Archiwum shoutboksa

jaszczomb 20.09.2020 19:30

do veneci komercyjny ma taki sam tor podejscia gosciu

jaszczomb 20.09.2020 19:29

z insiderskiego zrodla wiem, ze vidal nim leci

jaszczomb 20.09.2020 19:28

zawracda gosciu

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:28

ale nie w ta strone ;/

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:27

ruszyl learjet z lotniska

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:25

po prostu wsiadl do samolotu i jedzie sie zabawic

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:25

walizek tam nie widze

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:25

Vidal wlosy na zel i dobrze ubrany, raczej wybiera sie na kluby dzisiaj

jaszczomb 20.09.2020 19:24

"wiemy"

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:24

...

Czarson 20.09.2020 19:22

przypadek?

Czarson 20.09.2020 19:22

ile on w lechu siedzial z 10lat?

Czarson 20.09.2020 19:22

trałka robi karnego w 90minucie

Nitrogen 20.09.2020 19:22

Masakra derby Poznania, ależ emocje

Vancore 20.09.2020 19:20

i tam o tym piszesz ze nimi gardzisz i nikt nie musi sie domyslac

jaszczomb 20.09.2020 19:20

no to mozesz to opisac

Vancore 20.09.2020 19:20

no wlasnie

Nitrogen 20.09.2020 19:19

Ale ja generalnie to wszystkimi na swój sposób gardzę. Jakiś mruwy, endra, skepty pederasty

Vancore 20.09.2020 19:19

poletzam

Vancore 20.09.2020 19:19

masa smiechu i wspolnych emocji

Vancore 20.09.2020 19:19

wspaniala rozrywka dla calej rodziny wypisujesz sobie userow ktorzy sie wpieniaja i oni potem widnieja na liscie

Nitrogen 20.09.2020 19:19

O typowe

jaszczomb 20.09.2020 19:19

ranking pogardy fci obczaj pedogen

Nitrogen 20.09.2020 19:18

Opisz Łonkor

Nitrogen 20.09.2020 19:18

Vancore 20.09.2020 19:17 zachecam do wziecia udzialu w zabawie na forum tych co jeszcze nie wypelnili swojego rankingu

Seba 20.09.2020 19:18

Opduściłem trochę, więc pytam

Nitrogen 20.09.2020 19:18

Nawet ja nie używam tak często nazwy "Milan"

jaszczomb 20.09.2020 19:18

oni juz maja sklad kompletny ktory im wygra skeduto, nie tyrzeba wiecej

Nitrogen 20.09.2020 19:18

Powinieneś wiedzieć Seba bo bez Milanu jak się okazuje po twoich wpisach nie możesz żyć

jaszczomb 20.09.2020 19:18

Seba. 20.09.2020 19:17 Nitro kto tam jeszcze idzie do Milanu, bo coś cisza ostatnio

Vancore 20.09.2020 19:17

zachecam do wziecia udzialu w zabawie na forum tych co jeszcze nie wypelnili swojego rankingu

Seba 20.09.2020 19:17

Nitro kto tam jeszcze idzie do Milanu, bo coś cisza ostatnio

Nitrogen 20.09.2020 19:17

Bardzo sympatyczne te koszulki Sassuala

Vancore 20.09.2020 19:16

polmuje to jak gagliardini wytyczne conte

Vancore 20.09.2020 19:15

bo on zna te schematy rozegrania wpisow pedogena na sb niebywale

Seba 20.09.2020 19:15

ściany jak w pałacu, bo krulowie zazwyczaj mieszkają w pałacach

maverik 20.09.2020 19:15

dokł

Nitrogen 20.09.2020 19:15

Maverik wyjaśnił szybciutko sytuacje

jaszczomb 20.09.2020 19:14

xd

Nitrogen 20.09.2020 19:14

:/

maverik 20.09.2020 19:14

Nitrogen 20.09.2020 19:14 Wiemy

jaszczomb 20.09.2020 19:14

xd

Pazza12 20.09.2020 19:14

Ukazało się nagranie z lotniska

Pazza12 20.09.2020 19:13

Vidal już w samolocie.

jaszczomb 20.09.2020 19:13

on zyje realnie, nie potrzeba mu tv

Rebelde 20.09.2020 19:12

ale TV to ma mały

Vancore 20.09.2020 19:12

pewnie chcial palmieriego poogladac ale ten ciul parchaty lampart w gowniane cetki nie wpuscil wybitnego wlocho-brazylijczyka

Rebelde 20.09.2020 19:12

5 pazdziernik chyba

inter30 20.09.2020 19:11

do kiedy mercato?

Rebelde 20.09.2020 19:11

te ściany, jak w jakimś pałacu

Rebelde 20.09.2020 19:11

no nie, zaraz będzie chciał Mane żeby mu kupić

jaszczomb 20.09.2020 19:11

i mysli, hmm ten kepa to brakujacy element do skeduta

maverik 20.09.2020 19:10

https://www.instagram.com/p/CFXYUV4KyfC/?utm_source=ig_embed Conte to wlasnie sobie oglada Kante

Guarin 20.09.2020 19:09

Kante to wymysł pismaków i tego się trzymamjmy

jaszczomb 20.09.2020 19:09

brakuje darmiana xd

bitels10 20.09.2020 19:09

dziubek to chyba Marek Kondrat robił temu Vidalowi

Rebelde 20.09.2020 19:09

Pan COnte by ci powiedział że do scudetto, brakuje jeszcze kante

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:09

Ja odpalam sassuoli

Guarin 20.09.2020 19:09

4 tys euro

jaszczomb 20.09.2020 19:09

no to mozna sie rozejsc i czekamy, az go taksa zabierze do jakiegos motelu pod mediolanem gdzie ebdzie oczekiwal testow

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:09

Podoba mi sie bluza vidala

Guarin 20.09.2020 19:08

no dobra ide po szampna 19 scudetto staje się faktem

Rebelde 20.09.2020 19:08

wszystko pasuje

Guarin 20.09.2020 19:08

xd

maverik 20.09.2020 19:08

dokladnie

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:08

Leci ekonomiczna klasa ekonomiczny transfer ekonomiczny samolot

zemaria 20.09.2020 19:08

a no to chyba ze

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:07

Co tam sapiesz

maverik 20.09.2020 19:07

przeciez on tam jest na lotnisku w Barcelonie

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:07

To w Barcelonie

jaszczomb 20.09.2020 19:07

bedzie dopeiro jutro i z marszu na badania

Guarin 20.09.2020 19:07

nie przyleciał jeszcze

jaszczomb 20.09.2020 19:07

jedzie autokarem z orbisu

zemaria 20.09.2020 19:06

ale on już przyleciał XD

maverik 20.09.2020 19:06

zeby teraz to wydac na jakis prywatny samolot

maverik 20.09.2020 19:06

nie po to tyle negocjowalismy o ten milion

Kredence 20.09.2020 19:06

on juz czeka

Rebelde 20.09.2020 19:06

chyba sobie zobacze jakieś kompilacje Vidala na YT, tak do podniesienia morałów

maverik 20.09.2020 19:06

my nie mamy kasy zeby jakiemus Vidalowi prywatny samolot podstawiac

jaszczomb 20.09.2020 19:06

obronil xD

zemaria 20.09.2020 19:05

vidal już wylądował przecież xd

jaszczomb 20.09.2020 19:05

no leci klasa eko0nomiczna xd

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:05

No i takim leci

zemaria 20.09.2020 19:04

to jest lot komercyjny randama xd

Rebelde 20.09.2020 19:04

i do baru

Kredence 20.09.2020 19:04

z lotniska ma go odebrac Radja

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:04

Na 99 procent to

Vancore 20.09.2020 19:03

ta w ostatnim przedziale zeby se mogl zajarac i piwerko zasunac w gardziel

CzarodziejCzasu 20.09.2020 19:03

To?

WTC 20.09.2020 19:03

karniaczek dla chelsea

jaszczomb 20.09.2020 19:03

tak, klasa ekonomiczna

maverik 20.09.2020 19:03

trzeba ucinac koszty

maverik 20.09.2020 19:03

pandemia jest

Shoutbox

jaszczomb 28.06.2026 08:30

nie znasz sie !! !! !! !!

Tifosinho 28.06.2026 08:28

Bez przesady

jaszczomb 28.06.2026 08:22

sprzedac za 7 mln poki ktos chetny sie znajdzie

jaszczomb 28.06.2026 08:20

jest slaby

Tifosinho 28.06.2026 08:15

Sucić pod koniec meczu biegał strasznie zagubiony

jaszczomb 28.06.2026 08:12

tak, gra wszedzie

AveCaesar 28.06.2026 08:09

Śledzi ktoś ligę brazylijską ? Gugu będzie lepiej śmigał po prawej czy po lewej stronie ?

AveCaesar 28.06.2026 08:08

A te wszystkie transfery po 20 mln nie są przepłacone jeśli nie nadają się do niczego ?

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się