Relacje

Awans Interu (49)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
855
49

Inter Mediolan awansował do ćwierćfinału Pucharu Włoch. W dzisiejszym meczu Nerazzurri pokonali Genoę 3-2. Bramki zdobywali Eto'o (2), Mariga, Kharja i Sculli.

 

Jak to zwykle bywa w Pucharze Włoch, Nerazzurri wystąpili w nieco zmienionej w stosunku do "normalnej" wyjściowej jedenastce. Szansę dostali Santon, Muntari, Mariga czy też debiutujący dzisiaj na serio Ranocchia.

 

Początek spotkania był bardzo wyrównany. Oba zespoły dosyć łatwo przechodziły w strefę rywala, ale w obronie natrafiały już na szczelny mur przeciwnika. W jednej z pierwszych akcji swoją akcję potwierdził Ranocchia. Młody Włoch dogonił szarżującego Rudolfa i z łatwością odebrał mu piłkę w polu karnym. Pierwsza prawdziwie groźna akcja Interu zakończyła się golem. Z lewej strony dośrodkował Muntari, piłkę w polu karnym przyjął Eto'o, oszukał dwóch obrońcó i nie dał szans bramkarzowi. Pięć minut później Kameruńczyk mógł podwyższyć wynik meczu, ale Scarpi odbił piłkę na rzut rożny. Genoa starała się zbliżyć pod bramkę Castelazziego jednak ani akcja Rafinhy ani Rudolfa nie przyniosły efektu. Inter tymczasem dążył do zdobycia drugiego gola. Blisko tego był Muntari, którego potężne uderzenie z dystansu minęło o kilkadziesiąt centymetrów prawy słupek bramki. Co nie udało się Ghanijczykowi, powiodło się Eto'o. Tym razem Kameruńczyk otrzymał podanie od Maicona, znowu prostym zwodem oszukał obrońcę i pokonał bramkarza. Na przerwę gracze Interu schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

 

Pewne prowadzenie rozluźniło szeregi Interu. Genoa zaczęła naciskać i była bliska zdobycia gola po uderzeniu Boakye, które złapał Castelazzi. Po 10 minutach gry było już tylko 2-1. Kharja pokonał bramkarza Interu z rzutu karnego, który zostal sprokurowany przez Ranocchię. Podrażniony Inter zaatakował śmielej i wywalczył dwa rzuty rożne - po pierwszym strzelał niecelnie Ranocchia, po drugim padł gol. Maicon dośrodkował z prawego narożnika, a bramkarza strzalem głową pokonał Mariga. Ostatnie minuty spotkania to zdecydowana przewaga gości, którzy dążyli do strzelenia choćby gola kontaktowego. Próbowali tego m.in. Kucka - niecelny strzał - Mesto czy Sculli, których strzały padły łupem bramkarza Interu. Dwukrotnie szczęścia szukali też Palacio oraz Criscito. Trzy z tych strzałów zakończyły się interwencją Castelazziego, jeden minął bramkę o kilka centymetrów. Świetnie dysponowanego zmiennika Julio Cesara nie zdołali pokonać też Veloso i Dainello. W 90 minucie w końcu Genueńczycy dopięli swego. Veloso wykonywał rzut wolny z lewej strony, dośrodkował w pole karne, a tam Sculli ładnym strzałem głową zdobył gola. Niedługo później sędzia odgwizdał koniec spotkania.

 

Inter dzięki dzisiejszemu zwycięstwu awansował do ćwierćfinału, gdzie spotka się z kimś z pary Bologna-Napoli.

Mecz, pomimo straty dwóch goli, można zaliczyć do naprawdę udanych. Gra Interu była na pewno lepsza (przez 70 minut) od tej w meczu z Catanią. Pomimo faulu zakończonego rzutem karnym, dobre zawody rozegrał Ranocchia, który swoją pewnością siebie potrafi wprowadzić spokój w obronie. Dobrze zaprezentował się Muntari (wyraźnie niezadowolony ze zmiany) oraz Mariga. Na ocenę tego ostatniego wpłynęła znacząco zdobyta bramka. Poprawnie w pierwszej połowie zaprezentował się też Santon. Nieźle wyglądała gra w ofensywie, ogromnym wzmocnieniem są rajdy Maicona jak za dawnych czasów (Brazylijczyk zaliczył asystę w trzecim meczu z rzędu).

W sobotę o 20.30 Inter zagra z Bologną na San Siro w ramach 20 kolejki Serie A.

 

INTER-GENOA 3-2 (2-0)
Strzelcy: Eto'o 15', 43', Kharja (54' k), Mariga 59', Sculli 91'.

 

Inter: 12 Castellazzi; 13 Maicon (24 Rivas 88'), 15 Ranocchia, 23 Materazzi, 39 Santon; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 4 Mariga; 11 Muntari (88 Biabiany 58'); 27 Pandev, 9 Eto'o (20 Obi 70').
Rezerwowi: 21 Orlandoni, 6 Lucio, 22 Milito, 40 Nwankwo.
Trener: Leonardo.

Genoa: 73 Scarpi; 18 Rafinha, 3 Dainelli, 24 Moretti, 4 Criscito; 29 Jelenic (20 Mesto 46'), 33 Kucka, 42 Veloso, 11 Kharja (8 Palacio 63'); 25 Boakye, 17 Rudolf (14 Sculli 62')
Rezerwowi: 88 Perin, 7 Rossi, 36 Zuculini, 77 Milanetto.
Trener: Davide Ballardini

Sędzia: Nicola Pierpaoli (Florencja)

 

Żółte kartki: Ranocchia, Muntari

 

1-0 Eto'o


2-0 Eto'o

 

2-1 Kharja


3-1 Mariga


3-2 Sculli

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Hakan wziął Inter pod pachę i wprowadził go do finału Coppa Italia! 3:2 po wielkiej rimoncie drużyny Chivu na Meazza! (66)

21.04
20:42

Inter zdobywcą Coppa Italia w sezonie 2025/26! (60)

13.05
20:24

Komentarze (49)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.01.2011 o 20:22 przez midex100
midex100
wszyscy ogladaja transmisje meczu na<br />
<br />
meczelive.webh.pl<br />
<br />
super jakosc bez ciecia<br />
sprawdz sam i ty<br />
relacja z najwieksza liczba kibiców<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
13.01.2011 o 21:43 przez GijaS79
GijaS79
PikniE <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
13.01.2011 o 21:03 przez Francisco
Francisco
3zwycięstwa to nie przypadek. Ruszyła maszynka <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
<br />
Popieram <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
13.01.2011 o 20:49 przez adriano:)
adriano:)
Kolejne zwycięstwo i awans, brawo. Nasza gra poprawiła się i efektem są 3 zwycięstwa pod wodzą Leonardo. Najbardziej cieszy mnie postawa piłkarzy, którzy odzyskali chęć gry w piłkę i kontuzje które dobiegają końca. Teraz powinniśmy sobie poradzić z Bologną, a potem bardzo ciężki mecz z Ceseną. Jak zdobędziemy w tych meczach 6 punktów, to będzie można uznać że wróciliśmy na właściwe tory i walczymy o mistrza.
13.01.2011 o 20:30 przez konrados
konrados
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
13.01.2011 o 19:14 przez IITrattore
IITrattore
Brawo Inter,brawo Eto'o.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.01.2011 o 18:59 przez Internalista93
Internalista93
A ja powiem ze w takim składzie to mozna było sie spodziewac utraty bramki... grał matrix hhe a tak z innej beczki naprawde ładnie gramy. Te 3zwycięstwa to nie przypadek. Ruszyła maszynka <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.01.2011 o 18:56 przez luuki
luuki
brawo dla całej drużyny w szczególności etoo i castellaciego
13.01.2011 o 16:44 przez mati1908
mati1908
nasza gra nie podoba mi sie,ale najwazniejsze ze wygrywamy
13.01.2011 o 16:00 przez RedKhmer
RedKhmer
Mecz niezly biorac pod uwage ze gramy bez Sneijdera i Couthino bez ktorych ciezko o dobre podanie do napastnika. Czekam az wroca i zobaczymy Inter z poprzedniego sezonu.
13.01.2011 o 15:32 przez bartek355
bartek355
ej fqrve to masz interent do dupy ja oglądałem caly i pieknie liczy sie zwyciestwo<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> &lt;forza<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.01.2011 o 15:23 przez ronni999
ronni999
Bravo <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
AVE INTER <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
13.01.2011 o 15:14 przez Adrian521995
Adrian521995
od początku byłem przekonany o zwycięstwie nerazzurrich, mimo że grali w rezerwowym składzie. Świadczy to o bardzo dobrych zawodnikach jakimi dysponuje Inter.
13.01.2011 o 15:01 przez Rufus
Rufus
Brawo, Brawo <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
<br />
FORZA INTER !
13.01.2011 o 15:01 przez Piotr1996
Piotr1996
O to chodziło <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
13.01.2011 o 14:46 przez el_loco
el_loco
tak miało być<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
13.01.2011 o 14:45 przez interooo
interooo
chyba najlepiej w tym meczu zagrał Santon i Maicon. dobre skrzydełka. <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
13.01.2011 o 10:17 przez JimyTheSaint
JimyTheSaint
wreszcoe....ile czekalem na taka gre interu gdzie mecz za meczem idzie po naszej mysli<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <br />
<br />
teraz widac jakim nieudolnym trenerem byl Benitez<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <br />
<br />
Forza Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
13.01.2011 o 09:03 przez yoda79
yoda79
Jest atmosfera w zespole i o to chodzi.
13.01.2011 o 08:20 przez Giuseppe
Giuseppe
i oto chodzi panowie oby tak dalej<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
13.01.2011 o 07:37 przez adixo14
adixo14
Wooo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! i tak ma byc !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.01.2011 o 00:10 przez Helton
Helton
brawo oby tak dalej 3 mecz leo 3 zwyciestwo <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
12.01.2011 o 23:57 przez smerf1600
smerf1600
fajny meczyk, ciekawy, pod koniec naszym sie nie chcialo juz grac i stad Castelazzi mogl sie wykazac co zreszta zrobil wyśmienicie. Fajne brameczki E2, oby w lidze zaczal strzelac. Teraz Bologna i Cesena na SS wiec druzyny pokroju Genoa wiec musimy je wygrac. Szkoda ze Milan tez ma ogórków wiec nie ma nadzieji na doskoczenie zbyt wielkich<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.01.2011 o 23:50 przez Fqrve
Fqrve
Inter 3:2 Genoa w sumie <span style="color: red">I</span>nter kontrolowal przebieg spotkania nie widzialem 2 bramki dla genoi bo mi sie mecz zawiesil ale i tak wazne ze graja swoja pilke<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/25" alt="&lt;pijaki&gt;" /> <img src="/files/emoticons/26" alt="&lt;piwko&gt;" />
12.01.2011 o 23:41 przez piotrekninter
piotrekninter
jak bysmy odpadli bym nie plakal,puchar wiadomo mlodziki,rezerwy,a przed nami ciezki sezon<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
Santon elegancko,schodzil do srodka zostawial miejsce, z tego 1sza bramka padla,inaczej od tego sie zaczelo<br />
Rano Matrix ok,Maicon glodny gry,elegancko<br />
Cuchu poczatek spor niecelnych,ale gre czytal slicznie,ten zwod jak Zidane miodzio,Sulley poczatek pare fauli potem luks,koniec spartolil, trener go zdjal trzeba sie z tym pogodzic, chyba trzeba sie pozegnac, kopii Mario nie chcemy,fochow<br />
Pandev spoko wychodzil, pokazywal sie,zeby jeszcze predkosci nabral, E2 mistrz pola karnego, ok bylo elegancko,na koniec dali sie pokazac Luce, wiadomo zmeczenie,grali na czas, no i Rivas zagral<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> oby ostatni raz
12.01.2011 o 23:39 przez dodo_IM
dodo_IM
Powoli zbliżamy się do finału. Forza Inter
12.01.2011 o 23:33 przez Krzysztof66
Krzysztof66
Liczy się awans i z tego się cieszmy.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.01.2011 o 23:23 przez korus1984
korus1984
Inter 4ever Gralismy dobrze...szdpda tych 2ch bramek bardzo latwo straconych ale ogólnie MEGA POZYTYW chłopaki wciarz się uczą <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> jestem dumny
12.01.2011 o 23:20 przez mAlEc7
mAlEc7
Pierwsza połowa w wykonaniu naszych bardzo dobra, w szczególności Maicona, Eto'o i bardzo mi się dzisiaj podobał Santon. Nie bał się dryblować i wchodzić za akcją, szkoda, że w drugiej połowie już tak nie było no ale w drugiej połowie wszyscy spoczęli na laurach poza Castelazzim...mimo to brawo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.01.2011 o 23:12 przez pucca91
pucca91
szkoda ,ze stracili gola w ostatnich minutach! <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> wogole nie grali przez 15 min zbyt specjalnie.... dzis Castelazzi spisal sie b dobrze ! tak czy inaczej wygralismy... ciekawe jakby to dalej wygladalo z Benitezem <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />

Shoutbox

Jacenty 25.06.2026 09:28

CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele

AveCaesar 25.06.2026 09:24

F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.

Jacenty 25.06.2026 09:23

Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.

AveCaesar 25.06.2026 09:21

Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.

Jacenty 25.06.2026 09:17

Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio

Jacenty 25.06.2026 09:15

na wypadek*

Jacenty 25.06.2026 09:14

planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah

AveCaesar 25.06.2026 08:43

Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Romano - De Vrij w Panathinaikos zamknięty: porozumienie prawie osiągnięte, Grecy czekają tylko na ostatnie OK od obrońcy i wtedy będzie załatwione

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Di Marzio – Delegacja Brighton przebywała w Mediolanie w związku z serią spotkań. Angielski klub jest zainteresowany Frattesim, jednak to Nottingham Forest jest bliżej pozyskania pomocnika Interu.

AveCaesar 25.06.2026 08:41

GDS – 🇧🇷 Guga, brazylijski zawodnik grający na skrzydle lub boku obrony, urodzony w 1998 roku i występujący w barwach Fluminense, został zaoferowany Interowi.

Jacenty 25.06.2026 08:32

real/como

Jacenty 25.06.2026 08:32

spotkanko w Madrycie o godz. 13

martins2000 25.06.2026 07:50

Nasi pytali Nahuel Molina

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625403

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się