Plotki transferowe

Antonelli zamieni Parmę na Inter? (20)

Autor:
prawie 16 lat temu
452
20

Na początku lipca Massimo Moratti zapowiedział, że celem numer jeden w letnim oknie transferowym będzie sprowadzenie do Interu nowego lewego obrońcy. Po kilku tygodniach ciszy w tej sprawie, teraz Nerazzurri zdają się przystępować do konkretnych działań.

 

Na celowniku Marco Branki znalazł się bowiem lewy obrońca Parmy – Luca Antonelli. 23 – latek ma za sobą bardzo udany sezon, co wywołało spore zainteresowanie jego osobą na rynku transferowym. Jeszcze w lipcu piłkarz był bliski przenosin do Lazio, jednak kluby ostatecznie nie zdołały osiągnąć porozumienia. Teraz do grona zainteresowanych zawodnikiem dołączył właśnie Inter.

 

Działacze obu ekip już wkrótce maja się spotkać, aby rozpocząć negocjacje w sprawie ewentualnego transferu. Informacje te potwierdził także ekspert od włoskiego mercato, Alfredo Pedulla – Jest to niespodzianka, ale nie aż tak duża. Wiele razy mówiłem, że Inter postara się o sprowadzenie młodego lewego obrońcy. Tym zawodnikiem jest właśnie urodzony w 1987 roku Luca Antonelli. Interesowały się nim Lazio i Juventus, jednak teraz najpoważniejszym kandydatem do jego kupna jest Inter. Oba kluby są już umówione na spotkanie w tej sprawie. To nie przypadek, że Parma jest bliska podpisania umowy z Massimo Gobbim. Nerazzurri italianizują swoją defensywę (Ranocchia, Benedetti, Faraoni), a zainteresowanie Antonellim to potwierdza. W najbliższym czasie należy oczekiwać kolejnych nowości w tej sprawie.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.08.2010 o 10:21 przez Mate1908
Mate1908
Pytanie tylko po co? Jest Santon, Zanetti czy też Chivu. Sprowadzanie lewego obrońcy wydaje się zbędnym posunięciem. Lepiej już skoncentrować się na ściągnięciu do Mediolanu środkowego pomocnika, czyt. Mascherano.
18.08.2010 o 17:03 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
I jeszcze dodam, że ci dwaj młodzi, których skwitowałeś są teraz w podobnej sytuacji, jak Santon przed debiutem u Jose. On mógł. Chłopakom trzeba dawać szanse
18.08.2010 o 17:00 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
Grajas, trzeba posiadać kadrę w dużej mierze z zawodników uniwersalnych. Chyba nie chcemy mieć w zespole 35 zawodników i po kilku równych na pozycję, bo to budzi konflikty. Santon jeśli nie pogra na lewej to chyba wogóle. Chivu albo na lewej albo Samuel siada. Wychodzi na to, że są nam oni niepotrzebni, a my kupmy Antonelliego<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
18.08.2010 o 16:31 przez Grajas
Grajas
Zanetti i Santon to prawi obrońcy ,Chivu środkowy.2 pozostałych nie ma sensu komentować.I tak naprawde nie mamy zmiennika dla Zanettiego(już nawet nie chodzi o kogos kto zmieniał by go w czasie meczu tylko o kogos kto go zastapi za rok ,2 lata)
18.08.2010 o 16:28 przez wodzo
wodzo
Coutinho był kupiony przez <span style="color: red">I</span>nter 2 lata temu . Inter powinien poszukac w portugali mlodego pomocnika i mascherano kupic
18.08.2010 o 16:14 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
A tak w ogóle, to po co my mówimy o lewym obrońcy?<br />
<br />
-Zanetti<br />
-Chivu<br />
-Santon<br />
-Biraghi<br />
-Faraoni
18.08.2010 o 16:09 przez matejko12872
matejko12872
niech przyjdzie <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
18.08.2010 o 15:49 przez lewandowski
lewandowski
może być <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
18.08.2010 o 15:26 przez Raffal
Raffal
jedyny transfer jaki nam potrzebny to napastnik... ale nie Sculi tylko zawodnik przynajmniej 6 lat młodszy... obronca nie potrzebny , pomocnik także. <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
18.08.2010 o 15:20 przez DonKryst
DonKryst
poprzyzwyczajaliście się po prostu do głośnych transferów co roku <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> kiedyś te grube miliony Massimo wyrzucane były w błoto, bo mimo ogromnych wzmocnień i tak nic nie ugrywaliśmy. teraz Moratti zarządza zespołem rozsądnie, i ja również za tym jestem, bo zabezpieczyliśmy się na parę lat kupując Ranocchię, Faraoniego i Coutinho. Poza tym zwycięskiego składu się nie zmienia <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
18.08.2010 o 14:47 przez s15
s15
Brać go w ciemno niema Typowego lewego obrońcy ;) <br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
18.08.2010 o 14:35 przez peace
peace
Moratti bardzo dobrze sobie radzi w tym okienku, widac ze sporo sie nauczyl w ostatnich latach. Interowi nie sa potrzebne zadne gwiazdki za ogromne pieniadze i ogromne pensje, poniewaz takie juz posiada. Skoro Maicon zostaje to do Interu wg mnie moze przyjsc max 1 klasowy pomocnik (np. Mascherano) i to tylko w przypadku opchniecia Muntariego i innych zbednych pilkarzykow.<br />
Moratti dba o kondycje finansową kluby, zeby Inter za 2-3 lata nie musial sie stac drugim Milanem, ktory pomimo slabych wynikow nie potrafi w zaden konkretny sposob przebudowac druzyny i to mimo tego, ze sprzedal Kake za ogromne pieniadze. Prowadzi polityke, dzieki ktorej Inter za 2-3 lata bedzie tak samo silny jak teraz.<br />
A skoro mamy teraz silny i doswiadczony sklad, to chyba bardzo dobrze ze rozgladaja sie za mlodymi pilkarzami, bo wystarczy ze ktorys z nich sie wybije (np. taki Coutinho) i klub bedzie mial z niego ogromna pocieche przez lata lub ogromne pieniadze za ewentualną sprzedaż.
18.08.2010 o 14:31 przez sqr3byko
sqr3byko
ejjjj chyba mielismy sie wzmacniac a nie kupowac lawkowiczow?
18.08.2010 o 13:19 przez mati1908
mati1908
nie,nie,nie
18.08.2010 o 13:17 przez microsoft666
microsoft666
i jeszcze ten limi paszportow,czarno to widze
18.08.2010 o 12:58 przez Bartekwawa
Bartekwawa
Ja sie tylko zastanawiam kogo oni kupią wkońcu. Jest już 18 sierpień. Ręce opadają jak słysze te newsy. <br />
Zespół który wygrywa Lige Mistrzów wzmocnił sie jednym zawodnikiem Coutinho i do tego bardzo młodym. <br />
Moratti ma mannie sprzedawania a nie kupowania. <br />
Dla mnie żenada. <br />
Wszystkich im wykupili , naprawde bedzie ciezko sie teraz dobrym zawodnikiem wzmocnić.
18.08.2010 o 12:54 przez brykAs
brykAs
za rok i tak kupią Bastosa wiec Antonelli pójdzie w odstawkę
18.08.2010 o 12:52 przez piotrekninter
piotrekninter
moze my go powinnismy na rok wypozyczyc,jak sie sprawdzi to go wykupic
18.08.2010 o 12:45 przez microsoft666
microsoft666
a pozniej beda wypozyczac,rece opadaja<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />

Shoutbox

Tifosinho 24.06.2026 15:02

Ciekawe czy Grimaldo potrafi na prawej grać?

Jacenty 24.06.2026 14:31

na Trenta nie ma szans, Mourinho widzi zarówno jego jak i Dumfriesa na prawej obronie, i mają dostać więcej przestrzeni do ataku, podczas gdy lewa obrona ma bardziej zabezpieczać tyły

Kredence 24.06.2026 14:27

To i tak mało bo oni dają na 8-9 lat xd

Kredence 24.06.2026 14:27

6 letni kontrakt dostał Palestra

Lopez 24.06.2026 14:21

jak sie tam w tej chelsea wypier....li na ten swój głupi ryj, to mam nadzieję, że nasi odpuszczą sobie jego sprowadzenie itp itd

Lopez 24.06.2026 14:14

mam nadzieję, że oprócz niego mają jeszcze inne alternatywy

Lopez 24.06.2026 14:13

jeszcze mamy wspaniałą alternatywę w postaci cambiasso

Lopez 24.06.2026 14:12

zarabiamy hajsy w LM itd a dalej musimy żebrać o zawodników, oglądać 10x każde euro i negocjowac pół roku zanim dopniemy transfer.

Claudio 24.06.2026 14:11

podobnie jak Paz, Wes też nie garnął się do Interu

Lopez 24.06.2026 14:11

jak sobie pomyśle, że darmian będzie w tym klubie dalej to mi się odechciewa

Claudio 24.06.2026 14:10

Sneijder to też był transfer 10/10

Claudio 24.06.2026 14:10

taki Hakimi to zdarza się mega rzadko. Wspaniały to był transfer. Żałuję, że nie robimy ostatnio z Realem transferów.

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Trenta*

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Może jeśli Nasi usiądą z Perezem do rozmów o Pazie to od razu o wypożyczenie Trenera zapytają?

Lopez 24.06.2026 14:08

ale to były inne czasy

Tifosinho 24.06.2026 14:08

I to był piłkarz sprawdzony na wysokim poziomie. Gwarant jakości

Lopez 24.06.2026 14:07

dokładnie

Tifosinho 24.06.2026 14:07

Cisza, cisza i nagle transfer

Tifosinho 24.06.2026 14:07

Majstersztykiem był Hakimi

Imrahil 24.06.2026 14:06

zdechnie w tej czelsi zobaczycie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625342

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się