Wywiady z piłkarzami

Berenbruch i Cocchi: Ogromna ekscytacja (14)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad rok temu
1989
14

Thomas Berenburch i Matteo Cocchi zadebiutowali wczoraj w barwach Interu w Lidze Mistrzów. Obaj nie kryli swojego zadowolenia i po ostatnim gwizdku w rozmowie ze Sky Sport powiedzieli:

 

Thomas Berenbruch:

- Emocje nie do opisania. Wciąż pamiętam, kiedy po raz pierwszy wszedłem na stadion, miałem 6 lat: myśl o debiucie w Lidze Mistrzów, w 1/8 finału, to coś, z czego być może zdam sobie sprawę w ciągu najbliższych kilku dni lub nawet nie! Absurdalne emocje.

- Inspiracje? Zdecydowanie je mam i są tuż pod moim nosem: nawet nie wiedziałbym, kogo wybrać pomiędzy Barellą, Mkhitaryanem... To naprawdę faceci, od których można się wiele nauczyć obserwując ich podczas wszystkich sesji treningowych. Ta dwójka jest dla mnie świetnym punktem odniesienia. Musimy pracować, 10 minut w Lidze Mistrzów to zdecydowanie wielka satysfakcja, ale to dopiero początek: mam 19 lat, jesteśmy bardzo młodzi, przed nami długa droga.

 

Matteo Cocchi:

- Zgadzam się. Emocje są nie do opisania, każde dziecko od dziecka marzy o tej chwili. Jestem bardzo szczęśliwy, że spełniłem to marzenie.

- Nie szukam moich inspiracji daleko. U nas jest Dimarco, który według mnie jest obecnie najlepszy na świecie. Czerpię z niego inspirację i staram się przejmować jego najlepsze cechy.

- To dopiero początek, dziesięć minut w Lidze Mistrzów, piękne emocje, ale będziemy kontynuować pracę.

 

Zobacz też

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

O. Solet: Mediolan bardzo mi się podoba (3)

21.05
11:14

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.03.2025 o 18:04 przez tytusek25
tytusek25
nie two :)
12.03.2025 o 17:42 przez BartekBartek
+1
BartekBartek
Szymon poszedł na całość. Stan dwumeczu 4-1 a on wprowadza dwóch młodzików na 6+4 minuty gry. To się chwali.
12.03.2025 o 12:25 przez pluto11
+1
pluto11
Chłopaki wczoraj weszli i nie było po nich widać że nie wiedzą gdzie są grali naprawdę fajnie, ja wiem że przeciwnik słaby i mecz wygrany ale czy nie można by tak częściej w meczach z dołem tabeli wpuszczać takich chłopaków w wygranych meczach. A nie męczymy starych dziadów albo za grubą kasę dociągamy kogoś kto się nie nadaje do gry
12.03.2025 o 12:05 przez inter30
+1
inter30
To będzie dobre 40 meczów w tym sezonie do tej pory i mamy spektakularne wejście młodych dwa razy po 6 minut, Inzaghi ach ty ryzykancie, po prostu prekursor we wprowadzaniu talentów
12.03.2025 o 10:22 przez Onana90
+1
Onana90
Ostatnio ktoś się ze mną kłócił, że z Lazio przy 2 do 0 lepiej w 83 minucie wpuścić Barelle niż takiego Berenbrucha czy innego młodego bo zawala mecz. Wczoraj pokazali że trzeba dawać szansę młodym.
12.03.2025 o 09:05 przez kadrian89
+4
kadrian89
Nasuwa się pytanie po co wydawać głupio po kilka baniek na różne wynalazki typu Palaciosy czy Bjukanony?

Acerbi z połamaną nogą będzie grał do 40, bo przecież młodzież nie jest ograna.

Włochy pod tym względem są betonoza straszna a Inter swoim starym składem w tym przewodzi niestety.
12.03.2025 o 22:45 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Ale akurat Acerbi jest zdecydowanie najlepszy z dziadków w Interze więc podawanie go za przykład, że będzie grał do 40 z połamaną nogą jest śmieszny. Chłop wraca po ok. 3 miesiącach kontuzji i od 1 spotkania jest profesorem.
12.03.2025 o 08:46 przez łuki
+3
łuki
czy oni wyglądali jak niewiedzące o co w tym wszystkim chodzi dzieciaki? Dlaczego nie są więc częściej wprowadzani do drużyny, a wolimy grać bastonim i pavardem na wahadłach
12.03.2025 o 08:50 przez Matti
+8
Matti
A czy spędzili już 3 lata w Serie B i potem 2 dwa lata walcząc o utrzymanie w Serie A? No właśnie, to co się głupio pytasz
12.03.2025 o 09:50 przez Mezzela
Mezzela
Twój komentarz made my day :D mistrz!
12.03.2025 o 12:02 przez inter30
inter30
Jeszcze do tego z pół roku w pierwszym składzie, wchodząc z ławki dwa razy po 3 min a następnie odesłanie na ponowne wypożyczenie bo swoją grą "nie przekonali" trenera
12.03.2025 o 08:45 przez Jaszczu91
Jaszczu91
Fajnie, że dostali szansę na debiut. Oby więcej takich okazji.
12.03.2025 o 08:05 przez maestro177
+1
maestro177
Oby więcej takich akcentów.

Shoutbox

KibicInteru 26.06.2026 14:40

no Historia super, mam nadzieję że umiejętności idą w parze

El_Imprezatore 26.06.2026 14:40

Zobaczycie, miał być Curtis Jones a będzie Stachu Jones

Orzeu 26.06.2026 14:39

Stanković to jest piękna historia ojciec i syn w jednym klubie

KibicInteru 26.06.2026 14:39

oby jednak ktoś biały

Orzeu 26.06.2026 14:39

teraz zapinajcie pasy Ausilio wyciągnie zaraz jakiegoś czarnego kasztana z Ligue1

El_Imprezatore 26.06.2026 14:39

Szybko nas wyprostowali wszyscy, dwa liście w 4 dni. Brawo

KibicInteru 26.06.2026 14:38

Stankovic to wg wielu wielkie wzmocnienie, ja tam nie widziałem jego meczów ale dobrzy by było

El_Imprezatore 26.06.2026 14:38

To już 2 kluby mamy z dobrymi relacjami Real i Atalanta XD

Claudio 26.06.2026 14:37

ja tylko mam nadzieje ze nasi nie szukaja "okazji" i pojda w kierunku jakiegos wynalazku z MŚ

Orzeu 26.06.2026 14:37

:D

Orzeu 26.06.2026 14:37

dobre relacje są istotne jak pokazuje historia

El_Imprezatore 26.06.2026 14:37

Tak jak pisałem pod niusem, liczy się tylko kasa a my jej nie mamy

KibicInteru 26.06.2026 14:37

mówienie o braku wzmocnień w czerwcu to chyba trochę za wcześnie

Claudio 26.06.2026 14:36

Jednak przydały się dobre kontakty Zanettiego z ojcem Paza oraz przekonywanie na zgrupowaniu Paza przez Lautaro.

Orzeu 26.06.2026 14:36

xD

Orzeu 26.06.2026 14:36

co prawda nie wzmocniliśmy drużyny ale przynajmniej budżet na zielono się świeci

Cny 26.06.2026 14:36

ale nie ma wyjikow

El_Imprezatore 26.06.2026 14:36

Wyciągniemy Provedela pewnie tylko i znowu w sierpniu będzie szukanie chvj wie kogo na szybko

Orzeu 26.06.2026 14:36

no licytować to my możemy się co najwyżej z takim Milanem

Cny 26.06.2026 14:36

i idą tam gdzie jest kilka groszy wiecej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625507

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się