Archiwum shoutboksa

Chuchu 19.09.2020 13:17

nie gram w fantasy

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:17

ustawiles juz sklad w Fantasy?

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:17

Chuchu jakie typy na dzisiejszez mecze

Chuchu 19.09.2020 13:15

W Interze musiałby zachować profesjonalizm itp. a w jakimś Cagliari będzie gwiazdą tak czy siak

maniekfci 19.09.2020 13:15

jeśli tak, to wynocha

Chuchu 19.09.2020 13:14

Pewnie sam Radja wolałby odejść

maniekfci 19.09.2020 13:08

Maortta pewnie też to wie, ale pismaki robią swoje

maniekfci 19.09.2020 13:07

wystarczy dokupić Vidala, zostawić Radje i jak się uda, to pozbyć się tych pachołów

pluto11 19.09.2020 13:07

Ja bym uwalil Gaglie do klubu kokosa za ta jego gre a dal bym grac Radji, bez sesnu ze wypchniemy Radje i dalej z lawki bedziemy grac Gaglia ktory sie po czole kopię

maniekfci 19.09.2020 13:06

powoli układa się to tak, że możemy mieć silną pomoc i ławkę

maniekfci 19.09.2020 13:04

wypieprzenie Radji i zostawienie Gagli i Vecino to będzie jakiś yebany absurd

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:00

2 lata temu chcial odejsc w styczniu i w minionym sezonie w styczniu tez

CzarodziejCzasu 19.09.2020 13:00

a dwa razy byla okazja wypchnac tego cwoka vecino

Rebelde 19.09.2020 12:53

żeby Ninja został, to ktoś z dwójki Gagliardini /Vacino musi odejść. A na to sie nie zanosi

timon 19.09.2020 12:47

dostal kare na zeslaniu, a teraz milosierny gest i moxliwosc odkupienia

timon 19.09.2020 12:46

Czemu kompro? Przywolanie do porzadku

Dzonyy 19.09.2020 12:46

Skoro go rok temu wywalili nawet mimo tego, ze Conte go chciual.

Dzonyy 19.09.2020 12:46

Też tak uważam, ale z drugiej strony niezło kompro ze strony zarzadu.

timon 19.09.2020 12:45

Mam wiec nadzieje, ze zostanie

timon 19.09.2020 12:45

Z Radja i Vidalem mielibysmy pomoc kompletna

Klinsi64 19.09.2020 12:36

no i won

CzarodziejCzasu 19.09.2020 12:33

Nainggolan zostaje

CzarodziejCzasu 19.09.2020 12:33

bzdura

Claudio 19.09.2020 12:32

zgodne informacje pismaków Przyjście Vidala oznacza odejście Nainggolana. Tak czułem, że razem w jednej drużynie nie będą ;(

Lopez 19.09.2020 12:11

to nie przez długi są gówniani

Lopez 19.09.2020 12:05

nie ważne czy mają długi. ale i tak mają kase na transfery tylko rzadko ściągają dobrych zawodników i to mnie dziwi

WTC 19.09.2020 12:04

Schalke ma cienki skład przede wszystkim

ZnawcaCalcio 19.09.2020 12:04

a Bayern dopiero co wygrał LM więc nie ma potrzeby oglądania ich z kimś poważnym, bo na dzień dzisiejszy ponownie są faworytami do LM

ZnawcaCalcio 19.09.2020 12:03

Schalke ma gigantyczne długi xd

Lopez 19.09.2020 12:02

takie własnie jest schalke. mają kase i stać ich na dobrych zawodników, ale jakoś to nie może razem wypalić

Luki165 19.09.2020 12:00

Ilość błędów w ustawieniu, ilość strat, błędów. Oczy bolaly. Niby wychodzą do presingu ale nie do końca bo nie chce im się biegać. Daj spokój. Zobaczymy Bayern z kimś poważnym i ocenimy.

Luki165 19.09.2020 11:59

Schalke wczoraj to jeden wielki pokaz amatorstwa. Oni grali jakby chcieli trenera zwolnić

CzarodziejCzasu 19.09.2020 11:54

co oni wczoraj zrobili jprdl

CzarodziejCzasu 19.09.2020 11:54

Nie chcialbym trafic na Bayern w LM :D

Luki165 19.09.2020 11:51

Oczywiście na wyp., z opcją

Luki165 19.09.2020 11:48

To ja już wolę Kolasinicia który jest na wylocie z Arsenalu i to za śmieszne pieniądze

CzarodziejCzasu 19.09.2020 11:30

oby jednak alonso

CzarodziejCzasu 19.09.2020 11:30

Alonso/Emerson to pewniak, domy mozna stawiac

Vancore 19.09.2020 11:12

w tym lewus jakis

Vancore 19.09.2020 11:12

beda na 100% wypozyczenia na koniec okienka

Dzonyy 19.09.2020 11:11

ale lewy wczoraj asysta

Lopez 19.09.2020 11:07

żadnego alonso

Dzonyy 19.09.2020 11:06

Myślę, ze spokojnie jeszcze sezon ogarnie

Dzonyy 19.09.2020 11:06

Young dobrze wygladal

Klinsi64 19.09.2020 11:02

chyba ze jakiegos alonso

Klinsi64 19.09.2020 11:02

Young,Dalbert,Kolarov wystarcza

WTC 19.09.2020 10:59

i tak nikogo lepszego nie kupimy, a Young jest półemerytem

WTC 19.09.2020 10:58

też uważam, że mógłby zostać do rotacji

Klinsi64 19.09.2020 10:58

dalej jest kmiotem ale sie ograł we fiorze

Klinsi64 19.09.2020 10:58

juz bym tego dalberta zostawił do stycznia

WTC 19.09.2020 10:57

nie będzie żadnej bomby xD

Klinsi64 19.09.2020 10:57

przyjdzie Vidal + Darmian wszyscy beda czekali na bombę i nic sie juz nie wydarzy

WTC 19.09.2020 10:56

najlepiej jakby w ogóle nie grał

Vancore 19.09.2020 10:56

w ofensywie jest impotentem w przeciwienstwie do DD

Vancore 19.09.2020 10:55

darmian nie bedzie gral na wahadle

JoaoMario 19.09.2020 10:54

Oby ktos lepszy wpadl

JoaoMario 19.09.2020 10:54

Te lewe wahadło tylko kuje

JoaoMario 19.09.2020 10:54

Bardzo mocny sklad

JoaoMario 19.09.2020 10:53

Branka Handa(Radu) Bastoni(Kolarov) De Vrij(Smalling) Skriniar(DD) Emerson(Young) Barella(Radja) Vidal(Gagliardini) Sensi(Eriksen) Hakimi(Darmian) Luakaki(Pinamonti) Lautaro (Alexis)

JoaoMario 19.09.2020 10:51

Ja widze to tak odschodza mlodzi na wypo

JoaoMario 19.09.2020 10:51

Zeby za 10 mln odszedl to byloby sukces

CzarodziejCzasu 19.09.2020 10:51

czytanie

CzarodziejCzasu 19.09.2020 10:51

skonczylem na sprzedac Mario za 12 mln xD

JoaoMario 19.09.2020 10:51

Oby teraz przyszedl Smalling za Godina to Marotta majstersztyk

JoaoMario 19.09.2020 10:50

To bedzie nasz super star ataku

JoaoMario 19.09.2020 10:50

Ale sie jaram tym Pina

Klinsi64 19.09.2020 10:49

czy pluto11

Klinsi64 19.09.2020 10:49

i tak bardziej merytorycznie od tych rafałów róznych

Klinsi64 19.09.2020 10:49

pamietajcie ze to baba

WTC 19.09.2020 10:47

no ta lista transferowo-zarobkowa

Dzonyy 19.09.2020 10:47

e ten komentarz ?

Dzonyy 19.09.2020 10:47

pokaz :D

WTC 19.09.2020 10:47

fantazja ją mocno poniosła

CzarodziejCzasu 19.09.2020 10:46

jezu jaka beka

CzarodziejCzasu 19.09.2020 10:46

WIdzieliscie Claudie w komentarzu?

CzarodziejCzasu 19.09.2020 10:39

tak bedzie

CzarodziejCzasu 19.09.2020 10:39

Nie podniecaj sie claudio bo przylezie ktos kto znadzie luke w regulaminie i wyrucha nas wszystkich

nutcracker 19.09.2020 10:37

chyba 2 miejsce pod podium bo ja mam lepszy team.

Vancore 19.09.2020 10:37

no trudno

Claudio 19.09.2020 10:30

zrobilem tak dobry sklad w Fantasy, iż możecie grać już tylko o 2 miejsce

Pazza12 19.09.2020 10:28

Skończy się tak że Inter go wypożyczy i będzie płacił z 50%

Pazza12 19.09.2020 10:27

Oni może i by chcieli ale ma za wysokie zarobki

Lopez 19.09.2020 10:08

mnie dziwi, że z rosji sie nikt nie zgłasza

Dzonyy 19.09.2020 10:06

a co sie z Hakimim stalo ?

Luki165 19.09.2020 09:51

Że jakiś średniak z bundes czy Francji go nie chce to jestem w szoku

Luki165 19.09.2020 09:51

To mimo wszytsko dziwne. Miał przecież niezły sezon w Anglii, niezły w Rosji

Luki165 19.09.2020 09:50

Ale ze Mario nikt nie pyta

timon 19.09.2020 09:47

zaraz ktos napisze, ze to dla tego bo Conte chce starych

timon 19.09.2020 09:46

Czekalem az jakis baran napisze o Hakimim

Klinsi64 19.09.2020 09:40

widze te jego wysrywy to mi sie odechciewa wszystkiego

Klinsi64 19.09.2020 09:40

pajac zwykły

Dzonyy 19.09.2020 09:33

skepta na paznokciach ja pewnie spotkał

CzarodziejCzasu 19.09.2020 09:29

Co prawda to prawda

Skepta 19.09.2020 09:26

broda nie bedziesz ogladal sparingow Interu jakis powtorek ochuyales sie lepiej żoną zajmij bo sie skarżyła

Klinsi64 19.09.2020 09:24

nie

broda4991 19.09.2020 09:16

Można gdzieś poogladac powtórkę całą z wczoraj?

CzarodziejCzasu 19.09.2020 09:11

Mmmmmm

Skepta 19.09.2020 09:01

pewnie musi pojąć tajemna wiedze calcio i zajmie mu to do grudnia :D

Skepta 19.09.2020 09:01

oceniam sparing z cremonese ze sie Hakimi juz nagral

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się