0-2 ksg tak na marginesie
Aouar MUSI przyjsc do INteru
Aouar, Ceballos, Xhaka i wygląda to już całkiem dobrze
to moze
jak matka pozwoli
ciekawe czy mu kupią tego Aouara
arteta bedzie wielki
Arteta jest ciekawszym materiałem na trenera od gównianego Szolszy
dobra wypad już z tym Unajted i dawać Arsenal
Kto i dlaczego ustawił wynik meczu z Pisą na 6-0?
powinien być stałym ekspertem
Roya Kean'a dobrze się słucha
caragher tam czesto widze kisnie w srodku fest
Nie no Mazzole to Cassano jednak przebija
to moze byc dobry trener
Calkiem senwonie sie wypowiada Pirlo
fajnie się ogląda w studio Neville'a z Caragherem
potem miny niektorych w srudio po jego wysrywach sa bezcenne i te niezreczne momenty ciszy
Powiem wam, ze Pirlo mowi calkiem sensownie
neville jeszcze regularnie w tv potrafi dowalic
nie no mnie bawi kazdy wywiad i z jednym i z drugim
Czyli lepiej by było dla wszystkich jakby jednak zamknął ryj
Neville jest angielskim Macolą
xD
Neville już zwala winę na bierność junajteta na rynku transferowym
Górniczku nasz kochany...
Dobra robota
Nawet śmiechłem KoBa z CzasownikaCzaru
zaufajmy fcinternews.it
v\ Inter-Pisa 7-0, nerazzurri già in forma campionato. Lautaro mattatore, bene Eriksen, Perisic e Hakimi
Dokl CzasownikCzaru
co mnie caly mecz obchodzi
no to niech skrot daja
no tak na sky pisali
Z tego co widzę transmisja naszego sparingu przesunięta z uwagi na to, że równolegle był grany mecz Serie A i jest jakiś zapis, że nie wolno wtedy transmitować
górnik zabrze
zaha znow wklada pento w united
zahaaaa
United zruchane
Ma w sobie taki luzik to na pewno. I nie drybluje jak debil tylko robi to w dobrym momencie
czyli zarobi, ok
Praktycznie jego ojcem xD
ma papiery
No pośrednikiem
dzis mial taki rajd ze stadiony swiata, 2 porobil jak dzieci na malej przestrzeni potem na szybkosci wzial 2 kolejnych i jeszcze strzal oddal
Stano jest jakimś jego agentem?
United xD
Ale zobaczymy jak się rozwinie
Myślę, że już w zimę, ale niewykluczone, że od razu spierdzieli
Robi bardzo duże wrażenie na żywo
jest szansa na ekstraklase?
dobry on?
dobrze sie slucha borka i cwiakiego razem
Autentycznie się uśmiechnąłem jak byłem na meczu
Fm 2014 i Southampon
Ale kozacko strzelił
KTS Kongiem stoi
teraz następnych dwóch biorą
stanoski juz pewnie nachlany pod swierkiem lezy
Stanowski konik jak nic
Dziwne że z Lugano był lajw a mecze z AG i Mediolanu bez transmisji na YT
Fundambu stadiony świata
okurde fundambu jaki gol xD
Donny Van De Beek zapamietajcie to nazwisko, chcialem go w Interze ale sie nie wydarzlyo
ale Górnik cisnie Legie. Coś pieknego
no czemu
O kurcze a czemutorag
Alez wejdzie DOnnyego
ale chyba pójdę jednak
DONNY
dopiero bedzie po23 na YT
ależ mam ochotę na laysy cebulowe a nie chce mi się iść do sklepu, już dwie godziny walczę sam ze sobą
United gooool
nie bylo transmisji NIGDZIE
no i Ole na kole wyłapał od starego Hodgsona
a skad maja wiedziec/
Pany a na serio jak Ivanek ?
bo sam nie potrafi myśleć na boisku xD
Mourinho kiedyś opisywał, że Shaw dobrze gra tylko kiedy dostaje instrukcje przy linii
bvb
co za kontra bfb
ten Shaw był kiedyś wielkim talentem chyba co
w ogóle nie interesował się skrzydłowym to potem nie zdążył
bardziej mi chodziło o jego zejście do środka przed wbiegnięciem do pola karnego przez Townsenda
Zawiodłem się WTC
A on po prostu nie zdążył za nim i go nie przykrył
Łe spodziewałem się jakiegoś mega babola
obczaj co Shaw zrobił przy bramce Townsenda xD
MU na mordę, pięknie
obrona level expert
4 asysty w tym jedna z przewrotki
zajebiscie
jak Perisic na wahadle wypadł? dopiero wróciłem z miasta..
o borek befaube komentuje
Dziwne to ustawienie Romy xD
Roma nie ma napastnika przeca
dawac powazne kluby tera
no i koniec tej smetnej inauguracji
Chociaż Ranieri pewnie ogarnie