Archiwum shoutboksa

Skepta 20.09.2020 11:01

hahaha to sie nacieszyl wolnoscia

CzarodziejCzasu 20.09.2020 10:41

Przewidywane

CzarodziejCzasu 20.09.2020 10:41

NAPOLI (4-3-3): Ospina; Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Hysaj; Fabian, Demme, Zielinski; Lozano, Mertens, Insigne

CzarodziejCzasu 20.09.2020 10:40

Dobra wiadomosc ze darmian gra dzis w 1 xd

CzarodziejCzasu 20.09.2020 10:40

Ponoc mertens raczej zacznie

Claudio 20.09.2020 10:38

Ciekawe co to zagra ten Osimhen czy jak mu tam. Nigdy go nie widzialem w akcji a kwota jak za Lukaku

Orzeu 20.09.2020 10:37

taborat Pinamonti sprzedany za 19 mln euro i kupiony za 20

taboret 20.09.2020 10:35

mialem go w fantasy ale zmienilem na orsoliniego

CzarodziejCzasu 20.09.2020 10:33

Neapolitanskiego

CzarodziejCzasu 20.09.2020 10:33

Dzisiaj debiut murzyna

taboret 20.09.2020 10:32

pinamonti kupiony za 8mln?

WTC 20.09.2020 10:31

a tych ananasów to nikt chyba za bardzo nie pragnie

WTC 20.09.2020 10:31

żeby kogoś sprzedać to potrzebny jest ktoś kto będzie chciał kupić

taboret 20.09.2020 10:31

mamy najwieksza kadre w lidze aktualnie, ciekawe kiedy ruszymy ze sprzedaza

Claudio 20.09.2020 10:30

prawda jest taka ze jakbysmy w czasach Kuzmanovica mieli takiego Gagliardiniego to widzielibysmy go w pierwszym skladzie bez gadania. Ależ te czasy się zmieniają

taboret 20.09.2020 10:30

imo

taboret 20.09.2020 10:30

radja out jedynie w przypadku oferty 15mln+

Claudio 20.09.2020 10:29

jeden i drugi na koniec okienka i tak na wypozyczenie pojdzie

chonciak 20.09.2020 10:29

Jak gaglia zagra tak jak z pisą kiedykolwiek w meczu przeciwko drużynie serie a to nie pozbędziemy się tego gówniaka nigdy.

Claudio 20.09.2020 10:29

Radja i Vecino pewnie out

Claudio 20.09.2020 10:28

Barella, Sensi, Vidal, Eriksen, Gagliardini, Brozović...chociaż z tym brozo bym pewny nie był

Guarin 20.09.2020 10:28

won z tym nainngolanem, niech wraca do caglairi i znowu cygara pali na prezentacji koszulek

CzarodziejCzasu 20.09.2020 10:28

Na pewno zawieszony de vrij zagra koba...

WTC 20.09.2020 10:28

no i po co komu ten Nainggolan

Claudio 20.09.2020 10:28

Eriksen raczej tez zostanie

Claudio 20.09.2020 10:27

to jest raczej pewne, bo Roberto zostaje

taboret 20.09.2020 10:25

obawiam sie ze przy przyjsciu vidala nainggolan zegna sie z klubem..

IlCapitano 20.09.2020 10:24

Liczą się 3 pkt tylko

IlCapitano 20.09.2020 10:24

Nie obchodzi mnie to

KoBa 20.09.2020 10:24

Wg mnie na Viole wyjdziemy jak wczoraj + Vidal i SDV

taboret 20.09.2020 10:23

gds: conte patrzy pozytywnie na eriksena, nawet w przypadku przybycia vidala i sensiego jego pozycja pozostaje w rownowadze

Kazam 20.09.2020 10:21

zapchajdziura typowa, zadaniowiec, nawet w trakcie meczu mozna go przesunac

Kazam 20.09.2020 10:21

wszystkich taboret

taboret 20.09.2020 10:21

jesli darmian mialby faktycznie do nas przyjsc to na jakich pozycjach jak juz? lśo, pśo i wahadla?

Kazam 20.09.2020 10:21

bez Interu zycie traci smak

Kazam 20.09.2020 10:21

xddddd

taboret 20.09.2020 10:19

xd

Lopez 20.09.2020 10:11

nie kłam

IlCapitano 20.09.2020 10:08

Nikogo nie obchodzi to kompletnie

Lopez 20.09.2020 10:00

pewnie wszystkie testy są takie same i dają podobne wyniki jak te w pl

Lopez 20.09.2020 10:00

w polsce kobieta dostała dla wszystkich swoich pracowników 15 testów na covid, wszystkie dała ze swoim wymazem, to się okazało, ze połowa pozytywna połowa nie

inter30 20.09.2020 09:59

ale koroniak w biedrze nei brzmi tak medialnie jak na weselu czy stadionie

Lopez 20.09.2020 09:59

nawet kiwi będzie miało koroniaka

inter30 20.09.2020 09:59

a jakby podejsc pod losowa biedre i ludzi badac to co drugi chory sie okaze

inter30 20.09.2020 09:59

pozniej ktos okaze sie chory i wielki tytul ze koronawirus na stadionie

IlCapitano 20.09.2020 09:58

Co robicie

IlCapitano 20.09.2020 09:58

Co słychać

Lopez 20.09.2020 09:58

ale wiesz Rebelde, to przez to, że boją się tego co się stało po meczu Atalanty z Valencią. A teraz wszyscy jescze strasza, że druga fala bedzie gorsza. to się nie dziw że tylko 1k

inter30 20.09.2020 09:58

a generalnie wiadomo ze te wszystkie regulacje to totalny kretynizm

inter30 20.09.2020 09:58

w zamysle nie powinni siedziec kolo siebie

Lopez 20.09.2020 09:57

1k na 80 tysieczny stadion to tez spoko :)

Rebelde 20.09.2020 09:57

jaki sens ma wpuszczanie 1000 osob na mecz, skoro on i tak wszyscy siedzą koło siebie. Tak samo, można wpuścić 40k i dać jedne krzesełko przerwy

Dzonyy 20.09.2020 09:42

Witam.

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:36

Bo jednak brak brozo to będzie jasny znak

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:35

Na fiorentine

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:35

Jak sie nic nie ruszy ze sprzedazami to jestem bardzo ciekawy wyjsciowej 11.

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:34

Duzo niewiadomych to okienko ciagle

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:34

Bo jak odejdzie to smalling bylby ok

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:34

Zależy co z ranocchia chca zrobic

timon 20.09.2020 09:33

tu trzeba na prawa kogos a nie adaptowac znowu zawodnika bo bedzie jak z Godinem czy Skriniarem

timon 20.09.2020 09:32

Smalling chyba w srodku gra

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:32

Juz wole tego smallinga

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:31

Spokojnie mogl wylapac reda

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:30

A mial kartkę

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:30

W 20 minut chyba 6 faulow na belottim

KoBa 20.09.2020 09:29

Mati czemu Mikenko debil ?

timon 20.09.2020 09:29

Kij z Kante ja sie boje, ze jednak Radje odpala

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:27

Takze jaki kante, Panowie

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:26

Z vidalem mamy w tej chwili 9 pomocników w kadrze

timon 20.09.2020 09:26

Wymiana Vecino- Izzo

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:26

Nienchcem go

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:25

Wczoraj go ogladalem

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:25

Mikenkovic to debil xd

KoBa 20.09.2020 09:25

Nie zdziwię się jak oddamy Skriniar do PSG i weźmiemy Milenkovica

timon 20.09.2020 09:24

na lewej gral kupe

timon 20.09.2020 09:24

Skriniar na prawej ogarnia w miare

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:19

Mam duza wiarygodnosc do newsow o 5 rano

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:19

To znaczy ze jednak przyleci

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:19

Jak juz ktos ma fci o 5 rano opisywal

Chuchu 20.09.2020 09:19

Jest news o Vidalu w Mediolanie, wieczorem będzie, że jednak nie

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:17

Za grosz zaufania do skriniara

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:17

Strasznie boje sie o nasz srodek obrony

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:16

Barella vidal eriksen i locatelli radja sensi i Gaglia

Seba 20.09.2020 09:15

Popieram :) i zostawić Radje, bo ławka Gaglia, Vecino, Sensi (jesli zacznie się łamać) da się we znaki

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:13

Srodek to ma byc barella vidal eriksen, kante tu nie trzeba zadnego

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:12

Szczerze to jakby brozo odszedl to chyba ściągnąłbym locatellego za low cost na lawke a jednak wzmocnil srodek obrony kims konkretnym

CzarodziejCzasu 20.09.2020 09:09

Po vidalu zostalo sciagnac kogos na srodek obrony. No i pewnie dojdzie Alonso/Emerson jak sprzedamy Perisicia albo Dalberta

timon 20.09.2020 08:56

Tylko zeby na lewej latal tez ktos dobry to bedzie mialo to sens

CzarodziejCzasu 20.09.2020 08:20

Ładnie chodzi

CzarodziejCzasu 20.09.2020 08:20

Fajnie kilka akcji sklepanych a hakimi to bedzie motor tej drużyny

ragnar 20.09.2020 07:58

Co jak co ale Kovacic jezykowo kozak

SETE 19.09.2020 23:30

Generalnie szacun.

SETE 19.09.2020 23:30

Moglby z Lukaku sobie popróbować

SETE 19.09.2020 23:26

Chyba tak. Niech przechodzi testy medyczne i wbija do składu bo zdecydowanie się przyda

Rebelde 19.09.2020 23:11

No i chyba kończy się wieczna saga z Vidalem

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się