hahaha to sie nacieszyl wolnoscia
Przewidywane
NAPOLI (4-3-3): Ospina; Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Hysaj; Fabian, Demme, Zielinski; Lozano, Mertens, Insigne
Dobra wiadomosc ze darmian gra dzis w 1 xd
Ponoc mertens raczej zacznie
Ciekawe co to zagra ten Osimhen czy jak mu tam. Nigdy go nie widzialem w akcji a kwota jak za Lukaku
taborat Pinamonti sprzedany za 19 mln euro i kupiony za 20
mialem go w fantasy ale zmienilem na orsoliniego
Neapolitanskiego
Dzisiaj debiut murzyna
pinamonti kupiony za 8mln?
a tych ananasów to nikt chyba za bardzo nie pragnie
żeby kogoś sprzedać to potrzebny jest ktoś kto będzie chciał kupić
mamy najwieksza kadre w lidze aktualnie, ciekawe kiedy ruszymy ze sprzedaza
prawda jest taka ze jakbysmy w czasach Kuzmanovica mieli takiego Gagliardiniego to widzielibysmy go w pierwszym skladzie bez gadania. Ależ te czasy się zmieniają
imo
radja out jedynie w przypadku oferty 15mln+
jeden i drugi na koniec okienka i tak na wypozyczenie pojdzie
Jak gaglia zagra tak jak z pisą kiedykolwiek w meczu przeciwko drużynie serie a to nie pozbędziemy się tego gówniaka nigdy.
Radja i Vecino pewnie out
Barella, Sensi, Vidal, Eriksen, Gagliardini, Brozović...chociaż z tym brozo bym pewny nie był
won z tym nainngolanem, niech wraca do caglairi i znowu cygara pali na prezentacji koszulek
Na pewno zawieszony de vrij zagra koba...
no i po co komu ten Nainggolan
Eriksen raczej tez zostanie
to jest raczej pewne, bo Roberto zostaje
obawiam sie ze przy przyjsciu vidala nainggolan zegna sie z klubem..
Liczą się 3 pkt tylko
Nie obchodzi mnie to
Wg mnie na Viole wyjdziemy jak wczoraj + Vidal i SDV
gds: conte patrzy pozytywnie na eriksena, nawet w przypadku przybycia vidala i sensiego jego pozycja pozostaje w rownowadze
zapchajdziura typowa, zadaniowiec, nawet w trakcie meczu mozna go przesunac
wszystkich taboret
jesli darmian mialby faktycznie do nas przyjsc to na jakich pozycjach jak juz? lśo, pśo i wahadla?
bez Interu zycie traci smak
xddddd
xd
2:08 to się nam Diego postarzał https://www.youtube.com/watch?time_continue=129&v=Md3qYNYxdrE&feature=emb_title
nie kłam
Nikogo nie obchodzi to kompletnie
pewnie wszystkie testy są takie same i dają podobne wyniki jak te w pl
w polsce kobieta dostała dla wszystkich swoich pracowników 15 testów na covid, wszystkie dała ze swoim wymazem, to się okazało, ze połowa pozytywna połowa nie
ale koroniak w biedrze nei brzmi tak medialnie jak na weselu czy stadionie
nawet kiwi będzie miało koroniaka
a jakby podejsc pod losowa biedre i ludzi badac to co drugi chory sie okaze
pozniej ktos okaze sie chory i wielki tytul ze koronawirus na stadionie
Co robicie
Co słychać
ale wiesz Rebelde, to przez to, że boją się tego co się stało po meczu Atalanty z Valencią. A teraz wszyscy jescze strasza, że druga fala bedzie gorsza. to się nie dziw że tylko 1k
a generalnie wiadomo ze te wszystkie regulacje to totalny kretynizm
w zamysle nie powinni siedziec kolo siebie
1k na 80 tysieczny stadion to tez spoko
jaki sens ma wpuszczanie 1000 osob na mecz, skoro on i tak wszyscy siedzą koło siebie. Tak samo, można wpuścić 40k i dać jedne krzesełko przerwy
Witam.
Bo jednak brak brozo to będzie jasny znak
Na fiorentine
Jak sie nic nie ruszy ze sprzedazami to jestem bardzo ciekawy wyjsciowej 11.
Duzo niewiadomych to okienko ciagle
Bo jak odejdzie to smalling bylby ok
Zależy co z ranocchia chca zrobic
tu trzeba na prawa kogos a nie adaptowac znowu zawodnika bo bedzie jak z Godinem czy Skriniarem
Smalling chyba w srodku gra
Juz wole tego smallinga
Spokojnie mogl wylapac reda
A mial kartkę
W 20 minut chyba 6 faulow na belottim
Mati czemu Mikenko debil ?
Kij z Kante ja sie boje, ze jednak Radje odpala
Takze jaki kante, Panowie
Z vidalem mamy w tej chwili 9 pomocników w kadrze
Wymiana Vecino- Izzo
Nienchcem go
Wczoraj go ogladalem
Mikenkovic to debil xd
Nie zdziwię się jak oddamy Skriniar do PSG i weźmiemy Milenkovica
na lewej gral kupe
Skriniar na prawej ogarnia w miare
Mam duza wiarygodnosc do newsow o 5 rano
To znaczy ze jednak przyleci
Jak juz ktos ma fci o 5 rano opisywal
Jest news o Vidalu w Mediolanie, wieczorem będzie, że jednak nie
Za grosz zaufania do skriniara
Strasznie boje sie o nasz srodek obrony
Barella vidal eriksen i locatelli radja sensi i Gaglia
Popieram
i zostawić Radje, bo ławka Gaglia, Vecino, Sensi (jesli zacznie się łamać) da się we znaki
Srodek to ma byc barella vidal eriksen, kante tu nie trzeba zadnego
Szczerze to jakby brozo odszedl to chyba ściągnąłbym locatellego za low cost na lawke a jednak wzmocnil srodek obrony kims konkretnym
Po vidalu zostalo sciagnac kogos na srodek obrony. No i pewnie dojdzie Alonso/Emerson jak sprzedamy Perisicia albo Dalberta
Tylko zeby na lewej latal tez ktos dobry to bedzie mialo to sens
Ładnie chodzi
Fajnie kilka akcji sklepanych a hakimi to bedzie motor tej drużyny
Co jak co ale Kovacic jezykowo kozak
Generalnie szacun.
Moglby z Lukaku sobie popróbować
Chyba tak. Niech przechodzi testy medyczne i wbija do składu bo zdecydowanie się przyda
No i chyba kończy się wieczna saga z Vidalem