiele nauczyc
nie grał
grał coś?
a Sensi?\
dokł
no lepiej postawić na takiego pinamontiego niż ściagać jakiś Korneliuszy
Także jest progres
to nie jest jakieś drewno
mi jego gra z piłką przy nodze bardzo się podoba
tak mysle
Na pewno lepszy niż esposito
to mozliwe, ale nie pogra duzo w tym sezonie
w sensie, że ma potencjał
Sanchez wciąż będzie wchodził co mecz
wiem Kredens, ale ja uważam, że Pinamonti jest naprawdę dobry
chyba, ze Sanchez wypadnie
myśle że za wiele nie pogra
Czy jednak depay czy lautaro
za wiele nie pogra moim zdaniem
bo według mnie on ma potencjał
ciezko mu bedzie z lawki cos pokazac
Zobaczymy co barka zrobi po sprzedaży semedo
coś czuję, że Pinamonti nawet coś pozytywnego pokaże
mam dobre przeczucia
mimo, że na początku chciałem żeby wyleciał z naszego Intera
ja licze, ze zakreci sie kolo 20 bramek w lidze
Jeszcze nie mów hop
to raczej pewne
i bardzo mnie cieszy, że jednak został
Martinez będzie miał jeszcze lepszy sezon niż poprzedni
ja mówiłem
że Martinez kocur wczoraj
przecietny mecz z obu stron
no właśnie też to czytałem Kredensiak
zle
dobrze wyglądali?
ale widziałem, że 1 pkt mają
IM, Lautaro wyglada na takiego co wjedzie bardzo mocno w sezon
i nie udało mi się wczoraj obejrzeć Hellas
nie oglądałem sparingów
Zamiast przyspieszyć to w sparingu gra do tyłu
nie wiem
No i co jest w tym złego jak to było notoryczne
zespół, który otarł się o baraże
mimo wszystko drużyna z serie b nie powinna przegrywać 0:6 po 37min
ale Kredensiak sapie o to co napisałeś o Barelce
Pinamonti będzie odkryciem tego sezonu
Na tle Pisy to gaglia był mistrzem także wiesz
bardzo brzydko*
Co tam sapiesz kredenc
myślałem, że Alfa opisał Perisika w bardzo brzydko
Alfa Ty jestes niezmozliwy
masakra
xdddddddd
aaa
nie perisrak
Alfa 20.09.2020 14:50 Barella ma piłkę hakimi przy linii aż się prosi a ten do tyłu do obrońcy
pisa była słaba
Mogli Chociaż zagrać z zespołem na poziomie calcio a
zdecydujcie się
no to dobry czy słaby\
Ale ta pisda była słaba opór
pięknie
Ta
lewym?
Ta
Perisik zagrał na wahadle?
bo coś tam Conte sapał, że może być wahadłowym
Barella ma piłkę hakimi przy linii aż się prosi a ten do tyłu do obrońcy
też git
a Perisik?
nawet gagliardini dobrze wyglądał
to jest pewne
Ale i tak widać beton
Hakimi zniszczy ta ligę
mam na myśli Eriksena, Hakimiego i może Perisika
Wybitnie jak zwykle
opiszcie jak nasi wczoraj wyglądali
Kounde a nie Kouame
Chyba na odwrot xD
no i niezniszczalny Gagliardini oraz Ninja
Wczoraj był kosmiczny
Gaglia za erykcena hehhe