Relacje

Bezbramkowy remis w Bergamo (28)

Autor:
Źródło: inter.it
5 miesięcy temu
36
28
fcinter serwisowe

Inter zremisował z Atalantą Bergamo 0:0 w wyjazdowym spotkaniu 32. kolejki Serie A.

Od początku gospodarze osiągnęli wyraźną przewagę i już w 6. minucie mieli doskonałą okazję na objęcie prowadzenia. Sytuacji sam na sam z Samirem Handanoviciem nie wykorzystał jednak Alejandro Gomez. Inicjatywa w prowadzeniu gry Atalanty utrzymywała się przez większość czasu a Nerazzurri rzadko podchodzili pod bramkę rywala. Dużo problemów defensywie Interu sprawiał przede wszystkim Musa Barrow, który był bardzo aktywny pod polem karnym przyjezdnych. W 30. minucie Gambijczyk był bliski strzelenia gola, jednak jego strzał fantastycznie obronił Handanović. Chwilę później podopieczni Luciano Spallettiego stworzyli sobie pierwszą dobrą sytuację. Po szybkim kontrataku z piłką w pole karne wbiegał Ivan Perisić, jednak z jego mocnym uderzeniem poradził sobie Etrit Berisha. Był to jednak jeden z nielicznych momentów, kiedy to Inter znalazł się w polu karnym przeciwnika. Kolejny raz Chorwat dostał doskonałe podanie w 43. minucie, jednak z bardzo dobrej pozycji strzelił minimalnie niecelnie. Pierwsza połowa zakończyła się zatem bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie gra była już znacznie bardziej wyrównana. Obie drużyny nie stwarzały zbyt wielu okazji do zdobycia bramki a walka miała miejsce głównie w środku pola. Zawodnikiem, który był najbliżej strzelenia gola dla Interu kolejny raz był Perisić, kiedy to po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Edera uderzył piłkę głową, jednak minimalnie chybił. Swoją szansę miał również Rafinha po bardzo dobrym odegraniu piętą w wykonaniu Mauro Icardiego, jednak Brazylijczyk źle trafił w piłkę i ta przeleciała wysoko nad bramko Berishy. Tym samym Inter kolejny raz gubi cenne punkty, których może potem zabraknąć w kontekście walki o awans do Ligi Mistrzów.

 

ATALANTA 0:0 INTER

Żółte kartki: Toloi, Caldara, Masiello, Mancini, Miranda, Borja Valero.

ATALANTA (3-4-1-2): 1 Berisha; 3 Toloi, 13 Caldara, 5 Masiello; 33 Hateboer, 15 De Roon, 11 Freuler, 8 Gosens (21 Castagne, 80'); 4 Cristante (28 Mancini, 85'); 99 Barrow (9 Cornelius, 46'), 10 Gomez.

Zmiany niewykorzystane: 91 Gollini, 31 Rossi, 95 Bastoni, 23 Melegoni, 32 Haas, 97 Elia.

Trener: Gasperini.

INTER (4-2-3-1): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 37 Skriniar, 25 Miranda, 21 Santon (17 Karamoh, 90'); 5 Gagliardini, 20 Borja Valero; 7 Cancelo, 8 Rafinha (23 Eder, 71'), 44 Perisic; 9 Icardi.

Zmiany niewykorzystane: 27 Padelli, 46 Berni, 13 Ranocchia, 2 Lisandro Lopez, 29 Dalbert, 63 Emmers, 64 Zaniolo, 87 Candreva, 99 Pinamonti.

Trener: Spalletti.

Sędzia: Doveri.

Tagi: Serie A
udostępnij

Zobacz też

Serie A

INTER 1-0 Fiorentina po pierwszej połowie (17)

25.09
19:52
Marcelo Brozović

Inter 0-1 Parma (65)

15.09
13:45

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.04.2018 o 11:35 przez SETE
SETE
Do konca sezonu zostalo niewiele meczy, nie ma miejsca na bledy. Z trojki Roma, Lazio, My w bitwie o LM to my mamy wydaje mi sie najgorszy grafik...gdyz mamy Juve i ostatni wyjazd na Lazio gdzie nie ma ch..a zebysmy wygrali, czyli musimy przystapic do ostatniego meczu z conajmniej 1 pkt przewaga na Lazio i liczyc na remis, gdyz w meczach waznych jak widac nam nie wychodzi :)
16.04.2018 o 11:11 przez Drakan83
Drakan83
A pytanie z innej bedzki...pare dni temu były wszędzie newsy, że Chiny ogłoszą co dalej z zakazem inwestowania w sport...i nigdzie nie było później info co z tego wyszło, ktoś? coś?
16.04.2018 o 07:58 przez Drakan83
Drakan83
Byłem za Spallettim murem, ale jak widze co on robi, to mnie krew zalewa. Jakby był jakimś kretem i specjalnie sabotował gre Interu. To co on ze składem zrobił w tym meczu to jest kryminał. Nie wiem, czy jednak nie będzie lepiej go zwolnić, jeśli pojawi się jakaś ciekawa opcja na rynku.
15.04.2018 o 15:12 przez AveCaesar
AveCaesar
Dokładnie Jacenty bez któregoś z dwójki Brozo - Rafinha nie gramy nic. Wystarczy, że jednego z nich zabraknie i cała gra leży.
15.04.2018 o 13:35 przez grzybek010
grzybek010
Ale co to był za pomysł, żeby wyjść 3-4-3, i to jeszcze z Santonem na wahadle? Żadnego meczu w sezonie nie zagraliśmy trójką obrońców... To już nawet nie chodziło o brak jakości, oni zwyczajnie nie potrafili grać w tym systemie. Z Milanem i Torino nie graliśmy źle, więc po co zmieniać coś, co działa. Skoro nie było Brozovica i Candrevy, to trzeba było wystawić w ich miejsce Valero i Karamoha i grać jak zwykle. Ja wyłączyłem po 30 minutach, bo nie dało się tego wczoraj oglądać. Jakby ktoś nie zauważył, to jednym z powodów dla których nauczyliśmy się wyprowadzać piłkę był Cancelo na prawej obronie, który potrafił wygrać pojedynek 1-1 i celnie odegrać, przez co robiło się miejsce w środku. To ten go rzucił wyżej na wahadło i nie było komu wyprowadzać piłki xD Santon to jest porażka zupełna, nie rozumiem jakim prawem ten gość dostaje jakieś szanse, przecież on jest zesrany jak wychodzi na boisko. Nie wierzę, że Dalbert jest słabszy, bo w każdym meczu w którym wystąpił, był co najmniej przeciętny, w przeciwieństwie do Santona, który zagrał 1 dobry mecz i zawalił już ze 3.
15.04.2018 o 13:04 przez Jacenty
Jacenty
Borja Valero jest cieniem zawodnika z początku rundy wiosennej. Santon to zło konieczne, naprawdę boję się pomyśleć co sobą prezentuje Dalbert, skoro Spall wystawia Santona. D'Ambrosio myślałem, że gra słabiej na lewrj obronie, bo to nie jego pozycja, ale na swojej naturalnej prawej obronie gra równie katastrofalnie ostatnio. Perisic kompletnie nic z przodu nie daje, praktycznie żadnego dryblingu udanego nie miał. Jedyne co go broni to harówka w defensywie i zgranie z Icardim.
Biorąc pod uwagę ostatnie mecze, dochodzę do konkluzji, że na tym etapie sezonu jesteśmy uzależnieni nie od jednego, ape dwóch zawodników, mianowicie od tandemu - Brozovic/Rafinha. Jeśli nie ma któregoś z nich, mechanizm się zacina. Tak było z Torino gdy nie było Rafinhii, tak było wczoraj z Atalantą. W zasadzie powinniśmy się cieszyć z 1 punktu, bo determinacja zawodników Gasperiniego była nieporównywalna z naszą. Oczywiście, mogliśmy wywieźć i 3 pkty, ale to byłoby zbyt wiele jak na to co pokazaliśmy - w szczególności w środku pola.
Trzeba ttzymac kciuki za remis w derbach Rzymu a może wręcz za zwycięstwo Romy.
15.04.2018 o 10:27 przez timon
timon
Cancelo po ostatnich meczach jest uważany za najlepszego prawego obrońcę ligi, więc Spał wystawia go na skrzydle. Karamoah gra dobrze, więc w zamian prawie nie podnosi się z ławki. Gubi się Spał ewidentnie, trzy mecze- dwa punkty... słabo. Wydawało się, że ogarnął nas z kryzysu A i tak w debilny sposób tracimy punkty
15.04.2018 o 09:48 przez Endru
Endru
W Bergamo kazdy zagral kupe i mial beznadziejne zagrania . Jedynie Skriniar nie popelnia razacych bledow.
15.04.2018 o 09:40 przez ksiazewi
ksiazewi
@micom - zagrali 3 dobre mecze. Z Sampdorią, Chievo i Milanem. Z Torino trzeba było wyjść tak samo, a nie kombinować z Valero. Mielibyśmy 3 punkty i spokojną głowę, ale ten kretyn musiał coś zmieniać i teraz jesteśmy w dupie. Jak przegramy walkę o lm, to właśnie przez niego.
15.04.2018 o 03:44 przez Szociq
Szociq
Mój kredyt zaufania do Spalla się skończył. Facet nie zbudował kompletnie nic przez ten czas, który tutaj pracuje. Rozumiem że nie dostał wymarzonych zawodników ale nawet z tymi, których ma powinien spokojnie być już w top 3. Jego zmiany doprowadzają do szału. Potrafił wczoraj ściągnąć jedynego zawodnika, który cokolwiek grał i wprowadzić największe chyba piłkarskie drewno jakim jest Eder. Do 90 minuty czeka facet z wprowadzeniem Karamoh, podczas gdy gra takich "piłkarzy" jak Santon i Valer powoduje samoistny krwotok z oczu. Szok i niedowierzanie, że ta drużyna ma walczyć o LM. Pytanie tylko po co, bo z taką grą nie mamy czego szukać nawet w LE.
15.04.2018 o 01:31 przez maverik
maverik
pluto11 jak chciales wyjsc Candreva na 10 skoro on dzisiaj tylko byl na lawce byle byc? jakby byl zdolny do gry to chociaz by wbiegl na te 30 minut
14.04.2018 o 23:47 przez grzybek010
grzybek010
a szkoda strzępić ryja.
14.04.2018 o 23:31 przez ANIOL
ANIOL
Nie lubie ksw ale dzieki temu ominałem ta zenade....dziekuje dobranoc !
14.04.2018 o 23:18 przez micom
micom
Czepiacie się Spalla, a chłop dobrze kombinuje. Zagrali zajebisty mecz w derbach i remis. Zagrali dobry mecz w Turynie i wpierdol. To sobie Spall pomyślał, ze dziś zagrają na przekór: padaka w grze i 3 pkt same wlecą. Problem w tym, że nawet tak nie wychodzi :(
14.04.2018 o 23:01 przez pluto11
pluto11
Wystarczyło wyjść normalnym ustawieniem z Candreva na 10 Karamohem na skrzydle i Rafinha za Valero przynajmniej oszczędzili byśmy sobie oglądania Valero przez 90 min a Karamoh że swoją szybkością i ciągiem na bramkę mógł by coś powalczyć. LM to za wysokie progi dla nas albo dla naszego trenera bo coś co przez działało dobrze w 2 ostatnich meczach tak wiem remis i porażka ale gra była ok i akcje do strzelania też były to on wychodzi jakąś po :cenzor: taktyka z Santonem i Valero z Cancelo na skrzydle i :cenzor: dziwi się że nie wygrywamy. Sam betonie zbiles ten mecz no i te zmiany w 87 min brawo poprostu brawo
14.04.2018 o 23:00 przez NOVY
NOVY
...santon I DD no fuck kompletny dramat, te dwa pedaly przez 90min byly na polowieprzeciwnika kilka razy, to jakas anomalia... ja juz tego Interu nie ogarniam.
lepuej grali chyba ja w srodku byl emre z c.zanettim a wydawalo misie ze wtedy byl cyrk ..
14.04.2018 o 22:49 przez IRT
IRT
Spalletti zamordował wszystkie atuty Interu i nie pozwolił nam na zwycięstwo. Ta taktyka była samobójcza i odsłaniała mankamenty wszystkich naszych piłkarzy. Żenujący absurd. To pierwsza strata punktów w tym sezonie, która wyglądała na zamierzoną. Piłkarze nie byli przygotowani na nowe ustawienie, które wymagało od nich umiejętności jakich nie mają. Grzebiemy szansę na LM na własne życzenie, a w tym konkretnym przypadku - życzenie trenera. Nie ma już żadnego marginesu błędu i można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że to kolejny stracony sezon.
14.04.2018 o 22:47 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Już niema co się udzic i marzyć o LM.z taka gra i z takim zaangażowaniem to możemy grać sobie o uczymanie a nie o puchary
14.04.2018 o 22:46 przez rafalik93
rafalik93
z taką grą to się lepiej niech nie pchają do lm i le nawet ...żenada ...jedynie Rafinha próbował coś ugrać...
14.04.2018 o 22:42 przez danielinter
danielinter
Beznadzieja dno zwykle kolesiostwo zawodnicy trener i wladze bez jaj wszystko bez sensu
14.04.2018 o 21:41 przez Szociq
Szociq
to co dzisiaj grają Valero i Santon to nawet nie wiem jak nazwać: dno, kupa, lipa, dziadostwo, anemia, marność, partactwo... sam nie wiem. Po prostu jest to żenada że w takim klubie grają w pierwszym zespole gracze tego pokroju co wspomniana dwójka.
14.04.2018 o 21:14 przez djguclo87
djguclo87
:cenzor: nia bedzie valero santon dno co oni grają to oglądać się nie da
14.04.2018 o 20:53 przez Krzysiek1908
Krzysiek1908
Gramy trójką w obronie
14.04.2018 o 20:39 przez davi23
davi23
1:4
14.04.2018 o 20:28 przez danielinter
danielinter
Nie jest po prostu Spall go nie chcial i ma focha przez co go nie wystawia.Moze taktycznie to nie najgorszy trener , ale decyzjami personalnymi strzela sobie w stope.Jak nie zagramy w LM to powinien za to zapłacić posada.
14.04.2018 o 20:25 przez pluto11
pluto11
To jest chyba nie możliwe żeby Dalbert był aż tak słaby żeby musiał grać Santon
14.04.2018 o 20:04 przez Piter
Piter
ta menda santon co mi wyjazd na romę popsuła znów gra, zaraz spalletti wyłapiesz tibijską listwę na glace do korwy
14.04.2018 o 19:59 przez kulfon32
kulfon32
Na prawde ten DAlbert jest taki słaby ?

Shoutbox

maverik 25.09.2018 23:01

ale co ty chcesz ode mnie majonec

Dzonyy 25.09.2018 23:01

Vecino miał tragiczne straty dzisiaj

Lopez 25.09.2018 23:01

Dzony vs Czarson

Michellaga 25.09.2018 23:01

on ponosi główną wine za bramke

Michellaga 25.09.2018 23:01

wielbła radji

Dzonyy 25.09.2018 23:01

dałnów tosobie w domu suzkaj

IlCapitano 25.09.2018 23:01

teraz obic Cagliari i fundamentalny mecz w Eindhoven

ZnawcaCalcio 25.09.2018 23:01

Gra tak jak w 1 sezonie, czyli chu jowo

TomHardy 25.09.2018 23:01

TomHardy 25.09.2018 23:00 maverik 25.09.2018 23:00 Brozovic slabiutko dzis - no tak vecino robil swoja robote

Czarson 25.09.2018 23:01

ogarnij sie

Czarson 25.09.2018 23:01

dzony dałnie

pluto11 25.09.2018 23:01

Jak ogranicza głupie straty i niedokładnie podania i głupie zabawy w środku pola to będzie dobrze

FReeFonix 25.09.2018 23:01

za szybko to się działo

ZnawcaCalcio 25.09.2018 23:01

Handanovic mocny regres

FReeFonix 25.09.2018 23:01

bez przesady, nie miałszans Andanowicz

maverik 25.09.2018 23:01

dzony ale spokojnie

Dzonyy 25.09.2018 23:01

ahahahahahah

Dzonyy 25.09.2018 23:01

ahahahahahahah

Dzonyy 25.09.2018 23:01

hahahahahaha

Dzonyy 25.09.2018 23:01

rykoszet i płacz, ze bramkarz stoi hahahahaahah

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    5

    15

  • 2

    Napoli

    Napoli

    5

    12

  • 3

    Fiorentina

    Fiorentina

    5

    10

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    10

  • 5

    Lazio

    Lazio

    5

    9

  • 6

    SPAL

    SPAL

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    5

  • 2

    Lorenzo Insigne

    4

  • 3

    Rodrigo De Paul

    4

  • 4

    Gregoire Defrel

    4

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 21 września

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Empoli

Sobota, 22 września

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Cagliari

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Inter

Niedziela, 23 września

  • FT

    Torino

    1 - 3

    Napoli

  • FT

    Chievo

    0 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Atalanta

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Juventus

Wtorek, 25 września

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Fiorentina

Środa, 26 września

  • 19:00

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

  • 21:00

    Roma

    ? - ?

    Frosinone

  • 21:00

    Atalanta

    ? - ?

    Torino

  • 21:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:00

    Genoa

    ? - ?

    Chievo

  • 21:00

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 21:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

Czwartek, 27 września

  • 19:00

    SPAL

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:00

    Empoli

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (7)

17.09
18:27
Liga Mistrzow puchar

Liga Mistrzów - żyła złota (12)

29.08
13:29
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17616

Liczba newsów: 31679