Relacje

Awans Interu (49)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
858
49

Inter Mediolan awansował do ćwierćfinału Pucharu Włoch. W dzisiejszym meczu Nerazzurri pokonali Genoę 3-2. Bramki zdobywali Eto'o (2), Mariga, Kharja i Sculli.

 

Jak to zwykle bywa w Pucharze Włoch, Nerazzurri wystąpili w nieco zmienionej w stosunku do "normalnej" wyjściowej jedenastce. Szansę dostali Santon, Muntari, Mariga czy też debiutujący dzisiaj na serio Ranocchia.

 

Początek spotkania był bardzo wyrównany. Oba zespoły dosyć łatwo przechodziły w strefę rywala, ale w obronie natrafiały już na szczelny mur przeciwnika. W jednej z pierwszych akcji swoją akcję potwierdził Ranocchia. Młody Włoch dogonił szarżującego Rudolfa i z łatwością odebrał mu piłkę w polu karnym. Pierwsza prawdziwie groźna akcja Interu zakończyła się golem. Z lewej strony dośrodkował Muntari, piłkę w polu karnym przyjął Eto'o, oszukał dwóch obrońcó i nie dał szans bramkarzowi. Pięć minut później Kameruńczyk mógł podwyższyć wynik meczu, ale Scarpi odbił piłkę na rzut rożny. Genoa starała się zbliżyć pod bramkę Castelazziego jednak ani akcja Rafinhy ani Rudolfa nie przyniosły efektu. Inter tymczasem dążył do zdobycia drugiego gola. Blisko tego był Muntari, którego potężne uderzenie z dystansu minęło o kilkadziesiąt centymetrów prawy słupek bramki. Co nie udało się Ghanijczykowi, powiodło się Eto'o. Tym razem Kameruńczyk otrzymał podanie od Maicona, znowu prostym zwodem oszukał obrońcę i pokonał bramkarza. Na przerwę gracze Interu schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

 

Pewne prowadzenie rozluźniło szeregi Interu. Genoa zaczęła naciskać i była bliska zdobycia gola po uderzeniu Boakye, które złapał Castelazzi. Po 10 minutach gry było już tylko 2-1. Kharja pokonał bramkarza Interu z rzutu karnego, który zostal sprokurowany przez Ranocchię. Podrażniony Inter zaatakował śmielej i wywalczył dwa rzuty rożne - po pierwszym strzelał niecelnie Ranocchia, po drugim padł gol. Maicon dośrodkował z prawego narożnika, a bramkarza strzalem głową pokonał Mariga. Ostatnie minuty spotkania to zdecydowana przewaga gości, którzy dążyli do strzelenia choćby gola kontaktowego. Próbowali tego m.in. Kucka - niecelny strzał - Mesto czy Sculli, których strzały padły łupem bramkarza Interu. Dwukrotnie szczęścia szukali też Palacio oraz Criscito. Trzy z tych strzałów zakończyły się interwencją Castelazziego, jeden minął bramkę o kilka centymetrów. Świetnie dysponowanego zmiennika Julio Cesara nie zdołali pokonać też Veloso i Dainello. W 90 minucie w końcu Genueńczycy dopięli swego. Veloso wykonywał rzut wolny z lewej strony, dośrodkował w pole karne, a tam Sculli ładnym strzałem głową zdobył gola. Niedługo później sędzia odgwizdał koniec spotkania.

 

Inter dzięki dzisiejszemu zwycięstwu awansował do ćwierćfinału, gdzie spotka się z kimś z pary Bologna-Napoli.

Mecz, pomimo straty dwóch goli, można zaliczyć do naprawdę udanych. Gra Interu była na pewno lepsza (przez 70 minut) od tej w meczu z Catanią. Pomimo faulu zakończonego rzutem karnym, dobre zawody rozegrał Ranocchia, który swoją pewnością siebie potrafi wprowadzić spokój w obronie. Dobrze zaprezentował się Muntari (wyraźnie niezadowolony ze zmiany) oraz Mariga. Na ocenę tego ostatniego wpłynęła znacząco zdobyta bramka. Poprawnie w pierwszej połowie zaprezentował się też Santon. Nieźle wyglądała gra w ofensywie, ogromnym wzmocnieniem są rajdy Maicona jak za dawnych czasów (Brazylijczyk zaliczył asystę w trzecim meczu z rzędu).

W sobotę o 20.30 Inter zagra z Bologną na San Siro w ramach 20 kolejki Serie A.

 

INTER-GENOA 3-2 (2-0)
Strzelcy: Eto'o 15', 43', Kharja (54' k), Mariga 59', Sculli 91'.

 

Inter: 12 Castellazzi; 13 Maicon (24 Rivas 88'), 15 Ranocchia, 23 Materazzi, 39 Santon; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 4 Mariga; 11 Muntari (88 Biabiany 58'); 27 Pandev, 9 Eto'o (20 Obi 70').
Rezerwowi: 21 Orlandoni, 6 Lucio, 22 Milito, 40 Nwankwo.
Trener: Leonardo.

Genoa: 73 Scarpi; 18 Rafinha, 3 Dainelli, 24 Moretti, 4 Criscito; 29 Jelenic (20 Mesto 46'), 33 Kucka, 42 Veloso, 11 Kharja (8 Palacio 63'); 25 Boakye, 17 Rudolf (14 Sculli 62')
Rezerwowi: 88 Perin, 7 Rossi, 36 Zuculini, 77 Milanetto.
Trener: Davide Ballardini

Sędzia: Nicola Pierpaoli (Florencja)

 

Żółte kartki: Ranocchia, Muntari

 

1-0 Eto'o


2-0 Eto'o

 

2-1 Kharja


3-1 Mariga


3-2 Sculli

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Kontrowersyjny karny, rekord Dimarco i strata punktów w Turynie! Torino 2-2 Inter (48)

26.04
17:06

Komentarze (49)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.01.2011 o 20:22 przez midex100
midex100
wszyscy ogladaja transmisje meczu na<br />
<br />
meczelive.webh.pl<br />
<br />
super jakosc bez ciecia<br />
sprawdz sam i ty<br />
relacja z najwieksza liczba kibiców<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
13.01.2011 o 21:43 przez GijaS79
GijaS79
PikniE <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
13.01.2011 o 21:03 przez Francisco
Francisco
3zwycięstwa to nie przypadek. Ruszyła maszynka <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
<br />
Popieram <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
13.01.2011 o 20:49 przez adriano:)
adriano:)
Kolejne zwycięstwo i awans, brawo. Nasza gra poprawiła się i efektem są 3 zwycięstwa pod wodzą Leonardo. Najbardziej cieszy mnie postawa piłkarzy, którzy odzyskali chęć gry w piłkę i kontuzje które dobiegają końca. Teraz powinniśmy sobie poradzić z Bologną, a potem bardzo ciężki mecz z Ceseną. Jak zdobędziemy w tych meczach 6 punktów, to będzie można uznać że wróciliśmy na właściwe tory i walczymy o mistrza.
13.01.2011 o 20:30 przez konrados
konrados
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
13.01.2011 o 19:14 przez IITrattore
IITrattore
Brawo Inter,brawo Eto'o.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.01.2011 o 18:59 przez Internalista93
Internalista93
A ja powiem ze w takim składzie to mozna było sie spodziewac utraty bramki... grał matrix hhe a tak z innej beczki naprawde ładnie gramy. Te 3zwycięstwa to nie przypadek. Ruszyła maszynka <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.01.2011 o 18:56 przez luuki
luuki
brawo dla całej drużyny w szczególności etoo i castellaciego
13.01.2011 o 16:44 przez mati1908
mati1908
nasza gra nie podoba mi sie,ale najwazniejsze ze wygrywamy
13.01.2011 o 16:00 przez RedKhmer
RedKhmer
Mecz niezly biorac pod uwage ze gramy bez Sneijdera i Couthino bez ktorych ciezko o dobre podanie do napastnika. Czekam az wroca i zobaczymy Inter z poprzedniego sezonu.
13.01.2011 o 15:32 przez bartek355
bartek355
ej fqrve to masz interent do dupy ja oglądałem caly i pieknie liczy sie zwyciestwo<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> &lt;forza<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.01.2011 o 15:23 przez ronni999
ronni999
Bravo <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
AVE INTER <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
13.01.2011 o 15:14 przez Adrian521995
Adrian521995
od początku byłem przekonany o zwycięstwie nerazzurrich, mimo że grali w rezerwowym składzie. Świadczy to o bardzo dobrych zawodnikach jakimi dysponuje Inter.
13.01.2011 o 15:01 przez Rufus
Rufus
Brawo, Brawo <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
<br />
FORZA INTER !
13.01.2011 o 15:01 przez Piotr1996
Piotr1996
O to chodziło <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
13.01.2011 o 14:46 przez el_loco
el_loco
tak miało być<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
13.01.2011 o 14:45 przez interooo
interooo
chyba najlepiej w tym meczu zagrał Santon i Maicon. dobre skrzydełka. <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
13.01.2011 o 10:17 przez JimyTheSaint
JimyTheSaint
wreszcoe....ile czekalem na taka gre interu gdzie mecz za meczem idzie po naszej mysli<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <br />
<br />
teraz widac jakim nieudolnym trenerem byl Benitez<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <br />
<br />
Forza Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
13.01.2011 o 09:03 przez yoda79
yoda79
Jest atmosfera w zespole i o to chodzi.
13.01.2011 o 08:20 przez Giuseppe
Giuseppe
i oto chodzi panowie oby tak dalej<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
13.01.2011 o 07:37 przez adixo14
adixo14
Wooo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! i tak ma byc !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.01.2011 o 00:10 przez Helton
Helton
brawo oby tak dalej 3 mecz leo 3 zwyciestwo <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
12.01.2011 o 23:57 przez smerf1600
smerf1600
fajny meczyk, ciekawy, pod koniec naszym sie nie chcialo juz grac i stad Castelazzi mogl sie wykazac co zreszta zrobil wyśmienicie. Fajne brameczki E2, oby w lidze zaczal strzelac. Teraz Bologna i Cesena na SS wiec druzyny pokroju Genoa wiec musimy je wygrac. Szkoda ze Milan tez ma ogórków wiec nie ma nadzieji na doskoczenie zbyt wielkich<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.01.2011 o 23:50 przez Fqrve
Fqrve
Inter 3:2 Genoa w sumie <span style="color: red">I</span>nter kontrolowal przebieg spotkania nie widzialem 2 bramki dla genoi bo mi sie mecz zawiesil ale i tak wazne ze graja swoja pilke<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/25" alt="&lt;pijaki&gt;" /> <img src="/files/emoticons/26" alt="&lt;piwko&gt;" />
12.01.2011 o 23:41 przez piotrekninter
piotrekninter
jak bysmy odpadli bym nie plakal,puchar wiadomo mlodziki,rezerwy,a przed nami ciezki sezon<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
Santon elegancko,schodzil do srodka zostawial miejsce, z tego 1sza bramka padla,inaczej od tego sie zaczelo<br />
Rano Matrix ok,Maicon glodny gry,elegancko<br />
Cuchu poczatek spor niecelnych,ale gre czytal slicznie,ten zwod jak Zidane miodzio,Sulley poczatek pare fauli potem luks,koniec spartolil, trener go zdjal trzeba sie z tym pogodzic, chyba trzeba sie pozegnac, kopii Mario nie chcemy,fochow<br />
Pandev spoko wychodzil, pokazywal sie,zeby jeszcze predkosci nabral, E2 mistrz pola karnego, ok bylo elegancko,na koniec dali sie pokazac Luce, wiadomo zmeczenie,grali na czas, no i Rivas zagral<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> oby ostatni raz
12.01.2011 o 23:39 przez dodo_IM
dodo_IM
Powoli zbliżamy się do finału. Forza Inter
12.01.2011 o 23:33 przez Krzysztof66
Krzysztof66
Liczy się awans i z tego się cieszmy.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.01.2011 o 23:23 przez korus1984
korus1984
Inter 4ever Gralismy dobrze...szdpda tych 2ch bramek bardzo latwo straconych ale ogólnie MEGA POZYTYW chłopaki wciarz się uczą <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> jestem dumny
12.01.2011 o 23:20 przez mAlEc7
mAlEc7
Pierwsza połowa w wykonaniu naszych bardzo dobra, w szczególności Maicona, Eto'o i bardzo mi się dzisiaj podobał Santon. Nie bał się dryblować i wchodzić za akcją, szkoda, że w drugiej połowie już tak nie było no ale w drugiej połowie wszyscy spoczęli na laurach poza Castelazzim...mimo to brawo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.01.2011 o 23:12 przez pucca91
pucca91
szkoda ,ze stracili gola w ostatnich minutach! <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> wogole nie grali przez 15 min zbyt specjalnie.... dzis Castelazzi spisal sie b dobrze ! tak czy inaczej wygralismy... ciekawe jakby to dalej wygladalo z Benitezem <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />

Shoutbox

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

broda4991 25.06.2026 12:11

Real na pewno będzie chciał od nas 60 plus odkup za 80 mln to jest na bank pewne. To że on do nas przyjdzie nie znaczy że będzie nasz

broda4991 25.06.2026 12:08

Coś mam jakieś złe przeczucie ze jednak Como się dogada.

Jacenty 25.06.2026 12:03

Nie kupią teraz Olise, mają pakt z Niemcami o "wzajemnym szacunku" to jedna rzecz, a druga - napastnik to 3 pozycja w ich kolejce. Przede wszystkim Mourinho zależy na technicznym i pracującym w obydwu fazach rozgrywającym w stylu Modricia (stąd zainteresowanie Enzo Fernandezem). Mają sporo piłkarzy do pożegnania, ale żaden z zawodników nie chce odchodzić, Ceballos nawet za darmo nie chce. Agenci Camavingi też wydają komunikaty, ze jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Sta też pomysł, że nawet Tchoumenii, który w tym sezoni był naprawdę dobry, moze odejść. Real potrzebuje gotówki na cito, bo inaczej będzie zablokowany, a Mourinho żąda właśnie ww. pomocnika i środkowego obrońcy, a w sprzyjających warunkach jak zrealizują dwa powyższe cele mają poszukać srodkowego napastnika.

Dzonyy 25.06.2026 11:56

Klinsi a jakie warunki ma Real?

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625437

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się