Plotki transferowe

Bastos priorytetem obok Mascherano? (35)

Autor:
Źródło: footballpress.net
około 16 lat temu
637
35

Włoskie media donoszą, że w aktualnym okienku transferowym celem numer jeden Nerazzurri, obok Javiera Mascherano, będzie 26-letni obrońca Lyonu, Michel Bastos.

 

Inter Mediolan od dłuższego czasu sygnalizował chęć zakupu lewego obrońcy z najwyższej półki. Najczęściej powtarzającym się nazwiskiem była godność Serba, reprezentującego na co dzień barwy rzymskiego Lazio, Aleksandara Kolarova. Jednakże, w obliczu niedorzecznych oczekiwań finansowych Claudio Lotito, Inter zmienia swój cel i skupia się na koledze z reprezentacji Maicona, Lucio i Julio Cesara.

 

O Bastosie, w kontekście przenosin na Giuseppe Meazza, pisano jakiś czas temu. Teraz sprawa powraca. Sam zainteresowany podobno chciałby spróbowac sił w wielkim klubie, a Inter mający w składzie tylu Brazylijczyków wydaje się bardzo dobrym kierunkiem.

 

Olimpique Lyon jest gotów sprzedać Bastosa, jeżeli do klubowej kasy przelana zostanie satysfakcjonująca kwota. Włodarze francuskiego klubu wyznaczyli już cenę – 20 mln Euro.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.06.2010 o 10:24 przez SlimShady
SlimShady
Bastos tylko i wyłącznie w razie odejścia Maicona, wtedy Zanetti wraca na prawą, a mamy następce Maicona ale tym razem na lewej, może drugiego R. Carlosa.
18.06.2010 o 18:45 przez crisinter
crisinter
na pomoc go a Zanettiego na obronę
18.06.2010 o 18:09 przez samueletoo9
samueletoo9
<img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" /> luzik
18.06.2010 o 17:34 przez pawlittoo
pawlittoo
Jako skrzydlowy dobry , gorzej jak musi zagrac w obronie.
18.06.2010 o 15:54 przez MatiInter
MatiInter
Brać go!
18.06.2010 o 15:34 przez mati1908
mati1908
super,wole jego niz Kolarova
18.06.2010 o 15:22 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Hmmm nie miałbym nic przeciwko takiemu transferowi
18.06.2010 o 13:20 przez SlimShady
SlimShady
Bardzo ciekawy obrońca, niezwykle ofensywnie nastawiony boczny ewy obrońca, ma coś z R. Carlosa, przede wszystkim mocne uderzenie, może nie należy do jakieś młodzieży, ale może pograć an wysokim poziomie parę lat myślę, niestety mankamentem Bastosa jest gra w defensywie, nie raz sie naoglądałem jego wpadek, niestety trzeba to przyznać to bardziej skrzydłowy niestety. 20 mln to też nie mała suma, chyba tyle samo wycenili Kolarova.
18.06.2010 o 13:04 przez Kubusa10
Kubusa10
No przydał by się
18.06.2010 o 13:01 przez kostrzes
kostrzes
Ja bym dał szanse Santonowi. Ma chłopak talent i jakoś dawał sobie rade na tej lewej stronie.Nie chciałbym żeby przez brak gry odszedł od nas do innego włoskiego zespołu.
18.06.2010 o 11:58 przez Stachoo
Stachoo
po tym strzale w ostatnim meczy co mało co chybił taką petarą zwróciłem na niego uwagę i jak dla mnie po przeglądnieciu filmików z jego meczów, byłv\by dobrym wzmocnieniem brać go ;)
18.06.2010 o 11:32 przez piter0806
piter0806
solidny gracz trzeba nam takich
18.06.2010 o 11:13 przez qanciastic
qanciastic
ale gdyby razem z mascherano przyszedł to Javier by asekurował Bastosa. Moim zdaniem 20 mln to nie jest dużo.
18.06.2010 o 10:53 przez berdzi13
berdzi13
moim zdaniem to bylby dobry transler. lewa jak i prawa stron bylaby super ofensywna
18.06.2010 o 10:06 przez arturinho17
arturinho17
Bardzo dobry zawodnik, pasowałby do Interu. Ofensywni obrońcy, którzy podczas ataki grają rolę skrzydłowych (Maicon, Bastos). Byłoby to cenne wzmocnienie w ataku, nie trzeba by zmieniać taktyki, żeby pomoc szła z bocznych sektorów boiska. Za 20 mln można go brać, rynek jest w sytuacji takiej jakiej jest, trudno jest o dobrego lewego obrońcę. Mi z kolei marzy się Abidal z FCB...
18.06.2010 o 09:48 przez LoveFist18
LoveFist18
jestem za, lepszy jest niz kolarov
18.06.2010 o 09:38 przez Damian7
Damian7
Jestem za ,dawać go<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
18.06.2010 o 09:31 przez Seba
Seba
Jeśli nie Kolarov, to jak najbardziej jestem za Bastosem.
18.06.2010 o 09:22 przez Mate1908
Mate1908
Nie dużo brakuje a cały nasz blok defensywny będzie składał się z reprezentantów Canarinhos<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Póki co na mundialu ani Bastos ani Kolarov nie błyszczą. Jeśli taką formę mają prezentować w Interze to ja dziękuje za takie transfery.
18.06.2010 o 08:57 przez BoDzIo
BoDzIo
Wolę dać 5 baniek więcej i mieć wyważonego obrońce( atak i obrona) niż skąpić i mieć ciecia w obronie.
18.06.2010 o 08:53 przez crisinter
crisinter
wydaje mi się że Bastos jest skrzydłowym a my nie gramy skrzydłowymi (chyba że Benitez zmieni taktykę, na co się chyba nie zanosi) ale 20 baniek to taniej niż za Kolarova więc weżmy go
18.06.2010 o 08:46 przez Radan
Radan
Tylko że w Lyonie on robi za skrzydłowego nie obrońce. I zgadzam sie ze umiejetnosci obronne ma mniejsze od tych ofensywnych.
18.06.2010 o 08:40 przez Michal_fci
Michal_fci
Bylo by nawet lepiej ale obojetnie kto przyjdzie to powinno byc wzmocnienie
18.06.2010 o 07:49 przez bloow
bloow
Jeszcze Juan za Burdisso i mamy Brazyliane w defensywie całą. Jestem jak najbardziej za, do przodu zawsze ten Bastos idzie, jak Maicon
18.06.2010 o 07:36 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
hahahah gadalem zeby sie nim zainteresowali! : DDD 20 banmiek to mniej niz za kolarova <img src="/files/emoticons/32" alt=";P" /> brac w ciemno<br />
<br />
aa i moze jeszcze juan za burdisso ;&gt; i bedzie <br />
<br />
obrona(brazylia) pomoc(argentyna) napad (argentyna) ; DD +eto <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> hahaha<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.06.2010 o 06:39 przez BoDzIo
BoDzIo
Osobiście nie przepadam za gościem. Wydaje mi się taki Robinjowaty a przecież ma grać an obronie. Taki trochę jeździec bez głowy. Wczoraj Salcido mi zaimponował bardzo.
18.06.2010 o 02:29 przez 1+8
1+8
Jeśli odejdzie Maicon to wielkie, tak dla niego on będzie grał na lewej a Javier na prawej i dużo nie stracimy<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
18.06.2010 o 00:45 przez kulfon32
kulfon32
20 baniek? nie taka duza kasa! Dawalismy za większe niewypały większą kase! ZARYZYKOWAŁBYM!
18.06.2010 o 00:18 przez kubbbaaa
kubbbaaa
Jestem na TAK!
18.06.2010 o 00:13 przez pigment
pigment
Gra tam dopiero od roku a zapłacili za niego 18 mln € także cena za niego będzie nie mniejsza niż za Serba ,poza tym Aulas targuję się nie gorzej niż Lotito dobra postawa Brazylii na mundialu też nie ułatwi transferu, trzeba szukać tańszych opcji

Shoutbox

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625101

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się