Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 19.09.2020 16:25

interesujacy

CzarodziejCzasu 19.09.2020 16:24

hmmm

Klinsi64 19.09.2020 16:24

no i sepe 2 gk

Klinsi64 19.09.2020 16:24

moj sklad

Klinsi64 19.09.2020 16:24

Szczesny- Theo,Bonucci,Maksimovic,Romagnoli,Hakimi -Calhanoglu,Sensi,Alberto,Orsolini,Pellegrini-Kouame,Caputo,Barrow

Endru 19.09.2020 16:20

Czekam do ostatniej chwili

Endru 19.09.2020 16:20

Już tworze ten sklad , spokojnie

Chuchu 19.09.2020 16:18

Może nie jestem wybitnym matematykiem, ale coś mi się wydaje, że 33% to co trzeci a nie co drugi

Chuchu 19.09.2020 16:18

"– co drugi ślub to rozwód (33%) aktualnie." - Skepta

Orzeu 19.09.2020 16:15

:lol:

CzarodziejCzasu 19.09.2020 16:14

niektorych moze przesasta ze po angigelsku

Orzeu 19.09.2020 16:13

endru ban niestety

CzarodziejCzasu 19.09.2020 16:10

Chcialbym poznac sklad druzyny JajaSobieRobisz?

Claudio 19.09.2020 16:09

do 17.00 można stworzyć drużynę

Orzeu 19.09.2020 16:09

dlaczego nie masz zespołu endru

CzarodziejCzasu 19.09.2020 16:08

to chlopie na co czekasz

Endru 19.09.2020 16:08

Jeszcze nie stworzony

CzarodziejCzasu 19.09.2020 16:07

Endru u aki team w fantasy

CzarodziejCzasu 19.09.2020 16:07

no chyba ze serio ida po Milenkovicia

CzarodziejCzasu 19.09.2020 16:06

Trzeba bylo Godina zostawic a jego sprzedac

Endru 19.09.2020 16:06

W jakim klubie?

CzarodziejCzasu 19.09.2020 16:06

Tłumacze setny raz ze Skriniar to bedzie wtopa

Endru 19.09.2020 16:01

Anczelot idzie na mistrza

Claudio 19.09.2020 16:01

Jóźwiak właśnie debiutuje w Derby

Ojciec SB 19.09.2020 16:00

alez to okienko jest nudne

Klinsi64 19.09.2020 15:55

czyli 2 tyg przed koncem okna odchodzi skriniar eriksen brozo radja i perisic

WTC 19.09.2020 15:52

co gol to brzydszy

WTC 19.09.2020 15:51

ale farfocli nawpadało w tym meczu Everton - West Brom

Orzeu 19.09.2020 15:50

Schira - 2 attori importanti al di fuori del progetto. Conte non è contento del gioco #Skriniar e la grande star portata a gennaio, la danese #Eriksen. L'Inter vuole vendere giocatori e ottenere #Darmian e #Kante per i soldi guadagnati

JoaoMario 19.09.2020 15:48

Ten sklad w football meneder stworze

JoaoMario 19.09.2020 15:48

No wiem

Czarson 19.09.2020 15:46

to nie jest smieszne nic a nic

JoaoMario 19.09.2020 15:45

Ja mam taki sklad Berni-Darmian-Ranocchia-Duarte-Santon-Gagliardiini-Joao Mario-Gercinho-Inglese -Seri-Longo

Czarson 19.09.2020 15:43

Xdd

Czarson 19.09.2020 15:43

Are you ready to go toe-to-toe with bartosz_orlikowski?

Czarson 19.09.2020 15:42

fantazyligę czas ustawic

Czarson 19.09.2020 15:42

jeszcze gosc wyjedzie za zachod za 3 lata xdd

Czarson 19.09.2020 15:42

rok temu a klasa dzis 1liga

Czarson 19.09.2020 15:41

fundumbu gol z przewrotki

JoaoMario 19.09.2020 15:41

Bo za duzo spamu

JoaoMario 19.09.2020 15:41

Banowac trolli

Czarson 19.09.2020 15:38

za duzo wykopu

Czarson 19.09.2020 15:36

przyszlosc swiata za 10lat xdd

Pader88 19.09.2020 15:27

Może tak ban za spam poprostu Lopez

Imrahil 19.09.2020 15:26

a co tam, asfalty z łańcuchami ?

WTC 19.09.2020 15:00

ja to po prostu nazywam skeptolinkiem i wiem żeby nie klikać

WTC 19.09.2020 14:59

ja tam nigdy nie nazwałem żadnego z twoich linków mianem zwierzęcia

Vancore 19.09.2020 14:56

"na shoutboxie jest wolnosc slowa" to najglupsze i najbardsziej oddalone od prawdy zdanie jakie od dawan tu padlo

Skepta 19.09.2020 14:26

KrystianTuconi byl online

ZnawcaCalcio 19.09.2020 14:26

Wiec po co to wrzucasz, skoro doskonale sobie zdajesz sprawe z tego?

ZnawcaCalcio 19.09.2020 14:26

Ale poza 3-4 uzytkownikami to nikt nie lubi twoich rapujacych murzynow

Klinsi64 19.09.2020 14:23

modzi to znani wielbiciele nba dokl

Skepta 19.09.2020 14:22

na shoutbox jest wolnosc slowa a nikt nie musi oceniac moich linkow ani wyzywac od zwierzat ich

Klinsi64 19.09.2020 14:22

wrzuci rap i potem sam cos innym wkreca

Lopez 19.09.2020 14:22

to go ktoś inny wypuści

Skepta 19.09.2020 14:22

prawda jest niestety taka ze jak ktos tutaj od malp wyzywa rapera czarnego to ok, ale jakby juz ktos wyzwal jakiegos czarnego z NBA, to ban. Tak by bylo na pewno

Klinsi64 19.09.2020 14:21

wez zbanuj tego idiote w koncu

Lopez 19.09.2020 14:20

ale większość ich tutaj nienawidzi

Skepta 19.09.2020 14:18

mozna gnoic czarnych ktorzy sie znecaja nad bialymi albo kradna ale taki raper co komu winien by go od dziczy nazywac? rozrywke daje i fajna muze

Lopez 19.09.2020 14:17

gnoimy głupich czarnych, nie wszystkich

Skepta 19.09.2020 14:05

facepalm

Skepta 19.09.2020 14:05

za kazdym razem gnoicie czarna populacje tutaj, po czym u nas biega taki lukaku a polowa forum trzepie sobie nad NBA w ktorej jest 95% czarnych

Skepta 19.09.2020 14:00

ten teledysk to jeden wielki one shot i to jest godne podziwu, Da Baby na propsie

Skepta 19.09.2020 13:59

no widzialem tanczacego lukaku

Dzonyy 19.09.2020 13:59

skepte ty z dnia na dzien si robisz coraz glupszy

Dzonyy 19.09.2020 13:59

Widziales, zeby lukaku tak robil ?

Skepta 19.09.2020 13:58

czarna dzicz ale Lukaku to wielbicie hipokryci

Gloin1989 19.09.2020 13:54

Co to za czarna dzicz

Skepta 19.09.2020 13:47

serce

Pazza12 19.09.2020 13:34

Tak samo jak to że może jednak Eriksen będzie grał w momencie gdzie Vidal przyjdzie

Pazza12 19.09.2020 13:33

Założenia taktyczne przecież o tym to od czerwca wypisują na różnych Włoskich stronach.

KibicInteru 19.09.2020 13:33

Vidal zamiast brozo wskoczy do składu

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:33

ze bedzie zmiana taktyki

KibicInteru 19.09.2020 13:33

Z vidalem tez bedzie 3412

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:33

a co vidal zmieni opisz

Pazza12 19.09.2020 13:32

Ale będzie 3-5-2 przynajmniej teraz póki Vidal nie wskoczy do składu

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:31

no i dobra

Pazza12 19.09.2020 13:30

Wiadomo jaka jedynastka wybiegnie

Pazza12 19.09.2020 13:30

Tak czy siak niczym mnie nie zaskoczysz

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:30

bez

Pazza12 19.09.2020 13:29

Z Vidalem czy bez

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:28

moge ci nawet podac 11 na Ffiorentine

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:26

bedzie gral 3-4-1-2 z Sensim na 10 i jest to pewne

Pazza12 19.09.2020 13:25

On będzie grał 3-5-2

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:24

ze Conte zmienil ustawienie a i tak nie gra

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:24

zeby juz calkiem chlopa dobic

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:24

no szykuje 3412 z Eriksenem na lawce

Pazza12 19.09.2020 13:23

Primavera właśnie gra z Sampa w ustawieniu 3-4-1-2 Esposito w pierwszej 11

maniekfci 19.09.2020 13:22

może warto czasem wyjść ze swojej strefy komfortu?

maniekfci 19.09.2020 13:22

Chuchu a czemu nie?

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:21

ale bedzie zmienane wiekszosc na druga

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:21

Ja mam Szczesny, Theo, Bonucci, Criscito, Zielu, Chiesa, Pellegrini, Czalanoglu, Locatelli, Ronalda i Ibra

Chuchu 19.09.2020 13:20

po co?

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:19

Wiec w 2 chyba Wild Card biore

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:19

Na razie ustawilem pod ta kolejke sklad bo mecze przelozone nie beda punktowane

maniekfci 19.09.2020 13:19

Chuchu może warto zacząć

maniekfci 19.09.2020 13:18

czemu

Dzonyy 19.09.2020 13:18

a ty Mati jaki sklad ? Opisz

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się