Plotki transferowe

Barzagli za Muntariego? (16)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
291
16

Transakcja Andrei Barzaglego do Interu Mediolan już w styczniu, staje się wysoce prawdopodobna. Massimo Moratti ma zamiar zaproponować VFL Wolfsburgowi – pracodawcy 29-letniego Włocha, kartę Sulleya Muntariego.

 

Inter ma problemy z plagą kontuzji, która szczególnie dotkliwie dotyka środek obrony. Ponieważ Marco Materazzi nie jest już raczej w stanie grać na najwyższym poziomie, a Christian Chivu został chyba dożywotnio przemianowany na lewą flakę formacji defensywnej, Nerazzurri posiadają tylko trzech stoperów: Lucio, Samuela i Cordobę. To zdecydowanie za mało na walkę na trzech frontach. Rozwiązaniem ma być właśnie Barzagli.

 

Z kolei Sulley Muntari, cieszący się uznaniem za granicą Italii, był łączony już z wieloma klubami, dlatego wydaje się jasnym fakt, iż w Interze nie jest specjalnie ceniony. Wszystko można było uznać za dziennikarskie fantazje aż do czasu, gdy sam zainteresowany stwierdził, że jest niezadowolony ze swojej pozycji w drużynie mistrza Włoch. Sprawa nabrała rumieńców podczas ostatniego spotkania Interu z Juventusem, kiedy to okazało się, iż Rafa Benitez od umiejętności reprezentanta Ghany wyżej ceni sobie talent Joela Obiego. Muntari oświadczył, iż bardziej od gaży czy renomy klubu liczy się dla niego regularna gra, a na taka z pewnością mógłby liczyć w Wolfsburgu.

 

Obaj zawodnicy mieliby zamienić się koszulkami na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.10.2010 o 08:02 przez 1+8
1+8
3-4 lata temu kiedy grał w Palermo i debiutował w reprezentacji mógł przechodzić bo teraz trochę się na drobne rozmienił ale rzeczywiście mógłby być dobrą alternatywą dla stoperów, chodź nie wiem czy nie lepiej kogoś młodszego poszukać
10.10.2010 o 20:08 przez Omen
Omen
Jak dla mnie może przyjść w końcu to tylko zawodnik na rezerwę i na pewno mógłby się przydać a zresztą to Włoch kolejny plus.
10.10.2010 o 17:33 przez La Pieuvre
La Pieuvre
Włoski Demichelis, nic ponad to.ten gość to jedna z głównych przyczyn dlaczego Wolfsburg traci tyle goli.
10.10.2010 o 17:06 przez sas111
sas111
jak dla mnie dobry pomysl
10.10.2010 o 16:29 przez SlimShady
SlimShady
Jak tylko wypożyczenie do końca sezonu to czemu nie, Barzagli to solidny obrońca, choć od czasu przejścia do Bundesligi jego sława w Włoszech ucichła może być dobrym zmienikiem, szczególnie że Munta w odwrotnym kierunku a tam może Ghańczyk złapie formę i będzie więcej wart i wzbudzał większe zainteresowanie. Za rok będzie Rannnochia wiec nie będzie problemu a Andrei wróci do sobie do Wilków. <br />
Jednak wydaje mi sie, że Matrix jeszcze ze sezon pogra, a Chivu tez sobie radzi na środku obronny, tylko ze ten kask jak na stopera przeraża.
10.10.2010 o 14:11 przez Dzyl
Dzyl
Byłoby dobrze jakby przyszedł, jeszcze Ranocchia przyjdzie o będziemy mieli 5 środkowych obrońców, ale Cordoba pewnie już niedługo karierę zakończy więc zostanie nam 4 i będzie git. Barzagli aż taki słaby nie jest, może się przydać.
10.10.2010 o 13:31 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
niezle, lepszy rydz niz nic<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
10.10.2010 o 13:15 przez Cny
Cny
Muntara do Tottenhamu i wyciągać Bale, co pewnie będzie niemożliwe.<br />
<br />
Ciągle mam nadzieję, że Materazzi skończy po tym sezonie karierę i wreszcie zwolni miejsce dla kogoś porządnego, a nie jak do tej pory blokuje to mijesce od 3 sezonów ;/
10.10.2010 o 13:13 przez MatiInter
MatiInter
dobra opcja ale raczej to sie nie uda
10.10.2010 o 13:02 przez mati1908
mati1908
mozna w sumie go sprawdzic,ale jakos srednio jestem do niego przekonany
10.10.2010 o 12:40 przez Biały
Biały
Nen Barzagli nie wróci do Wolfsburga bo z końcem sezonu jego umowa wygasa i będzie do wzięcia za darmo ;)
10.10.2010 o 12:24 przez piotrekninter
piotrekninter
watpie,znow Muntari na wymiane<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
sprzedac go do Tottenhamu i jak zaznaczyl Randama kupic LO a Chivu przesunmy do srodka<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
10.10.2010 o 12:22 przez Dominho
Dominho
Zobaczymy
10.10.2010 o 12:21 przez MarcoPolo
MarcoPolo
Na pół roku...czemu nie jestem za
10.10.2010 o 12:17 przez Nen
Nen
No to latem Muntari wróci do nas z VFL i zostanie sprzedany do Tottenhamu. Barzagli wróci latem do Wolfsburga a do nas zawita Ranochia i gitara gra.
10.10.2010 o 12:15 przez darek32
darek32
Pierwsza dobra propozycja. Obawiam sie że to nie wypali :/

Shoutbox

Dejwid 26.06.2026 13:52

Po takiej wymianie i tak bedziemy na plus. Tak jak Marotta mówi zawsze jest łatwiej znaleźć dobrego obrońce niż ofensywnego zawodnika jak Paz. Wiadomo, że z ciężkim sercem, ale swoje już zrobił w tym klabie.

Claudio 26.06.2026 13:22

Wg mnie jakby była inicjatywa Basto, że chce odejść to bym się nawet nie zastanawiał. W innym wypadku to mega trudna decyzja

Claudio 26.06.2026 13:19

Co byscie zrobili jak Real zaoferował czystą wymianę bez klauzul 1do1 Bastoni - Paz?

Claudio 26.06.2026 13:18

nie no Znawca Stones to wg mnie miałby pierwszy sklad

Cyrax 26.06.2026 13:14

Miki przedłużony, jeszcze Sommer, Darmian i można jechać xD

Cyrax 26.06.2026 13:13

"Negocjacje w sprawie Provedela zablokowane. Lotito chce więcej niż 3 mln"

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625503

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się