Plotki transferowe

Benitez chce Lucasa (23)

Źródło: tuttomercatoweb.com
ponad 15 lat temu
382
23

Po wczorajszej, żenującej porażce w Londynie z miejscowym Tottenhamem Rafa Benitez przeprowadził rozmowę z włodarzami Interu na temat zimowych wzmocnień.

 

We wczorajszym meczu, zgodnie z tradycją kolejny zawodnik Nerazzurri doznał urazu mięśni. Tym razem kolej padła na Sulleya Muntariego, który dołączył do kontuzjowanych Dejana Stankovicia, Estebana Cambiasso, McDonalda Marigi oraz Thiago Motty. Sytuacja w pomocy jest opłakana i dlatego celem numer jeden na zimowe mercato będzie kupno pomocnika.

 

Trener Benitez ma już upatrzonego zawodnika, a miałby to być Lucas Leiva z Liverpoolu. Innym zawodnikiem, który miałby dołączyć do Interu jest Luca Antonelli z Parmy. Włoch zająłby miejsce Cristiana Chivu na lewej obronie mistrzów Europy.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.11.2010 o 18:29 przez intermilito
intermilito
Żal patrzeć na Beniteza to jest najgorszy trener w historii i nic ale to nic nawet przyjście ronaldo czy messiego tego nie zmieni Benitez potrafi zniszczyć karzdego to jest..............<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
04.11.2010 o 12:36 przez microsoft666
microsoft666
benitez zapytany kogo chcialby z tej 3-ki sanchez,lukas,affelay wybral tego 2-go<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
04.11.2010 o 12:21 przez Mate1908
Mate1908
Boże widzisz a nie grzmisz... Niech Branca jak najszybciej wybije Rafie z głowy ten jakże idiotyczne pomysł. Jeśli tak ma wyglądać nasze zimowe wzmacnianie to niech lepiej sobie nasi je odpuszczą i niech postarają się o prawdziwe wzmocnienia dopiero w lecie.
04.11.2010 o 12:11 przez internista1001
internista1001
Ja dostane kiedyś palpitacji serca przez benka<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
04.11.2010 o 01:52 przez Bigbeat
Bigbeat
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> Out : <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
Sulley Muntari (Ghana)<br />
Amantino Mancini (Brazylia)<br />
Ivan Cordoba (Kolumbia)<br />
Paolo Orlandoni (Wlochy)<br />
Christian Chivu (Rumunia)<br />
David Suazo (Honduras)<br />
Victor Obinna (Nigeria)<br />
Jonathan Biabiany (Francja)<br />
<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> In: <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
Moim skromnym zdaniem Moratti jako człowiek bogaty i chcacy dla swojego ukochanego klubu jak najlepiej powinien sie zainteresowac kilkoma z ponizszych zawodnikow. mysle ze 2 pomocnikow i napastnik + niekoniecznie teraz ale obronca(Materazzi,Lucio i Samuel nie naleza juz do tych najmlodszych - jest jeden Ranocchia).<br />
Mysle ze Inter moglby miec naprawde sklad godny pozazdroszczenia <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Najpierw jednak musialby odejsc Benek bo jego genialne pomysly mnie przerażają :-/<br />
<br />
Liste stworzylem ogladajac co najmniej kilka razy danych zawodnikow W MECZU a nie na youtubie.<br />
Pomocnicy:<br />
<br />
Riccardo Montolivo (Fiorentina/Wlochy)<br />
Lucho Gonzalez (Marsylia/Argentyna)<br />
Miralem Pjanic (Lyon/Bosnia)<br />
Stephane Sessegnon (PSG/Benin)<br />
Ever Banega (Valencia/Argentyna)<br />
Giovanni Dos Santos (Tottenham/Meksyk)<br />
Javier Pastore (Palermo/Argentyna)<br />
Andrea Poli (Palermo/Włochy)<br />
Bobby Zamora (Fulham/Anglia)<br />
Fernando Gago (RealM/Argentyna)<br />
Ibrahim Affelay (PSV/Holandia)<br />
Kaka (RealM/Brazylia)<br />
Steven Pienaar (Everton/RPA)<br />
Shaun Wright-Phillips (ManC/Anglia)<br />
Keisuke Honda (CSKA/Japonia)<br />
Mario Goetze (BorussiaD/Niemcy)<br />
<br />
<br />
Napastnicy:<br />
<br />
Mirko Vucinic (Roma/Czarnogora)<br />
Alexis Sanchez (Udinese/Chile)<br />
Sergio Aguero (Atletico/Argentyna)<br />
Oscar Cardozo (Benfica/Paragwaj)<br />
Gianpaolo Pazzini (sampa/Wlochy)<br />
Antonio Cassano (sampa/Wlochy)<br />
Romelu Lukaku (Anderlecht/Belgia)<br />
Nilmar (Villareal/Brazylia)<br />
Giuseppe Rossi (Villareal/Wlochy)<br />
Emmanuel Adebayor (ManC/Togo)<br />
Bryan Ruiz (Twente/Kostaryka)<br />
Gonzalo Higuain (RealM/Argentyna)<br />
Karim Benzema (RealM/Francja)<br />
Lucas Podolski (Koeln/Niemcy)<br />
<br />
<br />
Obrońcy:<br />
<br />
David Luiz (Benfica/Brazylia)<br />
Nicolas Otamendi (Porto/Argentyna)<br />
Domenico Criscito (Genoa/Wlochy)<br />
Ryan Shawcross (Stoke/Anglia)<br />
Fabio Coentrao (Benfica/Portugalia)<br />
Gareth Bale (Tottenham/Walia)<br />
<br />
Bramkarze :<br />
<br />
Emiliano Viviano (Bologna/Wlochy)<br />
David De Gea (Atletico/Hiszpania)<br />
<br />
<br />
Mam nadzieje ze jest to dobry temat do dyskusji <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
03.11.2010 o 23:43 przez mAlEc7
mAlEc7
Nie no to już przeginka...nigdy nie lubiłem Beniteza i coraz bardziej utwierdza mnie w tym ze jest trenerem...do bani<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
03.11.2010 o 23:41 przez kachol
kachol
Rozumiem, że Benitez zrobi wszystko, aby doprowadzić do furii kibiców Interu... Pracuje na to całą postawą, od przygotowania, przez wywiady, charyzmę po planowane wzmocnienia...
03.11.2010 o 22:51 przez miniu86
miniu86
Prawdopodobnie najgorszy piłkarz na świecie. Może jednak lepiej zadbać o lepsze przygotowanie fizyczne tego co się ma?
03.11.2010 o 22:44 przez Il Principe.
Il Principe.
Weź niech on poprostu stąd spieprza, jak ma takie cuda odwalać.
03.11.2010 o 22:03 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Benitez wyjdź z takimi pomysłami. Lepiej ściągnąć już M.Lewandowskiego...
03.11.2010 o 21:22 przez Internazionalista
Internazionalista
Boze widzisz i nie grzmisz :(
03.11.2010 o 20:40 przez Dzyl
Dzyl
Chyba sobie Benek jaja robi...Za podobną cenę możemy kupić Gago który jest o niebo lepszy od Lucasa...Lub postarać się o Affelaya.
03.11.2010 o 20:37 przez microsoft666
microsoft666
najgorszy zawodnik liverpool za czasow benka,on naprawde nas pogrąży<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
03.11.2010 o 20:23 przez SlimShady
SlimShady
Lepiej nie słuchać Rafy bo już połamał nam zawodników i przez to nie am pomocy.<br />
Lucas jest słaby, jeden z kilku poronionych transferów Beniteza. Zdecydowanie bardziej bym był za Gago który oscyluje w podobnej cenie co Lucas a będzie moim zdaniem trafionym transferem.
03.11.2010 o 20:22 przez MiRas.
MiRas.
No jeszcze tylko tego mISZCZa nam brakowało do kompletu.
03.11.2010 o 20:19 przez Neo_FCI
Neo_FCI
ziomek obrandowany L'poolem i wszystko jasne... Strach czekac do tego zimowego okienka ....
03.11.2010 o 20:15 przez Dominho
Dominho
NIE<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
03.11.2010 o 20:15 przez piotrekninter
piotrekninter
Leiva najgorszy wybor chyba jaki moze byc
03.11.2010 o 20:05 przez hQ
hQ
JEEEEST! Mój żogabonitańczyk! Myślałem, że już nigdy się nim nie zainteresujemy! Jeszcze tylko Degen na lewą obronę, Kyrgiakos na obronę i Ngog na szpicę i mamy triplet!
03.11.2010 o 20:03 przez yoda79
yoda79
Widzę,że mistrzowie mają przybyć... Plota. Oby.
03.11.2010 o 19:52 przez fmlyhm
fmlyhm
Czuję, że się zaczną boskie transfery Beniteza. Wyrzućmy go nim nam klub zniszczy...<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
03.11.2010 o 19:52 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Chyba sobie kpi... mysle ze dysponujemy srodkami na lepszego zawodnika
03.11.2010 o 19:50 przez adriano:)
adriano:)
Przecież my mamy się wzmocnić, a nie osłabić.

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625244

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się