tam serio jest sporo problemow
dier na stoperze, lloris od 2 lat powinien grac gdzies w srednaiku francuskim a nie powaznym klkubie, co pol roku wymienianie bocznych obroncow jak w interze
przyszedl Bale i Reguilon i odmienią losy Tottenhamu, tego Tottenhamu
wrecz przeciwnie
nie no ja nie widze jakosci nci a nic w graczach tottenhamu ale mou nie pomaga
a tam jak na złość trenerowi wszystko wychodzi
jedyne co mu zostałoto repra portugali
Mou jest po drugiej stronie juz
typowo
xDDDDD
a asyste zalicza walker-pieters ktorego mou oddal xD
w ogole ktos tam pisal przed chwila ze ndombele dobrze gra dzis, no musi grac wybitny mecz podobnie do calej druzyny jak przez cala polowe nie oddali strzalu przeciw druzynie ktora dostala rekordowa ilosc goli w 1 meczu w zeszlym sezonei
hehe przykra sprawa
Znowu murinio w dupe
to nie wrocil dalbert i zmienil fryzure xD
w ogole myslalem ze wkoncu conte nie bedzie mial w zespole wahadlowego z warkoczykami jak odszedl moses
i tak sie zacznie prawdziwe granie
wejdziemy na ostro za tydzien w fiore
niestety serie a robi zwyczajnie szpaler przed wielkim interem
2,5 meczu 1 kolejki SerieA i jak dotąd 1 gol. Ehh SerieA wraca do korzeni
Może jeszxze tego Ndombele sprowadza. Marzenie za Brozo. Fajnie dziś gra Francuz
Ale gowno mecz w parmie
Chłopie uchroniłem CIe od wierdzielu
Jaszczab czyli ze by się Żninie napił normalnie i jakby zaczęli sapać coś przypadkiem to by ich rozyebau to w simie tak jak ja się z souvlakisem chciałem ustawić ale Lopek go wiecznie banuje i nawet nie miałem okazji zaproponować
i czytam wypociny tego capitaniaka calego znowu bana dostanie zaraz HAHA
witam jakie plany dzisiaj panowie jakie posiłki
ja to pije poranna kawe
darmian w wyjsciowej oznacza ze transferu do interu nie bedzie?
tak, tylko jeszcze skepta i żao mario by pprzy stoliku musieli siedziec
Capitano napił byś się wódki z Jaskierem ?
xD
Ok to napisze to yascarra
Ahaaaa
Mordo ja W Londynie mieszkam na codzień a przyszły weekend lecę do Włoch z dziewczyna także nie da rady 🤷🏻♂️ Ale miło dziękuje za zaproszenie chętnie bym podbił
Allegri w Tańcu z Gwiazdami
Foniak
Timon
Bedzie capitano ja
Do warszawy
Przyjedź w sobote na wodke
Nom
Jestes?
Pader
Zaraz calcio
Ty może lepiej się Tonallim wonderkidem w Milanie podniecaj
Tak czuje
Darmian to jest fejk
czyżbyś się sam znowu wtrącił do celi? xd
cenzorku pierdolony
Masz z tym problem jakiś gównie
No wypuścili mnie
Oby nie
Darmian gra to pewnie nie przyjdzie
Witam
o jezu znowu go wypuścili
Chyba, że mi dasz bana za obrażanie skepty, to wtedy mogę być nieprzyjemny
Szanuję Cię za to, takich rzeczy się nie zapomina, zapamiętaj że zawsze będziesz miał we mnie wiernego kompana
Pamiętasz jak mi zdejmowałeś bany które dawał mi Furywer
Witam Alwajdz Rymemba
Teraz nadchodzi Hirving
Lozano w wyjściowym, to sie dzieje
jak ktos chce sie pobawic to macie: https://draw.inker.one/#/cl/gs ale to nie sa pewne koszyki bo niektore kluby sa brane przez wspolczynnik uefa
fonseca domaga sie smallinga
ile de vrij pauzuje?
w lazio gral 9 lat
zapraszam na kawałek historii
artykul community z 2k18 56% mial
Co xd
niby nesta
Ale jak znam ten gowniany klub to pewnie jakis amator
NIE WIEM
tak z ostatnich 30 lat
kto jest najwieksza legenda lazio?
Obrzydliwy
najlepszy i tak jest wysryw skepciora na forumie xd
Ale Pan wrócił i już tak nie będzie
No jak garowałem to ja widziałem co tu się wyrabiało
szanuje
to rozumiem, ze teraz skepcior i ten karaluck żal mario nie beda mieli zycia
Ten banknot to jest coś w rodzaju sezamie otwórz siem
Drugie pół dostanę jak wyjaśnię skepte i joaomario
Otrzymałem pół banknotu 2 tysiące peset kolumbijskich
Wysłałem ci list do pudła prawilnie
Gościu wczoraj o 12:00 skończył mnie siem ban
capitaniak z pierdla uciekl chyba
Dzień dobry
PADER
Witam Capitano
Na skepte i joaomario
Mam zlecenie
icotu robi Ilcapitano
8 teraz a 12 za rok
Obłęd jakiś
All: WALTER MAZZARRI
a wierzysz transfermarkt czy fcinter
NAPOLI (3-4-2-1): De Sanctis; Campagnaro, Cannavaro, Aronica; Maggio, Inler, Behrami, Zuniga; Hamsik, Lavezzi; Cavani
jak kupiony za 20 mln jak jest ze kupiony za 8 na transfermarkt